David Cage: به خاطر پول بازی نمی‌سازم.

• Thread starter Thread starter Farh@d
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Farh@d

کاربر سایت
david-cage.jpg

درود.

آقای دیوید کیج، مرد خلاق دنیای گیم که در حال حاضر مشغول ساخت بازی جدید خود یعنی beyond two souls می‌باشد؛ در مصاحبه‌ای که با آقای Patrick Garatt در پاریس داشت، اذعان کرد که عناوینی که خلق می‌کند فقط برای درآوردن پول نیست. وی در ادامه سخنان خود اضافه کرد:

"وقتی به خلق بازی‌ می‌پردازم از خودم چیزهای زیادی به آن می‌دهم. این کار را (ساخت بازی) نه برای پول و نه برای جلب توجه و نه چیز دیگری انجام می‌دهم. بازی‌هایم را با شور و هیجان خلق می‌کنم، چون دوست دارم چیرهایی را با دیگران به اشتراک بگذارم زیرا چیزهایی برای گفتن دارم."

اقای کیج نیز در ادامه در مورد یکی از بازی‌های خوب خود یعنی Heavy Rain صحبت نمود و اذعان کرد:

"واقعا خودم را یک نویسنده Heavy Rain احساس می‌کنم. وی ادامه داد؛ قبل از شروع کار در بازی Heavy Rain، واقعا نمی‌دانستم چه چیزی را می‌خواهم بیان کنم، و یا در مورد چه چیزی می‌خواستم صحبت کنم. برای گفتن داستان بازی، به قرض گرفتن چیزهای متفاوتی پرداختم که در گذشته خودم با آن‌ها روبرو شدم. در Heavy Rain به این نتیجه رسیدم که می‌توانم از خودم صحبت نمایم و نوشتن داستانی که خود تمام جزئیاتش را می‌دانی و چیزهایی که در آن وجود دارد را تجربه کرده‌ای، بسیار آسان است."

Source

آخرین ویرایش:
وقتی بازی فارنهایت منتشر شد، مهر استادی بر پیشانی دیوید زده شد. ساختن دو بازی کاملا متفاوت با آنچه همیشه در حال ساخته شدنه . هوی رین ،تنها بازی ای که من به عنوان بهترین بازی پلی 3 بهش نگاه میکنم . و اون 35 دقیقه ابتدایی Beyond که عقل و هوش رو از سر هر بیننده ای میپرونه!:x

دیدید کج تشبیه میکنم به پیتر جکسون .اگر جکسون تو هالیود نباشه یه چیز کمه و اگر کیج تو دنیای بازی سازی نباشه یه چیز خیلی بزرگ کمه :d

امین خداییش کاری ندارم ها !! :d میدونی من خودم در دسته مخلصان استاد هستم :d ولی اگه برای پول بازی نمیسازه پس داره برای من عمه من بازی میسازه :d
نه اونجوریم نیست که مرامی بازی بسازه که هیچ کس با عقل سلیمی همچین کاری نمیکنه . ولی مثل بعضی شرکتا که بازیاشون به دو قسمت ـه پول ساز و آشغال جدا میشه نیست اصلا و متاسفانه اکثریت مردم اونا بیشتر دوست دارن :|

می بینم همیشه تاپیک های که مربوط به این استاده پر از حسود است.
لطفا دیگه تموم کنید اگر از این بازیساز یا بهتر بگم استاد خوشتون نیومده بازی هاشو بازی نکنید بزور بهتون نمی گه بیا بازی هامو بازی کن تازه بجز ضرر هم هیچ خوبی ای برای این استاد ندارید همه ش نسخه کپی خوره می خرید.
درسته خودم هم پایرت خورم ولی تاسف می خورم،اگر این وضع اقتصادی نمی بود منو پایرت خور بودن.
viva David Cage

ماشالله تو بازيسنتر تمام سازنده هاي بازي استاد هستن (به غير سازنده بازي حسن كچل):d

از كوجيما و ميكامي و مياموتو و نويل و مولينو و كليفي بي و كيج و جوات يرلي و جان كارمك و لوين و ......گرفته تا الي اخر(هيچ فرقي هم مثه اينكه نيس بينشون.....خدا حفظشون كنه):d

.

آخرین ویرایش:
ماشالله تو بازيسنتر تمام سازنده هاي بازي استاد هستن (به غير سازنده بازي حسن كچل):d

از كوجيما و ميكامي و مياموتو و كليفي بي و كيج و جوات يرلي و جان كارمك و ......گرفته تا الي اخر(خدا حفظشون كنه)

.
دقیقا اومدم همینو بگم. واقعا کلمه استاد به خزترین کلمه توی بازی سنتر تبدیل شده. یه هر کس و ناکسی لقب استاد رو میبندین.

ادم وقتی این جمله را از استاد می بینه میشه به اوج عظمت و بلندی روح استاد پی برد
بی شک ایشون ی ابر انسان تو داستان نویسی و بازی سازی هست و شک نکنید دلیل موفقیت و معروف شدن جهانی استاد همین روح بلندش هست که در ساخت محصولاتش به فکر همه چیز هست به جز مادیات دنیا :d
Heavy Rain را هر کسی با چشم باز بازی کرده باشه متوجه حرفهای استاد میشه چیزی فراتر از یک بازی کامپیوتری هست یادی که شاید تا سال ها تو ذهن و خاطراتمون باقی خواهد
زنده باداستاد کیج کبیر
نثر زیبایی بود:))
دیوید کیج چه فکری در مورد خودش کرده؟
چه فکری در مورد مخاطب هایی که این خبر رو شنیدن؟

یه مدیر بنده خدایی هم هی میگفت حضرت:دی
منظورش پپ بود.
حالا خداوکیلیش هدف اصلیش پول نیست؟ به هر حال Beyond Two Souls عنوان پر خرجی بوده

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or