Darksiders: Wrath of War

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
حاجی دمت گرم اونو کشتم
حالا روباته رو چیکارش کنم هر فنی می زنم بی اثره
وقتی هم که می گه bرو بزن تا می خوام بزنم میره و روباته دوباره حمله می کنه
اونم تقریبا مثل عنکبوته !
وقتی که اون گرزش و می چرخونه یا پرت می کنه ازش فاصله بگیر ...
وقتی مثل آدم وایستاد , با اون زنجیر برو سمتش , از فاصله مثلا 1 متری که داری می ری سمتش شروع کن X بزن تا B روی سرش ظاهر بشه . در حالی که داری X میزنی سریع B بزن تا بره روی سرش ...
3-4 بار این کارو بکنی کارش ساختست .

speedy2000

کاربر سایت
Jan 26, 2008
236
نام
محمد
اونم تقریبا مثل عنکبوته !
وقتی که اون گرزش و می چرخونه یا پرت می کنه ازش فاصله بگیر ...
وقتی مثل آدم وایستاد , با اون زنجیر برو سمتش , از فاصله مثلا 1 متری که داری می ری سمتش شروع کن X بزن تا B روی سرش ظاهر بشه . در حالی که داری X میزنی سریع B بزن تا بره روی سرش ...
3-4 بار این کارو بکنی کارش ساختست .

حاجی من همه جوره اینو می زنم ولی تا می خوام B رو بزنم سریع می ره و نمیشه زدش
یعنی کلید B اثری نمی کنه

Rize Mize

کاربر سایت
Oct 28, 2008
514
نام
حمید رضا
آقا من اونجای گیر کردم که WAR قابلیت پروتال رو بدس میاره آقا من میخوام بدونم چی جوری میشه وقتی از یه ورودی به ورودی دیگه وارد میشه بیشتر بپره یعنی بالاتر بره آخه واسه کشتنه یه Boos (همون رباته) نیازه به این کاره .

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,917
نام
نـــــــویـــــــــد
آقا من اونجای گیر کردم که WAR قابلیت پروتال رو بدس میاره آقا من میخوام بدونم چی جوری میشه وقتی از یه ورودی به ورودی دیگه وارد میشه بیشتر بپره یعنی بالاتر بره آخه واسه کشتنه یه Boos (همون رباته) نیازه به این کاره .

بايد RT رو نگه داري دوست عزيز

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
من تو رسوندن نور سوم هنوز گیر کردم !
به اونجا رسیدم که با پله های پیچ در پیچ رفتم پایین . از پایین پله ها یدونه از این پلتفرمها اومد بیرون (مثل چیز ...:biggrin1: )
دیگه نیدونم چه کنم !

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
به اونجا رسیدم که با پله های پیچ در پیچ رفتم پایین . از پایین پله ها یدونه از این پلتفرمها اومد بیرون (مثل چیز ...:biggrin1: )
دیگه نیدونم چه کنم !
دیگه کسی این بازیو نمی کنه !:(

ashil22

کاربر سایت
Apr 16, 2010
16
دیگه نیدونم چه کنم !
از پله ها که میری پایین کنار اون صورتیه یه پنجره هست که میتونی بزنی از توش رد شی یه ستون متحرک هم وسط هست رو اون هم پنجره داره!
جفتش رو فعال میکنی میری اونور فقط یادت باشه اول ستون رو فعال کنی بعد اون یکی رو رد میشی اونور یه بمب با طناب بر میداری
پنجره داخل اون اتاق رو فعال میکنی از اونجا بمب رو پرت میکنی اون قرمزه منفجر میشه
:-":-":-":-":-":-":-":-"
والله اینقدر این بازی رو سخت و مشکل کردن همه ضربه فنی شدن!مگه میشه به همین سادگی تمومش کرد :mad:

omid110

کاربر سایت
Aug 24, 2008
122
دوستان در این قسمت بازی این حیوان بدون پدر را به چه صورت باید پدرش را دراورد .
با تشکر:cheesygri
b4ef676a73366589d217f78ef18b47f64g.jpg

Turok-71

کاربر سایت
Nov 28, 2009
508
من اونجا که یه محیط بستس و آب پر شده داخلش گیر کردم!
زیر آب هم می تونی بری و یه قطار هم هست...
اون وسط از اون گلوله های آتشی یکی هست ولی خاموشه!
داخل دیوار هم یه سوراخایی هست که ازش یه چیزیایی مثل پشه (سبز)بیرون میاد.

باید چیکار کنم؟!

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
سلام
ببخشید تاپیک قدیمی بالا میارم ولی خیلی داره رو اعصابم میره!
یه قولی هست که فکر کنم اسمش jaler باشه. که دو تا قفس دستشه و میزنه زمین و یه مشت سرباز از توش میریزه بیرون. من هرچی اسن سرباز ها رو میکشم و خودشو میزنم اثر نداره! باید چی کار کنم؟ دقیقا امروز 20 دقیقه داشتم اینا رو میکشتم ولی.....

Turok-71

کاربر سایت
Nov 28, 2009
508
من اونجا که یه محیط بستس و آب پر شده داخلش گیر کردم!
زیر آب هم می تونی بری و یه قطار هم هست...
اون وسط از اون گلوله های آتشی یکی هست ولی خاموشه!
داخل دیوار هم یه سوراخایی هست که ازش یه چیزیایی مثل پشه (سبز)بیرون میاد.

باید چیکار کنم؟!
چقدر سریع جواب میدید.:D ردش کردم.
سلام
ببخشید تاپیک قدیمی بالا میارم ولی خیلی داره رو اعصابم میره!
یه قولی هست که فکر کنم اسمش jaler باشه. که دو تا قفس دستشه و میزنه زمین و یه مشت سرباز از توش میریزه بیرون. من هرچی اسن سرباز ها رو میکشم و خودشو میزنم اثر نداره! باید چی کار کنم؟ دقیقا امروز 20 دقیقه داشتم اینا رو میکشتم ولی.....
ببین رفیق باید با بومرنگ اون چیزای قرمزی که مثل سوراخ روی بدنش هستن رو بزنی تا از پا بیفته و ...
فقط با بومرنگ سعی کن روی همه ی اون سوراخا قفل کنی!

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
از پله ها که میری پایین کنار اون صورتیه یه پنجره هست که میتونی بزنی از توش رد شی یه ستون متحرک هم وسط هست رو اون هم پنجره داره!
جفتش رو فعال میکنی میری اونور فقط یادت باشه اول ستون رو فعال کنی بعد اون یکی رو رد میشی اونور یه بمب با طناب بر میداری
پنجره داخل اون اتاق رو فعال میکنی از اونجا بمب رو پرت میکنی اون قرمزه منفجر میشه
:-":-":-":-":-":-":-":-"
والله اینقدر این بازی رو سخت و مشکل کردن همه ضربه فنی شدن!مگه میشه به همین سادگی تمومش کرد :mad:
من این کارو کردم , دیگه نمی دونم چکار کنم !

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
سلام
من یه جا گیر کردم.
بعد از این که تیمات رو کشتم و قلبش رو به سماییل دادم میرم به سمت یکی از این غول گنده ها که نگهبان در ها هستند و مثل اول بازی باید برم و چند تا مرحله رو رد کنم. تو نزدیک ترین مرحله که تو یه تونله میرم میگه که RB رو بگیرم و بعد از حمله دشمن ولس کنم و... ولی هرکار میکنم نمیشه. کسی میتونه کمکم کنه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر