Dark Souls | Xbox 360

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
یکی از زیبایی های این بازی اینه که مجبور میشی بعضی چیز ها رو فدای بعضی چیزهای دیگه کنی!
تازه این که چیزی نیست ، با Faith زیر 25 (البته با آخرین آپدیت بازی ، اگه بازیت آپدیت نشده باشه 50 ) یه Covenant رو اصلا نمی بینی و آیتمهاش که سه تا Miracle هست رو هم مسلما نمی تونی بگیری .
مالهِ رو جلوی من یکی غلاف کن Phd دارم تو ماس مالی کردن.
بازیساز تا تونسته از هر روش ممکن و قابل اجرائی "فشار" رو به بازیباز وارد کرده. تنها توقعی که میشه داشت از این نوع سلاحها اینکه باید (100% باید) حالت جایزه داشته باشن و برای استفاده کردن ازش چیز خاصی نیاز نباشه. مجبور کنی بازیباز رو واسه 3 میلیون ثول تو بازی چرخ بزنه؟ اون بازی که کوچکترین و احمقترین دشمنش میتونه به راحتی 90% خط سلامتی رو خلالی کنه!.

پ.ن. طرافدار بودن یه چیزی و انقلابی برخورد کردن با مسائل یه چیز دیگه. منم عاشق DS هستم ولی نمتونم از ایراداتش بگذرم.

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
همون که گرگی گفت درسته.بگو روح کی هست بگم چی کار کنی.;)
دوتا هستن يكي كه براي Wolf sif هست اون يكي هم يادم نيست:d
شمشیر های تا +10 آپگرید شده رو می تونی باهاشون پیش آهنگر آنور لونده تبدیل به شمشیر های قدرتمند و ویژه کنی.
يعني مثل Soul هاي معمولي نميشه ازش استفاده كرد بايد ببرم پيش آهنگر تا ازش استفاده كنم؟:-/:d

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
این بازی پر از سوراخ و چیزهای مخفیه !
مثلا این آیتم رو کی گرفته :
Tranquil Walk of Peace
می دونی کجاست !؟
توی Catacombs گیرش اوردم. من هر بار که بازی می کنم با خودم می گم دیگه چیزی توی بازی نیست که ندونم ولی بازم به یه چیز جدید می خورم .
بعد از انگشتر Coveteus Silver که تعداد روح هایی که می گیری رو زیاد می کنه ، این آیتم شاید مخفی ترین آیتم بازی بود .
یا مثلا این :
Great Magic Barrier
این توی Ash lake هست و مثل قبلی مکانش مخفیه.

خوب عزیز جاشون رو هم بگو(دقیق)

black souls

کاربر سایت
Mar 28, 2012
74
نام
امیر
دوتا هستن يكي كه براي Wolf sif هست اون يكي هم يادم نيست:d

يعني مثل Soul هاي معمولي نميشه ازش استفاده كرد بايد ببرم پيش آهنگر تا ازش استفاده كنم؟:-/:d
خب،شما اگر breake sword رو +10 کنی و روح سیف رو به اهنگر انور لاندو بدی بهت شمشیر ارتوریاس میده.یکی از بهترین شمشیر هاست.بله فقط باید بدی به اهنگرها.

---------- نوشته در 05:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:36 PM ارسال شده بود ----------

موافقم،در صورتی که در ورژن های قدیمی باشه.

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
خب،شما اگر breake sword رو +10 کنی و روح سیف رو به اهنگر انور لاندو بدی بهت شمشیر ارتوریاس میده.یکی از بهترین شمشیر هاست.بله فقط باید بدی به اهنگرها.
ممنون اميرجان:x

gorgnamaa

کاربر سایت
Mar 17, 2008
445
نام
علیرضا

موافقم،در صورتی که در ورژن های قدیمی باشه.

اون اولی توی Catacombs هست .
بعد از بون فایر دوم از پله های مارپیچ که میای پایین یه دیواری هست که می تونی خرابش کنی و بری توش و بری ته راهرو و انگشتر Darkmoon رو برداری (تا اینجاشو که همه بلدین) . حالا همونجا اگه به دیوار کناری نگاه کنی می بینی که یه قسمتش خراب شده ، می ری توش و راهتو میگیری و میری ، به تهش که برسی یه جا هست که باید بپری پایین ، حالا شما پایین نپرید ، به جاش به سمت راستتون نگاه کنید که یه نردبون می بینید. ازش برید بالا و آیتم رو بردارید.

دومی توی Ash lake هست .
بین دو تا بون فایر بازی یه درخت بزرگ هست که می تونید برید توش و توش دو تا قورباغه و یه قارچ هستن. به جای اینکه از در اون درخته برید توش از کنارش و با استفاده از ریشه ای که کنارشه سعی کنید برید بالا، چند قدم که برید بالا اگه پایین رو نگاه کنید می بینید که می تونید خودتون رو بندازید پایین روی یه تنه ی درخت (دقیقا مثل بون فایر Sens Fortress که خودتونو مینداختید پایین) ، اونجا آیتم رو از یه جسد بدست میارید .

من این چند روزه خیلی سعی کردم که اچیومنت های بازی رو بگیرم . فقط دو تاش مونده :
یه سلاح Enchanted رو تا ته آپگرید کنی (خیلی راحته ، تا +4 آپگریدشو دارم فقط یه Blue Slab می خواد که بزودی می گیرم).
همه سلاح ها رو پیدا کنی (سلاح اون جادوگرا که سه شاخست خیلی خیلی کم گیر میاد ، سر این احتمالا معطل بشم)

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
اون اولی توی Catacombs هست .
بعد از بون فایر دوم از پله های مارپیچ که میای پایین یه دیواری هست که می تونی خرابش کنی و بری توش و بری ته راهرو و انگشتر Darkmoon رو برداری (تا اینجاشو که همه بلدین) . حالا همونجا اگه به دیوار کناری نگاه کنی می بینی که یه قسمتش خراب شده ، می ری توش و راهتو میگیری و میری ، به تهش که برسی یه جا هست که باید بپری پایین ، حالا شما پایین نپرید ، به جاش به سمت راستتون نگاه کنید که یه نردبون می بینید. ازش برید بالا و آیتم رو بردارید.

دومی توی Ash lake هست .
بین دو تا بون فایر بازی یه درخت بزرگ هست که می تونید برید توش و توش دو تا قورباغه و یه قارچ هستن. به جای اینکه از در اون درخته برید توش از کنارش و با استفاده از ریشه ای که کنارشه سعی کنید برید بالا، چند قدم که برید بالا اگه پایین رو نگاه کنید می بینید که می تونید خودتون رو بندازید پایین روی یه تنه ی درخت (دقیقا مثل بون فایر Sens Fortress که خودتونو مینداختید پایین) ، اونجا آیتم رو از یه جسد بدست میارید .

من این چند روزه خیلی سعی کردم که اچیومنت های بازی رو بگیرم . فقط دو تاش مونده :
یه سلاح Enchanted رو تا ته آپگرید کنی (خیلی راحته ، تا +4 آپگریدشو دارم فقط یه Blue Slab می خواد که بزودی می گیرم).
همه سلاح ها رو پیدا کنی (سلاح اون جادوگرا که سه شاخست خیلی خیلی کم گیر میاد ، سر این احتمالا معطل بشم)

دستت دردنکنه.دومی رو دیده بودم ولی نتونستم براش دارم:(.کلا خیلی ایتم دیدم ولی نتونستم بردارم مثلا توی sen fortress اون قسمت تنبرا توی درودیوار جنازه زیاد افتاده ولی نمیتونستم برم برشون دارم اونارو هم اگه راهنمایی کنی ممنون میشم.

gorgnamaa

کاربر سایت
Mar 17, 2008
445
نام
علیرضا
دستت دردنکنه.دومی رو دیده بودم ولی نتونستم براش دارم:(.کلا خیلی ایتم دیدم ولی نتونستم بردارم مثلا توی sen fortress اون قسمت تنبرا توی درودیوار جنازه زیاد افتاده ولی نمیتونستم برم برشون دارم اونارو هم اگه راهنمایی کنی ممنون میشم.

آخرین سری تبر ها رو که رد کنی یه راه به سمت راست هست که همون میره سمت غول ها و اینا ، یه راه سمت چپ هست ، سمت چپی رو میای بعد دست راستتو که نگاه کنی می بینی یه حفره هست که می تونی ازش بپری پایین ، کلا از اون بپری پایین یه منطقه ی جدیدی به روت باز میشه که اولا اون آیتمهای روی در و دیوار رو می تونی بگیری و ثانیا کف اونجا پر از اون هیولا های عصای برقی بدسته .

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
آخرین سری تبر ها رو که رد کنی یه راه به سمت راست هست که همون میره سمت غول ها و اینا ، یه راه سمت چپ هست ، سمت چپی رو میای بعد دست راستتو که نگاه کنی می بینی یه حفره هست که می تونی ازش بپری پایین ، کلا از اون بپری پایین یه منطقه ی جدیدی به روت باز میشه که اولا اون آیتمهای روی در و دیوار رو می تونی بگیری و ثانیا کف اونجا پر از اون هیولا های عصای برقی بدسته .

کفش رفتم اون برقیا رو هم کشتم ولی روی درو دیوار نتونستم برم:(.

gorgnamaa

کاربر سایت
Mar 17, 2008
445
نام
علیرضا
کفش رفتم اون برقیا رو هم کشتم ولی روی درو دیوار نتونستم برم:(.

احتمالا همون اول پریدی پایین ، از روی لبه ی دیوار می رفتی یه آیتم می تونستی بر داری .
اون یکی هم آخر همون دالان کفش یه نردبان داره که ازش میری بالا و برش می داری . اگه بازم بری بالا می تونی اون غولی که در اونجا رو باز کرد بکشی.

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
احتمالا همون اول پریدی پایین ، از روی لبه ی دیوار می رفتی یه آیتم می تونستی بر داری .
اون یکی هم آخر همون دالان کفش یه نردبان داره که ازش میری بالا و برش می داری . اگه بازم بری بالا می تونی اون غولی که در اونجا رو باز کرد بکشی.

عجب:-s.
اون غوله هست که سنگ میندازه دوره نمیشه رفت من با تیر کمون زدم کشتمش ولی دوباره اومد:-b.

gorgnamaa

کاربر سایت
Mar 17, 2008
445
نام
علیرضا
من همه اچیومنت های بازی رو گرفتم به جز اونی که باید همه شمشیر و سپر ها رو پیدا کنی .
رفتم همه شمشیر ها و سپر ها رو از روی لیست پیدا کردم ولی بازم اچیومنت رو نداد بهم !
کسی می دونه مشکلش چیه !؟
الآن باید بازی 1000 تایی باشه ولی نمی دونم چرا این اچیومنت آخر رو نمیده !

sad but true

Beckon the sick winds of pestilence
کاربر سایت
Apr 29, 2007
696
نام
آرش
من همه اچیومنت های بازی رو گرفتم به جز اونی که باید همه شمشیر و سپر ها رو پیدا کنی .
رفتم همه شمشیر ها و سپر ها رو از روی لیست پیدا کردم ولی بازم اچیومنت رو نداد بهم !
کسی می دونه مشکلش چیه !؟
یه اچیومنت هست که اگه همه اچیو های قبلی رو باز کنی برات باز میشه یعنی اونم گرفتی ولی برا شمشیر رو سپر اینا مونده؟!
اگه اینطوری باشه بوی glitch میاد :-o

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
کسی می دونه مشکلش چیه !؟

شاید باگه تایتل اپدیت بازی رو داری؟اگه نداری اونو بریز شاید باگ باشه برطرف بشه.

gorgnamaa

کاربر سایت
Mar 17, 2008
445
نام
علیرضا
حل شد دوستان
اون Smough's Hammer رو یادم رفته بود درست کنم
1000 تایی شد . این اچیومت آخر رو که گرفتم یه اچیومنتم خودش داد که کامل کردن همه ی اچیومنت های بازی بود .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر