DC FanDome

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,815
نام
نریمان
6x4c_dcfd_logohero_horiz2_5ee7e3121b3c29.18907388.jpg

DC FanDome رویداد مجازی ۲۴ ساعته‌‌ برای معرفی آخرین عناوین مرتبط با دنیای DC (ویدئوگیم، فیلم و سریال) می‌باشد.

تاریخ و نحوه‌ی تماشا

این رویداد در تاریخ 22 اگوست ساعت 6:30 به وقت ایران شروع شده و به مدت 24 ساعت از طریق وبسایت www.dcfandome.com قابل تماشا می باشد.

نحوه‌ی برگذاری

تمرکز WB روی نزدیک کردن هر چه بیشتر این رویداد دیجیتال به یک رویداد واقعی و شبه Comic-Con می باشد. بیش از 100 ساعت برنامه در 6 بخش دسته بندی میشود:

tnad_1234.jpg

سریال های حاضر در مراسم

• Batwoman
  • Black Lightning
  • DC Super Hero Girls
  • DC's Legends of Tomorrow
  • Stargirl
  • Doom Patrol
  • The Flash
  • Harley Quinn
  • Lucifer
  • Supergirl
  • Superman and Lois
  • Teen Titans GO
  • Watchmen
  • Young Justice: Outsiders
فیلم های حاضر در مراسم

• Aquaman
  • Black Adam
  • Justice League - Snyder Cut
  • SHAZAM
  • The Suicide Squad
  • Wonder Woman 1984
بازی های احتمالی حاضر در مراسم

• Suicide Squad (تایید شده)
  • Harry Potter
  • Gotham Knights
افراد و ستارگان حاضر در مراسم

این رویداد با کمک و همکاری بیش از 300 نفر هنرمندان، خالقان و نویسندگان دنیای DC برگذار میگردد.

آخرین ویرایش:

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
عجب فاجعه ای بود :)) بعد این همه مدت این چی بود، هر چند از اینا کلا انتظاری نمی رفت بهتر بود میومدن دوباره یه کلون از سری بتمن آرکام می ساختن و اینبار سه گانه میکردنش!

بازی به نظر کلا کوآپ محوره و حداقل تو این نمایش تو بهترین حالت یه بازی درجه دو میخورد!

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412
من از بازی بدم نیومد
فقط صورت کاراکترا جای کار داره احتمالا بازی حداقل در سطح بازی batman arkham origins در بیاد که راضی ام
فقط ایا بازی در ادامه ارکام نایت هست یا نه؟

هر چی باشه بهتر از اونجرز ه با محتوای ناقصش

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,995
نام
آریا
از تریلر Gotham Knights زیاد خوشم نیومد و حس و حال جذابی برام نداشت. یعنی وقتی بعد از سال‌ها یه نسخه جدید از بتمن (یا همراهان بتمن! :D) رو می‌بینیم، آدم انتظار یه تریلر خفن و باشکوه با هایپ اساسی رو داره ولی این بیشتر شبیه یه بازی کلیشه‌ای co-op بود تا چیزی در حد نسخه‌های قبلی بتمن. تنها تیکه خوبش همون قسمت آخر و Court of Owls و Talonها بود که پتانسیل به شدت خفنی برای یه بازی ویدیویی دارن، ولی کاش توی یه بازی دیگه اینا رو خرج می‌کردن نه اینجا (البته شاید هم بازی خوبی باشه و نمیشه با یه تریلر قضاوت کرد).
از طرف دیگه بازی به شدت بوی GaaS بودن رو میده و هرچقدر هم می‌خوام با دید مثبتی بهش نگاه کنم نمیشه! :| ولی خب طبق استانداردهای بعضی دوستان، بازی‌های بتمن Rocksteady هم GaaS محسوب می‌شدن! :D

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
در مورد اونجرز که... :D
یعنی جزو اون دسته از دوستانی هستی که باور میکنی؟ :p

یعنی من این قدر...؟ :D عین این میمونه میومدن تریلر آرکهام سیتی رو میدادن با جوکر مرده! :D مشخصه مرگ بتمن خیلی اتفاق مهمی نیست طی داستان که توی اولین تریلر نشونش میدن، ولی خب حالا باید نشست کلی از گیم رو gaas خالص رفت جلو که با یه بتمن مواجه بشیم...

قشنگ توی تریلر تونستم حس کنم خیلی از المان های سری آرکهام رو به ارث برده، ولی از بس دچار تغییر شده که هیچ شباهتی با گیم های قبلی نداشت اصلا. فقط درک نمیکنم، 2021؟؟؟ چرا واقعا :| یعنی ایـــــــــــن همه سال کار بازم کافی نیست که 3 ماه دیگه گیم رو ببینیم؟ 2021 که هیچ، حتی ماه رو هم مشخص نکرده بودن. خجالت آوره به خدا :D

از تریلر Gotham Knights زیاد خوشم نیومد و حس و حال جذابی برام نداشت. یعنی وقتی بعد از سال‌ها یه نسخه جدید از بتمن (یا همراهان بتمن! :D) رو می‌بینیم، آدم انتظار یه تریلر خفن و باشکوه با هایپ اساسی رو داره ولی این بیشتر شبیه یه بازی کلیشه‌ای co-op بود تا چیزی در حد نسخه‌های قبلی بتمن. تنها تیکه خوبش همون قسمت آخر و Court of Owls و Talonها بود که پتانسیل به شدت خفنی برای یه بازی ویدیویی دارن، ولی کاش توی یه بازی دیگه اینا رو خرج می‌کردن نه اینجا (البته شاید هم بازی خوبی باشه و نمیشه با یه تریلر قضاوت کرد).
از طرف دیگه بازی به شدت بوی GaaS بودن رو میده و هرچقدر هم می‌خوام با دید مثبتی بهش نگاه کنم نمیشه! :| ولی خب طبق استانداردهای بعضی دوستان، بازی‌های بتمن Rocksteady هم GaaS محسوب می‌شدن! :D

دقیقا تریلر gaas خالص بود. یه official trailer میخواین بدین لاقل یه مقدار حماسی ـش کنین...

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,355
نام
محمد
اولین تصاویر بازی:

پ.ن: این بتمنه یا فورتنایت؟ :|:D
چرا اینقدر زردی دستکش بتگرل چشم آدم رو میزنه:| مثل این میمونه که با دستکش های ظرفشویی اومده جنگ و دعوا کنه:))

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,901
نام
نـــــــویـــــــــد
اصلا خوب نبود Gotham Knights
یعنی بوی گند یه عنوان صرفا تجاری میده در نگاه اول. یه واکترو ۷ ۸ دقیقه هم اومده که اونم نتونست دردی دوا کنه. در کل مشخصه قراره مثل اونجرز بشه که یه مشت هیرو میریزن تو شهر و آدم بدارو ناکار میکنن. کواپم که داره :D

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
با این چیزی که نشون دادن، احتمالا باید در مورد ذهنیتم نسبت به سوساید اسکواد راکستدی هم تجدید نظر کنم! خدایی کدوم ناشری بعد بتمن آرکام به همچین چیزی تغییر جهت میده؟ چیو اینا دارن دنبال می کنن؟ خیلی عجیبه هر جور حساب میکنم ادامه راه شاهکارهای راکستدی عقلانی تر بود تا این گل و بلبل شلوغی که نشون دادن! اصلا نفهمیدم با این تریلر رو چی تاکید کردن.

راه رو درست نمیرن به نظرم، حالا همه این حرفا رو دارم بر اساس یه تریلر کوتاه می زنم که چیزی درستی رو هم نشون نداد، ولی خوب حداقل اینو مطمئنم که با هدف بازی حال نکردم! البته اینم نباید فراموش کرد که خیلی از بازی های این سبک دارن همین راه رو میرن (سرویس محور شدن و تمرکز رو همکاری چند نفره و...)، شاید من اشتباه میکنم!

• Like
Reactions: MehdiAhmadi

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,247
نام
امیر حسین
اولین تصاویر بازی:

پ.ن: این بتمنه یا فورتنایت؟ :|:D
بیایم همه با هم به تاپیک ناامید کننده ترین بازی های نسل نقل مکان کنیم و درخواست اضافه شدن این گزینه به نظرسنجی کنیم:)):-"

ویرایش: الان دیدم @Mehdi Cage پیش قدم شده! :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر