Dark Souls | Xbox 360

baran17

کاربر سایت
Dec 7, 2007
373
امتیازات بازی اومده.بدجوری هم ترکونده.از گیم اسپات 9.5 گرفته و فعلاً میانگین امتیازیش هم 88 هستش.بدجوری ترکونده.باید بریم تو کارش.اینجا هم مثل اینکه کلاً سوت و کوره.مثلاً نسخه قبلی این بازی از نظر گیم اسپات بهترین بازی سال شد ولی اینگار هوادارها اصلاً باهاش حال نمی کنن.
http://www.gamerankings.com/xbox360/608635-dark-souls/index.html

B.A.B

کاربر سایت
Oct 3, 2011
631
نام
Babak
امتیازات بازی اومده.بدجوری هم ترکونده.از گیم اسپات 9.5 گرفته و فعلاً میانگین امتیازیش هم 88 هستش.بدجوری ترکونده.باید بریم تو کارش.اینجا هم مثل اینکه کلاً سوت و کوره.مثلاً نسخه قبلی این بازی از نظر گیم اسپات بهترین بازی سال شد ولی اینگار هوادارها اصلاً باهاش حال نمی کنن.
http://www.gamerankings.com/xbox360/608635-dark-souls/index.html

همون سال هم خیلیها از این انتخاب gamspot ایراد گرفتن و هیشکی به اندازه gs این بازی رو تحویل نگرفت...ولی مثکه امسال همه نظر مثبتی نسبت به این نسخه دارن

baran17

کاربر سایت
Dec 7, 2007
373
اصولا از بازی باید لذت برد نه اینکه زجر کشید
نمیدونم سازنده هاش چی تو مخشون میگذره
آخه لذت هم داریم تا لذت.بعضی ها حتی فیفا هم میخوان بازی کنن میزارن روی راحت ترین درجه ممکن که مبادا به سختی بیفتن ولی من خودم همیشه روی درجه سختی بالا بازی می کنم تا یک کم به آدم فشار بیاد و توی سختی قرار بگیره.به نظر من لذت بردن از بازی یعنی اینکه واسه هر کاری که انجام میدید به خودتون ببالید نه اینکه بازی رو تموم کنید و بعدش بندازید کنار و برید برای دوستاتون پز بدید که فلان بازی رو تموم کردم.البته منظورم به شما نبود و کلی گفتم.

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
آخه لذت هم داریم تا لذت.بعضی ها حتی فیفا هم میخوان بازی کنن میزارن روی راحت ترین درجه ممکن که مبادا به سختی بیفتن ولی من خودم همیشه روی درجه سختی بالا بازی می کنم تا یک کم به آدم فشار بیاد و توی سختی قرار بگیره.به نظر من لذت بردن از بازی یعنی اینکه واسه هر کاری که انجام میدید به خودتون ببالید نه اینکه بازی رو تموم کنید و بعدش بندازید کنار و برید برای دوستاتون پز بدید که فلان بازی رو تموم کردم.البته منظورم به شما نبود و کلی گفتم.

:d آخه ...... ، چی بگم بهت :d
منم فوتبال رو رو سخت ترین درجه میرم
ولی یه بازی مثله این یا مشابهش اصلا درجه سختی نداره
حالا ما شاید دلمون نخواد زیاد زور بزنیم و بازی رو هم تموم کنیم
تکلیف چیه داداش

baran17

کاربر سایت
Dec 7, 2007
373
:d آخه ...... ، چی بگم بهت :d
منم فوتبال رو رو سخت ترین درجه میرم
ولی یه بازی مثله این یا مشابهش اصلا درجه سختی نداره
حالا ما شاید دلمون نخواد زیاد زور بزنیم و بازی رو هم تموم کنیم
تکلیف چیه داداش
داداش من که گفتم منظورم به شما نبود!شما انگار به دل گرفتی ها!
من گفتم بعضی وقت ها بعضی از بازی ها باید سخت باشه که یک دلخوشی ولذت بعد از کشتن یک غول یا هیولای عظیم الجثه به آدم دست بده که وصف ناپذیره.مثل بعضی از غول های سایه کلوسوس که واقعاً بعد از کشتنشون یک حس خوبی مثل قهرمان بودن به آدم دست میده.
نکته بعدی که راجع به اینجور بازی ها هست اینه که این بازی هارو باید موقعی بازی کنی که حسابی توی مود بازی هستی وگرنه اگه از سر رفع تکلیف بخوای بازی کنی مثل زهر هلاهل میشه واست.درکل بذار به عنوان یک برادر کوچکتر بهت بگم که اصلاً قصدم بی ادبی به شما نبود و من اصلاً جرات نمی کنم با توجه به تعداد پست های شما اصلاً به شما امر و نهی کنم.
یا علی

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
بازی لیک شده xgd3 هم است(خدا رو شکر اپدیت کردیم)
فقط نسخه های u و j باید منتظر pal موند ژاپنی ها واسه pal الاف میکنن

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
deamon soulرو اولش یکمی بازی کردم روی ps3حالم از گرافیکش بهم خورد امیدوارم این یکی حداقل گرافیکش بالاتر رفته باشه ....

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
deamon soulرو اولش یکمی بازی کردم روی ps3حالم از گرافیکش بهم خورد امیدوارم این یکی حداقل گرافیکش بالاتر رفته باشه ....
هه هه کجای گرافیکش بد بود؟ اتفاقا توی سبک خودش بهترین گرافیک کنسولی رو داشت مشکل از جایی دیگه بوده.
راستی اگه دوست داشتید تاپیک رو مهم کنید آخه نه که بازی ضعیفیه و نمرات خیلی پایینی گرفته دلم سوخت واسش گفتم بلکه یه نفر پیدا بشه عاشقش بشه نسخه ارجینالش رو بگیره به سازنده های بازی یه نون و نوایی برسه:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر