Darksiders II | PC

بنابر اعلام Gameinformer دنباله ی عنوان موفق Darksiders در سال 2012 عذضه خواهد شد و شما اینبار در نقش Death یکی دیگر از 4 سوار آخرالزمانی ظاهر خواهید شد که پا به قلمرویی خواهد گذاشت که War در آن به دام افتاده است تا او را که هنوز هم مقصر وقوع جنگ های پیش از موعد آخرالزمانی است برهاند !

Darksiders II بنابر قول GI یک عنوان عظیم تر وسیع تر با آپگریدها و سلاح های بسیار زیاد خواهد بود .

Darksiders II

ویدیوهای بازی
Making of Last Sermon - Darksiders II Behind-the-Scenes Video

Last Sermon - Darksiders II Live Action Trailer

Last Sermon - Darksiders II Extended Video

تصاویر بازی

شماره اول باز یکه یادتون هست که بعد از حدودا 1 سال از نسخه های کنسولی برای کامپیوتر های خانگی هم منتشر شد و طرفدرهای زیادی را هم برای خود جذب کرد این بار هر 3 نسخه از بازی قرار هست در تاریخ 14aug منتشر شود و دیگر pcگیمر ها همزمان با سایر پلتفرم ها می توانند از شماره دوم بازی لذت ببرد .
این عنوان از خیلی لحاظ شبیه gowهست و با یک گیم پلی و داستان متفاوت ساعت ها شمارا سرگرم کند
اسم شخصیت بازی
death هست وظاهرا بسیار قوی ترو کارامد تر از war(شخصیت شماره 1 بازی) هست و همچنین مجهز به 2 عدد داس بزرگ برای جنگیدن با دشمنان هست برای درک بیشتر توصیه می کنم تریلر های بازی را مشاهده کنید
در مورد گرافیک بازی هم با توجه به ویدیوهای منتشر شده می تونان گفت دارای گرافیک هنری بی نظیری هست و تم کارتونی مانند دارد
همانطور که می دانیم تا الان بازی چندین بار تاخیر خورده ظاهرا تیم سازنده خواسته تمام مشکلات و ایرادات بازی را رفع و یک بازی بدون مشکل را بیرون بدهد که که امیدواریم اینطور باشه
بازی در مرداد ماه منتشر می شود

[h=3]Darksiders II System Requirement[/h]
Minimum System Requirements

* CPU: Intel P4 @ 3GHz or similar AMD
* RAM: 2 GB
* HDD: 10 GB free disk space
* Graphics: 512 MB Graphics Memory
* Sound Card: DirectX 9 Compatible
* DirectX: Version 9

Recommended System Requirements

* CPU: Intel Core 2 Duo 3GHz or similar AMD
* RAM: 4 GB
* HDD: 10 GB free disk space
* Graphics: 1 GB Graphics Memory
* Sound Card: DirectX 9 Compatible
* DirectX: Version 9

Supported Graphics Cards:
Minimum – GeForce GT 220 or Radeon HD 6520G
Recommended – GeForce GTS 240 or Radeon HD 3870

Note: These are the predicted system requirements.
Official will be updated soon.

Recommended: Check for the Latest Driver Updates for Your Graphics and Sound Cards.

سایت بازی

http://www.darksiders.com/

آخرین ویرایش:

johhny

کاربر سایت
Jan 26, 2011
486
دوستان اون مرحله به لطف شما رد شد.حالا یه جا دیگه گیر کردم.

دوستان عکس گرفتم که راحت بتونید راهنمایی کنید.توی عکس مشخص کردم باید یه دستگیره رو بکشم تا دری که برای خارج کردن گوی هست باز بشه تا بتونم گوی رو ببرم بیرون و بندازم داخل گودال ولی نمیدونم چطوری میشه به اون دستگیره رسید هیچ راهی هم از درو دیوار واسه رسیدن بهش پیدا نکردم از این آتشها هم که میترکن زدم بهش ولی فایده نداشت.لطفا راهنمایی کنید.
عکس (تا لود شدن کامل صبر کنید)

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow

دوستان عکس گرفتم که راحت بتونید راهنمایی کنید.توی عکس مشخص کردم باید یه دستگیره رو بکشم تا دری که برای خارج کردن گوی هست باز بشه تا بتونم گوی رو ببرم بیرون و بندازم داخل گودال ولی نمیدونم چطوری میشه به اون دستگیره رسید هیچ راهی هم از درو دیوار واسه رسیدن بهش پیدا نکردم از این آتشها هم که میترکن زدم بهش ولی فایده نداشت.لطفا راهنمایی کنید.
اون دستگیر‌ واسه بعدا هست، این‌جوری عمل کنین : توپ رو حرکت بدین درست کنار اون در که بسته هست. بعدا از اون بالا یک عدد بمب بردارین، بیاین بزنین به توپی‌ که کنار در هست (منفجرش نکنین) بعدا برین رو اون کاشی وسط اتاق که وقتی‌ میری روش در باز می‌شه، بعدا در حالی‌ که در باز هست به بمب شلیک کنید تا توپ رو از در بندازه بیرون، و تموم دیگه :D ،خودتون هم از اون بالا برگردین به اتاق اصلی‌.
راستی‌ این جزو معما‌های لذت بخش و ساده بازی هست‌ها :D، یکم برین جلوتر رسما بازی با اعصابتون بازی می‌کنه. سعی کنین از این قسمت‌ها لذت ببرین :D

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد

ببخشيد قصد جسارت ندارم ولي اخه اينجور بازي كردن و دم به دقيقه كمك خواستن بنظرتون از لذت بازي كاهش نميده تا اينكه خودتون سعي كنيد راه حل ها رو پيدا كنيد ؟؟ :d

johhny

کاربر سایت
Jan 26, 2011
486
ببخشيد قصد جسارت ندارم ولي اخه اينجور بازي كردن و دم به دقيقه كمك خواستن بنظرتون از لذت بازي كاهش نميده تا اينكه خودتون سعي كنيد راه حل ها رو پيدا كنيد ؟؟ :d

ممنون از کمکت برم ببینیم چی میشه.

در مورد سوال شما هم آخه داشتم کم کم سرویس میشدم حالا بعدشو خدا به خیر کنه:d

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
بچه ها من سر Gorewood گیر کردم. ضرباتش به شدت سنگینه 500 تا Damage میبره. فک کنم من کلا 300 تا Health دارم :d

اگه درجه سختی هم تاثیر داره من دارم روی Apocalyptic میرم.

بچه ها مشکل دسته رو هم یکی جوابمو بده. خیلی سخته بازی H&S رو با کیبورد بری :(

8800gt

کاربر سایت
Aug 25, 2008
580
من الان یه حرکت ت.خ.م.ی زدم :d درحالی که بازی رو اجرا کرده بودم یهو یادم افتاد که باید تظیمات کارت صدا رو بزارم رو حالت معمولی تا بتونم صدای کارکتر رو هم بشنومم.بعد Alt+Tab کردم و تنظیمات رو انجام دادم و برگشتم تو بازی.
دیدم بازی یه پیغام داده و بدون اینکه بخونم YES رو زدم و دیدم که سیوم پرید :|:-& اه !!! این همه وقت گذاشته بودم براش. 20 ساعت بازی کرده بود (چیزی که خود بازی میگفت ) دیگه آخراش بود فک کنم

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,380
نام
Majid
آره ... Death بیش از حد مهربونه! با اون تریلرهای سینماتیکی که از بازی دیدم گفتم این از کریتوس هم بی اعصاب تره ... به نظرم شخصیتش رو یکم وحشی تر می ساختن بهتر بود ... تازه از "وار" هم شوخ تره! من تو شماره اول ندیدم "وار" کوچکترین شوخی و یا خنده ای بکنه ... خیلی با ابهت بود ... باید ابهت وار رو میزاشتن برای دث ...
البته دیشب بعد 13 ساعت بازی چندتا فینیشر به شدت وحشیانه و خشن از دث دیدم که روحم جون گرفت .. خیلی حال کردم با حرکتش ...نمیدونم شانسی انجام دادم یا چطوری بود دو نفر رو همزمان آبگوشت کرد ... :D

منبع اصلی بازی کتاب مقدسه که توش گفته شده وقتی چهار مهر از مهرهای هفتگانه شکسته بشه این چهار سوار آزاد شده ... داستان شماره اول راجع به وار یکی از این سواران بود که به عنوان بازیچه ازش استفاده شد و توی بازی سعی بر بیگناه بودنش داشت ... چون مهر هفتم هم گفتن شکسته شده ولی دروغی بود تا با این وسیله از وار استفاده کنند که مهر هفتم رو به دست بیاره .. آخر بازی هم مهر هفتم رو به دست آورد و اونم شکسته شد ... کلا داستانش اقتباسیه از این چهار سوار معروف ...
اوووووووووووه چه خبره من میخواستم فقط رابطه این دو تا با هم رو بدونم کل داستان بازی رو واسه ما تعریف کردین
بازم ممنون:D

---------- نوشته در 12:21 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:13 AM ارسال شده بود ----------

این سبک بیشتر روی گرافیک هنری تمرکز داره ولی این کوفتی همونم نداره آخه
مثلا اگه بخوایم Darksiders 2 ؤو با Kingdom of amalur مقایسه کنیم واقعا افتضاحه گرافیکش
Darksiders II:

di-95VL.jpg

Kingdom of amalur reckoning:

di-WN4O.jpg

این واقا گرافیک هنریش خیلی بالاست ولی دارکسایدرز اصلا تعریفی نداره

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
بچه ها من سر Gorewood گیر کردم. ضرباتش به شدت سنگینه 500 تا Damage میبره. فک کنم من کلا 300 تا Health دارم :d

اگه درجه سختی هم تاثیر داره من دارم روی Apocalyptic میرم.

بچه ها مشکل دسته رو هم یکی جوابمو بده. خیلی سخته بازی H&S رو با کیبورد بری :(
اصلا چه جوری پیداش کردی؟ من هرچی میگردم نیست! تو نقشه نشون میده سمت راست Forge land مقرشه. تو همون محیط گندهه.اما من هرچی میگردم اونجا فقط یه جادست, همین!

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اصلا چه جوری پیداش کردی؟ من هرچی میگردم نیست! تو نقشه نشون میده سمت راست Forge land مقرشه. تو همون محیط گندهه.اما من هرچی میگردم اونجا فقط یه جادست, همین!
چه باحال :D، مال من کلا مکان‌های ماموریت فرعی رو نشون نمیده، موندم این Side quest Waypoint به چه دردی میخوره تو بازی :D، باید quest رو اکتیو‌ای چیزی کنم؟:D

Gorewood هم درست زیر اون منطقه هست که Vulgrim هست، زیر ابشار تو یه جایی‌ مثل خونه داغون شده زیر Stalkers den .

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
اوووووووووووه چه خبره من میخواستم فقط رابطه این دو تا با هم رو بدونم کل داستان بازی رو واسه ما تعریف کردین

---------- نوشته در 12:21 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:13 AM ارسال شده بود ----------

مثلا اگه بخوایم Darksiders 2 ؤو با Kingdom of amalur مقایسه کنیم واقعا افتضاحه گرافیکش

یعنی شما الان میگی یه hack/slash بیشتر رو گرافیک هنری تمرکز داره بحث فنی پشمه
god of war و castlevania و pop در (زمان خودش) خلاف نظر شما رو ثابت میکنه.
اتفاقا بر خلاف نظر شما DS گرافیک هنری بسیار بهتری نسبت KOAR ای داره که دنیای بسیار شاد و رنگارنگی رو داره و بیشتر گرافیک هنریش به درد بچه ها میخوره و حتی از نظر فنی هم در سطح پایین تری از DS داره.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,380
نام
Majid

یعنی شما الان میگی یه hack/slash بیشتر رو گرافیک هنری تمرکز داره بحث فنی پشمه
god of war و castlevania و pop در (زمان خودش) خلاف نظر شما رو ثابت میکنه.
اتفاقا بر خلاف نظر شما DS گرافیک هنری بسیار بهتری نسبت KOAR ای داره که دنیای بسیار شاد و رنگارنگی رو داره و بیشتر گرافیک هنریش به درد بچه ها میخوره و حتی از نظر فنی هم در سطح پایین تری از DS داره.
بالاخره اون گرافیکش یکم قابل تحمل تر بود البته من که میگم هردوشون گرافیک درست و حسابی ندارن ولی DSII کلا یک جوریه
الان این واقعا هیچ تنظیمات گرافیکی نداره که ببریم بالا؟!؟! نه آنیت آلیازی داره که حداقل یکم اجزا درست دیده بشه

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,292
نام
Afshin
1 شده بود ----------

Darksiders II:

di-95VL.jpg

Kingdom of amalur reckoning:

di-WN4O.jpg

این واقا گرافیک هنریش خیلی بالاست ولی دارکسایدرز اصلا تعریفی نداره

شـما دقیقا هُنــر رو چطور تعریف میکنید که نتیجه گرفتید گرافیک هنری عکس پایینی بهتر از عکس ِ بالایی هست ؟! :|

هنر رو نمیشه در چند کلمه توضیح داد.:biggrin1:
والا من هرچی دقت میکنم گرافیک DARKSIDERS در حد بازی های سال 2007-2008 هست دقیقا شکل Prince of persia 4
وقتی به تکسچرا دقت میکنی اینقدر بی کیفیت هست که آدمو یاد بازی های قدیمی میندازه
این که دیگه واضحه

اونوقت ارزش هُنــری گرافیک بازی رو کیفیت تکسچــرهای اون مشخص میکنن ؟! :|

والا من که هنوزم وقتی بازی Shadow Of The Colossus ـی که واسه نسل قبل هم هست بازی میکنم ، از زیبایی و طراحی محیط ها ذوق میکنم ، کیفیت تکسچرها هم در حد نصف ِ Darksiders نیست !

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,380
نام
Majid
شـما دقیقا هُنــر رو چطور تعریف میکنید که نتیجه گرفتید گرافیک هنری عکس پایینی بهتر از عکس ِ بالایی هست ؟! :|
هنر رو نمیشه در چند کلمه توضیح داد.:D
والا من هرچی دقت میکنم گرافیک DARKSIDERS در حد بازی های سال 2007-2008 هست دقیقا شکل Prince of persia 4
وقتی به تکسچرا دقت میکنی اینقدر بی کیفیت هست که آدمو یاد بازی های قدیمی میندازه
این که دیگه واضحه

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
دوستان وقتی شمشیر رو کامل آپگرید می کنیم و تمام اسکلت ها روشن میشن بعدش میشه دوباره آپگرید کرد یا دیگه فایده ای نداره !؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر