DC FanDome

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,831
نام
نریمان
6x4c_dcfd_logohero_horiz2_5ee7e3121b3c29.18907388.jpg

DC FanDome رویداد مجازی ۲۴ ساعته‌‌ برای معرفی آخرین عناوین مرتبط با دنیای DC (ویدئوگیم، فیلم و سریال) می‌باشد.

تاریخ و نحوه‌ی تماشا

این رویداد در تاریخ 22 اگوست ساعت 6:30 به وقت ایران شروع شده و به مدت 24 ساعت از طریق وبسایت www.dcfandome.com قابل تماشا می باشد.

نحوه‌ی برگذاری

تمرکز WB روی نزدیک کردن هر چه بیشتر این رویداد دیجیتال به یک رویداد واقعی و شبه Comic-Con می باشد. بیش از 100 ساعت برنامه در 6 بخش دسته بندی میشود:

tnad_1234.jpg

سریال های حاضر در مراسم

• Batwoman
  • Black Lightning
  • DC Super Hero Girls
  • DC's Legends of Tomorrow
  • Stargirl
  • Doom Patrol
  • The Flash
  • Harley Quinn
  • Lucifer
  • Supergirl
  • Superman and Lois
  • Teen Titans GO
  • Watchmen
  • Young Justice: Outsiders
فیلم های حاضر در مراسم

• Aquaman
  • Black Adam
  • Justice League - Snyder Cut
  • SHAZAM
  • The Suicide Squad
  • Wonder Woman 1984
بازی های احتمالی حاضر در مراسم

• Suicide Squad (تایید شده)
  • Harry Potter
  • Gotham Knights
افراد و ستارگان حاضر در مراسم

این رویداد با کمک و همکاری بیش از 300 نفر هنرمندان، خالقان و نویسندگان دنیای DC برگذار میگردد.

آخرین ویرایش:

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
فقط منم که خوشم اومد؟
اولا که ویژوالش خیلی خوب بود! ریلیستیک نبود ولی واقعا خوب بود! نمیدونم چرا گیر میدید :D
دوم تریلر معرفی بسی جذاب بود! بنظر بازی کردن با رد هود خیلی خفن باشه! مراحل خیلی خفنی هم بنظر داشته باشه!
تریلر گیمپلی هم خیلی خوب شروع شد! (این موقع بود که به خودم گفتم ااههه چقدر هوس یک تریلر گیمپلی درست حسابی کرده بودم :| E3 استایل :D).
موتور سواری جذاب بنظر میومد. شهر خیلی خوب بود! اینکه گفتن "میتونین" بازیو Coop برین هم جالب بود (اقا GaaS نبود دیگه :| یه Coop این حرفارو نداره :|)
تنها مسئلم سیستم لول بندی بود که یکم رو مخه :D بخاطر همین هم کامبت احتمالا مثل سری ارکهام جذاب نباشه. تو تریلر هم اونقدر عالی نبود.
ته تهشم که رسید به یک باس :x اریجینز بهترین باس های سری رو داشت (فکت :D) و اینم انشالا پر باس خفن باشه
در کل زوده برای قضاوت ولی بدم نیومد و حال کردم!!

راستی محفل جغد ها توی آخر تریلر معرفی هم خیییلی جذاب بود :|

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
فقط منم که خوشم اومد؟
اولا که ویژوالش خیلی خوب بود! ریلیستیک نبود ولی واقعا خوب بود! نمیدونم چرا گیر میدید :D
دوم تریلر معرفی بسی جذاب بود! بنظر بازی کردن با رد هود خیلی خفن باشه! مراحل خیلی خفنی هم بنظر داشته باشه!
تریلر گیمپلی هم خیلی خوب شروع شد! (این موقع بود که به خودم گفتم ااههه چقدر هوس یک تریلر گیمپلی درست حسابی کرده بودم :| E3 استایل :D).
موتور سواری جذاب بنظر میومد. شهر خیلی خوب بود! اینکه گفتن "میتونین" بازیو Coop برین هم جالب بود (اقا GaaS نبود دیگه :| یه Coop این حرفارو نداره :|)
تنها مسئلم سیستم لول بندی بود که یکم رو مخه :D بخاطر همین هم کامبت احتمالا مثل سری ارکهام جذاب نباشه. تو تریلر هم اونقدر عالی نبود.
ته تهشم که رسید به یک باس :x اریجینز بهترین باس های سری رو داشت (فکت :D) و اینم انشالا پر باس خفن باشه
در کل زوده برای قضاوت ولی بدم نیومد و حال کردم!!

راستی محفل جغد ها توی آخر تریلر معرفی هم خیییلی جذاب بود :|

منم اضافه کن :D
اصلا هر چه قدر گیم افتضاح هم از آب درمیومد برای مایی که این همه سال صبر کردیم غنیمت محضه! :D الان حداقل یه چیزی هست که صبر بخوایم کنیم براش، نه چهار تا لوگو :D
شاید مقایسه این گیم با سری آرکهام اشتباه باشه... از بس این فرانچایز توقعات رو برد تو سقف که هیچ کس دلش نمیخواد سازنده فرمول متفاوتی رو در پیش بگیره و همه میترسن که گیم کلا از الان شکست بخوره :D البته قضاوت ـی ندارم واقعا، ممکنه به قول یکی از دوستان گیم حتی از آرکهام اوریجینز متای پایین تری بگیره! ولی بالاخره من با 20 دقیقه نمایش قضاوت نمیکنم کار رو. حساب میکنم که اینا 7 سال در حال ساخت گیم بودن و 3 بار کنسل شد هر کدوم، و این آخری باید این قدر "خوب" بوده باشه که به مرحله نشون دادن تریلر رسیده لاقل :D
کاری با تصاویر که عین فورتنایت نشون دادن گیم رو ندارم، طراحی و جزییات و اتمسفر توی تریلر بینهایت محشر و نسل بعدی بود :D

انتظار که به شدت سخته برای من...

اون پروژه جدید راک استادی رو کی نشون میدن
@Prince78 عارف اینو فقط بخاطر coop و گَس و انواع و اقسام DLC های پولی ساختن یهو خدای ناکرده از ea و اکتی و یوبی عقب نیوفتند :D

ساعت 4 صبح :D

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
اون پروژه جدید راک استادی رو کی نشون میدن
@Prince78 عارف اینو فقط بخاطر coop و گَس و انواع و اقسام DLC های پولی ساختن یهو خدای ناکرده از ea و اکتی و یوبی عقب نیوفتند :D

من نتونستم لایو ببینم (یعنی چه سایت مضخرفی دارن حتی باز نمیشه ویدیوش :| از این لینکی که احمد داد تونستم یکم ببینم) و فقط تریلرا رو از یوتوب دیدم. ولی اینکه بازی GaaS هست رو تایید کردن؟ واقعا بجز سیستم لول بندی و همین وجود Coop (انصافا چهار تا هیرو هستن میخواین Coop نزارن؟ :|) چیز دیگه ای نشون دادن بابت این مسئله؟

چیزی که نشون داده شد، بازی در حد قبل داستان محوره. و راه و روش اسکوئر رو قرار نیست برن. خود وارنر بشدت پولکیه و قطعا DLC های زیادی میده (بقیه بازیاشون به کنار، همین سری ارکام DLC کم نداشتن.) ولی خب GaaS که نیست دیگه

+ پروژه راک استدی احتمال اینکه Gaas باشه خیلی بیشتره! اینو گفته باشم :D

اصلا هر چه قدر گیم افتضاح هم از آب درمیومد برای مایی که این همه سال صبر کردیم غنیمت محضه! :D الان حداقل یه چیزی هست که صبر بخوایم کنیم براش، نه چهار تا لوگو :D
شاید مقایسه این گیم با سری آرکهام اشتباه باشه... از بس این فرانچایز توقعات رو برد تو سقف که هیچ کس دلش نمیخواد سازنده فرمول متفاوتی رو در پیش بگیره و همه میترسن که گیم کلا از الان شکست بخوره :D البته قضاوت ـی ندارم واقعا، ممکنه به قول یکی از دوستان گیم حتی از آرکهام اوریجینز متای پایین تری بگیره! ولی بالاخره من با 20 دقیقه نمایش قضاوت نمیکنم کار رو. حساب میکنم که اینا 7 سال در حال ساخت گیم بودن و 3 بار کنسل شد هر کدوم، و این آخری باید این قدر "خوب" بوده باشه که به مرحله نشون دادن تریلر رسیده لاقل :D
کاری با تصاویر که عین فورتنایت نشون دادن گیم رو ندارم، طراحی و جزییات و اتمسفر توی تریلر بینهایت محشر و نسل بعدی بود :D

:D

دقیقا. جدای این مسئله بنظرم قراره راه روش متفاوتی نسبت به سری ارکهام پیش بگیره. منم از محیطش خوشم اومد در کل :D
و چیزی که خوب بود اینبود که نیومدن بعد چند سال انتظار و بازی کردن با ما یک تریلر کوچیک بدن و برن... 5 دقیقه تریلر معرفی دادن با 8 دقیقه گیمپلی! قشنگ سیرآب کردن :D
من قطعا هایپم براش و امیدوارم اوایل 2021 منتشر شه :D (قرار بود اخر امسال بیاد که :D)

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من نتونستم لایو ببینم (یعنی چه سایت مضخرفی دارن حتی باز نمیشه ویدیوش :| از این لینکی که احمد داد تونستم یکم ببینم) و فقط تریلرا رو از یوتوب دیدم. ولی اینکه بازی GaaS هست رو تایید کردن؟ واقعا بجز سیستم لول بندی و همین وجود Coop (انصافا چهار تا هیرو هستن میخواین Coop نزارن؟ :|) چیز دیگه ای نشون دادن بابت این مسئله؟

چیزی که نشون داده شد، بازی در حد قبل داستان محوره. و راه و روش اسکوئر رو قرار نیست برن. خود وارنر بشدت پولکیه و قطعا DLC های زیادی میده (بقیه بازیاشون به کنار، همین سری ارکام DLC کم نداشتن.) ولی خب GaaS که نیست دیگه

باتوجه به سابقه وارنر صد درصد این بازی کلی dlc و سیزن پولی خواهد داشت، بنظرمن کسانی که اهل آنلاین coop هستند خیلی بیشتر خرج میکروترنزکیشن می‌کنند تا گیمرهای صرفا آفلاین باز، وارنر بنظرم ریسک خوبی کرد میتونه سود خوبی داشته با‌شه ازش، از اون طرفم بازی راک استادی هست که برای دهن بندی کسانی که با coop و آنلاین مخالفن، ولی چه بخوایم چه نخوایم نون توی همین coop و آنلاین هست تازه وارنر خیلی هم دیر داره وارد میشه،

• Like
Reactions: SHAYAN1999

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199

وقتی گفته شد create your own superhero، تقریبا مطمئن باش گیم GaaS ـه :D نمیدونم به چه طریق میخوان این حرکت کثیف رو بزنن و امیدوارم فقط به یه co-op بسنده کنن :|
اگه DLC میدن که اوکی ـه واقعا. لاقل میشه یه حساب کتاب داشت روی آیتم های اضافی گیم! ولی gaas برای گیم بتمن "نامردی" ـه تمامه.

گیم مشخصه استوری خوبی داره، شک ندارم. سال پیش همین موقع، اولین لوگو ها با شعار "Capture The Knight" معرفی شد که نشون میده از یه جایی به بعد گیم رو باید بگردیم دنبال سلطان و نجات ـش بدیم :D اگر یه درصد به لحاظ استوری مثل اونجرز شه که اپیک فیل و یه متای افتضاح تر از اونجرز در انتظارش خواهد بود بدون تعارف، و چنین کاری رو نمیکنن قول میدم :D

• Like
Reactions: HIGH DEVS

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,252
نام
امیر حسین

فکر کنم دلیلش اینه که اکثرا گیم پلی آرکام میخواستیم...بس که جذابه:D
و اون مراحلی که در کنار بقیه بت فمیلی میجنگیدیم واقعا حال میداد! الان اگر همین بازی رو دقیقا با سبک و سیاق آرکام میساختن(بگو Origins 2 میدادن حتی:-" ) ، فکر میکنم دید ملت خیلی مثبت تر از الان بود:D

من از طراحی مرحله و جو خفن و سینماییش خوشم اومد، با طراحی ها هم کنار میام...
ولی واقعا آرکام نبودنش و این RPG شدنش خیلی ضدحال بود! یعنی کلا فکر نمیکردم گیم پلی آرکام رو بزارن کنار! حتی انر ریبوت باشه:D

چیز دیگه...وجود Loot و احتمالا Gear و ... :-"
بازی آره با اونجرز فازش خیلی فرق داره! ولی... آرکام هم نخواهد بود:-" اینش ضدحال میزنه:D حداقل برای من!
یعنی من که از Origins هم حسابی لذت بردم با اینکه صرفا یه Reskin با داستان جدید بود، اینجا بسی غمگین شدم که دیگه چنین چیزی نمیبینم:( (انتظارمم در همون حد Origins بود که باز Reskin بسازن:-" )

سری آرکام که بین AAAهای داستان محور فکر کنم خدای DLC باشه:D یعنی از این نظر فکر نکنم فرقی کنه!

ولی GAAS مد این روزهاست و WB مشکوک ترین ناشر دنیا! مخصوصا بعد از گندی که به یکی از IPهای جدید خوش ساخت و امیدوار کننده ی نسل جدید زد! :| ( Shadow of War )
و انقدر طول کشید درست کردنش که از تب و تاب افتاد دیگه:(

و گویا Co Op هم نهایت دو نفره ست:D ... البته من حمایت میکنم از هرچه تعداد کمتر! شلوغ بشه همه جی قاطی میشه:-"

راک استیدی باز خودشون کار درستن و بهشون اعتماد زیادی هست:D ، گرچه من برای این بتمنه خیلی بیشتر از سوساید اسکواد هایپ بودم! و فکر هم نکنم با معرفی شدن اون، مثلا برای اون بیشتر از حتی همین بتمن که با انتظاراتم فرق داشت مشتاق بشم:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,252
نام
امیر حسین
باتوجه به سابقه وارنر صد درصد این بازی کلی dlc و سیزن پولی خواهد داشت، بنظرمن کسانی که اهل آنلاین coop هستند خیلی بیشتر خرج میکروترنزکیشن می‌کنند تا گیمرهای صرفا آفلاین باز، وارنر بنظرم ریسک خوبی کرد میتونه سود خوبی داشته با‌شه ازش، از اون طرفم بازی راک استادی هست که برای دهن بندی کسانی که با coop و آنلاین مخالفن، ولی چه بخوایم چه نخوایم نون توی همین coop و آنلاین هست تازه وارنر خیلی هم دیر داره وارد میشه،
اتفاقا راک استیدی احتمالش خیلیییی بیشتره که بیشتر از این تمرکزش روی gaas و co op و ... باشه! :D
بعیده امسال WB دهن کسی رو ببنده:p

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اتفاقا راک استیدی احتمالش خیلیییی بیشتره که بیشتر از این تمرکزش روی gaas و co op و ... باشه! :D
بعیده امسال WB دهن کسی رو ببنده:p
نمیدونم نظرشماست

خودتم میدونی دوره زمونه عوض شده پول توی coop و آنلاین و میکروترنزکیشن هست، اینا باید با ea صحبت کنن یه بخش التیمیت تیمی هم از این IP ها براشون دربیاره :))

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,001
نام
آریا
بعد از دیدن ویدیوی گیم‌پلی اندکی نظرم مثبت‌تر شد، ولی هنوز یه جوریه! یعنی با اینکه هنوز چیز زیادی ندیدیم و این مأموریت Mr. Freeze هم بد به نظر نمی‌رسه، ولی هی حس می‌کنم قراره بیشتر زمان بازی صرف چیزهای الکی و وقت پُرکن میشه تا مأموریت‌های درست حسابی. کلاً بازی برام یه انرژی منفی عجیبی داره، با اینکه از بعضی چیزهاش هم خوشم میاد.
----------
نظرات ملت توی صفحه یوتیوب تریلر خیلی خوبه! :))
watch?v=IhVf_3TeTQE

Batman: Some of the technology is outdated
Robin Can Teleport
--------
...Batman: Oh yeah I'm totally dead
*End of recording*
!!!!Bruce: Alfred, this is going to be the best vacation ever
--------
Gotham Knights: Batman is dead
?This comment section: Okay....but why can't I play as Batman

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,920
نام
محمد حسین

تا 4 و 40 میخوای بیدار باشی چی رو ببینی.
اون احتمالا یه بازی انلاینه احتمالا.این که این همه هایپ داشت به اینجا رسید
اون که در خفا ازش رونمایی شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر