Darksiders: Wrath of War

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
منم خیلی با این بازی حال میکنم و از همه لحاظ ازش راضیم و هیچ عیب چشم گیری تو بازی نمیبینم مشکلاتشم مشکلاتی نیست که بخواد بازیو از یه شاهکار کم و در کل بازیه خیلی قشنگیه!

ببخشید دوستان این سوال فک کنم تکراری ولی تو مرحلهای اخر هست , یه عنکبوت هست که هر کاری میکنم نمیمیره !!! وسط زمین هست و بالا سرش هم سنگ هست که میشه به دهنش پرتاب کرد !!
نمیدونم باید چی کار کرد .
ممنون میشم کمک کنید .

نحوه کشتن jailer چطوری من 3 بار 3تا نقطه زرد رو بدنش رو هدف گرفتم ستاره زدم نمی میره
چطوری جون زیاد کنم زود میمره
شما هربار که اون 3 تا نقطه ی زرد رو ميزنين ، طرف ميوفته زمين و اگر دقت کنی جلوش يک ياروی سبز رنگی از قفس ميوفته بيرون ، بورو اونو با شمشير بزن ، بعد دوباره پا ميشه ، وحشيه و ميزنه همه چيرو خراب ميکنه ( اون 3 نقطه هم قرمز ميشن ) از دستش در بورو تا آروم بشه ، 3 بار اینکارو بکنی فکر کنم بميره

ببخشید دوستان این سوال فک کنم تکراری ولی تو مرحلهای اخر هست , یه عنکبوت هست که هر کاری میکنم نمیمیره !!! وسط زمین هست و بالا سرش هم سنگ هست که میشه به دهنش پرتاب کرد !!
نمیدونم باید چی کار کرد .
ممنون میشم کمک کنید .

وقتی جیغ میزنه از این سنگا بر میداری پرت میکنی تو دهنش وقتی شروع کرد به خوردن میری پشتش ، دفعه اول با Y اون کریستال آبی رو میشکنی . دوباره هی این کارو کن ولی دفعه های بعد که رفتی پشتش با شمشیر بزنش. کی گفته آخرشه ؟ بعد از این باید مامانشو بکشی.

دوستان من ایجا گیر کردم یکی توضیح بده باید چیکار کونم
ایجایی که عکسشو گذاشتم;)

http://dl.kar20.ir/12.jpg

اين مكعب رو بنداز زير اون جوونوره بعد وقتي گرفتش خواست ببرتش بالا باهاش برو بالا سمت راست يه صندوق هستش . بعدش بايد بري پايين ( روبه روت سمت چپ هم ميتوني بري پايين ) يه چيزي به ديوار هست اونو بگير خودتو برسون به دَري كه اونور هستش و به راهت ادامه بده

واقعا اين بازي فوق العادست ! 2 بار تو زماني كه بن بودم تمومش كردم و اچيوهاش محاسبه نشد حالا دوباره دارم ميرم كه 1000ـش كنم . هيچ نقصي نداره غير از همون اُفت فريم ها اونم در بعضي مواقع .

بازی را تموم کردم فوق العاده بود آخرش هم که حسابی اچیومنت بارون میکنه 100 تا 100 تا میده ولی عجب بازی بود واقعا قشنگ بود برای یک سری افراد هم که میان توی تاپیک امتیازات به بازی 6 از 10 میدن و میگن حرفی ندارم متاسفم یعنی بازی به این بزرگی میبرن زیر سوال و پشت دیوار اینکه نظر شخصیم هست قایم میشن بعدم میگن دموکراسی اخه توی دموکراسی گفتن نظر هر کسی محترم هست نه خزئبلات یک نفر عین این هست که بگی نظر من این هست که همه زن ها را برزیم تو دریا آتیش بزنیم همه بگن خوب این نظر شماست احترام میزاریم بدون هیچ توضیحی این اسمش دموکراسی نیست

بازی را تموم کردم فوق العاده بود آخرش هم که حسابی اچیومنت بارون میکنه 100 تا 100 تا میده ولی عجب بازی بود واقعا قشنگ بود برای یک سری افراد هم که میان توی تاپیک امتیازات به بازی 6 از 10 میدن و میگن حرفی ندارم متاسفم یعنی بازی به این بزرگی میبرن زیر سوال و پشت دیوار اینکه نظر شخصیم هست قایم میشن بعدم میگن دموکراسی اخه توی دموکراسی گفتن نظر هر کسی محترم هست نه خزئبلات یک نفر عین این هست که بگی نظر من این هست که همه زن ها را برزیم تو دریا آتیش بزنیم همه بگن خوب این نظر شماست احترام میزاریم بدون هیچ توضیحی این اسمش دموکراسی نیست
به جز اون افت فریم که گفتی و به نظر من کاملا تو ذوق میزنه حرکت دوربین و فاصلش تا کاراکتر ها هم بد تنظیم شده یعنی خیلی نزدیکه

به جز اون افت فریم که گفتی و به نظر من کاملا تو ذوق میزنه حرکت دوربین و فاصلش تا کاراکتر ها هم بد تنظیم شده یعنی خیلی نزدیکه

من بازی دیروز 1بار تمام کردم دوباره از امروز میخوام برم تا 1000 تا امتیاز بازی بگیرم

بازی خیلی روان و کامل هستش . دوربین هم مشکلی نداره :cool:

من از همین الان منتظر قسمت بعدش هستم :love:

موافقم ، دوربين بد کار شده ، خيلی نزديک به شخصيته ، من بعضی وقتا سرم درد ميگيره

من بازي رو يه بار تموم كردم ، حالا از اول كه ميخام برم دوباره بايد تمام آپگريد رو جمع كنم؟ يعني مثل دانته يا بايونتا نميشه با آپگريداي قبلي بازي كرد؟

من بازي رو يه بار تموم كردم ، حالا از اول كه ميخام برم دوباره بايد تمام آپگريد رو جمع كنم؟ يعني مثل دانته يا بايونتا نميشه با آپگريداي قبلي بازي كرد؟
نه بايد از اول همش رو بگيري غير از يه آيتم كه الان اسمش يادم رفته كه به صورا محافظ هستش و رنگت رو به سياه تبديل ميكنه!! :biggrin1:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or