Dark Souls | Xbox 360

maselo

کاربر سایت
May 5, 2012
147
نام
Mohammad
سلام
بالاخره با دردسرو عذاب زیاد باسهای anor londo رو بدون summon زدم و lordveddel رو گرفتم(البته با کمک masrer mhn :x) چند روز بود بیخیال شده بودم
دوستان حالا بهترین راه ادامه کدومه؟ از مه زرد anor londo یا catacomb یا new londo ruin یا بپرم تو اون سوراخ ماره اول فبرستان؟

بهترین راه soul farming هم به نظر من painted world of ariamis هستش, کافیه با یه شمشیر خوب بریو با یه دور 3,4 دقیقه ای 40000 تا جمع کنی

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
سلام
بالاخره با دردسرو عذاب زیاد باسهای anor londo رو بدون summon زدم و lordveddel رو گرفتم(البته با کمک masrer mhn :x) چند روز بود بیخیال شده بودم
دوستان حالا بهترین راه ادامه کدومه؟ از مه زرد anor londo یا catacomb یا new londo ruin یا بپرم تو اون سوراخ ماره اول فبرستان؟

بهترین راه soul farming هم به نظر من painted world of ariamis هستش, کافیه با یه شمشیر خوب بریو با یه دور 3,4 دقیقه ای 40000 تا جمع کنی

برو به new lando ruins و four kings رو بکش.البته باید انگشتر abyss traveler رو داشته باشی تا برسی به ابیس(انگشتر رو با کشتن سیف میگیری).بعد که fourkings رو کشتی همراه اون جونوره برو و لرد وسل رو بزار سره جاش تا اون راه هایی که مه زرد جلوشون رو گرفته بود باز بشن.(راه رسیدن به سه لرد اصلی دیگه)

maselo

کاربر سایت
May 5, 2012
147
نام
Mohammad
سلام
اقا ما این four kings رو همون بار اول ترکوندیم چقد اسون بود (از اسونی مثل four servants بودن :d)
یه کلاهخود (البته اگه بهش بشه گفت کلاهخود) بنام symbol of avarice گرفتم که خیلی با حاله 1/5 به soul هایی که از هر چیزی میگیری اضافه میکنه
یه سوالم داشتم R weapon1 قدرتش 350 و R weapon2 قدرتش 450 تا, یعنی ترتیب سلاحها تو منوی change equipment مهمه؟

Lord Adhinos

کاربر سایت
Oct 7, 2012
256
نام
محمد مهدی اسپیرز
اووووووووووووووووف
من که اعصاب درستی ندارم و نتونستم دارک سولز رو زیاد تحمل کنم چون که اعصاب فوق العاده قوی ای میخواد
الان هم دیسک بازی اش داخل اشغالدون جا خوش کرده.....

آخرین ویرایش:

maselo

کاربر سایت
May 5, 2012
147
نام
Mohammad
اووووووووووووووووف
من که اعصاب درستی ندارم و نتونستم دارک سولز رو زیاد تحمل کنم چون که اعصاب فوق العاده قوی ای میخواد
الان هم دیسک بازی اش داخل اشغالدون جا خوش کرده.....

اره واقعا اعصاب میخواد, به هر حال اگه خواستی بازیو شروع کنی بگو خودم از اول کمکت میکنم

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
سلام
اقا ما این four kings رو همون بار اول ترکوندیم چقد اسون بود (از اسونی مثل four servants بودن :d)
یه کلاهخود (البته اگه بهش بشه گفت کلاهخود) بنام symbol of avarice گرفتم که خیلی با حاله 1/5 به soul هایی که از هر چیزی میگیری اضافه میکنه
یه سوالم داشتم R weapon1 قدرتش 350 و R weapon2 قدرتش 450 تا, یعنی ترتیب سلاحها تو منوی change equipment مهمه؟

نه فکر نکنم

maselo

کاربر سایت
May 5, 2012
147
نام
Mohammad
سلام
این بازی باسهاش اصلا تعادل نداره, سر باسهای anor londo حداقل 40 بار مردم اونوقت four kings, bed of chaos, seat رو مثل اب خوردن کشتم!!!
این اهنگر catacomb دقیقا کجاست؟ هر چی میگردم پیداش نمیکنم. . .

maselo

کاربر سایت
May 5, 2012
147
نام
Mohammad
نمیخواد پیدا شد!!!!!!!!
فقط خواستم به دوستان بگم تو اخزین نسخه, قبل از کشتن باس اخر Gywn برید انتهای سمت چپ دریاچه تو dark root basin , یه سیاهچاله میبینید که اگه examine بشه میرید توی sanctuary garden و بعد olacile sanctuaru ,خودش دنیاییه! هنوز کاملش نکردم. . .

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
سلام
این بازی باسهاش اصلا تعادل نداره, سر باسهای anor londo حداقل 40 بار مردم اونوقت four kings, bed of chaos, seat رو مثل اب خوردن کشتم!!!
این اهنگر catacomb دقیقا کجاست؟ هر چی میگردم پیداش نمیکنم. . .

باید از اون قسمتی که اولین بار وارد catacombs میشی یه پل هست بعد راهرو هم زیاد داره یکیشون پلش خراب شده ولی میتونی اروم بپری پایین تا روی لبه ی پایین بیافتی.(همونجایی که میرفتی توی تابوت میخوابیدی و میرفتی پیش نیتو)یه راه سمت راستش هست که همینجور بری یه جا داره که سوراخه کفش میپری پایین و میرسی پیش اهنگر.
خودمم نفهمیدم چی گفتم:d.ماله خیلی وقته پیش ادرس دقیق یادم نیست که بدم ولی همین دوروبراست:d.

maselo

کاربر سایت
May 5, 2012
147
نام
Mohammad
باید از اون قسمتی که اولین بار وارد catacombs میشی یه پل هست بعد راهرو هم زیاد داره یکیشون پلش خراب شده ولی میتونی اروم بپری پایین تا روی لبه ی پایین بیافتی.(همونجایی که میرفتی توی تابوت میخوابیدی و میرفتی پیش نیتو)یه راه سمت راستش هست که همینجور بری یه جا داره که سوراخه کفش میپری پایین و میرسی پیش اهنگر.
خودمم نفهمیدم چی گفتم:d.ماله خیلی وقته پیش ادرس دقیق یادم نیست که بدم ولی همین دوروبراست:d.

مرسی پیداش کردم. اتفاقا خوب ادرس دادی;)
شما رفتی این Artorias رو تو همینجایی که پست قبل ادرس دادم بکشی؟ چقد دشمناش سگجونن!!!!!!!!!!!
پشیمون شدم ولی دیگه نمیتونم wrap کنم

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
مرسی پیداش کردم. اتفاقا خوب ادرس دادی;)
شما رفتی این Artorias رو تو همینجایی که پست قبل ادرس دادم بکشی؟ چقد دشمناش سگجونن!!!!!!!!!!!
پشیمون شدم ولی دیگه نمیتونم wrap کنم

ارتوریاس کیه؟:dیادم نیست ولی اینجایی که میگین توی دریاچه نرفتم:(.
این بازی جایی برای پشیمونی نداره فقط باید سعی کنی.تو میتونی:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر