Dark Souls | Xbox 360

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
دوستانی که بازی کردن خواهشاً بیان بگین چطوریاست
من بازیش نکردم ولی نقد و بررسی ویدئویی Gamespot و Pre-Review گیم تریلرز رو دیدم واقعا در یک کلاک فکم افتاد انقدر که این بازی عالیه! یه صحنه هایی توش میبینید که عمرا امکان نداره توی بازی های دیگه رویتشون کنید، مخصوصا یه قسمت از صحنه درگیری با اون گرگ بزرگ بازی رو نشون داد داشتم سکته میکردم انقدر که عکس العمال دشمن هاش سریع هست! سیستم آنلاینش هم واقعا فوق العاده هست و اگه ازش استفاده کنید بازی خیلی براتون راحت میشه، گرافیک و جزئیاتش هم که از نظر من بهترین گرافیک توی یه RPG کنسولی بود و بافت ها و طراحی کاراکترها کاملا طبیعی بودند. موزیک هاشم که دیگه همهع میدونن چقدر عالیه و حسابی توی جو بازی فرو میبردتون، من اگه Xbox360 داشتم بدون شک همین امروز میگرفتمش ولی با این شرایط باید تا هک شدن نسخه PS3ـــش صبر کنم.

• Like
Reactions: amirf and Kavigne

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
متاسفانه بازی به ال تی 2 نیاز داره و برای اسلیم نیومده این ال تی 2 کوفتی :( !
خیلی دلم میخواد ببینم چطوری میخوان توانایی های من رو به چالش بکشن .

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
یکی از بچها خوب حرفی زد گفت که اینجور بازیها عین کله پاچس یا عاشقش میشی یا متنفر .. ولی با این حال بازیشو میگرم اگه اشکالات نسخه قبلی بر طرف نشه .. فوقش برتش میدم تو ارشیو بازیام

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
یکی از بچها خوب حرفی زد گفت که اینجور بازیها عین کله پاچس یا عاشقش میشی یا متنفر .. ولی با این حال بازیشو میگرم اگه اشکالات نسخه قبلی بر طرف نشه .. فوقش برتش میدم تو ارشیو بازیام
منظور دوست تون این بود که اگر کله پاچه رو دوست داشته باشی عاشق Dark Souls هم میشی، و اگه از کله پاچه متنفر باشی از Dark Souls هم بیزار میشی؟ یا این که ربطی نداشت و کلی گفت؟ :D
اگه منظورش این بود که من باید بگیرمش چون کله پاچه دوست دارم. :D

------------------------------------------------------
تاپیک چقدر کم جلو رفته؟ مثل این که کسی جرات نمی کنه بازی رو بخره هان؟ چون علاوه بر هزینه خرید بازی، باید روی پول خرید چند تا دسته جدید هم حساب کنند! :D

من خودم XBOX 360 ام ال تی 2 نداره (فکر کنم ال تی پلاس باشه). فکرنکنم بشه بازی کنم، درسته؟ باید آپگریدش کنم بعد برم سراغش؟ :(

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اره lt2 میخواد حالا ... حجمش حدود 8 گیگ است ولی خوب شد این طوری 1 گیگ اضافه شده میتونن کارهای بهتری کنن روی بازی ولی خوب بازم فایده نداره اصلا فکر کنم ایده این 1 گیگ اضافه کردن هم مسولان epic دادن شاکی بودن همان طوری که قرار بود ram xbox 256 باشه که پیشنها epic وبرای gew 512 گذاشتن
این سوسول بازی ها چیه اسلیم فت بگیرین حال کنین همه چی هم زودتر براش میاد

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
یعنی هیچکس این بازی تهیه نکرده فعلا!!:-/
نه!!!!! اصلا بعید میدونم بشه با یه وسیله ای مثل 360 این بازی طولانی رو تموم کرد یا حداقل اگه کسی تمومش کنه بعدش باید یه فاتحه برای ایکس باکسش بفرسته:d

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
از اونجایی که دیدم کسی بازی رو نگرفته و همه تردید دارند گفتم چند تا از نظرات دوستان در تایپک دیگر رو بزارم شاید بچه ها رو تحریک به انجام بازی کرد. بازی نسبت به دیمون سول به جرعت میتونم بگم 4 یا 5 برابر سختر شده . گرافیک بازی خیلی بهتر شده و محیط بازی چندین برابر بزرگ تر ... فیزیک بازی محشره حرکات کارکتر اصلی فوق العاده طراحی شده . نبردها فوق العاده نفس گیر و جذاب هست ... ولی من به شخصه از صدای بعضی از کارکتر ها رنج میبرم مخصوصا اون کلاغه که اشیای براق رو با آیتم های دیگه عوض میکنه یا صدای اولین دست فروش توی Undead Borg.اگر بخوام نمره به بازی بدم 9.8 از 10 . به هیچ عنوان از دست ندید ... بازم DARK SOULS برهه‌ی جدیدی رو در زندگی من رقم زد! بعد از حدود ۵۰ ساعت بازی در طول ۵ روز می‌تونم بگم بدون شک یکی از به‌ترین تجربه‌های زندگی من بود (و فعلن هم هست!). همه‌ی ایرادهایی که از Demon's Souls به نظرم می‌رسید برطرف شده. دیگه دارم به Perfection ایمان می‌یارم D: بخام شروع کنم تعریف کردن کردن از Environment Design و Combat System و Concept Design و ... دیگه نمی‌تونم خودمو کنترل کنم. فقط به یه چیز بسنده می‌کنم: مکانیزم بازی Online چیزیه که من مدت‌ها تو ذهنم می‌پروروندم. توی بازی یه سری Covenant وجود داره. بازی‌کن یه عهدی با یه گروه/انجمن/شخص می‌بنده و این‌جوری عضو اون می‌شه. توی بازی ۹ تا Covenant وجود داره که به مرور با اون‌ـا آشنا می‌شید. بازی آنلاین کاملن تابع اینه که تو کدوم یکی از این Covenantها عضو هستید. مثلن: اگه تو Way of White هستید به دیگران کمک می‌کنید تا بازی رو رد کنن (اکثر بازی‌ـکن‌ها این کارو می‌کنن، یعنی به بقیه کمک می‌کنن) اگه تو Gravelord هستید؛ دیگران رو نفرین می‌کنید و در نتیجه بازی‌شون به شدت سخت‌تر می‌شه! طوری که رد کردنش غیر ممکن می‌شه! تنها راهی که خلاص بشن اینه که به شما حمله کنن و شما رو بکشن تا نفرین باطل بشه. اگه جزو Dark Wraithها هستید؛ به دیگران حمله می‌کنید و اون‌ها رو می‌کشید و Item باارزششون رو می‌دزدید. در این صورت شخصی که بهش حمله شده می‌تونی هزینه کنه و اسم شما رو توی Book of Guilty ثبت کنه. این کتاب توسط همه‌ی بازی‌کن‌ها دیده می‌شه و همه ID شما رو به عنوان فرد گناه‌کار می‌بینن. یه گروه دیگه هست به نام Blades of Darkmoon که وظیفه دارن کسانی که تو این کتاب هستن رو بکشن تا تاوان کارشون رو پس بدن و تنبیه بشن! یه گروه دیگه که من خیلی باهاش حال می‌کنم و در حال حاضر عضوش هستم Forrest Hunter هستش. یه جنگل خیلی بزرگ توی بازی هست که یکی از بهترین محیط‌اییه که من تو بازیا دیدم. این جنگل منتهی می‌شه به یکی از Bossهای بازی که کشتنش اجباری نیست. اسمش هست Great Grey Wolf, Sif من که ابهت‌ـشو دیدم بی‌خیال شدم بکشمش! عضو این گروه که می‌شید هر کسی که وارد جنگل بشه فوری شما احضار می‌شید تا برید اونو بکشید! یه جورای رسیدن به این Boss رو خیلی سخت می‌کنه! ن بازی رو دیروز گرفتم. فقط تو توتوریالش 5 بار مردم! این بازی نفرین شدس!

• Like
Reactions: AK47

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
نه!!!!! اصلا بعید میدونم بشه با یه وسیله ای مثل 360 این بازی طولانی رو تموم کرد یا حداقل اگه کسی تمومش کنه بعدش باید یه فاتحه برای ایکس باکسش بفرسته:d
اصلا مسئله این نیست الکی شلوغش میکنی :D من خودم 3 بار Mass Effect 2 رو با Xbox تمومش کردم هنوز هم صحیح و سالم جلوی رومه :D تازه دارم برای 4مین بار بازیش میکنم :D

دلیل اینکه خیلی ها هنوز بازی رو نگرفتن اینه که خیلی ها مثل خودم هنوز LT+2 نریختن روی کنسولشون . اونم بخاطر اینه که Microsoft نوامبر میخواد داشبورد جدیدش رو عرضه کنه و به احتمال زیاد دوباره باید فریمور رو آپ کنیم

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
خیلی جالبه با اینکه از Gamespot امتیاز 9.5 گرفته بازم کسی سمتش نمیره:D
منم نخریدم هنوز دلیلش ام اینه که Dragon age 2 رو گرفتم حدود 30 ساعت بازی کردم اما واقعا افتضاح بود واسه همین زیاد سمت RPG نمیرم.البته Mass effect فرق داره!

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
بچها هنوز بازی نیومده save اومده براش :)).. سیو شو گرفتم تمام قدرتاش روی level اخره max هر که خواست براش میفرستمش اپلودش میکنم>:)

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
حمید جان منظور من این بود که اگر کسی بازی رو تهیه کرده بیاد بگه گیم پلی بازی چطور هستش!!نه اینکه کسی بازی تموم کرده باشه.:d:)
اصلا مسئله این نیست الکی شلوغش میکنی :D من خودم 3 بار Mass Effect 2 رو با Xbox تمومش کردم هنوز هم صحیح و سالم جلوی رومه :D تازه دارم برای 4مین بار بازیش میکنم :D

دلیل اینکه خیلی ها هنوز بازی رو نگرفتن اینه که خیلی ها مثل خودم هنوز LT+2 نریختن روی کنسولشون . اونم بخاطر اینه که Microsoft نوامبر میخواد داشبورد جدیدش رو عرضه کنه و به احتمال زیاد دوباره باید فریمور رو آپ کنیم
علی توئم یه چیزی میگی ها.از نظر زمان گیم پلی اصلا قابل مقایسه با Mass Effect 2 نیستش.:dمیگن بازیش خیلی طولانی هستش.:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر