Darksiders 2 | Xbox 360

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,344
بازی رو بلخره تمام کردم به جرات میتونم بگم بازی جذاب و قشنگی بود! حیف وقت و حوصله ی کافی رو ندارم وگرنه یه بار دیگه بازیش میکردم!:d به نظر من گرافیک بازی عالی بود و خیلی قشنگ بود ... صدا گذاری عالی! داستان یه مقدار ایراد داشت که اونم با شخصیت پردازی خوب و صداگذاری خوب مشکلی نیست!
ممنون از دوستانی که راهنمایی کردن به من تو این بازی و کمک کردن زودتر بازی رو تمام کنم>:d

hesam373

کاربر سایت
Oct 19, 2011
298
نام
حسام
آخر من نفهمیدم...War کی‌ اومد و Death کی‌ اومد؟
منظورم داستانه اصلی‌ هست...چون تو D1 یادمه که آخرش War همه Horsemen ‌ها رو فرساتد به زمین ولی‌ الان Death داره واسه رهایی داداشش تلاش می‌کنه...من نمی‌فهمم

آخرین ویرایش:

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
ببخشید بازی رو خریدم الان اونجایی هستم که میری سرزمین اتش اونجا یک غول که دستش یک تیغه است اونو می کشم بعدا میرم دو سکو رو بلند می کنم بعد از اون چیکارکنم کمک

---------- نوشته در 05:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:16 PM ارسال شده بود ----------

اقا کسی راهنما بده لطف کنه

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
اره این بازی مغز ادمو سوت میزنه یک مغز خلاق وکنجکاو می خواهد تا تمام بازی رو رد کنه من که الان توی اونجاییم که یک میدان ویک عنکبوت عجیب وغریب هست باید بکشمش خیلی سخته

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
بابا بازی مغز ادمو می ترکونه الان گیر کردم لطفا کسی کمک کنه اونجایی که کلیده بزرگه رو واسم درست میکنن ومیدهند بهم الان رفتم یک جایی که باید با دو اسانسور یک توپ ابی رو ببری بالا درضمن در مرحله 7 یا 6 هستم لطفا کمک

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,020
نام
آریا
اعصابم خورد شد سر یکی از بخش های بازی :
این قسمت زمین واقعآ افتضاحه. یعنی تا قبل از وارد شدن به زمین ، داشتم زندگی میکردم با Darksiders II و حتی بیشتر از نسخه یک باهاش حال میکردم ولی وقتی رسید به زمین ، کلهم بازی تبدیل شد به Horde Mode !! یعنی همین طور صاف با مسلسل بریم دشمن رو به صورت کاملآ تکراری و خسته کننده بکشیم و هر 10 متر یه صدایی بیاد که خبر از هجوم دشمن جدید (یه مشت ریزه میزه به اضافه یه آتیشی) میده و دوباره یه کم جلوتر یه سری دشمن دیگه و ...
این بخش کِی تموم میشه ؟! هرچقدر تا قبل از این بخش برام عالی بود اینجا افتضاح هست و نمیدونم چرا باید همچین شاهکاری رو این طوری خراب کنن.

ویرایش : خب خوشبختانه اون تیکه تموم شد ! :D

آخرین ویرایش:

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام بر اساتید بازی Darksider 2
از دوستان کسی هست که من را Add کن در لایو و برام یک Gift ارسال کنه در بازی Darksiders 2 برای گرفتن Achievment
ممنون میشم.
ID TAG :farb0dkain که البته توی امضاء هم است.
با تشکر.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر