Darksiders | PC

darksiders6.jpg

Publisher: THQ
Developer: Vigil Games
Genre: Modern Action Adventure
Release Date: Sep 16, 2010
24شهریور 1389
ESRB: Mature

www.darksiders.com

پایان زندگی انسان ها فرا رسیده جنگ بزرگی میان فرشتگان و شیاطین شروع شده است.

چهار سوار به نام های Pestilence . War . Famine . Death از دنیای Apocalypse به زمین فرستاده شدن تا بر به پایان رسیدن جهان نظارت داشته باشند در این هنگام بر اثر یک اشتباه جنگ عظیمی بین فرشتگان و شیاطن رخ میدهد The Charred Council(شورای که در آن تمام اتفاقات بهشت وجهنم بررسی میشود ) War را مقصر این این وقایع میداند و تمام نیروی جنگی او را میگرندWar برای اثابت بی گناهی خود از The Charred Council یک فرصت میخواهد تا به زمین برگشته تا به علت این اشتباه پی ببرد شورا به War این فرصت را میدهد اما با یک شرط آن هم همراهی کردن نگهبانی به نام The Watcher این نگهبان بسیار قدرتمند میباشد در حدی که میتواند قهرمان اصلی بازی War را از بین ببرد...

در این بازی شما با یک محیط Open World روبرو هستید شما کنترلWar به عهده دارید سلاح اصلی War شمشیری به نام Chaoseater البته از سلاح های گرم مانند Fracture و Pistol هم بهره میبرید War اسبی هم به نام Ruin دارد.

Darksiders PC Screenshots

Darksiders Images

GameRankings: 83 (PS3)i
GameRankings: 84 (X360)i

آخرین ویرایش:

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
از وقتی عرضه بازی توی امارت مم*نوع شد خیلی مشتاقتر شدم ببینم بازی چه طوریه. آخه من میمیرم واسه بازیهای خشن با دوز بالا.

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
بسیار عالی، بسیار عالی، باید بازی جذابی بشه. یادش بخیر! اونموقع که بچه بودم بازی به اسم Devils vs angles بازی میکردیم که نبرد شیاطینو فرشتگان در فضای بچگانه بود!:x

Dexabyte

کاربر سایت
Aug 14, 2010
89
سلام از اونجایی که تاپیک زیر یه من خاکه میخواستم بپرسم چی شد این بازی ریلیز نشد؟نسخه ایکس باکسش رو تا اواخرش بازی کردم خیلی خیلی زیبا بود.تقریباً مثل God of War هست.
اگر ریلیز شده تهران کجاها داره؟
البته من توی نت ندیدم حرفی یا لینکی ازش باشه.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

پایدار باشید

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
سلام از اونجایی که تاپیک زیر یه من خاکه میخواستم بپرسم چی شد این بازی ریلیز نشد؟نسخه ایکس باکسش رو تا اواخرش بازی کردم خیلی خیلی زیبا بود.تقریباً مثل God of War هست.
اگر ریلیز شده تهران کجاها داره؟
البته من توی نت ندیدم حرفی یا لینکی ازش باشه.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

پایدار باشید

ریلیز اصلی بازی که 23 Sep 2010 هست یعنی هشت روز دیگه اما نسخه کپی چند روز دیگه میادش

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,603
نام
حمیدرضا

Alexi Laiho

کاربر سایت
Aug 27, 2010
21
همیشه دوس داشتم این بازی رو رو کامپیوتر بازی کنم واقعا تو X360 مشکل داشت مخصوصا انتی انالیزینگش که واقعا فکنم اصلا انتی نداشت.

DarkWish2006

کاربر سایت
Aug 13, 2010
224
از هر چی بازی فانتزی و شخصیت فانتزی و نون فانتزی و هر چی که به این کلمه ختم بشه متنفرم .

به اندازه کافی انسان های فانتزی دور و برمون هست که احتیاجی به بازیش ندارم.:-&

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر