Darksiders II | PC

بنابر اعلام Gameinformer دنباله ی عنوان موفق Darksiders در سال 2012 عذضه خواهد شد و شما اینبار در نقش Death یکی دیگر از 4 سوار آخرالزمانی ظاهر خواهید شد که پا به قلمرویی خواهد گذاشت که War در آن به دام افتاده است تا او را که هنوز هم مقصر وقوع جنگ های پیش از موعد آخرالزمانی است برهاند !

Darksiders II بنابر قول GI یک عنوان عظیم تر وسیع تر با آپگریدها و سلاح های بسیار زیاد خواهد بود .

Darksiders II

ویدیوهای بازی
Making of Last Sermon - Darksiders II Behind-the-Scenes Video

Last Sermon - Darksiders II Live Action Trailer

Last Sermon - Darksiders II Extended Video

تصاویر بازی

شماره اول باز یکه یادتون هست که بعد از حدودا 1 سال از نسخه های کنسولی برای کامپیوتر های خانگی هم منتشر شد و طرفدرهای زیادی را هم برای خود جذب کرد این بار هر 3 نسخه از بازی قرار هست در تاریخ 14aug منتشر شود و دیگر pcگیمر ها همزمان با سایر پلتفرم ها می توانند از شماره دوم بازی لذت ببرد .
این عنوان از خیلی لحاظ شبیه gowهست و با یک گیم پلی و داستان متفاوت ساعت ها شمارا سرگرم کند
اسم شخصیت بازی
death هست وظاهرا بسیار قوی ترو کارامد تر از war(شخصیت شماره 1 بازی) هست و همچنین مجهز به 2 عدد داس بزرگ برای جنگیدن با دشمنان هست برای درک بیشتر توصیه می کنم تریلر های بازی را مشاهده کنید
در مورد گرافیک بازی هم با توجه به ویدیوهای منتشر شده می تونان گفت دارای گرافیک هنری بی نظیری هست و تم کارتونی مانند دارد
همانطور که می دانیم تا الان بازی چندین بار تاخیر خورده ظاهرا تیم سازنده خواسته تمام مشکلات و ایرادات بازی را رفع و یک بازی بدون مشکل را بیرون بدهد که که امیدواریم اینطور باشه
بازی در مرداد ماه منتشر می شود

[h=3]Darksiders II System Requirement[/h]
Minimum System Requirements

* CPU: Intel P4 @ 3GHz or similar AMD
* RAM: 2 GB
* HDD: 10 GB free disk space
* Graphics: 512 MB Graphics Memory
* Sound Card: DirectX 9 Compatible
* DirectX: Version 9

Recommended System Requirements

* CPU: Intel Core 2 Duo 3GHz or similar AMD
* RAM: 4 GB
* HDD: 10 GB free disk space
* Graphics: 1 GB Graphics Memory
* Sound Card: DirectX 9 Compatible
* DirectX: Version 9

Supported Graphics Cards:
Minimum – GeForce GT 220 or Radeon HD 6520G
Recommended – GeForce GTS 240 or Radeon HD 3870

Note: These are the predicted system requirements.
Official will be updated soon.

Recommended: Check for the Latest Driver Updates for Your Graphics and Sound Cards.

سایت بازی

http://www.darksiders.com/

آخرین ویرایش:

saeid64

کاربر سایت
Apr 2, 2009
253
در مورد گرافیک هنری بازی بله حرف دوستان مورد تأییده خیلی خوب کار شده ولی مشکل سره جزئیات و Texture های بازی هست که کلاً انگار برای رزولوشن های بالا ساخته نشدن من با رزولوشن 1920x1080 بازی میکنم تو خیلی از منوها آیکن ها و گرافیک ها و Textureها واقعاً افتضاحاً طوری که واقعاً تو ذوق آدم میخوره، منوی inventory بازی انگار تو رزولوشن 800x600 باز میشه انقدر جزئیات و Textureها به یکباره پائین میاد، تو خوده بازی هم جزئیات بهتر میشه ولی بازم با خوب خیلی فاصله داره.
این عکس رو از منوی inventory گرفتم ببنید آدم یاده گرشاسب میفته، انگار با فتوشاپ مدل از یه جایی درآوردن!

52b43f6e0e44.jpg

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
برو روی اون اهرم زد رنگ تا تیغ ها کنار بردن .. طوری باید تنظیم کنی حرکتت رو که بتونه از روی دیوار سالم برسه اون ور ...

به محض اینکه از روی اهرم میام این ور تیغ ها بعد 1 ثانیه برمیگرده سر جاش غیر ممکنه بشه رد شد

Last edited by a moderator:

8800gt

کاربر سایت
Aug 25, 2008
580
به محض اینکه از روی اهرم میام این ور تیغ ها بعد 1 ثانیه برمیگرده سر جاش غیر ممکنه بشه رد شد

دوست عزیز باید روی دیوارها راه بری تا برسی اونور تیغه ها هم بسته میشن.راه رفتن روی دیوار رو که میدونی چجوریه ؟ چون باید این قسمت رو تو دو بار پرش انجام بدی،یه مقدار روی دست چپی و یه مقدارش روی راستی

Last edited by a moderator:

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,881
نام
صابر
دوستان سعی کنن تصاویری که میذارن بند انگشتی باشه و از اسپویلر استفاده کنند در صورت رعایت نکردن با شخص مورد نظر برخورد خواهد شد.

mrbahram

کاربر سایت
May 3, 2008
433
سلا م دوستان کسی میدونه اینو چطوربکشم خیلی سگ جونه ؟(واقعا گرافیک هنری بازی آدمو دیوونه میکنه الان علاوه بر داستان و گیم پلی . گرافیک هنری بازی هم منو ترغیب به ادامه بازی میکنه)
viewer.php
[/URL][/IMG]

gintoki91

کاربر سایت
Sep 26, 2011
411
سلام
بعضی اسلحه ها که میشه lvl up کردشون ....میخواستم ببینم بعد از علامت استخوناش فکر کنم 5 تاس...بازم میشه lvl up کرد؟ یا ممکنه بشکنه اسلحه؟

CM-Punk

کاربر سایت
Jun 6, 2012
10
خیلی بازی توپیه .
صحنه های اکشن و فوق العاده ای داره .
گرافیک بازی خیلی نسبت به Darsiders I بهتر شده .
کاور بازی زیاد جالب نیست Darsiders I بهتر بود با اون اسب :d
معمولا این سبک بازی ها زود تموم نمیشه یک جاییش گیر میکنی دیگه رد نمیشه بریم بازی کنیم ببینیم گیر میکنیم یا نه ؟؟

:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
دیروز بازی رو گرفتم!

بازی خوبیه مثل نسخه یکش اما دو چیزش خیلی رو اعصابه!!
1. گرافیک: اصلا یکم روی گرافیک بازی کار نشده وقتی ادم نگاه تکسچرا میکنه یاد بازی های سال 2005 اینا میوفته! حالا باز بعضیا میان میگن گرافیک هنری گرافیک هنری اخه همونم اونقدری نداره که شما ها میگین حالا حداقل مثل Kingdom of amalur گرافیک هنری میداشت یک چیزی

2. گیم پلی راه رفتنش خیلی ضایس مثلا داری راه میری میخوای بپری روی یک چیزی از گوشش میوفته پایین اعصابه آدم داغون میشه!!!

-------
راستی الان من نفهمیدم این Sprint نداشت؟؟؟ Jump بلند تر از این نداشت؟!؟ الان گیر کردم هر کار میکنم نمیرسم اون طرف هرچی میپرم

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,928
نام
آن مرد !
گرافیک مرحله اولش یکم ضایع است
ولی بعدش زیبا میشه
گیم پلی مبارزاتش خیلی خیلی سریع تر از نسخه اولشه
در کل بازیه باحالیه
ولی من از صدای War و مبارزاتش بیشتر خوشم میومد

johhny

کاربر سایت
Jan 26, 2011
486
دوستان من گیر کردم.
اونجا که یه زنه یه تفنگ بهمون میده بعدش باید از اون منطقه بزنیم بیرون و بریم پیش یه نفر دیگه (اسمشو نمیدونم) بعد یه دربه خیلی بزرگ روبرومونه که این هشت پاهه بستتش.اونجا رو نمیدونم باید چیکار کنم؟

یه چیز دیگه با اسلحش نمیشه نشونه گرفت؟

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
حدود 3-4 ساعتی از بازی رو جلو رفتم چیزهایی که به ذهنم میرسه اینه :
1- داستان بازی با اینکه خوبه ولی اصلاً در حد و اندازه های نسخه ی اول نیست و خوب هم روایت نمیشه ( البته تا اینجایی که من رسیدم )
2- گرافیک بازی نسبت به نسخه ی قبل پیشرفتی نداشته ولی همچنان زیبا و دلنشینه
3- گیم پلی بازی تقریبا ً همون گیم پلی نسخه ی قبله
4- موزیک های بازی و صداگذاری واقعاً خوب کار شده
فقط یه سوالی که هنوز ذهنم رو مشغول کرده اینه که کسی از سیو نسخه ی قبل استفاده کرده یا نه !؟ اگر آره چه آیتم هایی به بازی اضافه شده و این آیتم ها چه ویژگی هایی دارن !؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر