Multi Platform Dark Souls

Dark Souls Prepare To Die Edition | PC

dark-souls-prepare-to-die-edition-to-release-mid-august-on-pc.jpg

Developer : From Software
Publsiher : Namco Bandai
Genre : Role Playing
Release Date : August 2012

"... And only dark will remain"
بالاخره و طبق اعلام مجله آلمانی PC Games ، نامکو تایید کرد عنوان تحسین شده ی From Software برای PC نیز منتشر خواهد شد. هنوز خبری مبنی بر تاریخ انتشار بازی به بیرون منتشر نشده است.بازی Dark Souls جانشینی برای بازی معروف Demon's Souls است .
در Dark Souls، شخصیتی که طراحی می کنید باید دشمنانی که به دنبالتان هستند را به قتل برساند و طی انجام بازی می بایست به محیط اطراف خود توجه فراوانی داشته باشید.

به نقل از مجله ی فامیتسو، شمشیر زنی و یا مبارزه با گرز در گذرگاه های تنگ سخت و دشوار خواهد بود، درست مثل Demon's Souls که همین ویژگی بسیار در آن نمایان بود.
همچنین وقتی که شما مورد حمله واقع می شوید می توانید فرار کنید و یا از سپر محافظ استفاده کنید.

نسخه PC بازی نسخه ی ویژه ای به نام Prepare to Die edition خواهد بود که دارای محتوای اضافی به شرح زیر است:

باس های جدید-شامل Artorias of Abyss, Chimera of Tomb و باسهای دیگر.

سیستم PVP Online Matchmaking-که شامل Quick matching برای co-op یا PVP خواهد بود.

مکان های جدید-شامل Oolacile Tomb, Old Ruins و چند مکان دیگر

دشمنان جدید-شامل Abyss Guard, Chained Prisoner و دشمنان دیگر.

NPC های جدید-شامل Hawkeye Gough و چندی دیگر.

سلاح ها و زره های جدید-که از باس ها،دشمنان و NPC ها و ... بدست می آیند.
تاپيك تصاوير بازي

• [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]

Minimum Requirements
INTEL CPU : Core 2 Duo E4300 1.8GHz
AMD CPU : Athlon 64 X2 Dual Core 3600+

Nvidia GPU : GeForce 9500 GT 512MB GDDR3
AMD GPU : Radeon HD 4650

RAM : 2 GB
HDD : 4 GB
DX 9
Recommended Requirements
INTEL CPU : Core 2 Duo E6750 2.66GHz
AMD CPU : Athlon II X2 245

Nvidia GPU : GeForce 8800 GTX 768MB
AMD GPU : Radeon HD 4850

RAM : 3 GB
HDD : 4 GB
DX 9

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mag_5115 and kamyy

Mehrdad89

کاربر سایت
Sep 20, 2008
168
نام
Mehrdad
خب moonlight butterfly رو زدم آسونتر از ون چیزی بود که فکر میکردم!
الان soul moonlight رو داده با divine ember,زیر item soul moonlight نوشته که برای ساخت uniq weapon مورد استفاده قرار میگیره یعنی چی؟
الان که پیش andre میرم ازم درباره divine ember سوال میکنه,استفاده کنم؟رو چی تاپیر میذاره؟سلاحم claymore+5
با کلیدی که moonlight میده,نگهبان انتهای برج رو هم زدم و Havel Ring رو هم گرفتم حالا رسیدم به Hydra:d

shao_kahn

کاربر سایت
Jul 20, 2013
93
نام
شهاب
دوستان برای moonlight butterfly حتما summon بکنید:|:D
اگه نکنید نمی تونید برای Four kings کسی رو summon کنید.

سلام من واسه butterfly کسی رو نیاوردم. و fourking هم تو 1 دقیقه کشتم مثله اب خوردن:|

من الان سره Seath the Scaleless مثله یه چیزه دوست داشتی تو گل گیر کردم.:( ترتیبشو دادم :d

آخرین ویرایش:

shao_kahn

کاربر سایت
Jul 20, 2013
93
نام
شهاب
توی معمولی ؟ آره اونجا کاری نداره
اما توی NG+ پدرت در میاد :|
توی معمولی که الان همه چیز آسونه به جز NITO. تا حالا همیشه بهش باختم. منو مثله مورچه میکشه. گذاشتمش برای اخر سر ولی وقتی میرم سرش چیکار باید بکنم؟ منو میجوه!:|

.:KATATONIA:.

کاربر سایت
Apr 22, 2012
554
نام
آرین
توی معمولی که الان همه چیز آسونه به جز NITO. تا حالا همیشه بهش باختم. منو مثله مورچه میکشه. گذاشتمش برای اخر سر ولی وقتی میرم سرش چیکار باید بکنم؟ منو میجوه!:|

سعی کن بذاری اون بیاد طرفت :|
چون اگه دور بزنی رفیقاش میخورنت :d
یا با یه شمشیر divine قوی بکششون بعد برو سراغ Nito

maselo

کاربر سایت
May 5, 2012
147
نام
Mohammad
خب moonlight butterfly رو زدم آسونتر از ون چیزی بود که فکر میکردم!
الان soul moonlight رو داده با divine ember,زیر item soul moonlight نوشته که برای ساخت uniq weapon مورد استفاده قرار میگیره یعنی چی؟
الان که پیش andre میرم ازم درباره divine ember سوال میکنه,استفاده کنم؟رو چی تاپیر میذاره؟سلاحم claymore+5
با کلیدی که moonlight میده,نگهبان انتهای برج رو هم زدم و Havel Ring رو هم گرفتم حالا رسیدم به Hydra:d

با روح اکثر باسها میشه یه سلاح یونیک ساخت, جلوتر تو anor londo یه اهنگر هست که اینکارو واست میکنه...
البته با soul moonlight یه سپر و یه نیزه میده که هیچکدوم مالی نیستن_ با inteligent بالا هم زیاد جواب نمیدن. ولی واسه اچیومنت لازمه
کلا اگه اهنگری ازت ember خواست بهش بدش چون به درد هیچ حای دیگه نمیخوره.
اگه با سلاح divine اسکلتای تو catacomb رو بزنی دیگه زتده نمیشن
به نطرم واسه divine یه سلاح دیگه بساز

- - -ویرایش - - -

اونم دقیقا ژستای خودشو داره که اگه حفط شی راحته.
مثلا تا اونجاییکه یادمه بعد دومین جیغش اگه طرفش نری, sword dance رو اجرا میکنه. که میتونی جاخالی بدی. سعی کن بری خودشو بزنی و با بقیه سرگرم نشی. با شوک ویو خودش دوستاشو هم نابود میکنه.
درست یادم نمیاد ولی فکر کنم با یه سپر با magic resist بالا میشه از شوک ویو کم دمیج خورد
ولی اگه میخوای اول همراهاشو بکشی برو دور بزن, نیتو هم بهت نمیرسه چون ازت خیلی کندتره. ولی یه سلاح divine قوی لازم داری چون همراهاش با سلاح معمولی دوباره زنده میشن

maselo

کاربر سایت
May 5, 2012
147
نام
Mohammad
آقا چجوری jagged ghost blade رو بگیرم ؟ :|

هی باید بری سرزمینشون و بچرخی و روح فارم کنی. فقط باید dropping ایتمت رو زیاد کنی, gold serpant ring و اون جعبه هه که میذاری رو کلت ایتم دیسکاوری رو زیاد میکنن و البته humanity هم خیلی تاثیر داره, تا 4 یا 5 رو باید داشته باشی.
تازه ازون بدتر اون dagger دست اون روحای زن جیغ جیغوهه. من بالای 40 بار رفتم تا گرفتمش )x

.:KATATONIA:.

کاربر سایت
Apr 22, 2012
554
نام
آرین
هی باید بری سرزمینشون و بچرخی و روح فارم کنی. فقط باید dropping ایتمت رو زیاد کنی, gold serpant ring و اون جعبه هه که میذاری رو کلت ایتم دیسکاوری رو زیاد میکنن و البته humanity هم خیلی تاثیر داره, تا 4 یا 5 رو باید داشته باشی.
تازه ازون بدتر اون dagger دست اون روحای زن جیغ جیغوهه. من بالای 40 بار رفتم تا گرفتمش )x
آقا اون زنه respond نمیشه خب :|

shao_kahn

کاربر سایت
Jul 20, 2013
93
نام
شهاب
آقا اون زنه respond نمیشه خب :|

باید چند بار بری. منم 5تا humanity با Covetous Gold Serpent Ring رو داشتم تا تونستم 2-3 تا بگیرم.
Jagged Ghost Blade میتونی از هر روحی که تو New Londo Ruins باشه بگیری.

کسی میدونه چیجوری باید به Sanctuary Garden(Aota only) برم؟ فکر کنم خودم پیدا کردم ولی اگه کسی میدونه بگه :)

آخرین ویرایش:

Mehrdad89

کاربر سایت
Sep 20, 2008
168
نام
Mehrdad
hydra رو زدم,اون نردبون انتهای دریاچه رو هم رفتم بالا و اون گربه نماها رو هم زدم ولی جلوتر که رفتم یه سری قارچ کوچک دیدم که داشتن پیاده روی میکردن شایدم ورزش میکردن:) وجود من براشون اصلا مهم نبود البته منم بهشون کاری نداشتم و سمت او قارچ بزرگ ها هم نرفتم قضیه چی بود؟سمت اون دروازه نورانی هم نرفتم چون میگن فعلا در حد من نیست!
بجاش رفتم valley of drakes و اون unded dragon و 5 تا drake رو کشتم و فقط dragon shield و astora sword رو گرفتم, اون دروازه کی باز میشه؟!
حال بکجا روم؟

shao_kahn

کاربر سایت
Jul 20, 2013
93
نام
شهاب
hydra رو زدم,اون نردبون انتهای دریاچه رو هم رفتم بالا و اون گربه نماها رو هم زدم ولی جلوتر که رفتم یه سری قارچ کوچک دیدم که داشتن پیاده روی میکردن شایدم ورزش میکردن:) وجود من براشون اصلا مهم نبود البته منم بهشون کاری نداشتم و سمت او قارچ بزرگ ها هم نرفتم قضیه چی بود؟سمت اون دروازه نورانی هم نرفتم چون میگن فعلا در حد من نیست!
بجاش رفتم valley of drakes و اون unded dragon و 5 تا drake رو کشتم و فقط dragon shield و astora sword رو گرفتم, اون دروازه کی باز میشه؟!
حال بکجا روم؟
در پشت Valley of drakes از سنت New Londo Ruins باز میشه بعد که هم زمان با اون سطح آب هم پایین میاد.
اون قارچ کوچولو هارو هم اگه بزنی میرن پیش باباشون :d که البته 2200 تا جون داره و وسط یه ابگیر خیلی کوچیکه اگه اونارو بزنی میتونی Enchanted Ember رو از وسط ابگیر ور داری و پیش Rickert ببری.
برای ادامه بازی باید زنگ دوم رو به صدا در بیاری که اگه از پلی که اژدها قرمزه بود به سمت در راستی نزدیک Solaire of Astora هست بری تورو به این مسیر میبره.
Lower Undead Burg > Depth > Blight Town > Quelaag's Domain
بعد از اون میتونی بری به Sen's Fortress

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر