Darksiders 2 | Xbox 360

Demon.Hunter

کاربر سایت
Feb 10, 2012
424
نام
محمد حسین
بعد از اینکه گاردین رو میکشیم وmaker دوباره بازسازیش میکنه و گاردین میره سمت چشم بزرگ که راه رو مسدود کرده بود و دوتاشون باهم نابود میشن.بعدش راه به سمت درختهای زندگی باز میشه.بعد از اون فک کنم آبسولام رو ملاقات میکنیم به صورت یه شی تاریک.از اونجا به بعد یه پیرمرده دیگرو میبینیم.بعدش به سمت breach میرم اونجا گیر میکنم.همونجا هست که اسکلت های زنده هم هستن.دوتا قلعه هست اینجا که یکیشون lair of deposed king هست.اون هیچی.من تو اون قلعه اصلیه گیر کردم نمیدونم چطوری باید پیش برم.شرمنده زیاد شد
یادم نیست کجا رو میگید متاسفانه
ببینید اینجا کمک میکنه بهتون این راهنمای کامل بازیه:d
Darksiders II Walkthrough – Darksiders 2 Walkthrough - Darksiders Dungeon
این چقدر باس آخرش آسون بود :|
اره درسته متاسفانه... میشد بهتر بسازن باس اخر رو /:)

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,925
نام
نـــــــویـــــــــد
باس آخر فوق العاده راحت بود . در حد هویج بود . یه هیت هم نزد به من . مثل خر هم دمیج میدید :d

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
The Gaurdian رو چجوری باید نفله کرد؟:-/
اولش که وقتی مشت میکوبونه به زمین از اون توپای منفجره رو دستش هست. باید اونارو رو دستش لا تفنگ بترکونی
بعدش با چکوش رو زمین میکوبه که باید از چکشش بری بالا و بزنی
بعدشم توپای منفجره بزرگ به سمتت پرت میکنه و این توپا میان سمتت هرجا باشی بعد از چند ثانیه توپ رو هوا میمونه و به سرعت میاد که بخوره بهت. اینجا باید بری پشت Guardian تا وقتی توپ داره با سرعت میاد بخوره به اون

---------- نوشته در 02:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:59 PM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان چطوری میشه وقتی مرحله تموم شد به یه جای دیگه میخواییم بریم fast travel کرد
ممنون
برو رو نقشه جاهایی که یه مکان مشخص هست و آیکونش هم شبیه به یه قلعست برو روش X رو بزن

_MAFIA_

کاربر سایت
Oct 17, 2010
183
نام
محمد
بجه ها یه باگ داره واسه من اینجا
viewer.php
[/URL][/IMG]

اون reaper ه میفته جلوی پورتال نمیره اونور اهه

nimma

کاربر سایت
Sep 2, 2009
40
دوستان کسی نمیدونه این قضیه اون موجودات مخفیا که تو دو سه تا از محل ها هست چیه؟

و اون اژدها سبزه که تو مرحله نمیدونم کجا که مجسمه مخفی دوم رو میگیرم همش میچرخه رو میشه کشت یا نه؟ چون تفنگ که میندازی روش هل داره؟؟؟؟

rezahtc2

کاربر سایت
Feb 11, 2012
118
سلام
من به این جایی رسیدم که یه تیکه سنگ هست که روی مجسه میزارن بعد دوباره میره بالای سرش میکنش میبرش
که یه نفر هم همراش هست که اون سنگ رو جا به جا میکنه
بعد یه جایی سنگ رو میکنن بعد رفیقم سنگ رو ور میداره میره اما در بسته میشه و من باید یه غول رو بکشم
چه جوری باید غول رو کشت؟
همون غولی که همیشه سوارش میشد

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
دوستان این Tomb که پس از پیدا کردن 10 تا ار صفحات مرگ تو سرزمین مردگان کلیدش رو میگیریم دقیقا کجاست ؟

تویه deposed king liar(یه همچین چیزی اسمش توی سرزمین مردگانه)
اخرش فهمیدم سلاح هایی که ار طریق کد ریدیم میکنیم کجا میرن:d.باید از طریق tome بگیریدشون و احتیاجی به رفتن به کروسبل نیست.
توی همین tome یه دعوتنامه برای قسمت کروسبل گرفتم الان دیگه میتونم برم؟

---------- نوشته در 01:11 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:07 AM ارسال شده بود ----------

سلام
من به این جایی رسیدم که یه تیکه سنگ هست که روی مجسه میزارن بعد دوباره میره بالای سرش میکنش میبرش
بعد یه جایی سنگ رو میکنن بعد رفیقم سنگ رو ور میداره میره اما در بسته میشه و من باید یه غول رو بکشم
چه جوری باید غول رو کشت؟

مثل بقیه غولا دیگه.جاخالی بدین بعد ضربه بزنید.

دوستان این صفحه هایی که توی دیوار هستن و یدونه شبیهشون هم یه جای دیگه هست چجوری باید ازشون استفاده کنم؟(فکر کنم کار پورتال رو میکنن)باید قابلیتشو بگیرم؟

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,925
نام
نـــــــویـــــــــد
خُب برای بار دوم تمومید . Crucible هم تموم شد . Wicked K هم ترکوندیم . فقط چندتا ازون Stone ها موند که اصلا حس ندارم با گاید برم دنبالشون بگردم
کلا گیم پلی بازی خیلی جذاب و گیرا بود و شدیدا لذت بردیم

m6788

کاربر سایت
May 29, 2009
331
نام
ام ام
دوستان کسی نمیدونه این قضیه اون موجودات مخفیا که تو دو سه تا از محل ها هست چیه؟

و اون اژدها سبزه که تو مرحله نمیدونم کجا که مجسمه مخفی دوم رو میگیرم همش میچرخه رو میشه کشت یا نه؟ چون تفنگ که میندازی روش هل داره؟؟؟؟
ماموریت فرعی هستن اون اژدها اسمش بهارمیت بود بهادر بود یادم نمیاد اگه همونو میگی باید بری روی اون قسمت که حالت پل داره اگه واستی خودش میاد بعدش باید نفلش کنی

سلام
چه جوری باید غول رو کشت؟
برای نبرد های تن به تن حتما از LT استفاده کنید خیلی عالیه
یه روش خوبم اینه که به باس اونقدر شلیک کنی تا wrath بره بالا بعدش روش نیرو هاتو بزنی که بهترینش همون انتقال البت اگه همشون رو گرفته باشی

دوستان این صفحه هایی که توی دیوار هستن و یدونه شبیهشون هم یه جای دیگه هست چجوری باید ازشون استفاده کنم؟(فکر کنم کار پورتال رو میکنن)باید قابلیتشو بگیرم؟
بله آخرای بازی قابلیتوشو بهت میده

کسی فیلم این کتاب های مخفی و بقیه چیزا رو داره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر