Darksiders | PC

darksiders6.jpg

Publisher: THQ
Developer: Vigil Games
Genre: Modern Action Adventure
Release Date: Sep 16, 2010
24شهریور 1389
ESRB: Mature

www.darksiders.com

پایان زندگی انسان ها فرا رسیده جنگ بزرگی میان فرشتگان و شیاطین شروع شده است.

چهار سوار به نام های Pestilence . War . Famine . Death از دنیای Apocalypse به زمین فرستاده شدن تا بر به پایان رسیدن جهان نظارت داشته باشند در این هنگام بر اثر یک اشتباه جنگ عظیمی بین فرشتگان و شیاطن رخ میدهد The Charred Council(شورای که در آن تمام اتفاقات بهشت وجهنم بررسی میشود ) War را مقصر این این وقایع میداند و تمام نیروی جنگی او را میگرندWar برای اثابت بی گناهی خود از The Charred Council یک فرصت میخواهد تا به زمین برگشته تا به علت این اشتباه پی ببرد شورا به War این فرصت را میدهد اما با یک شرط آن هم همراهی کردن نگهبانی به نام The Watcher این نگهبان بسیار قدرتمند میباشد در حدی که میتواند قهرمان اصلی بازی War را از بین ببرد...

در این بازی شما با یک محیط Open World روبرو هستید شما کنترلWar به عهده دارید سلاح اصلی War شمشیری به نام Chaoseater البته از سلاح های گرم مانند Fracture و Pistol هم بهره میبرید War اسبی هم به نام Ruin دارد.

Darksiders PC Screenshots

Darksiders Images

GameRankings: 83 (PS3)i
GameRankings: 84 (X360)i

آخرین ویرایش:

warl0ck

کاربر سایت
Aug 27, 2010
114
نام
وحید
دوستان من اونجایی که با اون ربات گنده درگیر میشیم گیر کردم هرچی میزنمش هیچیش نمیشه دقیقا بعد از اونجایی هست که با azreal صحبت میکنیم یکم جلوترشه کمک!!!!!!!!!!!!!:((

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,940
نام
حسین
دوستان من اونجایی که با اون ربات گنده درگیر میشیم گیر کردم هرچی میزنمش هیچیش نمیشه دقیقا بعد از اونجایی هست که با azreal صحبت میکنیم یکم جلوترشه کمک!!!!!!!!!!!!!:((
درود
شما باید به دو تا از اینه های که نزدیک به هم روی زمین هستند روشن کنید بعد برید تو یکی واز اون یکی شما را پرتاب می کنه بیرون باید بال بزنید و رو سر ربات بپرید و eرا زد ه وشمشیر تو کله فرو برده بعد روبات می افته
برو کمرش بزن

DarkWish2006

کاربر سایت
Aug 13, 2010
224
از اونجایی که هرگونه توضیح دادن بازی و راهنمایی کردن باعث لو رفتن داستان بازی میشه پس از گفتن هرگونه نکته راهنمایی معذوریم . شما هم سوال نکن که سوالت باعث لو رفتن داستان بازی نشه ی وقت .

آقای CUTLER شما هم توضیح نده دیگه خواهشا .

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی
از اونجایی که هرگونه توضیح دادن بازی و راهنمایی کردن باعث لو رفتن داستان بازی میشه پس از گفتن هرگونه نکته راهنمایی معذوریم . شما هم سوال نکن که سوالت باعث لو رفتن داستان بازی نشه ی وقت .

آقای CUTLER شما هم توضیح نده دیگه خواهشا .

اسپویلر رو گذاشتن واسه همین مواقع ...

warl0ck

کاربر سایت
Aug 27, 2010
114
نام
وحید
اخه سوال در مورد گیم پلی بازی چه ربطی به لو رفتن داستان داره دوستان اگه تونستید توی اسپویلر جواب منو بدید که اقایون ناراحت نشن واسشونم داستان لو نره (اینه ها چه ربطی به داستان داره من سر در نمیارم حتما یه ربطی داره که میگن)

Dexabyte

کاربر سایت
Aug 14, 2010
89
mohammad_z_ar عزیز روند مبارزه با سایه خودتون تقریباً عادی هست و فقط باید با تکمه "V" تبدیل بشید و سریعتر سایه رو شکست بدید.البته در این مواقع سایه هم تبدیل میشه.
در کل راه خاصی نداره.
بیشتر به مهارت خودتون بستگی داره.
البته اگر مدت زمان فایت زیاد طول بشکه احتمالاً به باگ برخوردید و باید یکبار بازی رو ری استارت کنید.

پایدار باشید

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,934
نام
فرهاد
کسی یادش نیست؟
خوب بازی جوری تموم میشه که وقتی شما غول اخر رو میکشید دستروید بود گمونم برای ادامه دادن نشون میده سه تا از برادرای شما هم به صورت شهاب سنگ دارن میان به کمک شما

• Like
Reactions: Lord AGM

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
این غولهای بزرگ سنگی که جلوشون گرفته شده و ما بعد از انجام مرحله میریم راهشونو باز می کنیم و راه میفتن و میرن جریانشون چیه !؟

DarkWish2006

کاربر سایت
Aug 13, 2010
224
جناب مولانای عزیز . این غول سنگی در واقع محافظ دروازه هاست و شما بعد از گرفتن اون شیپور 2 یا 3 بار با این غول برخورد می کنید که 1 بارش راه رو برای شما باز می کنه .اما دفعات بعد به شما میگه که نمی تونه و دست اون نیست و اول باید شما نفرینی که مانع از این کار میشه رو نابود کنید و بعد از اون برگردید پیش غول سنگی .

• Like
Reactions: Molana

mohsen design

کاربر سایت
Dec 12, 2009
12
سلام دوستان به دادم برسید یه جا حسابی گیر کردم
اونجایی که عنکبوته با پاهاش واگن قطارا رو میگیره تو سوراخ میکشه یه بد ما باید یه واگن رو هل بدیم تا اون رو بگیره تا بتونیم رد شیم یه ذره جلو تر اونجایی که یه گودال بزرگیه با چنتا دریچه ی بزرگ که باید با مشت تو یکی از دریچه ها که بلور های آبی رنگ مسدودش کرده بزنی بشکونیش تا راه آب باز بشه اون گودال پر آب شه تا رد شیم ازش گیر کردم وقتی آب میاد و گودال رو پر میکنه دیگه نمیدونم چی کار کنم کمک کنید نکنه باگ باشه؟؟؟:((
اینم عکس:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر