Dark Souls | Xbox 360

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634
کسی یه زن تو darkroot basin دیده که ایتم های غیب شدن میفروشه؟(از شکم همون غول طلایی ها در اومده):-/؟؟

---------- نوشته در 12:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:44 PM ارسال شده بود ----------

اگه بخوای 1000 کنی باید حد اقل بازی رو سه بار تموم کنی و بار چهارم تا نصف بری !

منظور شما از 1000 کردن چی هست؟:-/

بله ، دو سه تا ایتم خاص میفروشه ؟ چطور مگه ؟ :)

منظورمون از 1000 کردن . یعنی همه اچیومت های بازی رو باز کردن ! همون گیمر اسکور ها که تو پروفایلتون هم جمعشون رو نوشته !

maselo

کاربر سایت
May 5, 2012
147
نام
Mohammad
سلام به دوستان
انگشتری یا ایتمی هست که توانایی sorcery رو زیاد کنه؟
من یه item گرفتم شکل یه میوه به اسم egg vermifuge کسی میدونه به چه دردی میخوره؟
ممنون

gorgnamaa

کاربر سایت
Mar 17, 2008
445
نام
علیرضا
سلام به دوستان
انگشتری یا ایتمی هست که توانایی sorcery رو زیاد کنه؟
من یه item گرفتم شکل یه میوه به اسم egg vermifuge کسی میدونه به چه دردی میخوره؟
ممنون

آره یه انگشتر هست که توان جادو رو زیاد می کنه ، یکی هم هست که مدت جادو رو زیاد می کنه.
جفتشم از اون پسر جوونه توی فایر لینک باید بخری، همونی که توی uNDEAD bURG قبل از رسیدن به dEAPTH توی یه خونه زندانیه و باید نجاتش بدی.

اون آیتمی هم که گفتی برای وقتیه که کله ت تخم مرغی میشه ، اون آیتم شفات میده. اگه به اون موجودات خزنده همون اول Deamons Ruin حمله کنی و اونا بگیرنت کله ت تخم مرغی میشه. برای 1000 تایی کردن بازی این کار لازمه چون اینجوری که بشی می تونی بری یه Pyromancy از اونی که کنار بون فایره بخری.

maselo

کاربر سایت
May 5, 2012
147
نام
Mohammad
آره یه انگشتر هست که توان جادو رو زیاد می کنه ، یکی هم هست که مدت جادو رو زیاد می کنه.
جفتشم از اون پسر جوونه توی فایر لینک باید بخری، همونی که توی uNDEAD bURG قبل از رسیدن به dEAPTH توی یه خونه زندانیه و باید نجاتش بدی.

اون آیتمی هم که گفتی برای وقتیه که کله ت تخم مرغی میشه ، اون آیتم شفات میده. اگه به اون موجودات خزنده همون اول Deamons Ruin حمله کنی و اونا بگیرنت کله ت تخم مرغی میشه. برای 1000 تایی کردن بازی این کار لازمه چون اینجوری که بشی می تونی بری یه Pyromancy از اونی که کنار بون فایره بخری.

ممنون دوست عزیز
یه مشکل اساسی دارم و از شما و تمام اساتید و پیشکسوتها!!! خواهش میکنم کمک کنن
من andrei رو کشتم و هیچ شمشیری رو divine نکردم حتی 6+ هم نکردم:(. یعنی catacomb رو نمیتونم رد کنم؟
بالاخره بازی به این عظمت و این همه حق انتخاب واسه andrei جانشین نذاشته؟ یعنی اهنگر دیگه ای نیست شمشیرارو از 5+ به 6+ تبدیل کنه؟
ممنون

min@

کاربر سایت
Mar 4, 2011
66
نام
amin
سلام.دوستان این بازی چند تا باس داره؟من یه تعدادی رو کشتم ولی سر روباه و عنکبوت گیر کردم.کلا این بازی رو چجوری باید تمومش کنیم؟
الان 60 ساعته دارم بازی میکنم هنوز تمومش نکردم.:-s
تورو خدا راهنمای کنید تمومش کنم.من اصلا سابقه نداشته یه بازی رو شروع کنم و تمومش نکنم.(به غیر از 10-20 تا):d

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
سلام.دوستان این بازی چند تا باس داره؟من یه تعدادی رو کشتم ولی سر روباه و عنکبوت گیر کردم.کلا این بازی رو چجوری باید تمومش کنیم؟
تورو خدا راهنمای کنید تمومش کنم.من اصلا سابقه نداشته یه بازی رو شروع کنم و تمومش نکنم.(به غیر از 10-20 تا):d
سلام
اول باید بگی چند تا باس کشتی و تا حالا چکار کردی زنگ اول و دوم رو زدی یا نه!باس گرگ رو یکم باید لول اپ بشی بعد بری سمتش!عنکبوت رو هرچی زور میزنم یادم نمیاد:d

min@

کاربر سایت
Mar 4, 2011
66
نام
amin
سلام
اول باید بگی چند تا باس کشتی و تا حالا چکار کردی زنگ اول و دوم رو زدی یا نه!باس گرگ رو یکم باید لول اپ بشی بعد بری سمتش!عنکبوت رو هرچی زور میزنم یادم نمیاد:d

راستش زنگ اول دوم نمیدونم چیه!ولی من تمساح و پروانه و دو تا اژدهای بالای کلیسا و هشت سر و یه چند تای دیگه رو کشتم.لولمم 45ـه.آهان نکنه منظورت از زنگ ناقوس کلیسا(درست گفتم؟:d) ـه؟آره فقط ناقوس کلیسا رو زدم.حالا چجوری باید تمومش کنم.راستی ممنون.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
برای کشتن عنکبوت سعی کن وقتی مواد مذاب از دهنش میریزه بیرون، از بغل بهش حمله کنی. وقتی هم اون زنه با شمشیر آتشینش میخواد بهت ضربه برنه، یا باید دور باشی، یا اینکه کلا بچسبی کنار کله-ش که خب روش دوم سخت تره. حواست باشه وقتی هم پاهاشو میبره بالا، میخواد یه انفجار تولید کنه که این موقع باید فاصله-تو حفظ کنی

برای Sif هم یه ضربه چرخشین داره که اگر سپر خوبی نداشته باشی، با ضرب اول کل Stamina-ت تموم میشه و با ضرب دومش از جونت کم میشه. چندتا حالت بیشتر نداره. باید تمام حرکتاش رو حفظ باشی تا بدونی سر کدوم ضربه-ش باید حمله کنی.
اینجوری نمیتونم بهت بگم.
موقتی که شمشیر رو صاف میگیره و پاهای جلوش رو میبره باها تا شمشیر رو بیاره روی سرت، بهترین موقع هست که از بغل بهش حمله کنی. ممکنه یه خورده مبارزه با Sif طول بکشه ولی باید مواظب ضربات با شمشیرش باشی. اگر بتونی ضرباتشو به خاطر بسپری، میتونی بدون اینکه ضربه بخوری، بکشیش چون آسونه

min@

کاربر سایت
Mar 4, 2011
66
نام
amin
سلام.آقا من زنگ دومو زدم اون دره باز شد رفتم توش چندتا مار بود کشتمشون.دیگه چیز خاصی ندیدم.اینجا باید چیکار کنم؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
سلام.آقا من زنگ دومو زدم اون دره باز شد رفتم توش چندتا مار بود کشتمشون.دیگه چیز خاصی ندیدم.اینجا باید چیکار کنم؟
ّبله؟:d چیز خاصی نبود؟:d
باید راهتو به بالای قلعه پیدا کنی تا بتونی با باس اونجا بجنگی تا بتونی بری به شهر مخوف Anor Londo!:d

min@

کاربر سایت
Mar 4, 2011
66
نام
amin
ّبله؟:d چیز خاصی نبود؟:d
باید راهتو به بالای قلعه پیدا کنی تا بتونی با باس اونجا بجنگی تا بتونی بری به شهر مخوف Anor Londo!:d
آره چیز خاصی نبود.:d
کدوم باسو میگی همونی که پاهاش غل و زنجیره؟اونو کشتم چجوری باید برم به anor londo؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
آره چیز خاصی نبود.:d
کدوم باسو میگی همونی که پاهاش غل و زنجیره؟اونو کشتم چجوری باید برم به anor londo؟
نه باو دوست عزیز. راهتو به سمت بالای قلعه پیدا کن تا اونجا با باس قلعه که یه غول آهنی خیلی گنده هست روبرو بشی
وقتی که کشتیش، چندجا جونور برت میدارن و میبرنت به Anor Londo!
اگر میخوای سریع این باس رو بکشی، قبل از اینکه وارد در مه آلود بشی، سمت راست از روی پل رد شو و توی برج اونجا میتونی یه نفر رو احضار کنی که در طی چند ثانیه این باس رو میکشه:d
ولی یادت باشه حتما باید Human شده باشی

min@

کاربر سایت
Mar 4, 2011
66
نام
amin
نه باو دوست عزیز. راهتو به سمت بالای قلعه پیدا کن تا اونجا با باس قلعه که یه غول آهنی خیلی گنده هست روبرو بشی
وقتی که کشتیش، چندجا جونور برت میدارن و میبرنت به Anor Londo!
اگر میخوای سریع این باس رو بکشی، قبل از اینکه وارد در مه آلود بشی، سمت راست از روی پل رد شو و توی برج اونجا میتونی یه نفر رو احضار کنی که در طی چند ثانیه این باس رو میکشه:d
ولی یادت باشه حتما باید Human شده باشی

چجوری باید برم بالای قلعه؟من که چیز خاصی ندیدم.:d.نه جدی چطوری باید برم.من 3-4 ساعت چرخ زدم اونجا راه قلعه رو ندیدم.

یه چارراه داره اونجا از اونجا باید برم؟کدوم قسمتش؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
چجوری باید برم بالای قلعه؟من که چیز خاصی ندیدم.:d.نه جدی چطوری باید برم.من 3-4 ساعت چرخ زدم اونجا راه قلعه رو ندیدم.

یه چارراه داره اونجا از اونجا باید برم؟کدوم قسمتش؟
یه راهنمای خواستی در حد خدا!:d
ولی تا جایی که ذهنم یاری میکنه بهت میگم.:d
ببین وار قلعه که میشی 2 تا مار جلوت هستن. اونا رو میکشی و میری اتاق بعدی که یه پل هست و چندتا تبر خیلی بزرگ هی تکون میخورن
روی پل یه مار هست اونو بکش و برو جلو و از پله ها برو بالا
اون بالا که رسیدی دوباره یه پل هست و یه مار اون طرفش وایساده که به طرف آذرخش پرتاب میکنه. اونو بکش و برو اتاق بعد همینجور که بری، به یه جایی میرسی که هی سنگای گنده قل میخورن و رد میشن. وقتی یکیشون گذشت، سریع برو بالا تا جایی که در مه آلود رو ببینی. دقت کن بالای پله ها دوباره یه مار دیگه وایساده. اونجایی که ماره هست نباید بری. اونجایی که در مه آلود هست برو.
مستقیم ادامه بده تا برسی دوباره به جایی که سنگ قل میخوره. اینجا باید سریع باشی تا بتونی برسی به مرکز اصلی یعنی جاییکه سنگا پرتاب میشن. از جایی که وارد اتاق میشی، درست سمت چپ توی دیوار یه راه پله هست. دقت کن اونجا 5 تا راه هست. 4 تاشون رو میتونی با اهرم سنگ پرتاب کنی توشون. اونا رو کاری نداشته باش مگر اینکه بخوای جادوگر رو آزاد کنی و بخوای آیتم جمع کنی. توی اون 4راه، یه راه پله هست که میخوره به بالا. دیگه بری توی اون راه، بقیه-ش دیگه چیزی نیست. فقط یه پل دیگه میمونه که اونو رد کنی، میرسی به یه در مه آلود دیگه و میرسی بالای قلعه!:d

min@

کاربر سایت
Mar 4, 2011
66
نام
amin
داداش دمت گرم ولی از همون جایی که سنگو پرت میکنه میگفتی کافی بود.
من از اون راه پله بالا رفتم و به اونجایی که یه غول داره سنگارو جابه جا میکنه رسیدم.ولی اونجا غولی نداره که من بکشمش.فقط آیتم داره.اون شمشیر زنه رو هم کشتم و آیتما رو گرفتم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر