Dark Souls | Xbox 360

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
داداش دمت گرم ولی از همون جایی که سنگو پرت میکنه میگفتی کافی بود.
من از اون راه پله بالا رفتم و به اونجایی که یه غول داره سنگارو جابه جا میکنه رسیدم.ولی اونجا غولی نداره که من بکشمش.فقط آیتم داره.اون شمشیر زنه رو هم کشتم و آیتما رو گرفتم.
خب آره رسیدی بالای قلعه. اینجا 2 تا غول کوچولو هست که یکیشون سنگا رو میندازه توی اون سوراخه.
دومی بمب پرت میکنه و اون بالا وایساده. اینا رو میتونی بکشی و میتونی نکشی. اختیاریه. راه پله ها رو همینجور بری بالا میرسی به در مه آلود. از همین بیرون هم اگر درست نگاه کنی، میتونی باس رو ببینی که یه غول آهنی هست و یه تبر گرفته جلوی صورتش. بی حرکت وایساده.

min@

کاربر سایت
Mar 4, 2011
66
نام
amin
خب آره رسیدی بالای قلعه. اینجا 2 تا غول کوچولو هست که یکیشون سنگا رو میندازه توی اون سوراخه.
دومی بمب پرت میکنه و اون بالا وایساده. اینا رو میتونی بکشی و میتونی نکشی. اختیاریه. راه پله ها رو همینجور بری بالا میرسی به در مه آلود. از همین بیرون هم اگر درست نگاه کنی، میتونی باس رو ببینی که یه غول آهنی هست و یه تبر گرفته جلوی صورتش. بی حرکت وایساده.

آقا تبریک میگم بالاخره چشم ما هم به جمال anor londo روشن شد.من قبل از اینکه این جا بپرسم به بالای قلعه رسیده بودم منتها اون پله رو ندیده بودم! فکر کنم پیر شدم.:d

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
دوستان کسی اینجا بازی رو برنرمکس داره برای من اون ۳٪اش رو آپلود کنه بخ خدا خیلی نیازمه

Sent from my iPad using Tapatalk HD

اینجا میتونید درخواستتون رو بدید.
جز لیستش نیست ولی شاید بعدا بزارن.
یه مدت صبر کنید prepare to die edition بازی میاد اونو برنر بگیرید.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
آقا تبریک میگم بالاخره چشم ما هم به جمال anor londo روشن شد.من قبل از اینکه این جا بپرسم به بالای قلعه رسیده بودم منتها اون پله رو ندیده بودم! فکر کنم پیر شدم.:d
اشتباه نکن! Anor Londo بر خلاف ظاهرش خیلی کوچیکه:d منتها به نظر خیلی ا از جمله خودم، سخت ترین باس بازی اینجاست. در کل 3تا باس اینجاست و 2تاش اختیاریه ولی اون اجباریه از همه سخت تره

maselo

کاربر سایت
May 5, 2012
147
نام
Mohammad
سلام
دوستان کمک کنید غیر از کشتن andrei باز دسته گل به اب دادم :-s
اقا من این LOGAN رو ازاد کردم اومده تو firelink ولی گفت تو نمیتونی sorcery یاد بگیری و . . . اینو به همه میگه؟
یه چیزی شبیه یه زالوی غولپیکر تو firelink به قبرستون بود که از دور با pyromency زدمش ( که فکر کنم نباید میزدمش :d ) گفت. . . you are not the chosen one
و رفتش, حالا چیکار کنم
پیشاپیش ممنون

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
سلام
دوستان کمک کنید غیر از کشتن andrei باز دسته گل به اب دادم :-s
اقا من این LOGAN رو ازاد کردم اومده تو firelink ولی گفت تو نمیتونی sorcery یاد بگیری و . . . اینو به همه میگه؟
یه چیزی شبیه یه زالوی غولپیکر تو firelink به قبرستون بود که از دور با pyromency زدمش ( که فکر کنم نباید میزدمش :d ) گفت. . . you are not the chosen one
و رفتش, حالا چیکار کنم
پیشاپیش ممنون
کلاست چی هست؟ من که Warrior دارم هم همینو بهم میگه. میگه Stats برای یاد گیری Sprcery نداری.
اونم زالو نبود! primordial serpent هست. بعد از گرفتن Lordvessel توی Anor Londo. این ماره اینجا ظاهر میشه تا تو رو به زندان Gwyn ببره. الان که زدیش، دیگه بر نمیگرده. یا خودت باید بپری توی سوراخ و Lordvessel رو بذاری اونجا.
راه دوم هم اینه که بری توی new Londo Ruins و 4 kings رو بکشی. درست بعد از کشتنش، مار دوم ظاهر میشه و یه سلاح قدرتمند بهت میده. میتونی Lordvessel رو به اون بدی

آخرین ویرایش:

maselo

کاربر سایت
May 5, 2012
147
نام
Mohammad
کلاست چی هست؟ من که Warrior دارم هم همینو بهم میگه. میگه Stats برای یاد گیری Sprcery نداری.
اونم زالو نبود! primordial serpent هست. بعد از گرفتن Lordvessel توی Anor Londo. این ماره اینجا ظاهر میشه تا تو رو به زندان Gwyn ببره. الان که زدیش، دیگه بر نمیگرده. یا خودت باید بپری توی سوراخ و Lordvessel رو بذاری اونجا.
راه دوم هم اینه که بری توی new Londo Ruins و 4 kings رو بکشی. درست بعد از کشتنش، مار دوم ظاهر میشه و یه سلاح قدرتمند بهت میده. میتونی Lordvessel رو به اون بدی

من pyromencer هستم, attunment و intellegent رو تا 16 up کردم, به نظرت باید بیشتر up کنم؟
من که هنوز lordvessel رو نگرفتم که ماره اومده !
راستی تو اولای sen fortress یه دیوارو زدم پشتش یه نردبان ظاهر شد رفتم بالا یه giant رو کشتم هیچی دیگه نبود :| کسی میدونه جریان چی بود؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
من pyromencer هستم, attunment و intellegent رو تا 16 up کردم, به نظرت باید بیشتر up کنم؟
من که هنوز lordvessel رو نگرفتم که ماره اومده !
راستی تو اولای sen fortress یه دیوارو زدم پشتش یه نردبان ظاهر شد رفتم بالا یه giant رو کشتم هیچی دیگه نبود :| کسی میدونه جریان چی بود؟
فکر کنم اون Big Hat Logan اصلا با پایرومنسی سر و کار نداشته باشه. در عوض یه نفر هست که توی Depths باید آزادش کنی، اون پایرومنسی بهت یاد میده. تو باید بری پیش اون.
Lordvessel رو هم باید بری توی Anor Londo تا بتونی بعد از کشتن باس های اونجا، بگیریش
توی Sen's Fortress هم 2 تا غول هست که یکی سنگا رو میندازه توی سوراخ و یکی دیگه هم بمب های انفجاری پرتاب میکنه و میتونی هر دو تار و بکشی و میتونی هم نکشی. اختیاریه. ولی باس منطقه رو که Iron Golem هست رو حتما باید بکشی تا بتونی بری توی Anor Londo

maselo

کاربر سایت
May 5, 2012
147
نام
Mohammad
فکر کنم اون Big Hat Logan اصلا با پایرومنسی سر و کار نداشته باشه. در عوض یه نفر هست که توی Depths باید آزادش کنی، اون پایرومنسی بهت یاد میده. تو باید بری پیش اون.
Lordvessel رو هم باید بری توی Anor Londo تا بتونی بعد از کشتن باس های اونجا، بگیریش
توی Sen's Fortress هم 2 تا غول هست که یکی سنگا رو میندازه توی سوراخ و یکی دیگه هم بمب های انفجاری پرتاب میکنه و میتونی هر دو تار و بکشی و میتونی هم نکشی. اختیاریه. ولی باس منطقه رو که Iron Golem هست رو حتما باید بکشی تا بتونی بری توی Anor Londo

ممنون ولی منظورم غیر از اون 3 تاست که 2تاشون رو میشه کشت یا نکشت, یکی دیگه تو همون اولای sens fortress هست, یه نردبان مخفیه که باید دیوار جلوشو بزنی بعد بری بالا تا ببینیش
راستی دم بچه ها با این اطلاعاتشون گرم!!! من بجای 30 تا 40 تا humanity به daughter of chaos دادم ولی هیچ میانبری نداد:(, فقط یه جادوی pyramency داد و چند تا rank مسخره که فکر کنم به درد offline نمیخوره

min@

کاربر سایت
Mar 4, 2011
66
نام
amin
ممنون ولی منظورم غیر از اون 3 تاست که 2تاشون رو میشه کشت یا نکشت, یکی دیگه تو همون اولای sens fortress هست, یه نردبان مخفیه که باید دیوار جلوشو بزنی بعد بری بالا تا ببینیش
راستی دم بچه ها با این اطلاعاتشون گرم!!! من بجای 30 تا 40 تا humanity به daughter of chaos دادم ولی هیچ میانبری نداد:(, فقط یه جادوی pyramency داد و چند تا rank مسخره که فکر کنم به درد offline نمیخوره

منم این غولو کشتم فک کنم سر کاری بود!

maselo

کاربر سایت
May 5, 2012
147
نام
Mohammad
سلام
دوستان ایتمی هست که فقط با اون بشه بعضی چیزای خاص یا نامریی رو دید؟ یه جایی تو anore londo که هیچی نیست گزینه open میاد ولی . . . شایدم باگ باشه
این باسهای anore londo خیلی سختن, چیکار کنم؟
به سلامتی humanity هم ندارم summon کنم, 45 تا دادم daughter of chaos (کوفتش بشه) اخزم shortcut رو نداد, اگه کسی استراتژی خاصی بلده لطفا بگه
ممنون

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
سلامدوستان ایتمی هست که فقط با اون بشه بعضی چیزای خاص یا نامریی رو دید؟ یه جایی تو anore londo که هیچی نیست گزینه open میاد ولی . . . شایدم باگ باشه این باسهای anore londo خیلی سختن, چیکار کنم؟به سلامتی humanity هم ندارم summon کنم, 45 تا دادم daughter of chaos (کوفتش بشه) اخزم shortcut رو نداد, اگه کسی استراتژی خاصی بلده لطفا بگهممنون
اول برو سراغ اون کوچیکه که سریعه بکشش بعد برو سراغ اون گنده.پشت ستونا قایم شو همونجا گیر میکنه میخواد ضربه بزنه دورشو بعد سریع برو نزدیک بزنن.یکم طول میکشه ولی ممکنه.

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
انقدر تعریف کردین که گفتم ادامه بدم الان رسیدم به گوریله :D بدی که داره اینه که وقتی می میری باید کلی دوباره بازی کنی تا برسی به گوریله دیگه فعلا بیخیالش شدم تا بعدا دوباره برم سرش
ی باگ جالب پیدا کردم اون دوتا قل چماقای قبل گوریله رو راحت می شه کشت.کافیه کاری کنید بزنن دنبالتون بعد برید تو اتاق درو ببندید .از پشت در انقدر بش شمشیر بزنید که بمیره .:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر