DC FanDome

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,779
نام
نریمان
6x4c_dcfd_logohero_horiz2_5ee7e3121b3c29.18907388.jpg

DC FanDome رویداد مجازی ۲۴ ساعته‌‌ برای معرفی آخرین عناوین مرتبط با دنیای DC (ویدئوگیم، فیلم و سریال) می‌باشد.

تاریخ و نحوه‌ی تماشا

این رویداد در تاریخ 22 اگوست ساعت 6:30 به وقت ایران شروع شده و به مدت 24 ساعت از طریق وبسایت www.dcfandome.com قابل تماشا می باشد.

نحوه‌ی برگذاری

تمرکز WB روی نزدیک کردن هر چه بیشتر این رویداد دیجیتال به یک رویداد واقعی و شبه Comic-Con می باشد. بیش از 100 ساعت برنامه در 6 بخش دسته بندی میشود:

tnad_1234.jpg

سریال های حاضر در مراسم

• Batwoman
  • Black Lightning
  • DC Super Hero Girls
  • DC's Legends of Tomorrow
  • Stargirl
  • Doom Patrol
  • The Flash
  • Harley Quinn
  • Lucifer
  • Supergirl
  • Superman and Lois
  • Teen Titans GO
  • Watchmen
  • Young Justice: Outsiders
فیلم های حاضر در مراسم

• Aquaman
  • Black Adam
  • Justice League - Snyder Cut
  • SHAZAM
  • The Suicide Squad
  • Wonder Woman 1984
بازی های احتمالی حاضر در مراسم

• Suicide Squad (تایید شده)
  • Harry Potter
  • Gotham Knights
افراد و ستارگان حاضر در مراسم

این رویداد با کمک و همکاری بیش از 300 نفر هنرمندان، خالقان و نویسندگان دنیای DC برگذار میگردد.

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,257
نام
محمد
تم تاریک و فضای نوار فیلم بتمن واقعا خوب بود. سناریوی یک شهر اشوب زده همراه با بتمنی جوان که نمیتونه خشم خودش رو کنترل کنه. من حتی دوست دارم بتمن قصه برخلاف رویه همیشگی دست به کشتن هم بزنه. از طرفی چه شات هایی داشت فیلم ، بهترینش اخر تریلر بود زمانی که ماشین پنگوئن چپ میکنه و دوربین هم همراستای زاویه ی دید پنگوئن برعکس میشه و مردی با لباس خفاش که از میانه ی اتش با قدم های خشم الود بسمتش داره میده. عالی بود عالی :D
والا توی فیلم های زک اسنایدر زد میکشت...خیلی Lame بود‌.

• Like
Reactions: Z-fan

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
والا توی فیلم های زک اسنایدر زد میکشت...خیلی Lame بود‌.
اون پیش زمینه ی داستانی درستی نداشت یعنی ما با همون بتمن همیشگی همراه بودیم که خب یهو بدون دلیل صحنه هایی میدیدم که بتمن به قصد کشت میزد ولی اینجا فرق میکنه ، روایت بتمن جوانی هست که سعی میکنه به خشمش فایق بیاد و این نفرت و انتقامی که درونش هست رو کنترل کنه یا یادبگیره که کنترل کنه اینجا خیلی هیجان انگیز میشه بنظرم که بخواد اوایل فعالیتش حتی دشمن های خودش رو هم بکشه (اشاره به اون صحنه ای که سلینا کایل مبهوت بتمن رو نگاه میکرد که چطوری داشت با مشت های پی در پی دشمنش ر‌و میزد) . توی این فیلم برخلاف فیلم های دیگه ی بتمن بنظر میرسه بیشتر از هرچیزی تمرکز روی خشم افسارگسیخته بتمن باشه که این سناریو کشتن دشمن های بتمن بنظرم جالب درمیاد.

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
من که بزرگترین طرفدار بتمن بودم الان برای این بازی ها و فیلم های سوپر هیرویی هیچ هیجانی ندارم!
لعنت به بالا رفتن سن
سن نیست، وایب 2021 و 2020 بود کلا :D یکم صبر کنی درست میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر