Darksiders: Wrath of War

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
سلام
بعد از رد كردن 7 خان رستم بالاخره بازي رو خريدم حالا ديسك كه ميذارم تو كنسول مينويسه Play DVD و نمياد تو بازي
بعضي وقتا اين مشكل پيش مياد ولي وقتي ديسك ميذارم تو كنسول درست ميشه ولي اينبار اصلا درست نميشه
چه كار كنم:((

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
سلام
بعد از رد كردن 7 خان رستم بالاخره بازي رو خريدم حالا ديسك كه ميذارم تو كنسول مينويسه Play DVD و نمياد تو بازي
بعضي وقتا اين مشكل پيش مياد ولي وقتي ديسك ميذارم تو كنسول درست ميشه ولي اينبار اصلا درست نميشه
چه كار كنم:((
دوست عزيز بعد اين همه طومار و اين پست هاي 10000 تايي اين سايت كه گفته شده بازي هاي جديد همه ويو 4 به بالا هستن و نياز به 1-ديسك اكتيو و 2- Ixtreme 1.61 به بالا هستش شما باز اومدي ميگي ليلي مرد بود؟!!!

dante2008

کاربر سایت
Mar 11, 2008
210
نام
حسین
اونجایی که بومرنگ رو میگیری توی اون زیر زمینه و اون یارو بد ترکیبه رو می کشی بعدش روی دری که قفله یک چیز نورانی پیدا میشه برای گرفتنش باید چی کار کنیم ??
دکمه آر اس رومیزنم منظورم انالوگ کنترل سمت راسته فشار میدم علامت هدف گیری نمیاد بعد LT رو نگه میدارم بمورنگ میگیره نمیتونم چیزی را نشانه گیری کنم (ال تی ) نگه میدارم کاری نمیکنه ؟
دستم مشکلی نداره؟؟؟( آر اس را هم به داخل فشار میدم اصلا هیچی نمیاد ):confused:

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
اونجایی که بومرنگ رو میگیری توی اون زیر زمینه و اون یارو بد ترکیبه رو می کشی بعدش روی دری که قفله یک چیز نورانی پیدا میشه برای گرفتنش باید چی کار کنیم ??
دکمه آر اس رومیزنم منظورم انالوگ کنترل سمت راسته فشار میدم علامت هدف گیری نمیاد بعد LT رو نگه میدارم بمورنگ میگیره نمیتونم چیزی را نشانه گیری کنم (ال تی ) نگه میدارم کاری نمیکنه ؟
دستم مشکلی نداره؟؟؟( آر اس را هم به داخل فشار میدم اصلا هیچی نمیاد ):confused:
شمت RS رو كه فشار بدي بايد نشونه بياد و بعد بومرنگ رو بزني!!
البته بايد از توي ليست انتخابش كرده باشي!!

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
این هم لینک guide این بازی از سایت IGN هر کی میخواد دانلود کنه حال کنه باش
http://rapidshare.com/files/344697769/darksiders_ignpdf.pdf

gamez

کاربر سایت
Jul 21, 2007
197
موقعی که داشت فیلم آخرش رو نشون میداد یه دفعه وسطش تا زنه شمشیر رو گرفت رو به ما یه دفعه فیلمش قطع شد و رفت برای اسم نوشتن و اینا... چرا؟
اگر کسی فیلم آخر بازی رو لینکش رو داره بده تا ببینم دیگه حال ندارم دوباره بازی کنم

بازی قراره تو دو شماره عرضه بشه احتمالا بقیش مال شماره دو تو گیم اسپات سرچ بزنید شماره دوشم نشون می ده با تاریخ TBA البته من خودم هنوز بازی رو تموم نکردم !

ASHIHARA

کاربر سایت
Jan 29, 2008
526
نام
Hamid Reza
منم یه جاش گیر کردم
تقریبا آخراش یه قول عنکبوت بزرگ میاد که نمیدونم چجوری باید بزنمش
هر جور میزنم اون بازم سلامتی منو کم میکنه
یکی لطفا یه راهنمایی کنه

god of shadow

کاربر سایت
Jul 19, 2009
409
دوستان من يه جاي بازي گير كردم كه ميگه بايد 5 نفر رو به گونه اي بكشي كه زماني كه بهت حمله ميكنن گارد بگيري و بعد ضربه بزني. من اين كارو ميكنم ولي بازم نميشه.
حالا بايد چي كار كنم؟

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
دوستان من يه جاي بازي گير كردم كه ميگه بايد 5 نفر رو به گونه اي بكشي كه زماني كه بهت حمله ميكنن گارد بگيري و بعد ضربه بزني. من اين كارو ميكنم ولي بازم نميشه.
حالا بايد چي كار كنم؟
وقتی دشمن میخواد به شما ضربه بزنه دقیقا در همون لحظه شما باید گارد بگیرید تا ضربه دفع بشه و بعد دشمن رو بکشید !
فقط یه کم باید سریع باشید.

god of shadow

کاربر سایت
Jul 19, 2009
409
وقتی دشمن میخواد به شما ضربه بزنه دقیقا در همون لحظه شما باید گارد بگیرید تا ضربه دفع بشه و بعد دشمن رو بکشید !
فقط یه کم باید سریع باشید.

دوست عزيز ميشه بيشتر توضيح بدي.
آخه توي راهنماييش نوشته با اين كار دشمن با يك ضربه از بين ميره. ولي من زماني كه ضربه ميزنم درجا نميميره.
من توي زدن ضربه با شمشير مشكل دارم. چي كار كنم؟

Mr.Chief

کاربر سایت
May 13, 2008
247
نام
روزبه
دوست عزيز ميشه بيشتر توضيح بدي.
آخه توي راهنماييش نوشته با اين كار دشمن با يك ضربه از بين ميره. ولي من زماني كه ضربه ميزنم درجا نميميره.
من توي زدن ضربه با شمشير مشكل دارم. چي كار كنم؟
لازم نیست با یک ضربه بکشی.
هر نفر حدودا 2 ضربه میخواد.
البته اگه نظر منو میخوای اول یکم attack معمولی بده که بعد با یه ضربه بمیرن:cool:;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر