Darksiders: Wrath of War

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
ایول من تو اون مرحله عنکبوته گیر کردم .همون آخریه هرچی میزنمش هی میره رو سقف بعد از پشتش اون گلوله ها میاد بیرون.چیکار کنم دهنمو.........(آره).
کممممممممممممممک

بايد با قُلابت اون چيزايي كه ازش مياد بيرون رو بگيري بري بالا بعد هم خودش رو بگيري بعدش ميميره .

درود
اقا من همه ی mask of shadow ها رو پیدا کردم به جز 2 تا که دیگه داره میره رو اعصابم !
اخه نمیشه دقیقا همون جائی که mask of shadow هست تلپورت کرد هر چی هم میگردم نمیتونم راه ورود به اون منطقه مورد نظر رو پیدا کنم!
چه میشه کرد؟

درود
اقا من همه ی mask of shadow ها رو پیدا کردم به جز 2 تا که دیگه داره میره رو اعصابم !
اخه نمیشه دقیقا همون جائی که mask of shadow هست تلپورت کرد هر چی هم میگردم نمیتونم راه ورود به اون منطقه مورد نظر رو پیدا کنم!
چه میشه کرد؟

دقيقا كدومارو نتونستي پيدا كني ؟

بازیرو تموم کردم خدایش بازی قشنگی بود
بازی متنوعی بود ولی کپی برابر اصل گاد اف وار هت
کلا" بازی قشنگی بود ولی حیف زود تموم شد البته برایه من که خیلی بهم چسبید که میگم زود تموم شد
راستی دوستان سری دومش درست نمیکنند؟؟؟

دقيقا كجاشي دوست عزيز ؟ چون اون مرحله جايي كه زير آب باشه زياد داره .
اما كلا مرحله سختي نيست يكم بگردي خودت ميتوني پيدا كني !

والا همون اولم.:p
بده اينکه اون باسش اسمش يادم نيست در ميره و از سقف ميره بيرون ا در سمته راست هست که ازونجا به بد و ميگم

والا همون اولم.:p
بده اينکه اون باسش اسمش يادم نيست در ميره و از سقف ميره بيرون ا در سمته راست هست که ازونجا به بد و ميگم

عجب ! اونجا وقتي وارد در سمت راست ميشي ميري سمت چپ آب هستش كه بايد مستقيم بري و آب رو بياري پايين ! فكر كنم وارد يه جايي ميشي كه زير آب هستش چندتا واگن قطار هم هستش . يه دونه ازون قرمزها اون بالا جلو در رو گرفته . يه بمب بردار بزن بهش بعد برو زير آب اونجا يه راهي هستش كه ميتوني بري بالا . از همين چيزاي زرد كه شبيه به جُلبك هستن به ديواره ازون ميري بالا بعد بايد با استفاده از آتيشي كه اون بالا هستش تمام لوله هاي كه ازشون گاز مياد بيرون رو روشن كني . يكي ازون لوله هارو فكر كنم بايد بري اونور روشن كني . يه طناب هستش با اون ميتوني بري . بعد هم اون بمب رو روشن ميكني و منفجر ميشه و ادامه ي راه !

سلام منم همون desteroy the girever
گیر کردم منتها اونجا که میرسم توی یه غار که آبم توش جاریه بعد میرسم آخر تونل که یه چاه رو به بالاست و یه جا داره که میشه رفت بالا ولی وقتی میرم بالا اون بالا یخ و نمیتونم از چاه برم بالا چیکار کنم؟

دیگه داره اعصابمو خورد میکنه.....
این 7 تا پازلها که باید پیدا کنیم باید کل مپهارو بگردیم.من یه جا تونقشه علامت زده(همون مرحله وسیعه که توش اون کرمه بود) جلوی راه ورودیش از این تپه قرمزا هیچ بمبی نیست که بترکونمش چیکار کنم؟

سلام منم همون desteroy the girever
گیر کردم منتها اونجا که میرسم توی یه غار که آبم توش جاریه بعد میرسم آخر تونل که یه چاه رو به بالاست و یه جا داره که میشه رفت بالا ولی وقتی میرم بالا اون بالا یخ و نمیتونم از چاه برم بالا چیکار کنم؟
لطف کنین اینجایی که من گیر کردمم راهنمایی کنین... ممنون...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or