Darksiders | PC

darksiders6.jpg

Publisher: THQ
Developer: Vigil Games
Genre: Modern Action Adventure
Release Date: Sep 16, 2010
24شهریور 1389
ESRB: Mature

www.darksiders.com

پایان زندگی انسان ها فرا رسیده جنگ بزرگی میان فرشتگان و شیاطین شروع شده است.

چهار سوار به نام های Pestilence . War . Famine . Death از دنیای Apocalypse به زمین فرستاده شدن تا بر به پایان رسیدن جهان نظارت داشته باشند در این هنگام بر اثر یک اشتباه جنگ عظیمی بین فرشتگان و شیاطن رخ میدهد The Charred Council(شورای که در آن تمام اتفاقات بهشت وجهنم بررسی میشود ) War را مقصر این این وقایع میداند و تمام نیروی جنگی او را میگرندWar برای اثابت بی گناهی خود از The Charred Council یک فرصت میخواهد تا به زمین برگشته تا به علت این اشتباه پی ببرد شورا به War این فرصت را میدهد اما با یک شرط آن هم همراهی کردن نگهبانی به نام The Watcher این نگهبان بسیار قدرتمند میباشد در حدی که میتواند قهرمان اصلی بازی War را از بین ببرد...

در این بازی شما با یک محیط Open World روبرو هستید شما کنترلWar به عهده دارید سلاح اصلی War شمشیری به نام Chaoseater البته از سلاح های گرم مانند Fracture و Pistol هم بهره میبرید War اسبی هم به نام Ruin دارد.

Darksiders PC Screenshots

Darksiders Images

GameRankings: 83 (PS3)i
GameRankings: 84 (X360)i

آخرین ویرایش:

fa5h54695

کاربر سایت
Sep 8, 2007
607
نام
امین
اگه کسی کمکم کنه ، چیکار کنم ، واقعا ممنونش میشم .
چون رفته رو اعصابم بد جور .
=============
یا مثلا یکی سیو دقیقا بعد اون قضیه رو بده نه بیشتر .

شما با E ماشین بگیر بعد با دکمه وسط موس پرتاب کن به سمتش لازم نیست نزاره بگیری هر جاشم بزنی مهم نیست وقتی زدیش میفته پایین بعد با شمشیر بزنش

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
خبر خبر ! اکس فایر امروز ساپورت دارکسایدرز رو گذاشت !
ولی.... FU XFIRE ! چرا ؟! چون بعد این همه مدت BlazBlue رو ساپورت نمیکنه هنوز !!
ساپورت Dead Rising 2 رو هم زودتر باید بده :|

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
شما با E ماشین بگیر بعد با دکمه وسط موس پرتاب کن به سمتش لازم نیست نزاره بگیری هر جاشم بزنی مهم نیست وقتی زدیش میفته پایین بعد با شمشیر بزنش
میدونم داداش ، یکی اولی رو پرت میکنه ، اما دیگه پرت نمیکنه ؟!!!!!
:):):)
چراااااا ؟

DarkWish2006

کاربر سایت
Aug 13, 2010
224
شما برای کشتن اون کرم خاکی که جلوتر یکی دیگه هم بهش اضافه خواهد شد باید ابتدا اسب رو بگیری و بعد وقتی بهت حمله کرد با اسبت تند بدوی با کلید alt و از جلو به دهانش که بازه شلیک کنی چند بار که این کار رو کردی می افته و بعد بالای سرش میری و E رو میزنی .

kaveh_2005

کاربر سایت
Mar 9, 2007
343
شما برای کشتن اون کرم خاکی که جلوتر یکی دیگه هم بهش اضافه خواهد شد باید ابتدا اسب رو بگیری و بعد وقتی بهت حمله کرد با اسبت تند بدوی با کلید alt و از جلو به دهانش که بازه شلیک کنی چند بار که این کار رو کردی می افته و بعد بالای سرش میری و E رو میزنی .

این ادم اهنیه رو چطور باید کشت ؟

DarkWish2006

کاربر سایت
Aug 13, 2010
224
دیگه خسته شدم از بس کشتم . کمبو زدم .رفتم و اومدم .هی برو هی برگرد بیا . هرچی غول بود کشتم .حالا EZRAEL بهم گفته که برم 7 تیکه از شمشیر رو پیدا کنم براش بیارم تا بعد دوباره می خواد کدوم ناکجا آبادی بفرسته خدا داند . من THE BLACK THRON رو با بدبختی و فلاکت وصف نشدنی و هزاربار رفتن و اومدن از سر به تهش و بالا به پایینش رفتم و اومدم تا تازه EZRAEL رو آزاد کردم حالا بهم یک ماسک داد که جاهایی که فاصله زیاده و چیزی نیست با اون ماسک میتونم رد بشم . خلاصه بدبختی ها وراه ها و جونورها و درها و دستگیره ها ی زیادی رو باید بکشید و باز کنید و هدایت کنید تا برسید به اینجا .

خدا لعنتشون کنه خودشون خسته نشدن از اینی که ساختن؟ همین BLACK THRON خودش 3 ساعت و خورده ای گیم پلی داشت تازه برای کسی که وارد باشه . خلاصه دیگه جایی از طلسم ها و جادو جنبل هام خالی نمونده همش پرشده .

اون کرم دوم رو هم با اسب کنار دهانش راه برو و با اسلحه تیر رو دقیقا بزن به پوزه بندش تا باز بشه و دهنش رو باز کنه بقیه اش مثل قبلی هستش .

در مورد شما آدم آهنی :

شما باید 4 تا از اون هارو در BLACK THRON نابود کنی تا بتونی نوری رو که از آزادی روح هایی که در آدم آهنی اسیرن رو به EZRAEL برسونی و آزادش کنی . حالا من کلی گفتم بماند که اعصاب فولادی باید داشته باشی .

ببین شما باید 2 تا دریچه اون جا روی زمین و البته روی اون دوایر ایجاد کنی بعد از یکیش وارد میشی و از بعدی که خارج شدی پرشش اونقدر زیاده که شما رو به سرش میرسونه اونجا E رو بزن سه بار که این کار رو انجام دادی آدم آهنیه رو با پتک خودش نابود می کنه و روحش آزاد میشه و میره داخل اون دستگاهی که اونجاست و اون نور رو بازتاب می کنه .حالا تازه از اینجا به بعد کارت در میاد .#:-s

از خداوند می خوام که به همتون اعصاب فولادین بده که این بازی رو حداقل BLACK THRON رو تموم کنید .

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,691
نام
iMAN
تا الان که اعصابمون خرد نشده .... ببینیم چی میشه دیگه با این تفاسیر شما باید بریم دوپینگ کنیم تا اعصابمون قاط نزنه...! :d

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
دیگه خسته شدم از بس کشتم . کمبو زدم .رفتم و اومدم .هی برو هی برگرد بیا . هرچی غول بود کشتم .حالا EZRAEL بهم گفته که برم 7 تیکه از شمشیر رو پیدا کنم براش بیارم تا بعد دوباره می خواد کدوم ناکجا آبادی بفرسته خدا داند . من THE BLACK THRON رو با بدبختی و فلاکت وصف نشدنی و هزاربار رفتن و اومدن از سر به تهش و بالا به پایینش رفتم و اومدم تا تازه EZRAEL رو آزاد کردم حالا بهم یک ماسک داد که جاهایی که فاصله زیاده و چیزی نیست با اون ماسک میتونم رد بشم . خلاصه بدبختی ها وراه ها و جونورها و درها و دستگیره ها ی زیادی رو باید بکشید و باز کنید و هدایت کنید تا برسید به اینجا .

خدا لعنتشون کنه خودشون خسته نشدن از اینی که ساختن؟ همین BLACK THRON خودش 3 ساعت و خورده ای گیم پلی داشت تازه برای کسی که وارد باشه . خلاصه دیگه جایی از طلسم ها و جادو جنبل هام خالی نمونده همش پرشده .

اون کرم دوم رو هم با اسب کنار دهانش راه برو و با اسلحه تیر رو دقیقا بزن به پوزه بندش تا باز بشه و دهنش رو باز کنه بقیه اش مثل قبلی هستش .

در مورد شما آدم آهنی :

شما باید 4 تا از اون هارو در BLACK THRON نابود کنی تا بتونی نوری رو که از آزادی روح هایی که در آدم آهنی اسیرن رو به EZRAEL برسونی و آزادش کنی . حالا من کلی گفتم بماند که اعصاب فولادی باید داشته باشی .

ببین شما باید 2 تا دریچه اون جا روی زمین و البته روی اون دوایر ایجاد کنی بعد از یکیش وارد میشی و از بعدی که خارج شدی پرشش اونقدر زیاده که شما رو به سرش میرسونه اونجا E رو بزن سه بار که این کار رو انجام دادی آدم آهنیه رو با پتک خودش نابود می کنه و روحش آزاد میشه و میره داخل اون دستگاهی که اونجاست و اون نور رو بازتاب می کنه .حالا تازه از اینجا به بعد کارت در میاد .#:-s

از خداوند می خوام که به همتون اعصاب فولادین بده که این بازی رو حداقل BLACK THRON رو تموم کنید .

عزیزم یه تگ هست به نام Spoiler اینم عکسش !
spoiler.gif
معمولا داستان بازی و انکه چکاذا توش میکنی، نمیکنی ، چه اتفاقی میفترو توی اون می نویسن، ;) الان تو نقل قول گذاشتمش توی اسپویلر، به نظر خودت بهتر نیست اینجوری !؟
نصف بازی رو تعریف کردی ! شاید کسی نخواد بدونه جلوتر چی میشه !!!!
تا الان که اعصابمون خرد نشده .... ببینیم چی میشه دیگه با این تفاسیر شما باید بریم دوپینگ کنیم تا اعصابمون قاط نزنه...! :d
من که بی خیالش شدم ! در کل بازی خوبی بود ولی واقعا طولانی و خشک ، حوصله آدم سر میره ! کلا در حال حاضر بازی که حوصله آدم رو سر نبره موجود نیست، DR2 با اینکه کلی Fun ـه آخراش دیگه زیادی زامبی کشتی حوصلت سر میره، اینم که کلا کومبو هاش عین همه، نمیشه چیز جدیدی زد یا پیدا کرد، حتی بهش اضافه هم نمیشه !
بازی یکم زیادی شبیه DMC نیست ؟! ( بر عکس دوستان من فک میکنم بیشتر شبیه DMC ـه تا GOW ! )

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
من که بی خیالش شدم ! در کل بازی خوبی بود ولی واقعا طولانی و خشک ، حوصله آدم سر میره ! کلا در حال حاضر بازی که حوصله آدم رو سر نبره موجود نیست، DR2 با اینکه کلی Fun ـه آخراش دیگه زیادی زامبی کشتی حوصلت سر میره، اینم که کلا کومبو هاش عین همه، نمیشه چیز جدیدی زد یا پیدا کرد، حتی بهش اضافه هم نمیشه !
بازی یکم زیادی شبیه DMC نیست ؟! ( بر عکس دوستان من فک میکنم بیشتر شبیه DMC ـه تا GOW ! )

برید تو کار lara croft !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر