Dark Souls | Xbox 360

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
شمشیر great lord great sword اگه اشتباه نکنم همون شمشیر لرد gyin هست که اخر بازی با کشتن gyin روحش رو که به دست اوردی بعد از شروع +ng میتونی بری بدی اهنگر انورلوندو برات این شمشیر رو با استفاده از روح لرد gyin بسازه faith هم توانایی شبیه جادو هست که فقط جادو هاش فرق داره جادوهایی که به توانایی faith نیاز دارن اغلب جادوهایی از جنس نور و روشنایی هستن و بیشتر به جای ضربه زدن به دشمن جون بازیباز رو زیاد میکنن یا ازش در برابر ضربات دشمن محافظت میکنن به ندرت جادویی مربوط به توانایی faith میشه پیدا کرد که خاصیت تهاجمی و ضربه زدن به دشمن رو داشته باشه که بارزترین این نوع جادو سری جادوهای اذرخش هستن شما اگه faithت اگه اشتباه نکنم 15 تا باشه میتونی توسط شوالیه نور همونی که قبل از پلی که توسط ازدهای قرمز اتش زده میشه و یا توسط مجسمه ای که نماد گروه sunlight هست و به sunlight altar معروفه و زیر اون ساختمانیه که ازدها قرمز روش نشسته عضو این covenant یا گروه بشید که با عضو شدن توش یه اذرخش درجه یک بهت میدن اگه 10 تا سکه طلایی هم به این گروه بدی میتونی به درجه ی 2 ارتقا پیدا کنی و اذرخش درجه ی دو میگیری که برای به کار بردنش به 30 تا faith نیاز داری و اگر در +ng روح gyin رو بجای این که بری باهاش شمشیر بسازی به گروه بدی یه اذرخش درجه 3 میگیری که برای استفادشم باید faith رو تا 50 اپدیت کرده باشی منظور شما shahab-skyrim هم درست متوجه نشدم با این حال همه ی حلقه هایی که ممکنه مدنظر شما باشن رو میگم حلقه ی havel هست که equip load رو 50 درصد بیشتر میکنه که با کشتن havel the rock بدستش میاری حلقه زرده ی oswald of carim هست که گفتم چجوری به دست میاد که جون و stamina و equip load رو بیشتر میکنه با عضو شدن تو covenant اون گربه تو dark root garden تو blight town swamp با دو تا عضو از این گروه زیر اون اسیابانی که نقش اسانسور رو بازی میکنه دیدار میکنی که یکیش حالت تقریبا نامریی و نینجا مانند داره با کشتنش یه حلقه به دست میاری که من تا حالا ازش استفاده نکردم ولی انگار سرعت جاخالی دادن رو بالا میبره به حلقه هم تو اون تنه ی بزرگ درخت هست که اسمش رو یادم رفته همون جا که قبل از ash lake قرار داره که اگه بپری وسط تنه ی درخت یه انگشتر که نماد یه گیاه سبز داره روش گیر میاری که باعث میشه stamina ت زودتر پر بشه .

shahab_skyrim

کاربر سایت
Mar 18, 2014
129
نام
شهاب
منظورم همین رینگی هست که نظرات قبلی بهش رینگ ژیمناستیک میگفتند.

اون فروشنده کچله که داخل catacomb هست رو چطوری باید بیارم firelink shrine ؟

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
بله اون رینگ رو با کشتن اون نینجایی که بعد ار عضو شدن تو گروه گربه تو darkroot garden تو blighttoenswamp میبینید به دست میارید فروشنده هم من فروشندهای تو catacombs یادم نمیاد یه ذره بیشتر اطلاعات بدید به من تا یادم بیاد .

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
عضو شدن تو covenant اون گربه تو dark root garden تو blight town swamp با دو تا عضو از این گروه زیر اون اسیابانی که نقش اسانسور رو بازی میکنه دیدار میکنی که یکیش حالت تقریبا نامریی و نینجا مانند داره با کشتنش یه حلقه به دست میاری که من تا حالا ازش استفاده نکردم
این گربه دقیقا کجای Darkroot Garden قرار داره؟ من هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم! اون Blight Town هم همچنین!

راستی توی New Londo یه جایی هست که میگن میتونی عضوش بشی و راح ها کاری باهات نداشته باشند... کجاست دقیقا مکانش؟ من New Londo رو تا آخر رفتم. Four King هم شکست دادم ولی چنین جایی رو پیدا نکردم!

یه جا هم خونده بودم بعد تموم کردن New Londo یه راه باز میشه که به Ash Lake و اون اژدهاهه ختم میشه که منم باز چیزی پیدا نکردم!

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
توی DARK ROOT GARDEN بعد از اون شوالیه هایی که میان بکشنتون یه بل هست که بعد از بل هم یه ساختمان سنگی هست لب بنجره ی همین ساختمونه گربهه نشسته اون نینجا هم من تو BLIGHT TOWN SWAMP کشتم و حلقشو گرفتم ولی شاید اگه تو همون darkroot هم بکشیش بگیری حلقش رو اون یارو هم تو tomb of giants از دستش به خاطر بایین انداختنت عصبانی نشو و نکشش و نگو که cleric هستی و دفعه ی بعد تو firelink میبینیش در ضمن کامبیوتر من خراب شده الانم از تو کافی نت دارم اینا رو مینویسم یه مدتی کم میام سایت تا کامبیوترم رو درست کنم .

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
اون یارو هم تو tomb of giants از دستش به خاطر بایین انداختنت عصبانی نشو و نکشش و نگو که cleric هستی و دفعه ی بعد تو firelink میبینیش در ضمن کامبیوتر من خراب شده الانم از تو کافی نت دارم اینا رو مینویسم یه مدتی کم میام سایت تا کامبیوترم رو درست کنم .
ممنون دوست عزیز. ولی دفعه اول که منو انداخت پایین رفتم باهاش صحبت کردم خودش بهم حمله کرد :( دیگه مجبور شدم بزنم بکشمش... اگه نمیکشتم مثلا چی میشد و چی بهم میداد ؟

بعد من توی Tomb Of Giant هستم. تو همون بون فایر اونجا. بعد اون یه مه بود ازش رد شدم یکی دوتا جوونور که اونجا بود رو کشتم! دیگه راه پیشری وجود نداره! باید چیکار کنم؟ پایینش هم از فاصله دور یه بون فایر میبینم که نمیتونم بهش برسم. رو به روی منم یه روشنایی هست که بازم راهی نیس برم طرفش! چیکار کنم ؟

dark souls

کاربر سایت
May 19, 2012
1,025
نام
رضا
ممنون دوست عزیز. ولی دفعه اول که منو انداخت پایین رفتم باهاش صحبت کردم خودش بهم حمله کرد :( دیگه مجبور شدم بزنم بکشمش... اگه نمیکشتم مثلا چی میشد و چی بهم میداد ؟

بعد من توی Tomb Of Giant هستم. تو همون بون فایر اونجا. بعد اون یه مه بود ازش رد شدم یکی دوتا جوونور که اونجا بود رو کشتم! دیگه راه پیشری وجود نداره! باید چیکار کنم؟ پایینش هم از فاصله دور یه بون فایر میبینم که نمیتونم بهش برسم. رو به روی منم یه روشنایی هست که بازم راهی نیس برم طرفش! چیکار کنم ؟
محمد رضا جان فكر كنم به تاريكي خوردي اين پستو قبلا در مورد روشن كردن مناطق تاريك داده بودم
كلا 3 تا آيتم براي روشن كردن محيط هايه تاريك وجود داره 1. cast light كه از prince of Oolacile ميتوني بخري كه اين دخترپس از اينكه مار هفت سر رو در darkroot basin نابود ميكني سامنش در سمت راست درياچه ظاهر ميشه وميتوني احضارش كني وجادوهايه خاصي رو كه مختص سرزمين Oolacile هست ازش خريداري كني از جمله cast light كه برايه استفاده از اين جادو نياز به يك كاتاليست و مقدار كافي intelliganceهست.
2.maggot sun light كه از موجودات كوچيكي كه شبيه جوجه تيغي هستن در راه ميانبر بين demon ruin's , lost izalith هستن دراپ ميشه كه از اين آيتم ميتوني به عنوان كلاه خود استفاده كني كه محيط پيرامونتو روشن ميكنه.
3.skull lantern كه از cata combs , tomb of giants ميتوني اين آيتم رو پيدا كني كه درست همونجايي كه اون يارو از صخره پرتت ميكنه پايين رويه جسد يكي از مرده ها اين آيتم وجود داره كه بايد به همانند يك سپر در دست چپت از اين آيتم به حالت فانوس استفاده كني كه بهترين آيتم برايه روشن كردن مناطق تاريك tomb of giant هست چون راه هايه مخفي بصورتي سوسو زدن نورهايه آبي با استفاده از اين آيتم آشكار ميشه.
به احتمال قوي اين آيتم رو گرفتي تو دست چپت از اين آيتم استفاده كن محيط اطرافت روشن ميشه وميتوني راهت رو پيدا كني.

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
ممنون. دوتا سوال دیگه داشتم :D

1:آخرای Cata Combs قبل اینکه به Tomb Of Giant برسم تو یه محیط باز قرار دارم. اونجا کنار یه دیوار صدای یه آهنگر رو میشنوم. همون آهنگرِ توی Cata Combs رو میگم. ولی وقتی میرم طرف صدا به یه دیوار بسته میخورم که ظاهرا جز دیوار مخفی هم نیس! چجوری میتونم دیوار رو نابود کنم؟ اصلا راهی واسه از بین بردنش هست یا باید از راهِ دیگه آهنگرو پیدا کنم ؟

2: تو پست های قبل یه جا خوندم که بعد تموم کردن New Londo یه راه به Ash Lake باز میشه! ولی من این قسمت رو تموم کردم و Four King رو هم کشتم ولی راهِ باز نشد. حتی اون کسی هم که میتونستم عضوش بشم تا روح های اونجا کاری بهم نداشته باشند هم پیدا نکردم. کجا میتونم پیداش کنم و البته اون راه Ash Lake هم باز کنم؟

dark souls

کاربر سایت
May 19, 2012
1,025
نام
رضا
ممنون. دوتا سوال دیگه داشتم :D

1:آخرای Cata Combs قبل اینکه به Tomb Of Giant برسم تو یه محیط باز قرار دارم. اونجا کنار یه دیوار صدای یه آهنگر رو میشنوم. همون آهنگرِ توی Cata Combs رو میگم. ولی وقتی میرم طرف صدا به یه دیوار بسته میخورم که ظاهرا جز دیوار مخفی هم نیس! چجوری میتونم دیوار رو نابود کنم؟ اصلا راهی واسه از بین بردنش هست یا باید از راهِ دیگه آهنگرو پیدا کنم ؟

2: تو پست های قبل یه جا خوندم که بعد تموم کردن New Londo یه راه به Ash Lake باز میشه! ولی من این قسمت رو تموم کردم و Four King رو هم کشتم ولی راهِ باز نشد. حتی اون کسی هم که میتونستم عضوش بشم تا روح های اونجا کاری بهم نداشته باشند هم پیدا نکردم. کجا میتونم پیداش کنم و البته اون راه Ash Lake هم باز کنم؟
خواهش ميكنم,
اون آهنگره رو بايد از راه ديگه اي وارد بشي در cata combs قبل از اينكه از پل دوم رد بشي وبه بن فاير دوم برسي قسمت قبلش يه پله مارپيچي وجود داره كه خراب شده وبايد خودت رو از بالا يه پايين پرت كني ومسير رو به پايين ادامه بدي با پرت شدن هايه متوالي به سمت پايين.
اگه ميتوني از جادويه fall control استفاده كن چون اگه دقت نكني كه رو كدوم سكو ميوفتي احتمالا مردنش زياده.:d وقتي هم به انتها رسيدي آهنگر رو ميبيني كه ديوار رو برات خراب ميكنه و به اون منطقه باز ميرسي.

برايه اينكه وارد ash lake بشي بايد بري به blight town در سمت جنوب غربي مرداب يه تنه درخت بزرگي هست كه به بالا ختم ميشه بايد از رو يه شاخه درخت بري بالا بعدش وارد داخل درخت ميشي و دوتا مسير مخفي در رو به رو هست كه بعد از زدن ضربه باز ميشه و بايد اولي رو باز كني تا برسي به دومي بعدش مسير رو به سمت پايين ادامه بده تا برسي به The great hollow واز شاخه هايه خشكيده برو پايين تا به قسمت بعدي كه ash lake هست برسي.
تا جايي كه يادم مياد از new londo راهي به سمت ash lake وجود نداره.

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
ویرایش:

4تا سوال دیگه! :D

1: seat the scaleless رو چرا نمیشد بهش ضربه زد؟ با دستکش هم آتیش میزنم هیچ اثری نداره انگار ضد ضربه هست :| مبارزه مستقیم هم که فایده نداره. اصلا نمیتونم طرفش برم.

2: توی Demon Ruins من کلا 4تا باس رو کشتم. بعد کشتن دوتای اولی اون آسانسور باز شد. دوتای بعدیش هم کشتم رسیدم به بون فایر. رو به روم آتیش هست و کنارم یه سرباز, هیچ راهی پیش روی تو بازی وجود نداره ...

3: برای آپدیت Flask نیاز به یه آیتم دارم. از اول بازی تا الان که دارم به آخراش نزدیک میشم همه همه دوتا بیشتر پیدا نکردم! کجاها میتونم این آیتم رو گیر بیارم ؟

4:Twinkling Titane و Green Titane Shared رو از کجا میتونم گیر بیارم؟ کسی نمیفروشه ؟

خواهش ميكنم,
اون آهنگره رو بايد از راه ديگه اي وارد بشي در cata combs قبل از اينكه از پل دوم رد بشي وبه بن فاير دوم برسي قسمت قبلش يه پله مارپيچي وجود داره كه خراب شده وبايد خودت رو از بالا يه پايين پرت كني ومسير رو به پايين ادامه بدي با پرت شدن هايه متوالي به سمت پايين.
اگه ميتوني از جادويه fall control استفاده كن چون اگه دقت نكني كه رو كدوم سكو ميوفتي احتمالا مردنش زياده.:d وقتي هم به انتها رسيدي آهنگر رو ميبيني كه ديوار رو برات خراب ميكنه و به اون منطقه باز ميرسي.

برايه اينكه وارد ash lake بشي بايد بري به blight town در سمت جنوب غربي مرداب يه تنه درخت بزرگي هست كه به بالا ختم ميشه بايد از رو يه شاخه درخت بري بالا بعدش وارد داخل درخت ميشي و دوتا مسير مخفي در رو به رو هست كه بعد از زدن ضربه باز ميشه و بايد اولي رو باز كني تا برسي به دومي بعدش مسير رو به سمت پايين ادامه بده تا برسي به The great hollow واز شاخه هايه خشكيده برو پايين تا به قسمت بعدي كه ash lake هست برسي.
تا جايي كه يادم مياد از new londo راهي به سمت ash lake وجود نداره.

در مورد Ash Lake ... والا خیلی وقت پیش بهش رسیدم و ردش کردم. :D فقط یه حا خوندم یه راه دیگه هم بهش وجود داره که میخواستم اون راه رو باز کنم که نشد.

در مورد اولیه هم از اون جاییکه کلاس من ربطی به جادوگری نداره واسه همین نمیتونم از این جادو استفاده کنم. این طور که میگی ما بین بون فایر اول و دوم باید باشه! فکر کنم باید دوباره از نو برم تا بتونم پیداش کنم! :D

آخرین ویرایش:

shahab_skyrim

کاربر سایت
Mar 18, 2014
129
نام
شهاب
ویرایش:

1: seat the scaleless رو چرا نمیشد بهش ضربه زد؟ با دستکش هم آتیش میزنم هیچ اثری نداره انگار ضد ضربه هست :| مبارزه مستقیم هم که فایده نداره. اصلا نمیتونم طرفش برم.

2: توی Demon Ruins من کلا 4تا باس رو کشتم. بعد کشتن دوتای اولی اون آسانسور باز شد. دوتای بعدیش هم کشتم رسیدم به بون فایر. رو به روم آتیش هست و کنارم یه سرباز, هیچ راهی پیش روی تو بازی وجود نداره ...

3: برای آپدیت Flask نیاز به یه آیتم دارم. از اول بازی تا الان که دارم به آخراش نزدیک میشم همه همه دوتا بیشتر پیدا نکردم! کجاها میتونم این آیتم رو گیر بیارم ؟

4:Twinkling Titane و Green Titane Shared رو از کجا میتونم گیر بیارم؟ کسی نمیفروشه ؟

در مورد Ash Lake ... والا خیلی وقت پیش بهش رسیدم و ردش کردم. :D فقط یه حا خوندم یه راه دیگه هم بهش وجود داره که میخواستم اون راه رو باز کنم که نشد.

در مورد اولیه هم از اون جاییکه کلاس من ربطی به جادوگری نداره واسه همین نمیتونم از این جادو استفاده کنم. این طور که میگی ما بین بون فایر اول و دوم باید باشه! فکر کنم باید دوباره از نو برم تا بتونم پیداش کنم! :D

----------
1.دفعه اول که میبینیش جونش کم نمیشه و زودی هم میمیری.چرا؟چون باید جاودانگیشو از بین ببری.
برای این کار باید از کریستال کیو بری تا بتونی بکشیش و اولشم داخل دمو کریستالی که راز جاودان بودنشه نشون میده که باس بشکونیش
2.بعدی:d
3.باید Rite of Kindling داشته باشی که Pinwheel میندازتش فقطم یکیه.و نهایت تا 20عدد ارتقا می یابد:d
4.میتونی از غولی که توی anor londo هست بخری به قیمت 5400 و 8000 سول اگه اشتباه نکرده باشم.راهروی سمت چپ قبل از باس مرحله:Dragon Slayer Ornstein &
Executioner Smough

خداییش خوب گفتم ولی نفهمیدی بپرس بهت میگم;)
چه حالی میده کار مردمو را بندازیا:))

dark souls

کاربر سایت
May 19, 2012
1,025
نام
رضا
ویرایش:

1.سوال اولو دوستمون جواب داد به خاطر جاودانگيش هست.
2.فكر كنم منظورت fire keeper soul باشه كه در 5 منطقه بازي وجود داره:
1. در undead parish داخل كليسا رويه محراب هست كه توسط شواليه نگهباني ميشه.
2.new londo ruins فكر كنم سمت راست اولين پل چوبي بود.
3.blight town داخل يكي از سوله هايه نزديك مرداب بود قبل از منطقه ورودي به valley of drake كه توسط چندتا سگ آتشين نگهباني ميشه.
4.در dukes archives داخل زندان برج در انتها كه درش قفله وبايد با كليد archive tower giant cell key بازش كني.
5. در anor londo جايي كه بايد از black eye orb استفاده كني وقتي چشمك ميزنه بايد شواليه طلايي رو نابود كني تا fire keeper فاير لينك شراين روز زنده كني.
منتها كساني هم كه estus flask رو آپگريد ميكنن رو نابود كني اين آيتمو بدست مياري.:d

.Twinkling Titane.4 از كريستال ليزارد ها زياد دراپ ميشه از همون موجودات آبي كوچيك كه ميخزن و زود محو ميشن هر موقع محو شدن بلافاصله از بازي خارج شو و دوباره برو سراغش ميبينيش.
Green Titane Shared هم ميتوني از تاجر داخل قلعه sens fortress خريداريش كني.
: توی Demon Ruins من کلا 4تا باس رو کشتم. بعد کشتن دوتای اولی اون آسانسور باز شد. دوتای بعدیش هم کشتم رسیدم به بون فایر. رو به روم آتیش هست و کنارم یه سرباز, هیچ راهی پیش روی تو بازی وجود نداره ...
bed of chaos رو زدي؟

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
1.سوال اولو دوستمون جواب داد به خاطر جاودانگيش هست.
2.فكر كنم منظورت fire keeper soul باشه كه در 5 منطقه بازي وجود داره:
1. در undead parish داخل كليسا رويه محراب هست كه توسط شواليه نگهباني ميشه.
2.new londo ruins فكر كنم سمت راست اولين پل چوبي بود.
3.blight town داخل يكي از سوله هايه نزديك مرداب بود قبل از منطقه ورودي به valley of drake كه توسط چندتا سگ آتشين نگهباني ميشه.
4.در dukes archives داخل زندان برج در انتها كه درش قفله وبايد با كليد archive tower giant cell key بازش كني.
5. در anor londo جايي كه بايد از black eye orb استفاده كني وقتي چشمك ميزنه بايد شواليه طلايي رو نابود كني تا fire keeper فاير لينك شراين روز زنده كني.
منتها كساني هم كه estus flask رو آپگريد ميكنن رو نابود كني اين آيتمو بدست مياري.:d

.Twinkling Titane.4 از كريستال ليزارد ها زياد دراپ ميشه از همون موجودات آبي كوچيك كه ميخزن و زود محو ميشن هر موقع محو شدن بلافاصله از بازي خارج شو و دوباره برو سراغش ميبينيش.
Green Titane Shared هم ميتوني از تاجر داخل قلعه sens fortress خريداريش كني.
bed of chaos رو زدي؟
2: 3. دقیقا کدوم قسمت منظورته؟ منظورت اون غاره که یه طرف به Valley of drake و یه طرف دیگه به Blight Town منتهی میشه که نیس ؟
4. همون پایین پله ها رو میگی دیگه نــــه؟ :D اون کلیده رو باید از کجا پیدا کنم؟ اونجا رو رفتم اتفاقا همه کلید های اونجا رو پیدا کردم غیر همون دره ... :(
4: الان یادم اومد! :D سه تا رو کشتم! :D اولین رو باید بکشی تا اون مواد مذاب پایین یه قسمتش از بین بره تا راه پیشروی داشته باشی. باس بعدی بعد اینکه Lord Vessel رو به یکی از مارها تحویل دادی باز میشه ... برای کشتن همون یکی از لورد های اصلی بازی که توی اون منطقه هست. بعد اینکه اون مه زرد رنگ, سفید شد, راهه باز شد و اولین باس اونجا رو کشتم. بعدجلوتر یه باس دیگه بود (دقت نکردم اسمش چی بود) باید اون رو میکشتی. بعد کشتن اون جلوتر به بون فایر میرسی که کنارش هم یه سرباز نشسته. هیچ راهیی هم واسه پیشروی وجود نداره. چیکار باید بکنم؟

----------
1.دفعه اول که میبینیش جونش کم نمیشه و زودی هم میمیری.چرا؟چون باید جاودانگیشو از بین ببری.
برای این کار باید از کریستال کیو بری تا بتونی بکشیش و اولشم داخل دمو کریستالی که راز جاودان بودنشه نشون میده که باس بشکونیش
2.بعدی
yahoo_4.gif

3.باید Rite of Kindling داشته باشی که Pinwheel میندازتش فقطم یکیه.و نهایت تا 20عدد ارتقا می یابد
yahoo_4.gif

4.میتونی از غولی که توی anor londo هست بخری به قیمت 5400 و 8000 سول اگه اشتباه نکرده باشم.راهروی سمت چپ قبل از باس مرحله:Dragon Slayer Ornstein &
Executioner Smough

خداییش خوب گفتم ولی نفهمیدی بپرس بهت میگم
yahoo_3.gif

چه حالی میده کار مردمو را بندازیا
yahoo_21.gif
1: آره دفعه اول همون جوری شد. بعد از یه جا دیگه در اومدم که همون راه رو پیش رفتم دوباره خودم رو بهش رسوندم ولی بازم هر چی میزنم اتفاقی نیوفته! برای بار سوم و چهارم هم امتحان کردم فرقی نکرد! ببینم باید از یه راهِ دیگه خودم رو بهش برسونم؟ یعنی منظورم اینکه با دوتا مه سفید رنگ تو یه منطقه برخورد میکنم که با عبور ازش جفتش منو به باس میرسونه ؟

آخرین ویرایش:

shahab_skyrim

کاربر سایت
Mar 18, 2014
129
نام
شهاب
کلا باید از یجای دیگه بکشیش.باید وارد کتابخونه بشی.تو مرحله ی anor lando یه مه طلایی بود؟درسته؟lord vesselo که کار بزاری اونجاها مهش از بین میره.بعد واردش میشی میرسی به کتابخونه.
اینجا خود من 3-4 روز گیر کردم؛باس بری از یه جایی سمت راست کتابخونس(از اولین بن فایر که وارد میشی)میری بالا سمت راست یه دستگیره رو میکشی . یه راه مخفی باز میشه به بن فایر دوم همون راهو ادامه میدی تا میرسی به کریستال کیو و ادامه میدی تا به باسش که جاودان بود ه برسی.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر