Darksiders: Wrath of War

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
اقا من تو مرحله twilight cathedral گیر کردم.
وقتی وارد یه سالن میشیم که یه چیزی از سقفش اویزونه , اونجا باید چی کار کنم ؟
)البته از یه در رفتم و چندتا کشتم که حالادیگه کاری واسه کردن ندارم )
:confused::confused:

یکم بیشتر توضیح میدی؟

شما وقتي وارد در سمت راست كه بشي ميري تو يه جايي كه يه مجسمه اون وسط هست . چند نفر ميان اونارو ميكشي و بعد فقط يه در اونجا باز هستش كه ميري توش و بايد بري بالا يه مجسمه اي رو بندازي پايين تا زمين دهن باز كنه شما بري زير زمين و ادامه ي بازي !

آقا من تو تاپيک خوندم که يکی گفته بود داستان اين رو از رو کتاب نوشتن اما اسمه اون کتاب کسی نگفته بود
کسی ميدونه اسمش چيه؟

آقا يه سؤال ديگه که بده اين باسه که اسمش تيامين چه قد مونده تمومشه ؟
يا در کل بازی چند ساعته ؟

آخرین ویرایش:
سلام دوستان من الان یه مرحله ای رسیدم که 3 تا مجسمه هستند و باید براشون شمشیر بیاری یکیش رو گذاشتم ولی دومی رو که میخام برم دنبال شمشیر وارد یه جایی میشی که یه پله بزرگ هست و اون شمشیری که میخایی بگیری جلوش مواد مذاب هست و پایین پل یه سری چیز هایی هست که اون توپ های آتشی رو به اون چیزه قرمزه که میترکه میزنم ولی هرچی به توپ ها با اون بومرنگه میزنم نمیترکه
ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام دوستان من الان یه مرحله ای رسیدم که 3 تا مجسمه هستند و باید براشون شمشیر بیاری یکیش رو گذاشتم ولی دومی رو که میخام برم دنبال شمشیر وارد یه جایی میشی که یه پله بزرگ هست و اون شمشیری که میخایی بگیری جلوش مواد مذاب هست و پایین پل یه سری چیز هایی هست که اون توپ های آتشی رو به اون چیزه قرمزه که میترکه میزنم ولی هرچی به توپ ها با اون بومرنگه میزنم نمیترکه
ممنون میشم راهنمایی کنید

الان شما تونسي پُل رو به حركت در بياري ؟ اگه آره كه وقتي ميري سمت چپ بايد رو ديوار 4 يا 5 تا ازون بمب ها بزني تا بتوني اون قرمزه رو بتركوني و وارد اونجا شي !
سمت راست هم كه كاملا واضح هستش .
بعدش 2 تا مجسمه كه يه چيزي دستشون هستش ميان بالا . رو هر 2 تا با اون Cross Blade قفل ميكني و بعد هر 2 رو با هم ميزني ! اون مواد مذاب ميرن كنار و ميتوني بري شمشير رو برداري .

آقا من تو تاپيک خوندم که يکی گفته بود داستان اين رو از رو کتاب نوشتن اما اسمه اون کتاب کسی نگفته بود
کسی ميدونه اسمش چيه؟

آقا يه سؤال ديگه که بده اين باسه که اسمش تيامين چه قد مونده تمومشه ؟
يا در کل بازی چند ساعته ؟

?????????????:confused::confused:

الان شما تونسي پُل رو به حركت در بياري ؟ اگه آره كه وقتي ميري سمت چپ بايد رو ديوار 4 يا 5 تا ازون بمب ها بزني تا بتوني اون قرمزه رو بتركوني و وارد اونجا شي !
سمت راست هم كه كاملا واضح هستش .
بعدش 2 تا مجسمه كه يه چيزي دستشون هستش ميان بالا . رو هر 2 تا با اون Cross Blade قفل ميكني و بعد هر 2 رو با هم ميزني ! اون مواد مذاب ميرن كنار و ميتوني بري شمشير رو برداري .
دوسته عزیز بقله پل که یه دستگیره هست وقتی میشکش گویا اون قرمزه نمیزاره چرخ دنده های پل حرکت کنن و اونو قفل کرده و وقتی اون توپ ها رو برمیدارم و به اون قرمزیه میزنم بعد با اون وسیله ها که پرت میکنی اونم به بمب ها میزنم ولی نمیرتکه

دوسته عزیز بقله پل که یه دستگیره هست وقتی میشکش گویا اون قرمزه نمیزاره چرخ دنده های پل حرکت کنن و اونو قفل کرده و وقتی اون توپ ها رو برمیدارم و به اون قرمزیه میزنم بعد با اون وسیله ها که پرت میکنی اونم به بمب ها میزنم ولی نمیرتکه

اوه گرفتم . ببين كنار همون قرمزه كه جلوي حركت اون چرخ دنده هارو گرفته يه مشعل هستش . به وسيله ي اون بمبي رو كه انداختي روش آتيش بزن تا منفجر بشه .

نامردا همه بازی کردین الا من ، بازی رو شنبه بگیرم جایی گیر کنم باید کمک کنیا نوید جان:biggrin1:

100% . اصلا خداوند منو براي كمك به تو فرستاده :biggrin1:

آقا من اون کرم لج آورو کشتم چقدر مونده تا بازی تموم بشه؟

مونده حالا :biggrin1: بعدش بايد Silitha رو بكشي . بعد Straga . بعدش هم با اون دختره دوباره مبارزه كني و بعدش Destroyer و تمام ! حداقل اگه گير نكني 5 ساعتي طول ميكشه :biggrin1:

ایول من تو اون مرحله عنکبوته گیر کردم .همون آخریه هرچی میزنمش هی میره رو سقف بعد از پشتش اون گلوله ها میاد بیرون.چیکار کنم دهنمو.........(آره).
کممممممممممممممک

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or