Darksiders: Wrath of War

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام
بعد از رد كردن 7 خان رستم بالاخره بازي رو خريدم حالا ديسك كه ميذارم تو كنسول مينويسه Play DVD و نمياد تو بازي
بعضي وقتا اين مشكل پيش مياد ولي وقتي ديسك ميذارم تو كنسول درست ميشه ولي اينبار اصلا درست نميشه
چه كار كنم:((

سلام
بعد از رد كردن 7 خان رستم بالاخره بازي رو خريدم حالا ديسك كه ميذارم تو كنسول مينويسه Play DVD و نمياد تو بازي
بعضي وقتا اين مشكل پيش مياد ولي وقتي ديسك ميذارم تو كنسول درست ميشه ولي اينبار اصلا درست نميشه
چه كار كنم:((
دوست عزيز بعد اين همه طومار و اين پست هاي 10000 تايي اين سايت كه گفته شده بازي هاي جديد همه ويو 4 به بالا هستن و نياز به 1-ديسك اكتيو و 2- Ixtreme 1.61 به بالا هستش شما باز اومدي ميگي ليلي مرد بود؟!!!

اونجایی که بومرنگ رو میگیری توی اون زیر زمینه و اون یارو بد ترکیبه رو می کشی بعدش روی دری که قفله یک چیز نورانی پیدا میشه برای گرفتنش باید چی کار کنیم ??
دکمه آر اس رومیزنم منظورم انالوگ کنترل سمت راسته فشار میدم علامت هدف گیری نمیاد بعد LT رو نگه میدارم بمورنگ میگیره نمیتونم چیزی را نشانه گیری کنم (ال تی ) نگه میدارم کاری نمیکنه ؟
دستم مشکلی نداره؟؟؟( آر اس را هم به داخل فشار میدم اصلا هیچی نمیاد ):confused:

اونجایی که بومرنگ رو میگیری توی اون زیر زمینه و اون یارو بد ترکیبه رو می کشی بعدش روی دری که قفله یک چیز نورانی پیدا میشه برای گرفتنش باید چی کار کنیم ??
دکمه آر اس رومیزنم منظورم انالوگ کنترل سمت راسته فشار میدم علامت هدف گیری نمیاد بعد LT رو نگه میدارم بمورنگ میگیره نمیتونم چیزی را نشانه گیری کنم (ال تی ) نگه میدارم کاری نمیکنه ؟
دستم مشکلی نداره؟؟؟( آر اس را هم به داخل فشار میدم اصلا هیچی نمیاد ):confused:
شمت RS رو كه فشار بدي بايد نشونه بياد و بعد بومرنگ رو بزني!!
البته بايد از توي ليست انتخابش كرده باشي!!

موقعی که داشت فیلم آخرش رو نشون میداد یه دفعه وسطش تا زنه شمشیر رو گرفت رو به ما یه دفعه فیلمش قطع شد و رفت برای اسم نوشتن و اینا... چرا؟
اگر کسی فیلم آخر بازی رو لینکش رو داره بده تا ببینم دیگه حال ندارم دوباره بازی کنم

بازی قراره تو دو شماره عرضه بشه احتمالا بقیش مال شماره دو تو گیم اسپات سرچ بزنید شماره دوشم نشون می ده با تاریخ TBA البته من خودم هنوز بازی رو تموم نکردم !

منم یه جاش گیر کردم
تقریبا آخراش یه قول عنکبوت بزرگ میاد که نمیدونم چجوری باید بزنمش
هر جور میزنم اون بازم سلامتی منو کم میکنه
یکی لطفا یه راهنمایی کنه

دوستان من يه جاي بازي گير كردم كه ميگه بايد 5 نفر رو به گونه اي بكشي كه زماني كه بهت حمله ميكنن گارد بگيري و بعد ضربه بزني. من اين كارو ميكنم ولي بازم نميشه.
حالا بايد چي كار كنم؟

دوستان من يه جاي بازي گير كردم كه ميگه بايد 5 نفر رو به گونه اي بكشي كه زماني كه بهت حمله ميكنن گارد بگيري و بعد ضربه بزني. من اين كارو ميكنم ولي بازم نميشه.
حالا بايد چي كار كنم؟
وقتی دشمن میخواد به شما ضربه بزنه دقیقا در همون لحظه شما باید گارد بگیرید تا ضربه دفع بشه و بعد دشمن رو بکشید !
فقط یه کم باید سریع باشید.

وقتی دشمن میخواد به شما ضربه بزنه دقیقا در همون لحظه شما باید گارد بگیرید تا ضربه دفع بشه و بعد دشمن رو بکشید !
فقط یه کم باید سریع باشید.

دوست عزيز ميشه بيشتر توضيح بدي.
آخه توي راهنماييش نوشته با اين كار دشمن با يك ضربه از بين ميره. ولي من زماني كه ضربه ميزنم درجا نميميره.
من توي زدن ضربه با شمشير مشكل دارم. چي كار كنم؟

دوست عزيز ميشه بيشتر توضيح بدي.
آخه توي راهنماييش نوشته با اين كار دشمن با يك ضربه از بين ميره. ولي من زماني كه ضربه ميزنم درجا نميميره.
من توي زدن ضربه با شمشير مشكل دارم. چي كار كنم؟
لازم نیست با یک ضربه بکشی.
هر نفر حدودا 2 ضربه میخواد.
البته اگه نظر منو میخوای اول یکم attack معمولی بده که بعد با یه ضربه بمیرن:cool:;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or