Darksiders | PC

darksiders6.jpg

Publisher: THQ
Developer: Vigil Games
Genre: Modern Action Adventure
Release Date: Sep 16, 2010
24شهریور 1389
ESRB: Mature

www.darksiders.com

پایان زندگی انسان ها فرا رسیده جنگ بزرگی میان فرشتگان و شیاطین شروع شده است.

چهار سوار به نام های Pestilence . War . Famine . Death از دنیای Apocalypse به زمین فرستاده شدن تا بر به پایان رسیدن جهان نظارت داشته باشند در این هنگام بر اثر یک اشتباه جنگ عظیمی بین فرشتگان و شیاطن رخ میدهد The Charred Council(شورای که در آن تمام اتفاقات بهشت وجهنم بررسی میشود ) War را مقصر این این وقایع میداند و تمام نیروی جنگی او را میگرندWar برای اثابت بی گناهی خود از The Charred Council یک فرصت میخواهد تا به زمین برگشته تا به علت این اشتباه پی ببرد شورا به War این فرصت را میدهد اما با یک شرط آن هم همراهی کردن نگهبانی به نام The Watcher این نگهبان بسیار قدرتمند میباشد در حدی که میتواند قهرمان اصلی بازی War را از بین ببرد...

در این بازی شما با یک محیط Open World روبرو هستید شما کنترلWar به عهده دارید سلاح اصلی War شمشیری به نام Chaoseater البته از سلاح های گرم مانند Fracture و Pistol هم بهره میبرید War اسبی هم به نام Ruin دارد.

Darksiders PC Screenshots

Darksiders Images

GameRankings: 83 (PS3)i
GameRankings: 84 (X360)i

آخرین ویرایش:

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
سلام
من سر این یه تیکه گیر کردم و هیچ جوره نمی دونم چجوری باید بکشمش !
69800_DarksidersPC-02.jpg
برای کشتنش اون واگن قطار هست تو او تونل پشته سرت و اونو دوبار با دست اهنیت به پای این غوله بزنی و با دست اهنی بود که باهاش کریستال ابی ها رو خورد میکردی اینجا هم باید همون کریستال ابی رو با همون دست اهنی چپت خورد کنی که رو شکمش هست خورد کنی

mehdy.z

کاربر سایت
Nov 27, 2009
700
نام
Mehdy
نسخه ی اصلی بازی باید 4 دی وی دی باشه نه؟
در حقیقت تعداد DVD بازی مهم نیست مهم اینه که حجم کلی بازی کمتر از 9.76G و حجم پوشه video کمتر از 3.26G نباشه!

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,655
نام
iMAN
sp :
شما باید چند بار واگن رو به سمتش پرت کنی بهد از چند بار یهو خسته میشه و برای چند لحظه کاری نمیکنه شما باید سریع بری و با مشت بزنی اون کریستالی که تو شکمش هست رو داغون کنی . بعد که بکشش قلبشو از تو اون کریستاله درمیاره .

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
با سلام
من جایی از بازی گیر کردم
دقیقا جایی گیر کردم که یه غول خرچنگ مانند با یه کریستال بزرگ در زیر شکم که از دهانش هم لیرز بیرون می آد...
حالا اگه دوستان متوجه شدند من کجا گیر کردم ممنون می شم منو راهنمایی کنند...

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,952
نام
فرهاد
با سلام
من جایی از بازی گیر کردم
دقیقا جایی گیر کردم که یه غول خرچنگ مانند با یه کریستال بزرگ در زیر شکم که از دهانش هم لیرز بیرون می آد...
حالا اگه دوستان متوجه شدند من کجا گیر کردم ممنون می شم منو راهنمایی کنند...

شما بقلت یک ترن هست اون رو هول بده بره بخور بهش وقتی نشست و بیحال شد سریع برو و با مشت قوی بکوب به اون کریستال تو شکمش چند دفعه بزنی یارو گوزو داد قبط رو گرفته :d

Ash!LL

کاربر سایت
Oct 8, 2010
4
نام
amir
سلام
69800_DarksidersPC-02.jpg

آقا اینجا یک واگن هست که سمت چپ هستش برو بگیرش با مشت قدرتیت بزن به واگن یادت باشه که واگن رو گرفته باشی مثل حالتی که میخواهی حلش بدی بد که ضربه زدی می خوره به پاش میوفته زمین زمین سری برو تو شکمش دوباره با مشت قدرتی بزن تو کریستال که تو شکمش هست بعد تکرار چند بار این کار میمیره ( ریل که باید واگن توش حل بدی با کریستال پر شده اون ها رو هم بشکون نذار لیز که میزنه رو کریستال ها بیفته چون قرمز میشنو نمی شکنن)

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام
ببخشید اون دفعه یادم نبود از اسپویلر استفاده کنم
من بازم یه جایی از بازی گیر کردم..
اون جایی که یه کرم بزرگ از شنها می آد بیرون و هی دنبالش می کنم و چهار طرف اون محیط بسته است.چیکار کنم؟

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,655
نام
iMAN
sp:
اگه اولین باره که کرم رو میبینی و اسب نداری باید سریع بری به سمت اون سکوهای چوبی . چنتا از این سکو ها هست که شما باید با زمان بندی مناسب یکی یکی اونا رو رد کنی تا به آخریش و در نهایت به راه خروج برسی .

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,952
نام
فرهاد
سلام
دوستان منم جایی از بازی گیر کردم 2 تا عکس ازش میذارم لطفا ً راهنماییم کنید !
http://up.iranblog.com/Files73/7323e88918974052a974.jpg
http://up.iranblog.com/Files73/cec4caac9e574ea289e6.jpg
هر کاری می کنم نمی تونم اون کریستالهای قرمز رو منفجر کنم تا چرخ دنده ها بچرخن !
لطفا ً دقیق راهنمایی کنید تا بتونم رد کنم . ممنون
دوست عزیز بقل اون کریستالها دقت کرده باشی یک مشعل هست شکا از طریق اون 5 پره شیفت رو نگه دار بعد روی مشعل بعد روی گوی روی گریستالی که انداختی بزار البته این کارها رو باید 5 پره دستت باشه و بعد ول کنی

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
دوست عزیز بقل اون کریستالها دقت کرده باشی یک مشعل هست شکا از طریق اون 5 پره شیفت رو نگه دار بعد روی مشعل بعد روی گوی روی گریستالی که انداختی بزار البته این کارها رو باید 5 پره دستت باشه و بعد ول کنی

من که متوجه نشدم چی میگید !!!
شیفتو نگه دارم یا دکمه ی کیو ؟؟؟
لطفا دقیقتر توضیح بده:(

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
Molana @
شما نوبت بعدی مطمئنا بن خواهید شد.

پ ن :
بقیه دوستان شعور بالای خودشون رو در استفاده از اسپویلر نشون بدن. ممنون از اینکه درک میکنید.

• Like
Reactions: GAMERSINA

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر