Multi Platform Dark Souls Remastered

A1qvBZYPc2L._AC_SX430_.jpg

Dark Souls Remastered

پلتفرم ها: PC - PS4 - XBOX One - Nintendo Switch

ناشر: Bandai Namco

سازنده: Studio Virtous

ژانر: اکشن-ماجراجویی-نقش آفرینی

تاریخ عرضه: تابستان 2018

Dark_Souls_Remastered_HDr.jpg

سازنده : From Software
QLOC Remaster version
ناشر : Namco Bandai Games
پلتفرم ها : PS4 . XBOX ONE . PC
تاریخ انتشار: 2018 MAY 25
4 خرداد 1397​

بخش گرافیک:​
  • بازی بر روی Xbox One X و PS4 Pro به صورت 4K ارتقا یافته (upscaled) و 60 فرم اجرا خواهد شد
  • بر روی کنسول های PS4 و Xbox One به صورت 1080 و 60 فرم اجرا خواهد شد
  • بر روی Switch در حالت داکت1080 و 30 فرم در حالت حمل 720 و 30 فرم
بخش مالتی پلیر :
  • حداکثر تعداد بازیکنان آنلاین از 4 تا 6 افزایش یافته است.
  • ایتم The Dried Finger مورد نیاز برای بازی با 6 بازیکن است.
  • ایتم The Dried Finger که در سرزمین Painted World آریامیس وجود داشت به فروشگاه Undead Burg منتقل شده است تا قبل از بازی در دسترس باشد در ضمن این ایتم با آیتم Twin Humanities در Painted World جایگزین شده است.
  • Password Matchmaking شبیه به Dark Souls 3 در بازی پیدا سازی شده است به این صورت که وقتی یک بازیکن در Password Matchmaking احضار می شود سطح بازیکن همگام سازی می شود یعنی دوستانتان با یکدیگر هم تراز خواهند شد
  • اکنون دوستانتان با یکدیگر خیلی راحت تر مچ میشوند. هنگامی که سطح و سلاح بازیکن بالاتر از بازیکن میزبان باشد، سطحش بر اساس آن تنظیم می شود.
  • ایتم های Healing در طول PvP به غیر از Estus Flasks در دسترس نخواهند بود، برای جلوگیری از جنگ های طولانی و پیچیده، تعداد Estus Flasks برای فانتوم ها به نصف کاهش می یابد در ضمن هنگامی که یک بازیکن یک فانتوم مهاجم را شکست می دهد، Estus Flasks بازسازی خواهد شد.
  • بازیکنان می توانند Matchmaking جهانی را روشن / خاموش کنند.
  • بازیکنان می توانند مانع از هماهنگ شدن فانتوم های سرخ از دیدن "علامت سفید" شوند.
  • بازیکنان دیگر نمیتوانند در هنگام نبرد با فانتوم های دشنن به طور متوالی فانتوم های متحد را احضار کنند
  • در بازی آنلاین، بازیکنان خارج از پارامترهای تعیین شده میزبان نمیتوانند با بقیه پلیر های مچ بشوند (بازیکنان هنوز هم می توانند از طریق Password Matching مطابقت داده شوند).
بخش Arena
  • مود 3 به 3 و 6 به 6 به قسمت deathmatch بازی اضافه شده
  • ارنا هم از قابلیت Password Matching استفاده خواهد کرد
  • -نقاط Respawn کاملا تصادفی خواهند بود
سایر موارد
  • بازیکنان می توانند به طور همزمان چند ایتم مصرف کردنی را انتخاب کنن در حالی که در بازی اصلی فقط یک عدد را می توانستیم انتخاب کنیم
  • تعداد زبان های بازی به تعداد موجود در Dark Souls 3 افزایش یافته است.
  • یک Bonfire کنار اهنگری Vamos اضافه شده است.
  • Covenant ها میتوانند در هر Bonfire تغییر پیدا کنند
  • قابلیت تغییر دکمه ها در تنظیمات بازی لحاض شده
  • آیتم ها به صورت اتوماتیک در هنگام برداشتن در اصلات خالی قرار نمیگیرند در واقع هنگامی که دکمه پد بالا یا پایین را نگه میداریم اولین ایتم در اصلات خالی قرار میگیرد
  • سرور های بازی از P2P به سرور اختصاصی تغییر یافته اند
اطلاعات از تاپیک KiLL3R/4/Ev3r عزیز کپی برداری شده است .​

TRAILER GAMEPLAY

نمرات ، نقد ، فروش
Dark Souls : 89 Metacritic
Dark Souls Remastered :
87 Metacritic

آمار فروش بازی در سال ۲۰۱۵
  • Dark Souls has sold 2,828,000 units worldwide

• Dark Souls: Prepare to Die Edition ("with Artorias of the Abyss") has sold 2,765,000 units worldwide

Last edited by a moderator:

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,133
نام
امیر
بازی دارک سولز 1 اگه اون خانمه سینه هاش بزرگه اسمش gwynevere هست رو بکشم آیتم Lord vessel رو میده ؟

Sent from my BND-L21 using Tapatalk
شما كافيه باهاش صحبت كنين تا lord vessel رو بگيرين نياز به كاره ديگه اي نيست

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,133
نام
امیر
افتخوار میکنی این همه به خودت عذاب دادی با فریم داغون رفتی؟! :-j سازنده اگه سازنده باشه خود بازیشو سخت میسازه نه اینکه بخواد با افت فریم اینکارو کنه!!

ما که همون 6 سال پیش با dxfix شصت فریم گرفتیم از بازی و یه بیلاخ گنده هم به سازنده احمقش! اما چیزی تو خود بازی عوض نشد هنوزم خیلی سخت بود. اما این چیزا افتخوار نداره برادر من بیشتر باید حسرت بخوری. :))
كسي كه به خاطر سختي از پسه بازي بر نيومده واقعا هم بايد حسرت بخوره!:D

HITMAN 2000

کاربر سایت
Mar 22, 2018
170
كسي كه به خاطر سختي از پسه بازي بر نيومده واقعا هم بايد حسرت بخوره!:D

اگه منظورت wiki و راهنمایی های تو اینترنت هست آره، من یه جاهایی شو با اونا رفتم چون حوصله وقت تلف کردن زیاد نداشتم. دارک سولز بازی هست که یا باید وقت زیادی صرفش کنی یا از تجربه دیگران استفاده کنی. ولی من حتی با وجودی که میانبُر master key رو بلد بودم اما بازم ترجیح دادم از خود depths و blighttown برم تا چیزی رو از دست ندم و اتفاقا شدن یکی از خاطره انگیزترین مناطق بازی واسم. (curse شدن توسط اون قورباغه ها یکی از استرس-زاترین خاطراتم از سری سولزه :D) ولی همه اینا ربطی به فریم ریت نداره؟!

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
افتخوار میکنی این همه به خودت عذاب دادی با فریم داغون رفتی؟! :-j سازنده اگه سازنده باشه خود بازیشو سخت میسازه نه اینکه بخواد با افت فریم اینکارو کنه!!

ما که همون 6 سال پیش با dxfix شصت فریم گرفتیم از بازی و یه بیلاخ گنده هم به سازنده احمقش! اما چیزی تو خود بازی عوض نشد هنوزم خیلی سخت بود. اما این چیزا افتخوار نداره برادر من بیشتر باید حسرت بخوری. :))

اتفاقاً دارک سولز 1 رو با 15 الی 20 فریم رفتن واقعاً افتخار هست در دنیای گیم. هنوزم نصف خاطرات ملت بخاطر فریم پایین بازیه. شما نمیدونم چی میگی :)

آخرین ویرایش:

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,501
تو دارک سولز یک جایی مثل نکسوس و هانترز دریم نیست بریم سلاح بگیریم و تعمیر کنیم یا ایتم بخریم؟ یا اینکه نمیشه بین Fire ها منتقل شد؟

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,486
نام
Farhad
تو دارک سولز یک جایی مثل نکسوس و هانترز دریم نیست بریم سلاح بگیریم و تعمیر کنیم یا ایتم بخریم؟ یا اینکه نمیشه بین Fire ها منتقل شد؟
با npcها صحبت کنین بیشترشون آیتم میفروشن.سلاحم که تو بازی زیاده.برید جلوتر با یه اهنگری اشنا میشید که سلاحتون رو تعمیر یا آبگرید میکنه که برای آبگرید کردن سلاح هم آیتم های خاصی میخواد.

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
اساتید محترم دارک سولز کمک کنن ممنون
من اسلحه Lightning Spear رو گرفتم ولی با دست کاری پیش اهنگر از حالت خودش خارج شده یعنی قبل اینه دست کاریش کنم سلاح برق داشت الان ضعیف شده ممنون میشم راهنمایی کنید چطوری دانگریدش کنم به حالت اول

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,826
این ریمستر فقط به درد فریم ریت میخوره.

نصف سختی نسخه اول بخاطر همین افت فریم های بی معنی بود! From Software واقعا استودیوی آشغالی بود نسل قبل (از لحاظ فنی) اما الان به یه استودیوی بین المللی تبدیل شده.

چی میگی:D کلا همون یه منطقه افـت فریم داشت. بقیه جاهای بازی 90 درصد اوکی بود. چه از نظر فنی و هنری جزو بهترین های نسل بود و هست. FS همون موقع هم بین المللی بود فقط الان بیشتر شناخته شده.

ToTheMadness

کاربر سایت
Nov 11, 2018
119
همون رو 60 فریم بری یه تجربه جدیده دی: من از اون رنج کشیده هاییم که پورت پی سی نسخه اول رو بازی کردند. یه موقع خواستین برین سراغ نسخه اول، ماد DSFix همراه با Morten242's UI For DSFix و یه ماد برای موس مثه DarkSoulsMouseFix یا DSMFix (دقیقا یادم نیست از کدوم استفاده کردم) از واجباته.

آخرین ویرایش:

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,133
نام
امیر
من طلسم شده ام خونم نصفه شده هر بار هم که می میرم خونم رو کامل بهم برنمیگردونه چطور باید از دست این طلسم راحت شم ؟؟

@Capitan_shepard
تو راهه firelink shrine به depth از طريق ميانبر فروشنده اي با اين شكل و شمايل هست :D
329A8FF9-B5CB-4F28-93BE-4E28F51F116D.jpeg
ازش بايد ايتمي به نام purging stone خريداري كنين و مصرفش كنين كه حدوده ٥،٦ هزار سول اب ميخوره:D
يه فروشنده ي ديگم هست كه با قيمت كمتري ميفروشه اما يادم نمياد دقيقا كدوم فروشندس :D

• Like
Reactions: consl

consl

کاربر سایت
May 28, 2015
68
تو راهه firelink shrine به depth از طريق ميانبر فروشنده اي با اين شكل و شمايل هست :D
View attachment 107833
ازش بايد ايتمي به نام purging stone خريداري كنين و مصرفش كنين كه حدوده ٥،٦ هزار سول اب ميخوره:D
يه فروشنده ي ديگم هست كه با قيمت كمتري ميفروشه اما يادم نمياد دقيقا كدوم فروشندس :D
یه شمشیر دارم انتخابش میکنم علامت ضربدر روش هست باهش به دشمنان ضربه میزنم هیچشون نمیشه باید چیکار کنم اون علامت ضرب برداشته بشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر