Darksiders: Wrath of War

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
البته من خودم با دوربين در حالت عادي مشكلي نداشتم اما بعضي مواقع يوهو دوربين ميرفته تو بدن يكي از دشمنامخصوصا وقتي يه گوشه گير ميكردم

من بازي رو يه بار تموم كردم ، حالا از اول كه ميخام برم دوباره بايد تمام آپگريد رو جمع كنم؟ يعني مثل دانته يا بايونتا نميشه با آپگريداي قبلي بازي كرد؟

اگه شما اولين بار كه بازي رو تموم كردين Abyssal Armor رو تمام تيكه هاشو جمع كرده باشين ميتونين وقتي دوباره بازي رو شروع كردين اونو داشته باشين

با سلام خدمت دوستان
بازی جالبی هست مبارزات و کمبوهاش متنوعه ولی اسلحه هاش کمه
امامشکل عجیب:
من توی اون مرحله که مار دومی رو غل و زنجیرش کردن رو کشتم یه جا هس که چند نفر با اسب میریزند روت و باید سوار بر اسب اونا رو نابود کنی یه افت فریم اساسی پیدا میکنه و خیلی نوی ذوق میزنه دوستان هم به این مشکل برخوردند یا خیر

من توی اون مرحله که مار دومی رو غل و زنجیرش کردن رو کشتم یه جا هس که چند نفر با اسب میریزند روت و باید سوار بر اسب اونا رو نابود کنی یه افت فریم اساسی پیدا میکنه و خیلی نوی ذوق میزنه دوستان هم به این مشکل برخوردند یا خیر

آره كلا اون مرحله ي Ashland خيلي افت فريم داره متاسفانه و به نظر من تنها نقطه ضعف بازي همينه .

ببخشید دوستان یه مرحله ای هست که آدم اهنی , باید از سوراخ ها پرید روی سرش . وقتی از گودالا میام بالا ارتفاع پرشم کمه و روی سرش نمیشه رفت !!!
باید چی کا کرد !! ممنون

ببخشید دوستان یه مرحله ای هست که آدم اهنی , باید از سوراخ ها پرید روی سرش . وقتی از گودالا میام بالا ارتفاع پرشم کمه و روی سرش نمیشه رفت !!!
باید چی کا کرد !! ممنون
موقعی که داری چاله رو فعال می کنی. دکمه رو نگه دار تا بیشتر شارژ بشه و بیشتر بپری.

خُب ما نيز بالاخره بعد از پشت سر گذاشتن سختي هاي بسيار تونستيم دوباره بازي رو 930 تا GS ازش بگيريم :biggrin1:
بسيار لذت بخش است اين بازي !

نويد بي كاريا!! :biggrin1:

آره به خدا ! بايد از بي كاري نهايت لذت رو برد ! :biggrin1:

آخرین ویرایش:
سلام:
این tiamat رو باید چجوری کشت هرچی میزنم باز میپره روکلم منم هی B رو میزنم اون دوباره پرت میشه.فکر کنم باید تو سینش بزنم درسته ؟ لطفا کمک:(

برای افت فریم ریت بازی در مرحله Ashland یک راه حل هست که روی دستگا من جواب داد البته چیز پیچیده ای نیست همون طور که میدونید باید Gunرا روی boss قفل کنید در این لحظه افت فریم میشه که بخاطر حجم زیاد اطلاعات هست اگر Lt را ول کنید و یک دوری بزنید از دوباره بگیرید درست میشه فقط باید دوربین از سمت اون آقای Boss بیاد به سمت مخالف

سلام!

حدود نیم ساعت پیش تموم شد!:biggrin1:
واقعاً لذت بردم،بعد از مدت ها یه بازی توپ بازی کردم،بازی از هر لحاظ تکمیل بود(البته از لحاظ گرافیک Screen Tearing مخصوصاً اواخر بازی کمی اذیت کرد و همچنین مشکلات تکنیکیه دوربین که تا حدودی عذاب آور بود ولی به مدد Patch حل شد!).
نزدیک به 24 ساعت طول کشید!البته دلم نمیومد کشکی برم برا همین با وسواس بازی کردم که چیزی یا جایی رو از دست ندم!
من رو Normal بازی کردم و برا همین فکر کنم به نظرم میومد که باس هاش ساده ان...
آخر بازی که War گفت تنها نیستم و 3 نور دیگه رو نشون داد کلی حال کردم که الآن سه سوار دیگه رو هم میبینم ولی حیف که انشاالله یکیشون رو Darksiders 2 ملاقات کنیم!
من الان جیگرم خون شده باید این همین ماسک همه ی تکه شمشیر ها رو پیدا کنم اعصابم خرد شده:evil:
با دکمه ی Select برو تو منوی نقشه و بعد نقشه ی جهان رو بیار نه Local Map تمام تیکه های شمشیر جاشون با علامت زرد رنگ مشخصه...ببین کدومو پیدا نکردی Teleport کن همونجا!

بالاخره ما هم تموم کردیم بازیو ، بسیار باحال بود فقط مشکلات گرافیکی داشت و افت فریمش ضد حال بود
روی NORMAL حدود 30 ساعت طول کشید البته باور کنید 7 تا 8 ساعت توی مرحله عنکبوت گیر کردم الکی واسه گرفتن تیکه های شمشیر اونجا علاف شدم
داستانشم خوب بود به امید اپیزودهای بعدی
دوستان یه راهنمایی میکنین پروژه بعدیم رو چی بردارم یه بازی توپ میخام بگیرم

آخرین ویرایش:
کسی نیست جواب مارو بده؟:confused:
اون وسیله ی که باهاش Portal درست میکنی رو بیار. وقتی یارو دستش گیر کرد روی زمین; حالا خیلی سریع انجام بده » وقتی میخوای دریچه رو بسازی کلید رو نگه دار تا قدرتی بشه ( دروازه ورودی ) و بعد دروازه خروجی رو بساز. بعد با شدت به اسمان پرتاب میشی. چند ثانیه فرست دراری در حال پرواز به سرش برسی. کلا 5 دقیقه کار نمیبره.

موفق باشی

اون وسیله ی که باهاش Portal درست میکنی رو بیار. وقتی یارو دستش گیر کرد روی زمین; حالا خیلی سریع انجام بده » وقتی میخوای دریچه رو بسازی کلید رو نگه دار تا قدرتی بشه ( دروازه ورودی ) و بعد دروازه خروجی رو بساز. بعد با شدت به اسمان پرتاب میشی. چند ثانیه فرست دراری در حال پرواز به سرش برسی. کلا 5 دقیقه کار نمیبره.

موفق باشی

فري اوني كه تو ميگي توي مرحله Black Throne هستش !
اين Tiamat اون اژدها ـه هستش كه تو اون قلعه باهاش ميجنگي !

کسی نیست جواب مارو بده؟:confused:

وقتي كه زديش افتاد زمين بايد بري جلو و بزنيش اگه صبر كني تا فقط B بده و تو هم بزني نميميره ! بايد بري جلو بزنيش و وقتي پريد بالا يا خواست بزنتت جا خالي بدي

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or