Darksiders | PC

darksiders6.jpg

Publisher: THQ
Developer: Vigil Games
Genre: Modern Action Adventure
Release Date: Sep 16, 2010
24شهریور 1389
ESRB: Mature

www.darksiders.com

پایان زندگی انسان ها فرا رسیده جنگ بزرگی میان فرشتگان و شیاطین شروع شده است.

چهار سوار به نام های Pestilence . War . Famine . Death از دنیای Apocalypse به زمین فرستاده شدن تا بر به پایان رسیدن جهان نظارت داشته باشند در این هنگام بر اثر یک اشتباه جنگ عظیمی بین فرشتگان و شیاطن رخ میدهد The Charred Council(شورای که در آن تمام اتفاقات بهشت وجهنم بررسی میشود ) War را مقصر این این وقایع میداند و تمام نیروی جنگی او را میگرندWar برای اثابت بی گناهی خود از The Charred Council یک فرصت میخواهد تا به زمین برگشته تا به علت این اشتباه پی ببرد شورا به War این فرصت را میدهد اما با یک شرط آن هم همراهی کردن نگهبانی به نام The Watcher این نگهبان بسیار قدرتمند میباشد در حدی که میتواند قهرمان اصلی بازی War را از بین ببرد...

در این بازی شما با یک محیط Open World روبرو هستید شما کنترلWar به عهده دارید سلاح اصلی War شمشیری به نام Chaoseater البته از سلاح های گرم مانند Fracture و Pistol هم بهره میبرید War اسبی هم به نام Ruin دارد.

Darksiders PC Screenshots

Darksiders Images

GameRankings: 83 (PS3)i
GameRankings: 84 (X360)i

آخرین ویرایش:

DarkWish2006

کاربر سایت
Aug 13, 2010
224
مطمئن باشید اگر گرافیک بازی می خواست در کنسول از این بیشتر باشه . کنسول تو همون مرحله اول بعد از 3 ساعت بازی می ترکید .چه برسه به بالای 15 ساعت . اما راجع به PC باز اگر می خواستن می تونستن این کار رو انجام بدن و گرافیک رو بالاتر هم ببرن اما از اونجایی که این بازی هم یک پورت از کنسول هست عملا این کار انجام پذیر نیست .

IGN به عنوان یک سایت بی طرف امتیاز میده و نه مثل GAME SPOT .

DarkWish2006

کاربر سایت
Aug 13, 2010
224
شما چه کار به تخم هاش داری .این عنکبوت مادست ی کم باهاش با لطافت بیشتری برخورد کنن دوستان . بعد از 10 دقیقه مبارزه عنکبوت از خودش حرکات فانتزی گونه ای در میاره و غیب میشه شما کاری نداشته باشید که کجا ظاهر میشه چون هر کجا شما باشید اونم همونجاست فقط یادتون نره که دکمه V رو بزنید و تبدیل بشید و تا می تونید تحقیرش کنید :d. بعد که تشریف بردن بالای سقف از اون گوی ها یا به قول شما تخم های زرد رنگ با چنگک بردارید و به سمتش پرتاب کنید .

اگر میبینید که مدت مبارزه طولانی شده یک بار بازی رو RESTART کنید احتمالا شما دچار نفرین و باگ شدید.:d

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
گرافیک بازی قابل تحمل هستش ولی خیلی خوب هم نیست. من موندم تو این یه سالی که طول دادند تا بازی رو PC بدن فقط یه رزولوشن اضافه کردند وبس! خبری از اپشن گرافیکی نیست!

Dexabyte

کاربر سایت
Aug 14, 2010
89
خیر دوست من نباید زمان رو آهسته کنید.
اگر نیازمند کمکید دوستان کمک کردند دیگه.شما باید با شوریکنتون (تیغ چهار لبه) اول
اون سه تا رو تگ یا مارک کنید و سریع رو طناب بپرید و تا آخر سالن برید و از اونجا روی
دیوار رو بگیرید و میرسید به اونور.

پایدار باشید

DarkWish2006

کاربر سایت
Aug 13, 2010
224
لعنت به چی به کی ؟ )x شما دلت نمی خواد ندونی خوب نخون .
وقتی رفتی ی جاش گیر کردی بعد اومدی التماس کردی تروخدا کمکم کنید می فهمی .

اون از اون مدیر به اصطلاح انجمنتون که فقط بلده پست پاک کنه .
من خواستم کمکی به بقیه کرده باشم . من این بازی رو دیشب تموم کردم و همون دیشب کلی راجع بهش توضیح دادم . حالا نمی خواین باشه خودتون بزید ببینم از این به بعدش رو چه کار می کنید .

PayableOnDeath

کاربر سایت
May 20, 2008
311
نام
Hooman
لعنت به چی به کی ؟ )x شما دلت نمی خواد ندونی خوب نخون .
وقتی رفتی ی جاش گیر کردی بعد اومدی التماس کردی تروخدا کمکم کنید می فهمی .

اون از اون مدیر به اصطلاح انجمنتون که فقط بلده پست پاک کنه .
من خواستم کمکی به بقیه کرده باشم . من این بازی رو دیشب تموم کردم و همون دیشب کلی راجع بهش توضیح دادم . حالا نمی خواین باشه خودتون بزید ببینم از این به بعدش رو چه کار می کنید .
شما مثل اینکه تو فضا هستین!تکنولوژی پیشرفت کرده یه چیزایی هست به اسم اسپویلر که واسه اینی که داستان بازی لو نره میزارنش تو کادر متن پنهان!نیازیم به راهنمایی های شما نیست....شما بی زحمت همه داستانو نریز رو کاسه واسه ما کافیه!

DarkWish2006

کاربر سایت
Aug 13, 2010
224
ببین .تو نمی خواد به من این چیزا رو یاد بدی .
شما به پست های من رسیدی نخونده برو پست بعدی چون من هرچی دلم بخواد و لازم بدونم می گم .
بعد هم خودت رو جمع نبند .
با 72 تا پست اسپمی که تا حالا دادی . به شما مربوط نیست به اصطلاح اینجا مدیر انجمن داره و خیلی هم هنرمنده .شما فضولی نکن .

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,944
نام
حسین
درود بر همه
اقا این بازی واقعا خیلی زیبا وطولانی هست واقعا پوست ادم می کنه تا تموم کنه
ما هم بلاخره با هزار جور زحمت وبدبختی بازی تموم کردیم
خدایش خیلی جذاب بود
کسی کمکی خواست در خدمتم

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
دوست عزیز اینجا قوانین داره...
شما اگر دوست دارید به دوستانتون کمک کنید حتما با قانون فروم جلو برید. استفاده صحیح از اسپویلر یکی از قوانین سایت هستش. یک نگاهی بکنید.

استفاده از تگ مخفی کردن متن (Spoiler) برای بیان موضوعاتی که منجر به آشکار شدن قسمت یا قسمت ‌هایی از بازی مانند داستان و یا معما های آن شود اجباری بوده و تمامی کاربران موظف به رعایت آن می باشند. در صورت عدم رعایت، کاربر ابتدا تذکری دریافت خواهد کرد و در صورت تکرار دسترسی وی به مدت 3 روز قطع خواهد شد. بدیهیست که انجام مجدد این عمل می تواند حتی موجب قطع دسترسی دائم شخص نیز بشود.

اگر با قوانین مشکلی دارید توی بخش پشنهادات یا انتقادات صحبت خودتون رو بکنید. اگر که مایل نیستید پستی ارسال نکنید.

موفق باشید.

• Like
Reactions: leonk13

mb-21

کاربر سایت
May 31, 2010
435
نام
محمد
با سلام من میخوام این بازی رو بخرم اما گیر کردم که نسخه 2dvd بگیرم یا3dvd؟
منظورم از کرکه!
4dvd ندیدم میشه بگید 2 دی وی دی تکین بهتره یا 3 دی وی دی معمولی .....؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر