Darksiders II | PC

بنابر اعلام Gameinformer دنباله ی عنوان موفق Darksiders در سال 2012 عذضه خواهد شد و شما اینبار در نقش Death یکی دیگر از 4 سوار آخرالزمانی ظاهر خواهید شد که پا به قلمرویی خواهد گذاشت که War در آن به دام افتاده است تا او را که هنوز هم مقصر وقوع جنگ های پیش از موعد آخرالزمانی است برهاند !

Darksiders II بنابر قول GI یک عنوان عظیم تر وسیع تر با آپگریدها و سلاح های بسیار زیاد خواهد بود .

Darksiders II

ویدیوهای بازی
Making of Last Sermon - Darksiders II Behind-the-Scenes Video

Last Sermon - Darksiders II Live Action Trailer

Last Sermon - Darksiders II Extended Video

تصاویر بازی

شماره اول باز یکه یادتون هست که بعد از حدودا 1 سال از نسخه های کنسولی برای کامپیوتر های خانگی هم منتشر شد و طرفدرهای زیادی را هم برای خود جذب کرد این بار هر 3 نسخه از بازی قرار هست در تاریخ 14aug منتشر شود و دیگر pcگیمر ها همزمان با سایر پلتفرم ها می توانند از شماره دوم بازی لذت ببرد .
این عنوان از خیلی لحاظ شبیه gowهست و با یک گیم پلی و داستان متفاوت ساعت ها شمارا سرگرم کند
اسم شخصیت بازی
death هست وظاهرا بسیار قوی ترو کارامد تر از war(شخصیت شماره 1 بازی) هست و همچنین مجهز به 2 عدد داس بزرگ برای جنگیدن با دشمنان هست برای درک بیشتر توصیه می کنم تریلر های بازی را مشاهده کنید
در مورد گرافیک بازی هم با توجه به ویدیوهای منتشر شده می تونان گفت دارای گرافیک هنری بی نظیری هست و تم کارتونی مانند دارد
همانطور که می دانیم تا الان بازی چندین بار تاخیر خورده ظاهرا تیم سازنده خواسته تمام مشکلات و ایرادات بازی را رفع و یک بازی بدون مشکل را بیرون بدهد که که امیدواریم اینطور باشه
بازی در مرداد ماه منتشر می شود

[h=3]Darksiders II System Requirement[/h]
Minimum System Requirements

* CPU: Intel P4 @ 3GHz or similar AMD
* RAM: 2 GB
* HDD: 10 GB free disk space
* Graphics: 512 MB Graphics Memory
* Sound Card: DirectX 9 Compatible
* DirectX: Version 9

Recommended System Requirements

* CPU: Intel Core 2 Duo 3GHz or similar AMD
* RAM: 4 GB
* HDD: 10 GB free disk space
* Graphics: 1 GB Graphics Memory
* Sound Card: DirectX 9 Compatible
* DirectX: Version 9

Supported Graphics Cards:
Minimum – GeForce GT 220 or Radeon HD 6520G
Recommended – GeForce GTS 240 or Radeon HD 3870

Note: These are the predicted system requirements.
Official will be updated soon.

Recommended: Check for the Latest Driver Updates for Your Graphics and Sound Cards.

سایت بازی

http://www.darksiders.com/

آخرین ویرایش:

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,929
نام
آن مرد !
دوستان من گیر کردم.
اونجا که یه زنه یه تفنگ بهمون میده بعدش باید از اون منطقه بزنیم بیرون و بریم پیش یه نفر دیگه (اسمشو نمیدونم) بعد یه دربه خیلی بزرگ روبرومونه که این هشت پاهه بستتش.اونجا رو نمیدونم باید چیکار کنم؟

یه چیز دیگه با اسلحش نمیشه نشونه گرفت؟

اصلا نباید به سمت هشت پائه بری
نقشتو نگاه کن تو اون مرحله ها یا باید از جاده سمت چپ یا راست هشت پا رد بشی (البته اون هشت پا نیستا:d )
با (Q) هم نشونه میگیره

gintoki91

کاربر سایت
Sep 26, 2011
411
بعضی جاها هست که مثله prince of persia باید از تیرک چوبیا بپری رو یه تیرک دیگه....همش میوفتم....قضیه چیه؟ باگه؟ ....اخه شده حدود یکی دو باری از اونا سالم بپرما

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
بعضی جاها هست که مثله prince of persia باید از تیرک چوبیا بپری رو یه تیرک دیگه....همش میوفتم....قضیه چیه؟ باگه؟ ....اخه شده حدود یکی دو باری از اونا سالم بپرما
شما Shift رو بزنین حالت پرش میگیره، بعدا میتونین درست بپرین.
==========
بازی از کم خونی رنج میبره :D، من انتظار داشتم بشکه بشکه خون بریزم، از اینا فقطCorruption بیرون میاد :D.
یه چیز دیگه هم Death به عنوان برادر بزرگتر و بی‌ اعصاب‌ترینRider, خیلی‌ مهربون هست اینجا :D. شوخ هم هست :D

بعد این مشکلا :D بازی کاملا انتظارت منو بر آورد کرد.

gintoki91

کاربر سایت
Sep 26, 2011
411
تیرک عمودی ها رو نمیگم...برای اونا shift هستش
من تیرک افقی ها منظورمه...فاصلش هم عادیه...یه جای دیگه تو بازی هم به این مشکل خوردم...بعد از کلی وقت تونستم ازش بپرم به اون یکی...چون همش میوفتاد پایین

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
تیرک عمودی ها رو نمیگم...برای اونا shift هستش
من تیرک افقی ها منظورمه...فاصلش هم عادیه...یه جای دیگه تو بازی هم به این مشکل خوردم...بعد از کلی وقت تونستم ازش بپرم به اون یکی...چون همش میوفتاد پایین
والا من این چهار ساعتی‌ که اینو بازی کردم اونا مثل Darksiders 1 هستن و هیچ مشکلی‌ باهاشون نداشتم، تو Darksiders هم دقیقاً این‌جوری بود کنترلشون. بیشتر مربوط می‌شه به اینکه دوربین چطور قرار گرفته باشه. شاید عادت ندارین :D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,378
نام
Majid
دوستان من گیر کردم.
اونجا که یه زنه یه تفنگ بهمون میده بعدش باید از اون منطقه بزنیم بیرون و بریم پیش یه نفر دیگه (اسمشو نمیدونم) بعد یه دربه خیلی بزرگ روبرومونه که این هشت پاهه بستتش.اونجا رو نمیدونم باید چیکار کنم؟

یه چیز دیگه با اسلحش نمیشه نشونه گرفت؟
اصلا نباید سمت هشت پا بری باید رد شی بری و بعد به یک دره گنده میرسی که یک چیزی بهش چسبیده بعدش باید با Q نشونه بگیری و تیر بزنی تا بترکه.

---------- نوشته در 05:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:15 PM ارسال شده بود ----------

آقا یکی واسه ما توضیح بده نسخه اول بازی چرا شخصیتش یکی دیگه بود الان چی شد!!!
من که نفهمیدم یکی تو اسپویل توضیح بده واسه ما!!
اون شخصیتش جالب تر بود بنظر من که و جنگاشم بیشتر حال میداد!(نسخه اول)

Mammad Prince

کاربر سایت
Dec 2, 2011
366
نام
محمد
بازی باحالیه !

و با توجه به اینکه 50% بازی و چیزی نزدیک 80% پلتفرمر بازی ها اسکی از روی پرنس است ، خیلی حال می ده ...

کلا از هرجایی یه چیزی کش رفتن انداختن توش !!! و خیلی بد نشده خدایی !

تا این جایی که من رفتم فقط مرحله زمین بود که خیلی تو ذوق می زد و کلا ضایع بود !!!
N_aggressive%20%284%29.gif
بقیش با ریتم کلی بازی می خونه !

ولی نمی دونم سازنده ها چه علاقه ی وافری به این یارو Death دارند !!! که به این راحتی ها دست از سرش بر نمی دارند !

تا الان بدون رفتن ماموریت های فرعی یه چیزی حدود 16 ساعت وقت صرف بازی کردم ولی هنوز تموم نشده ... !!!! ( اونجاییم که بازی یه چیز جدید از prince of persia 2008 کش رفته !!!! همون پورتال های آبی رنگ رو می گم !!! )

چه قدر دیگه مونده تموم شه ؟؟؟!!!!!!!!
N_aggressive%20%2824%29.gif

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,378
نام
Majid
بازی باحالیه !

و با توجه به اینکه 50% بازی و چیزی نزدیک 80% پلتفرمر بازی ها اسکی از روی پرنس است ، خیلی حال می ده ...

کلا از هرجایی یه چیزی کش رفتن انداختن توش !!! و خیلی بد نشده خدایی !

تا این جایی که من رفتم فقط مرحله زمین بود که خیلی تو ذوق می زد و کلا ضایع بود !!!
بقیش با ریتم کلی بازی می خونه !

ولی نمی دونم سازنده ها چه علاقه ی وافری به این یارو Death دارند !!! که به این راحتی ها دست از سرش بر نمی دارند !

تا الان بدون رفتن ماموریت های فرعی یه چیزی حدود 16 ساعت وقت صرف بازی کردم ولی هنوز تموم نشده ... !!!! ( اونجاییم که بازی یه چیز جدید از prince of persia 2008 کش رفته !!!! همون پورتال های آبی رنگ رو می گم !!! )

چه قدر دیگه مونده تموم شه ؟؟؟!!!!!!!!
N_aggressive%20%2824%29.gif
گرافیکشم از Prince of persia sand of time بلند کردن :p
خداییش خیلی ظلمه گرافیکش اصلا خوب نیست!

Mammad Prince

کاربر سایت
Dec 2, 2011
366
نام
محمد
گرافیکشم از Prince of persia sand of time بلند کردن :p
خداییش خیلی ظلمه گرافیکش اصلا خوب نیست!

اتفاقا گرافیکش هم می خواستن مثل POP 2008 ، سل شید بسازن ولی متاسفانه اصلا به چشم نوازی اون عنوان نشده !!

(گرافیک The Sands Of Time تحولی در زمینه گرافیک بازی های 3 بعدی بود ! در زمانی که مفهوم گرافیک به شکل امروزی در بازی ها مطرح نبود ؛ UBI با جمع آوری بهترین طراحان هنری اش اثری جاودانه رو خلق کرد !!!!!
واسه همین اصلا مناسب نیست گرافیک این بازی رو با اثر جاودانه شن های زمان مقایسه کنیم !!! )

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
اصلا نباید سمت هشت پا بری باید رد شی بری و بعد به یک دره گنده میرسی که یک چیزی بهش چسبیده بعدش باید با Q نشونه بگیری و تیر بزنی تا بترکه.

---------- نوشته در 05:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:15 PM ارسال شده بود ----------

کاراکتر شماره اول War یا همون جنگ هست، که اشتباهی‌ به زمین احضار می‌شه تا جلو قتل عام رو بگیره ( اشتباهی‌ که نه، نقشه کشیده بودن براش) کاراکتر شماره دوم هم Death یا همون مرگ هست که داداش اون هست و می‌خواد ثابت کنه که داداشش بی‌ گناه هست و به زور احضار کردنش و اون Seal هارو نشکسته. جفتشون از سوار کاران آخر الزمان هستن. با قحطی و پیروزی . کلا میخواهی‌ داستان رو کامل بدونی باید در جریان این سوار کاران آخرال زمان و نقششون تو Balance باشی‌. کلی‌ کتاب دارن :D برو بخون :D

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
بازی از کم خونی رنج میبره :D، من انتظار داشتم بشکه بشکه خون بریزم، از اینا فقطCorruption بیرون میاد :D.
یه چیز دیگه هم Death به عنوان برادر بزرگتر و بی‌ اعصاب‌ترینRider, خیلی‌ مهربون هست اینجا :D. شوخ هم هست :D

بعد این مشکلا :D بازی کاملا انتظارت منو بر آورد کرد.
آره ... Death بیش از حد مهربونه! با اون تریلرهای سینماتیکی که از بازی دیدم گفتم این از کریتوس هم بی اعصاب تره ... به نظرم شخصیتش رو یکم وحشی تر می ساختن بهتر بود ... تازه از "وار" هم شوخ تره! من تو شماره اول ندیدم "وار" کوچکترین شوخی و یا خنده ای بکنه ... خیلی با ابهت بود ... باید ابهت وار رو میزاشتن برای دث ...
البته دیشب بعد 13 ساعت بازی چندتا فینیشر به شدت وحشیانه و خشن از دث دیدم که روحم جون گرفت .. خیلی حال کردم با حرکتش ...نمیدونم شانسی انجام دادم یا چطوری بود دو نفر رو همزمان آبگوشت کرد ... :D

منبع اصلی بازی کتاب مقدسه که توش گفته شده وقتی چهار مهر از مهرهای هفتگانه شکسته بشه این چهار سوار آزاد شده ... داستان شماره اول راجع به وار یکی از این سواران بود که به عنوان بازیچه ازش استفاده شد و توی بازی سعی بر بیگناه بودنش داشت ... چون مهر هفتم هم گفتن شکسته شده ولی دروغی بود تا با این وسیله از وار استفاده کنند که مهر هفتم رو به دست بیاره .. آخر بازی هم مهر هفتم رو به دست آورد و اونم شکسته شد ... کلا داستانش اقتباسیه از این چهار سوار معروف ...

A.Pato7

کاربر سایت
Jul 6, 2011
965
دوستان فریم... بعضا به شکل وحشتناکی پایین هست! و با عوض کردن تنظیمات گرافیکی هم تفاوت خیلی خاصی نمیکنه!! راه حلی هست؟! :-/

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
سلام.

من معمولا بازی هارو روی PC با استفاده از تبدیل با دسته ی PS2 بازی میکنم ولی روی Darksiders 2 جواب نمیده.

لطفا راهنمایی کنین. اگه هم جواب نمیده روی دسته معمولی ـشو بگین. چون روی دسته معمولی هم برای من جواب نمیده.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
آره ... Death بیش از حد مهربونه! با اون تریلرهای سینماتیکی که از بازی دیدم گفتم این از کریتوس هم بی اعصاب تره ... به نظرم شخصیتش رو یکم وحشی تر می ساختن بهتر بود ... تازه از "وار" هم شوخ تره! من تو شماره اول ندیدم "وار" کوچکترین شوخی و یا خنده ای بکنه ... خیلی با ابهت بود ... باید ابهت وار رو میزاشتن برای دث ...
البته دیشب بعد 13 ساعت بازی چندتا فینیشر به شدت وحشیانه و خشن از دث دیدم که روحم جون گرفت .. خیلی حال کردم با حرکتش ...نمیدونم شانسی انجام دادم یا چطوری بود دو نفر رو همزمان آبگوشت کرد ... :D

منبع اصلی بازی کتاب مقدسه که توش گفته شده وقتی چهار مهر از مهرهای هفتگانه شکسته بشه این چهار سوار آزاد شده ... داستان شماره اول راجع به وار یکی از این سواران بود که به عنوان بازیچه ازش استفاده شد و توی بازی سعی بر بیگناه بودنش داشت ... چون مهر هفتم هم گفتن شکسته شده ولی دروغی بود تا با این وسیله از وار استفاده کنند که مهر هفتم رو به دست بیاره .. آخر بازی هم مهر هفتم رو به دست آورد و اونم شکسته شد ... کلا داستانش اقتباسیه از این چهار سوار معروف ...
اونکه آره :D، خوب می‌زنه، هر کی‌ میرسه دوتا می‌زنه یارو بالا پایینش یکی‌ می‌شه :D. ولی‌ کلا مثلا یه نفر ازش یه چیزی می‌خواد یا یه چیزی می‌پرسه مثل یک عدد وحشی عمل نمی‌کنه :D، اگه شخصیت Death اصلی‌ رو بدونین که میدونین :D، کاراکتر خیلی‌ وحشی‌ای داره، کوچک‌ترین رحمی تو کارش نیست یکی‌ از دلایلی که بی‌ رنگ هست هم همینه. چون هیچگونه احساسی‌ نداره تو کارش. بر خلاف سوار کاران دیگه. اینجا فکر کنم به خاطر اینکه با پلیر ارتباط عاطفی بهتری برقرار کنه مهربونش کردن و حتا خیلی‌ از جاها واسه گرفتن روح مردم از خودش ضعف نشون میده و نمیخواد بکشه.

راستی‌ این فینیشر‌ها چرا این‌جوری شدن؟:D، من شماره اول که جون هر کس کم میشد میتونستی فینیشر بزنی‌ روش رو خیلی‌ دوست داشتم، ولی‌ اینجا تک و توک هستن :D
راستی‌،واسه کسایی‌ که نمیدونن، این شماره همراه با شماره اول اتفاق میافته، واسه اون شاهد سوار کاران دیگه نیستیم که دارن ارتش جهنم رو لت و پار می‌کنن، تو شماره بعدی انشا‌الله :D، هنوز اجازه ورود ندارن، آی‌ دلم می‌خواد یه بمبی چیزی بندازم دهان اون Council :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر