Dark Souls | Xbox 360

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634
نه خدا رو شکر زنده هست :d تونستم برم و عروسک هم گرفتم :x

:d خوبه .
البته فکر کنم نمیشه اونو کشت یه بار زیاد تلاش کردم نمرد ! چون یک سری هم تا آخر هر کی رو میدیدم میکشتم !
فکرشو بکنید : اگه اون دنیا خدا بگه چرا اینهمه تو گیم ادم و جونور کشتید ! چه پاسخی داریم که بگیم ؟ :|

تست کردی فکر کنم اگه عروسک باشه دیگه بتونی بری تو تابلو !

mAzH@r_f@s}{isT

کاربر سایت
Nov 13, 2005
57
نام
مظهر
البته فکر کنم نمیشه اونو کشت یه بار زیاد تلاش کردم نمرد ! چون یک سری هم تا آخر هر کی رو میدیدم میکشتم !
فکرشو بکنید : اگه اون دنیا خدا بگه چرا اینهمه تو گیم ادم و جونور کشتید ! چه پاسخی داریم که بگیم ؟ :|

به این شکل پاسخ خدا رو میدیم ===> :d

عروسک رو گرفتم بازی رو سیو کردم . فردا میرم سراغ تابلو خبرشو میدم :x

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775

اره عروسکه باید باشه تا بتونه بره به دنیای نقاشی.

mAzH@r_f@s}{isT

کاربر سایت
Nov 13, 2005
57
نام
مظهر
وارد شدم جالب بود فقط آخرش میرسم به باس این قسمت که سفید هست ولی باهاش نجنگیدم حرف زدم و آخرش رفتم جلوتر از همونجا و از یه دره پرید پایین و از مرحله خارج شد . جریان این باس چی بود ؟ :d

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634
وارد شدم جالب بود فقط آخرش میرسم به باس این قسمت که سفید هست ولی باهاش نجنگیدم حرف زدم و آخرش رفتم جلوتر از همونجا و از یه دره پرید پایین و از مرحله خارج شد . جریان این باس چی بود ؟ :d

آره هم میتونی مبارزه کنی و هم نه .
راستی اگه می خوای اچیومنت هاشو 1000 کنی یادت نره اون باس هایی که دم دارن ! حتما دمشون رو قطع کن ، یه شمشیر میده برات ! که تو هیچ جای دیگه تو بازی نیست ! همین که الان می گفتی هم شامل دم دارهاست ! میتونی دوباره از تابلو بری اون قسمت !

mAzH@r_f@s}{isT

کاربر سایت
Nov 13, 2005
57
نام
مظهر
آره هم میتونی مبارزه کنی و هم نه .
راستی اگه می خوای اچیومنت هاشو 1000 کنی یادت نره اون باس هایی که دم دارن ! حتما دمشون رو قطع کن ، یه شمشیر میده برات ! که تو هیچ جای دیگه تو بازی نیست ! همین که الان می گفتی هم شامل دم دارهاست ! میتونی دوباره از تابلو بری اون قسمت !

من فکر کنم فقط دم اژدهای قرمز رو قطع کردم

اینو هنوز نکشتم میرم سراغش

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634
من فکر کنم فقط دم اژدهای قرمز رو قطع کردم

اینو هنوز نکشتم میرم سراغش

اینارم بزن تا جایی که یادم میاد :

بالای کلیسا دم یکی از دو اژدها رو .

تو قسمت فاضلاب موشها . یه تمساح مانند خیلی بزرگ هست که کلا زیر شکمش هم دندونه . دم اونم بزن .

Seath The Scaleless هم بار دوم که میری سراغش بکشیش . دم اونم یادت نره .

یکی هم که اژدهای قرمز روی پل .

یکی هم که تو قسمت تابلوی نقاشی .

mAzH@r_f@s}{isT

کاربر سایت
Nov 13, 2005
57
نام
مظهر
اینارم بزن تا جایی که یادم میاد :

بالای کلیسا دم یکی از دو اژدها رو .

تو قسمت فاضلاب موشها . یه تمساح مانند خیلی بزرگ هست که کلا زیر شکمش هم دندونه . دم اونم بزن .

Seath The Scaleless هم بار دوم که میری سراغش بکشیش . دم اونم یادت نره .

یکی هم که اژدهای قرمز روی پل .

یکی هم که تو قسمت تابلوی نقاشی .

با این حساب باید بازی رو یک بار دیگه هم تموم کنم :d چون دم چندتاشونو نزدم

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634
با این حساب باید بازی رو یک بار دیگه هم تموم کنم :d چون دم چندتاشونو نزدم

اون که بله . اگه بخوای 1000 کنی باید حد اقل بازی رو سه بار تموم کنی و بار چهارم تا نصف بری !
سعی کن هر ایتمی که میبینی بگیری ، چون هر بار که بازی رو دوباره شروع می کنی نسبت به قبل سختتر میشه !

mAzH@r_f@s}{isT

کاربر سایت
Nov 13, 2005
57
نام
مظهر
اون که بله . اگه بخوای 1000 کنی باید حد اقل بازی رو سه بار تموم کنی و بار چهارم تا نصف بری !
سعی کن هر ایتمی که میبینی بگیری ، چون هر بار که بازی رو دوباره شروع می کنی نسبت به قبل سختتر میشه !

آره آیتم ها رو میگیرم همه جارو خوب میگردم

ولی واقعا بازی فوق العاده ای هست کاملا اعتیاد آور و جذاب

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634
آره آیتم ها رو میگیرم همه جارو خوب میگردم

ولی واقعا بازی فوق العاده ای هست کاملا اعتیاد آور و جذاب

آره واقعا بازی با حالی هست - اگه تو کل بازی های عمرم 30-20 تا بازی واقعا حال داده باشه بهم ، یکیشم اینه . اونایی هم که میگن خوب نیست به نظرم زیاد حال انجام بازی های کمی سخت رو ندارن !

mAzH@r_f@s}{isT

کاربر سایت
Nov 13, 2005
57
نام
مظهر
آره واقعا بازی با حالی هست - اگه تو کل بازی های عمرم 30-20 تا بازی واقعا حال داده باشه بهم ، یکیشم اینه . اونایی هم که میگن خوب نیست به نظرم زیاد حال انجام بازی های کمی سخت رو ندارن !

درسته کاملا موافقم بازی باید سخت باشه تا جذابیتش بیشتر شه

black souls

کاربر سایت
Mar 28, 2012
74
نام
امیر
کسی یه زن تو darkroot basin دیده که ایتم های غیب شدن میفروشه؟(از شکم همون غول طلایی ها در اومده):-/؟؟

---------- نوشته در 12:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:44 PM ارسال شده بود ----------

اگه بخوای 1000 کنی باید حد اقل بازی رو سه بار تموم کنی و بار چهارم تا نصف بری !

منظور شما از 1000 کردن چی هست؟:-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر