Multi Platform Dark Souls

Dark Souls Prepare To Die Edition | PC

dark-souls-prepare-to-die-edition-to-release-mid-august-on-pc.jpg

Developer : From Software
Publsiher : Namco Bandai
Genre : Role Playing
Release Date : August 2012

"... And only dark will remain"
بالاخره و طبق اعلام مجله آلمانی PC Games ، نامکو تایید کرد عنوان تحسین شده ی From Software برای PC نیز منتشر خواهد شد. هنوز خبری مبنی بر تاریخ انتشار بازی به بیرون منتشر نشده است.بازی Dark Souls جانشینی برای بازی معروف Demon's Souls است .
در Dark Souls، شخصیتی که طراحی می کنید باید دشمنانی که به دنبالتان هستند را به قتل برساند و طی انجام بازی می بایست به محیط اطراف خود توجه فراوانی داشته باشید.

به نقل از مجله ی فامیتسو، شمشیر زنی و یا مبارزه با گرز در گذرگاه های تنگ سخت و دشوار خواهد بود، درست مثل Demon's Souls که همین ویژگی بسیار در آن نمایان بود.
همچنین وقتی که شما مورد حمله واقع می شوید می توانید فرار کنید و یا از سپر محافظ استفاده کنید.

نسخه PC بازی نسخه ی ویژه ای به نام Prepare to Die edition خواهد بود که دارای محتوای اضافی به شرح زیر است:

باس های جدید-شامل Artorias of Abyss, Chimera of Tomb و باسهای دیگر.

سیستم PVP Online Matchmaking-که شامل Quick matching برای co-op یا PVP خواهد بود.

مکان های جدید-شامل Oolacile Tomb, Old Ruins و چند مکان دیگر

دشمنان جدید-شامل Abyss Guard, Chained Prisoner و دشمنان دیگر.

NPC های جدید-شامل Hawkeye Gough و چندی دیگر.

سلاح ها و زره های جدید-که از باس ها،دشمنان و NPC ها و ... بدست می آیند.
تاپيك تصاوير بازي

• [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]

Minimum Requirements
INTEL CPU : Core 2 Duo E4300 1.8GHz
AMD CPU : Athlon 64 X2 Dual Core 3600+

Nvidia GPU : GeForce 9500 GT 512MB GDDR3
AMD GPU : Radeon HD 4650

RAM : 2 GB
HDD : 4 GB
DX 9
Recommended Requirements
INTEL CPU : Core 2 Duo E6750 2.66GHz
AMD CPU : Athlon II X2 245

Nvidia GPU : GeForce 8800 GTX 768MB
AMD GPU : Radeon HD 4850

RAM : 3 GB
HDD : 4 GB
DX 9

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mag_5115 and kamyy

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
به قول احسان منم به خودم تبریک میگم الان Dragon Slayer و Executioner رو کشتم:((=اشک شوق! این دحتر Lord Gwyn نمیدونستم غوله :biggrin1: آقا الان با این Lordvessel هر جا بریم حله؟ تموم که نمیشه؟:biggrin1:

papa22

کاربر سایت
Jul 14, 2012
416
نام
علی
سلام دوستان اقا خواستم ببینم کسی New Londo ruins رفته اینجا؟
اخه من میرم جولو همه چیزاش رو رد میکنم از تو مه هم رد میشم یه towerیه که پله میخوره تا پایین اخرش هم چاه میوفتی پایین اصلا راه نداره گیر کردم عجیب:((

gorgnamaa

کاربر سایت
Mar 17, 2008
445
نام
علیرضا
پس همین کارو میکنم.... ولی آخه یه جا خوندم تو همون محدوده یه حلقه که اگه اشتباه نکنم Wolf Ring بود، میشه پیدا کرد، واسه همین اونجا معتل میکنم، این حلقه ارزش نداره؟؟

راستی، واسه احضار کردن شوالیه ها برای کمک تو غول کشی، باید یه Humanity هدر داد، خیلی هم کمیابن، راهی نیست Humanity بیشتر گیر بیاد؟؟

برای Wolf Ring وارد محوطه که شدی دیوار سمت راست رو بگیر برو جلو به یه درخت می رسی که می تونی بزنیش ، مسیرش از اونجاست.
برای Humanity بهترین راه توی Depth هست ، اون موش ها بعضی مواقع این آیتم رو می دن.

دوستانی که یه خورده تو بازی پیشروی کردن وقتی به frielink shrine سر میزنید یک زن سفید پوش مشغول عبادته و چند تا گارد دورو برش هستن. اگه بتونید این زن رو بکشید 7 عدد Humanity ناقابل دریافت میکنید!!!

دوست من اون زنه واسه خودش یه داستان جدا داره . نباید بکشیش اگه داستانش رو دنبال کنی خیلی چیزاهای دیگه گیرت میاد.

باس آخر چی؟ یادمه یکی از آشنایان که تو xbox داشت بازی میکرد به باس آخر رسیده بود. این باس تقریبا همه ی magic ها رو جاخالی میده. همه ی همه ی همه شونو! جاخالی هم نمیشه داد. جالبه بدونید دفاع هم در برابرش فایده ای نداره!!! :D

اونم سخته ولی باس Anor Londo سخت تره به نظرم چون دو نفرن.

به قول احسان منم به خودم تبریک میگم الان Dragon Slayer و Executioner رو کشتم:((=اشک شوق! این دحتر Lord Gwyn نمیدونستم غوله :biggrin1: آقا الان با این Lordvessel هر جا بریم حله؟ تموم که نمیشه؟:biggrin1:

نه تموم نمیشه :)
نری لرد وسل رو تحویل اون یارو گوش درازه بدی !!! برو به New Londo Ruin و Four kings رو بکش تا بتونی عضو Covenant بعدش بشی ، اگه لرد وسل رو نداشته باشی نمیتونی

سلام دوستان اقا خواستم ببینم کسی New Londo ruins رفته اینجا؟
اخه من میرم جولو همه چیزاش رو رد میکنم از تو مه هم رد میشم یه towerیه که پله میخوره تا پایین اخرش هم چاه میوفتی پایین اصلا راه نداره گیر کردم عجیب:((
انگشتری که از اون گرگه Sif گرفتی رو دستت کن و بپر پایین ، اتفاقی نمیفته ، میرسی به غول مرحله که غول راحتی هم نیست.

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
دوست من اون زنه واسه خودش یه داستان جدا داره . نباید بکشیش اگه داستانش رو دنبال کنی خیلی چیزاهای دیگه گیرت میاد.

میدونم داداش!اما هیچ خبری نیست! رفتم تحقیق کردم در موردش تو سایت ها! چیز دندونگیری به ادم نمیرسه! ۷ تا humanity به همه چیز می ارزه!!! :D

راستی جناب Safety & peace یه تابلو تو Anor londo هست. رفتی توش؟ یه مرحله ی جدیده!البته اگه عروسک رو از سلول اول بازی برداشته باشی !!!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
میدونم داداش!اما هیچ خبری نیست! رفتم تحقیق کردم در موردش تو سایت ها! چیز دندونگیری به ادم نمیرسه! ۷ تا humanity به همه چیز می ارزه!!! :D

راستی جناب Safety & peace یه تابلو تو Anor londo هست. رفتی توش؟ یه مرحله ی جدیده!البته اگه عروسک رو از سلول اول بازی برداشته باشی !!!
من که هر کس اومد سر راهم کشتم به غیر از اهنگرا:biggrin1:
نه احسان جون الان وقتشه که برم از Undead Asylum همه چیو جارو کنم بیام جلو:biggrin1:
==========================================================
آقایون روش مقابله با ارواح سرگردان رو یه نفر توضیح بده
biggrin1.gif

آخرین ویرایش:

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
4 باس زدی می خای بری catacombs ؟ :D الان خییییییلی زوده. تازه فایده ای ه نداره. چون آخرش یه نور زرد هست!!! تو اون منطقه که گربه هست چیز خاصی نیست فقط یه باس گرگ هست که طرف همون قارچ هاست. حتما برو بزنش!

خوب Level من الان 44 هست که می تونم شمشیر Dark Knight و سپرشونو بگیرم!!:p

الان دو روز مشغولم که به این لول برسم ، اونجا مگه چه خبره حالا؟:-s
این سبز های خوابیده که با یه ضربه می میرن ، فعلا به غیر از موجودات سریع چون دستم خراب شده کسی اونقدرا قوی نیست مقابلم ، برای همین خراب بودن دسته طرف باس ها نمی رم :(

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
نه احسان جون الان وقتشه که برم از Undead Asylum همه چیو جارو کنم بیام جلو:biggrin1:
آقایون روش مقابله با ارواح سرگردان رو یه نفر توضیح بده:biggrin1:
ارواح داخل NEW LONDO ؟ اونها به یه آیتم خاص نیاز دارن. اسمشو یادم نیست. ولی تو وسایلت بگرد ببین آیتمی داری که یه دست آبیه؟ اگه دست آبی رو داری قبل از مبارزه استفاده کن برای 4-5 دقیقه میتونی به ارواح ضربه بزنی!

خوب Level من الان 44 هست که می تونم شمشیر Dark Knight و سپرشونو بگیرم!!:p

الان دو روز مشغولم که به این لول برسم ، اونجا مگه چه خبره حالا؟:-s
این سبز های خوابیده که با یه ضربه می میرن ، فعلا به غیر از موجودات سریع چون دستم خراب شده کسی اونقدرا قوی نیست مقابلم ، برای همین خراب بودن دسته طرف باس ها نمی رم :(

راهت به باس اون منطقه بستست! حتما اول برو ANOR LONDO بعد برو اونجا!

خوب با افتخار اعلام میکنم که اولین Lord soul رو گرفتم از باسی که بعد از باس Anor londo بیشترین درد سر رو برام ایجاد کرد!Gravelord Nito! خودش که مالی نبود! :D اسکلت های ریز و درشت دوروبرش پدرمو در آوردن :D خدا برای هیچ مسلمونی نیاره :D

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
اقا اون اژدهای قرمز که میچسبه بالای دروازه ورودی توی اون قلعه تصمیم نداره بلند بشه ؟؟
تا میام برم جلو اتیش میندازه ناکارم میکنه :d

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اقا اون اژدهای قرمز که میچسبه بالای دروازه ورودی توی اون قلعه تصمیم نداره بلند بشه ؟؟
اینو من یه تیر زدم بهش (:d) بلند میشه میاد پایین، دیگه به هر ضرب و زوری شد خودمو رسوندم پشتش که یه Bonfire هست. اونجا یه دستگیره هم هست که وقتی بکشیش، یه دروزه یه راست به Undead Parish باز میشه:d

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
اینو من یه تیر زدم بهش (:d) بلند میشه میاد پایین، دیگه به هر ضرب و زوری شد خودمو رسوندم پشتش که یه Bonfire هست. اونجا یه دستگیره هم هست که وقتی بکشیش، یه دروزه یه راست به Undead Parish باز میشه:d
اژدها نیست که لعنتی !!
اینو میبینی میفهمی اژدها های اسکایریم جوکی بیش نبودن ها !!! :d

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
بالاخره این غول لعنتی رو کشتم! دومین غول بازی. 2 ساعت سرش گیر کردم. دیگه اعصاب برامون نذاشت :D ولی واقعا بازیش خیلی جذابه :D
کشتنش هیچ کاری نداشت فقط نمیدونم دکمه ی اسپرینت چرا برام کار نمیکرد؟ (از یه Level خاصی فعال میشه یا مشکل از جای دیگه بوده :D؟) به هر حال وقتی فعال شد عین آب خوردن میرفتم از بالا رو سرش نازل میشدم و راحت کشتمش :D حالا رسیدم به Undead Parish :D لامصب اُبُهت اژدها رو دیدم اصلا کف کردم :D

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
تا میام برم جلو اتیش میندازه ناکارم میکنه
باید بری بالا برج با یه تیر بزنی تو مغزش :))
باگ بازی هست . با یه تیر میمیره

sahand09

کاربر سایت
Aug 9, 2012
64
نام
سهند فقیهی

ارواح رو توی حالت عادی نمیشه با ضربه شمشیر و گرز و تبر و داس کشت، باید با جادو کشت، اما یه نفرین هست، که اگه بری پیش اون تاجر Undead زن که توی فاضلابه نزدیک Fire Link Shrine، میتونی بخریش، (هم میتونی از فایر لینک بری پیشش، هم میتونی از قبل ورودی Capra Demon یه راه پله هست، دنبال کنی پیداش میکنی) بعد که اون نفرین رو استفاده کردی، میتونی ضربه فیزیکی بهشون بزنی...

---------- نوشته در 09:59 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:55 AM ارسال شده بود ----------

اژدها نیست که لعنتی !!
اینو میبینی میفهمی اژدها های اسکایریم جوکی بیش نبودن ها !!! :d

ای آقا... من اولین بار که این اژدها قرمز رو دیدم، بهش گفتم برو عمویی، من تو اسکایریم Alduin کشتم، تو که بچه ای!!!!! همون لحظه یه آتیش زد، کل جونم به فنا رفت!!!!
ولی به نظر من طراحی اژدها و Gargoyle ها توی اسکایریم خیلی خیلی قشنگ تر بود، این اژدها قرمزه شبیه مرغه قیافش!!

راستی هرکی میخواد این اژدها رو بکشه، یادش نره اول Drake Sword رو ازش بگیره بعد بکشه هااااا... قوی ترین شمشیر نیمه اول بازیه... 200 تا Damage داره... دیگه نمیدونم، هنوز امتحان نکردم، اگه بشه آپگرید کرد خیلی شاخ میشه...

آخرین ویرایش:

gorgnamaa

کاربر سایت
Mar 17, 2008
445
نام
علیرضا

اگه توی کنسول بازی می کردی ارزش داشت چون برای گرفتن یه اچیومنت احتیاج داشتی به آیتمهاش ، ضمن اینکه اگه روی Miracle سرمایه گذاری کردی بازم ارزش داره.
اون 7 تا Humanity خیلی راحت به دست میان.

دو تا راه داره :
1 - استفاده از Transcient Curse که آیتمش شبیه یه دسته.
2 - استفاده از شمشیر هایی که Curse هستند ، مثل اون داس که از خود روح ها می گیری یا Great Sword of artorias اگه حالت Cursed رو ساخته باشی.

بدو برو جلو توی بریدگی سمت راست پل یه راه پله هست که میره پایین ، از اونجا بری از توی Undead Parish در میای و یه Shortcut هم میتونی به بون فایر قبلی بسازی.

باید بری بالا برج با یه تیر بزنی تو مغزش :))
باگ بازی هست . با یه تیر میمیره

فکر می کنم این باگ توی ورژن های بالای بازی کار نمی کنه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر