Multi Platform Dark Souls Remastered

A1qvBZYPc2L._AC_SX430_.jpg

Dark Souls Remastered

پلتفرم ها: PC - PS4 - XBOX One - Nintendo Switch

ناشر: Bandai Namco

سازنده: Studio Virtous

ژانر: اکشن-ماجراجویی-نقش آفرینی

تاریخ عرضه: تابستان 2018

Dark_Souls_Remastered_HDr.jpg

سازنده : From Software
QLOC Remaster version
ناشر : Namco Bandai Games
پلتفرم ها : PS4 . XBOX ONE . PC
تاریخ انتشار: 2018 MAY 25
4 خرداد 1397​

بخش گرافیک:​
  • بازی بر روی Xbox One X و PS4 Pro به صورت 4K ارتقا یافته (upscaled) و 60 فرم اجرا خواهد شد
  • بر روی کنسول های PS4 و Xbox One به صورت 1080 و 60 فرم اجرا خواهد شد
  • بر روی Switch در حالت داکت1080 و 30 فرم در حالت حمل 720 و 30 فرم
بخش مالتی پلیر :
  • حداکثر تعداد بازیکنان آنلاین از 4 تا 6 افزایش یافته است.
  • ایتم The Dried Finger مورد نیاز برای بازی با 6 بازیکن است.
  • ایتم The Dried Finger که در سرزمین Painted World آریامیس وجود داشت به فروشگاه Undead Burg منتقل شده است تا قبل از بازی در دسترس باشد در ضمن این ایتم با آیتم Twin Humanities در Painted World جایگزین شده است.
  • Password Matchmaking شبیه به Dark Souls 3 در بازی پیدا سازی شده است به این صورت که وقتی یک بازیکن در Password Matchmaking احضار می شود سطح بازیکن همگام سازی می شود یعنی دوستانتان با یکدیگر هم تراز خواهند شد
  • اکنون دوستانتان با یکدیگر خیلی راحت تر مچ میشوند. هنگامی که سطح و سلاح بازیکن بالاتر از بازیکن میزبان باشد، سطحش بر اساس آن تنظیم می شود.
  • ایتم های Healing در طول PvP به غیر از Estus Flasks در دسترس نخواهند بود، برای جلوگیری از جنگ های طولانی و پیچیده، تعداد Estus Flasks برای فانتوم ها به نصف کاهش می یابد در ضمن هنگامی که یک بازیکن یک فانتوم مهاجم را شکست می دهد، Estus Flasks بازسازی خواهد شد.
  • بازیکنان می توانند Matchmaking جهانی را روشن / خاموش کنند.
  • بازیکنان می توانند مانع از هماهنگ شدن فانتوم های سرخ از دیدن "علامت سفید" شوند.
  • بازیکنان دیگر نمیتوانند در هنگام نبرد با فانتوم های دشنن به طور متوالی فانتوم های متحد را احضار کنند
  • در بازی آنلاین، بازیکنان خارج از پارامترهای تعیین شده میزبان نمیتوانند با بقیه پلیر های مچ بشوند (بازیکنان هنوز هم می توانند از طریق Password Matching مطابقت داده شوند).
بخش Arena
  • مود 3 به 3 و 6 به 6 به قسمت deathmatch بازی اضافه شده
  • ارنا هم از قابلیت Password Matching استفاده خواهد کرد
  • -نقاط Respawn کاملا تصادفی خواهند بود
سایر موارد
  • بازیکنان می توانند به طور همزمان چند ایتم مصرف کردنی را انتخاب کنن در حالی که در بازی اصلی فقط یک عدد را می توانستیم انتخاب کنیم
  • تعداد زبان های بازی به تعداد موجود در Dark Souls 3 افزایش یافته است.
  • یک Bonfire کنار اهنگری Vamos اضافه شده است.
  • Covenant ها میتوانند در هر Bonfire تغییر پیدا کنند
  • قابلیت تغییر دکمه ها در تنظیمات بازی لحاض شده
  • آیتم ها به صورت اتوماتیک در هنگام برداشتن در اصلات خالی قرار نمیگیرند در واقع هنگامی که دکمه پد بالا یا پایین را نگه میداریم اولین ایتم در اصلات خالی قرار میگیرد
  • سرور های بازی از P2P به سرور اختصاصی تغییر یافته اند
اطلاعات از تاپیک KiLL3R/4/Ev3r عزیز کپی برداری شده است .​

TRAILER GAMEPLAY

نمرات ، نقد ، فروش
Dark Souls : 89 Metacritic
Dark Souls Remastered :
87 Metacritic

آمار فروش بازی در سال ۲۰۱۵
  • Dark Souls has sold 2,828,000 units worldwide

• Dark Souls: Prepare to Die Edition ("with Artorias of the Abyss") has sold 2,765,000 units worldwide

Last edited by a moderator:

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162
سلام . یه سوال داشتم . آقا من dark souls prepare to die edition رو توی ایکس باکس ۳۶۰ بازی میکنم . و توی بخش four kings موندم اونو هرچقدرم سریع باشم نمیتونم حتی اولی رو بکشم . و توی بخش seath هم سریع منو curse میکنه . میشه یه روش بگید واسه ی کشتن این دو تا ؟
بنظر من بهترین نسخه ی سری souls همون dark souls 1 بود . من دارک سولر ۲ و ۳ رو هم بازی کردم . و ۲ رو تموم کردم ولی اصلا از نسخه ی دومش خوشم نیومد . نمیدونم چرا ولی اصلا با گیمپلی راحت نبودم نمیدونم شاید واسه ی اینه که من اول نسخه ی ۱ رو بازی کردم . نسخه ی ۳ رو هم بگید چجوری اون اژدهای بالای قلعه رو توی اولای بازی رد کنم ‌؟

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162
کلا بنظر من هرکسی که بتونه دارک سولز ۱ رو تموم کنه میتونه توی مسابقات جهانی مهارت در گیم شرکت کنه. ولی چیز دیگه ای که درمورد این بازی هست اینه که فقط همون بار اول که بازی رو میری و با مناطق آشنا نیستی سخته . من خودم سر اون ornstein و smough لعنتی مجبور شدم بازی رو از اول برم . اونموقع چیزی درمورد احضار solaire واسه ی مبارزه با باس ها نمیدونستم . بعدش توی اینترنت تحقیق کردم و روششو فهمیدم . حالا هرچقدرم humanity مصرف میکردم و میرفتم توی بونفایر و گزینه ی reserve hollowing رو میزدم و تبدیل به آدم میشدم و بونفایر رو ریستارت میکردم و میرفتم در اون پله هایی که توی ویدئو توی یوتیوب دیدم هیچ خبری از اون خط سفید احضار نبود . به همین خاطر مجبور شدم از اول بازی کنم و اونجا بود که همه ی باس ها و مراحل برام مثل آب خوردن شده بود . من اصلا درک نمیکنم که یه نفر چطور ممکنه تنهایی بدون solaire اون دوتا غول بیابونی رو بکشه . وقتی هم که solaire رو احضار کردم بازم چند بار کشته شدم . کلا فکر نکنم کسی توی بازی بتونه کاری بکنه که solaire بعد از کشته شدن ornstein توسط smough کشته نشه و بعد از کشته شدن اون دو تا باس هم زنده بمونه . یعنی هر کاری بکنی smough بالاخره با اون solaire تنها میشه و میکشتش . راحت ترین راه کشتن smough هم اینه که بری پشت یکی از اون ستون ها و هی دور اون ستون ها بچرخی تا از چکش smough در امان باشی . ولی خب یکم زمان میبره چون دیر به دیر فرصت میشه تا بهش ضربه بزنی . وقتی هم که یدونه میزنیش با باسن میپره هوا و تو باید فرار کنی و ازش دور بشی تا جایی که رعد و برق ناشی از پریدنش جونت رو کم نکنه .

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162
آقا من همین الان اتفاقی دستم خورد و با شمشیر زدم به اون فروشندهه که بالای قلعه بعد از کشتن گارگویل بود و purging stone ضد curse میفروخت . بعد از اینکه ضربه خورد افتاد دنبالم و من فرار کردم . حالا روشی هست که بشه کاری کرد که دوباره باهام دوست شه و بتونم ازش وسایل بخرم ؟

milad.sha

کاربر سایت
Nov 4, 2018
269
سلام . یه سوال داشتم . آقا من dark souls prepare to die edition رو توی ایکس باکس ۳۶۰ بازی میکنم . و توی بخش four kings موندم اونو هرچقدرم سریع باشم نمیتونم حتی اولی رو بکشم . و توی بخش seath هم سریع منو curse میکنه . میشه یه روش بگید واسه ی کشتن این دو تا ؟
بنظر من بهترین نسخه ی سری souls همون dark souls 1 بود . من دارک سولر ۲ و ۳ رو هم بازی کردم . و ۲ رو تموم کردم ولی اصلا از نسخه ی دومش خوشم نیومد . نمیدونم چرا ولی اصلا با گیمپلی راحت نبودم نمیدونم شاید واسه ی اینه که من اول نسخه ی ۱ رو بازی کردم . نسخه ی ۳ رو هم بگید چجوری اون اژدهای بالای قلعه رو توی اولای بازی رد کنم ‌؟
باس فور کینگز باید سریع بری اولی بکشی و همینطور ادامه بدی اگه اگه اولی دیر بکشی بعدیا ظاهر میشن چندتایی دخلت میارن ،

milad.sha

کاربر سایت
Nov 4, 2018
269
آقا من همین الان اتفاقی دستم خورد و با شمشیر زدم به اون فروشندهه که بالای قلعه بعد از کشتن گارگویل بود و purging stone ضد curse میفروخت . بعد از اینکه ضربه خورد افتاد دنبالم و من فرار کردم . حالا روشی هست که بشه کاری کرد که دوباره باهام دوست شه و بتونم ازش وسایل بخرم ؟
اینکه بشه کاری کرد دوباره ظاهر بشه نمیدونم ولی اگه پورگینگ استون میخای یک فروشنده دیگه که راهش از طریق منطقه دپث باز میشد که پشت دری هست میتونی بخری

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162
باس فور کینگز باید سریع بری اولی بکشی و همینطور ادامه بدی اگه اگه اولی دیر بکشی بعدیا ظاهر میشن چندتایی دخلت میارن ،
سلام . داداش میدونم که باید سریع اولی رو بکشم ولی خب نمیتونم حتی با قلت زدن از ضربه های جاخالی بدم قلقش دستم نیومده . میتونی بگی بهترین روش برای جاخالی دادن از ضربه هاش از چه فاصله ای هستش ؟

milad.sha

کاربر سایت
Nov 4, 2018
269
سلام . داداش میدونم که باید سریع اولی رو بکشم ولی خب نمیتونم حتی با قلت زدن از ضربه های جاخالی بدم قلقش دستم نیومده . میتونی بگی بهترین روش برای جاخالی دادن از ضربه هاش از چه فاصله ای هستش ؟
نمیدونم یادم نیست ، من با شمشیر بلک نایت هلبرد راحت زدمش ، اگه راحت نمیشه جا خالی داد وزنت کمتر کن ، وزن زیر بیست و پنج راحت تر میشه جاخالی داد

milad.sha

کاربر سایت
Nov 4, 2018
269
اگه دیدی خیلی سخته از یوتیوب ببین چطور میزننش

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162
اگه دیدی خیلی سخته از یوتیوب ببین چطور میزننش
من اصلا از سپر استفاده نمیکنم و بلدم چجوری وزنم رو کم کنم و تند و سریع باشم . یکی از drake sword +4 استفاده میکنم و یکی هم از quelaage furysword +2 که دو دستی استفاده میکنم . البته استفاده ی دو دستی از سلاح زیاد وزنم رو سنگین نمیکنه . درضمن از سپر هم استفاده نمیکنم . توی یوتیوب هم دیدم اکثرا یا از جادو استفاده میکنن یا از این تبر ها که شبیه نیزه هستن که من البته هیچوقت faith و intelligent رو ارتقا نمیدونم فقط جون و سرعت دویدن و strange . یوتیوب بدردم نخورد .

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,420
نام
مسلم
متاسفانه اینی که زدیش خودش مسئول آمرزش گناهان و آشتی دادن بین شخصیت ها بود، ایشالا توی NG+ دیگه:D برای purging stone هم از ایشون میتونی بخری: https://darksouls.wiki.fextralife.com/Undead+Merchant+(Female)
البته حسابی تیغت میزنه:D

من اصلا از سپر استفاده نمیکنم و بلدم چجوری وزنم رو کم کنم و تند و سریع باشم . یکی از drake sword +4 استفاده میکنم و یکی هم از quelaage furysword +2 که دو دستی استفاده میکنم . البته استفاده ی دو دستی از سلاح زیاد وزنم رو سنگین نمیکنه . درضمن از سپر هم استفاده نمیکنم . توی یوتیوب هم دیدم اکثرا یا از جادو استفاده میکنن یا از این تبر ها که شبیه نیزه هستن که من البته هیچوقت faith و intelligent رو ارتقا نمیدونم فقط جون و سرعت دویدن و strange . یوتیوب بدردم نخورد .
منم بار اول بیلدم فقط Melee بود و همین مشکل رو با این باس داشتم. بدبختانه تنها راهش سبک بودن و سرعت عمله. زره باید تا جای ممکن سبک باشه و سلاح هم ترجیحاً یه چیزی باشه که سرعت ضربه زدنش خوب باشه. در برابر آتش هم خیلی ضعیفن پس سلاحت رو با آتش فیوز کن یا بمبی چیزی استفاده کن. Grass Crest Shield و Mask of the Child و Cloranthy Ring و Green Blossom هم ترجیحاً همراهت باشه برای استامینا ریکاوری. نهایتاً همش تکرار و تمرینه و اینجوری نیست که بگم قلق خاصی داره.
خلاصه اینکه این ویدئو رو هم ببین بد نیست.

• Like
Reactions: New Shredder

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
اگر هنوز نزدیش سنگین ترین آرمورت رو بپوش و بیخیال جاخالی بشو با قوی ترین اسلحت برو تو دل اولی فقط بزنش کاری به جا خالی نداشته باش که غیر ممکنه فقط بزن تا بمیره هر موقع هم نیاز داشتی استوس فلاسک مصرف کن هر 4 تا رو با همین روش بزن.
چجوری میتونم seath رو بکشم ؟ چیکار کنم سریع curse م نکنه ؟ چجوری بزنمش ؟
بر عکس قبلی. سبک بشو و سریع ترین اسلحه رو بردار برو پشتش بیافت دنبال دمهاش.:Dاگر هم چرخید ازش فاصله بگیر تو رنج نفرینش نباش تا وقتی دوباره بتونی بری پشتش. من اینطوری زدمش.

• Like
Reactions: tboy2022

ashi73

کاربر سایت
Apr 13, 2009
301
نام
اشکان
دوستانی که توی زدن باس ها مشکل دارن...من یادمه یه کاراکتر کلاس knight ساختم و از همون اول تمام امتیازات لول اپ رو گذاشتم روی vitality و endurance و strength و تا حدی هم که لازم بود برای یه سری سلاح ها dexterity (توی نیوی گیم پلاس وقتی کارم با اون استت های دیگه تموم شده بود شروع کردم به اپ کردن resistance ) و توی دور اول بازی با این کاراکتر هم اول drake sword رو برداشته بودم ولی بعد از lower undead burg رفتم و zweinhander رو برداشتم...و یه نکته ای که راجع به zweinhander وجود داره و باید براتون بگم اینه...عزیزان من دیگه بعد از برداشتن این سلاح شما از باس ها نمیترسید و لازم نیست ازشون فرار کنید...اون ها هستن که با دیدن همچین شمشیر گولاخی تو دست های شما، خودشون رو خیس میکنن و باید یه راه فراری برای خودشون پیدا کنن :D
ولی ماجرا تازه بعد از پیدا کردن ست havel و black iron set شروع به جالب تر شدن میکنه...به خصوص havel اگر شما هم مثل من به اندازه کافی farm و لول اپ کرده باشین تا بتونین با بازدهی بالا ازش استفاده کنید...واقعا یکی از imbalance ترین ست های بازی بود...عملا دیگه هیچ باسی نمیتونست کاراکترم رو بکشه...فقط از جاذبه و افتادن میترسیدم بعد از اون دیگه :D حتی توی نیو گیم پلاس (بعد از یه دور تموم کردن بازی و شروع دوباره بازی با همون کاراکتر که البته اکثر ایتم ها و لول هات از دور قبلی رو داری ولی همه دشمنا قوی تر شدن) هم هیچ باسی نمیتونست بزنتم.... خلاصه من فکر میکنم برای دوستانی که دفعه اولشون هست میخوان دارک سولز رو تجربه کنن بهترین بیلد ممکن همین بیلد هست...خیلی بازی رو از یه جایی به بعد ساده تر میکنه و به خصوص ست havel یه سری معضلات اعصاب خورد کنی مثل curse شدن رو هم عملا از بین میبره! خلاصه اینکه zweinhander (یا Black Knight Halberd ) رو پیداش کنید...مث مرد لول اپ کنید نه دخترونه (:D یعنی همه پوینت ها رو صرف چیزایی کنید که استفاده از اون ست هایی که گفتم رو براتون میسر کنه و بعد از اون هم بالا بردن استامینا و scalability سلاح هایی که گفتم) و مطمئنا بعد از اون روی هیچ باسی گیر نخواهید کرد .(به غیر از the bed of chaos شاید :-" )
اون four kings هم که میگید من با این بیلد هم توی new game و هم توی new game + همون دور اول زدمش و یه بار هم بهش نباختم :D با این بیلد شما بدویین توی صورت اولی فقط بگیرین بزنینش (نگران نباشین، انقدر poise تون بالا هست که هیچ بلایی نمیتونه سرتون بیاره :D) و قطعا قبل از اینکه نوبت دومی برسه اولی رو ترکوندین و کلی هم تا اومدن دومی وقت اضافه اوردین میتونین تخمه بشکنین و بخورین :D

اون drake sword اصلا مناسب اپگرید کردن نیست...متریالی که داری رو صرفش نکن الکی سلاح های دیگه ای هستن که با چند بار اپگرید کم هزینه تر خیلی راحت این سلاح رو outscale میکنن...کلا اون سلاح فقط برای اول بازی هست...در ضمن وقتی کسی رو برای کمک احضار کنید فکر میکنم باس ها قوی تر میشن...نمیدونم، درست یادم نیست ولی فکر میکنم همچین حالتی بود.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: peyman_eun

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162
دوستانی که توی زدن باس ها مشکل دارن...من یادمه یه کاراکتر کلاس knight ساختم و از همون اول تمام امتیازات لول اپ رو گذاشتم روی vitality و endurance و strength و تا حدی هم که لازم بود برای یه سری سلاح ها dexterity (توی نیوی گیم پلاس وقتی کارم با اون استت های دیگه تموم شده بود شروع کردم به اپ کردن resistance ) و توی دور اول بازی با این کاراکتر هم اول drake sword رو برداشته بودم ولی بعد از lower undead burg رفتم و zweinhander رو برداشتم...و یه نکته ای که راجع به zweinhander وجود داره و باید براتون بگم اینه...عزیزان من دیگه بعد از برداشتن این سلاح شما از باس ها نمیترسید و لازم نیست ازشون فرار کنید...اون ها هستن که با دیدن همچین شمشیر گولاخی تو دست های شما، خودشون رو خیس میکنن و باید یه راه فراری برای خودشون پیدا کنن :D
ولی ماجرا تازه بعد از پیدا کردن ست havel و black iron set شروع به جالب تر شدن میکنه...به خصوص havel اگر شما هم مثل من به اندازه کافی farm و لول اپ کرده باشین تا بتونین با بازدهی بالا ازش استفاده کنید...واقعا یکی از imbalance ترین ست های بازی بود...عملا دیگه هیچ باسی نمیتونست کاراکترم رو بکشه...فقط از جاذبه و افتادن میترسیدم بعد از اون دیگه :D حتی توی نیو گیم پلاس (بعد از یه دور تموم کردن بازی و شروع دوباره بازی با همون کاراکتر که البته اکثر ایتم ها و لول هات از دور قبلی رو داری ولی همه دشمنا قوی تر شدن) هم هیچ باسی نمیتونست بزنتم.... خلاصه من فکر میکنم برای دوستانی که دفعه اولشون هست میخوان دارک سولز رو تجربه کنن بهترین بیلد ممکن همین بیلد هست...خیلی بازی رو از یه جایی به بعد ساده تر میکنه و به خصوص ست havel یه سری معضلات اعصاب خورد کنی مثل curse شدن رو هم عملا از بین میبره! خلاصه اینکه zweinhander (یا Black Knight Halberd ) رو پیداش کنید...مث مرد لول اپ کنید نه دخترونه (:D یعنی همه پوینت ها رو صرف چیزایی کنید که استفاده از اون ست هایی که گفتم رو براتون میسر کنه و بعد از اون هم بالا بردن استامینا و scalability سلاح هایی که گفتم) و مطمئنا بعد از اون روی هیچ باسی گیر نخواهید کرد .(به غیر از the bed of chaos شاید :-" )
اون four kings هم که میگید من با این بیلد هم توی new game و هم توی new game + همون دور اول زدمش و یه بار هم بهش نباختم :D با این بیلد شما بدویین توی صورت اولی فقط بگیرین بزنینش (نگران نباشین، انقدر poise تون بالا هست که هیچ بلایی نمیتونه سرتون بیاره :D) و قطعا قبل از اینکه نوبت دومی برسه اولی رو ترکوندین و کلی هم تا اومدن دومی وقت اضافه اوردین میتونین تخمه بشکنین و بخورین :D

اون drake sword اصلا مناسب اپگرید کردن نیست...متریالی که داری رو صرفش نکن الکی سلاح های دیگه ای هستن که با چند بار اپگرید کم هزینه تر خیلی راحت این سلاح رو outscale میکنن...کلا اون سلاح فقط برای اول بازی هست...در ضمن وقتی کسی رو برای کمک احضار کنید فکر میکنم باس ها قوی تر میشن...نمیدونم، درست یادم نیست ولی فکر میکنم همچین حالتی بود.
سلام . منم ست لباس havel رو دارم و با اینکه strange ام ۴۶ تاست ولی بازم وقتی کلا لباس هاش رو میپوشم سرعتم خیلی پایین میره . اصلا اجازه ی راه رفتن رو نداری . انگار که داری داخل استخر راه میری انقدر سرعتت کمه . با این حال بازم میشه از ست باس havel استفاده کرد ؟ اصلا باید strange رو چقدر افزایش بدم تا بتونم راحت لباس havel رو تنم کنم ؟

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162

داداش میشه بگی برای استفاده ی درست از ست لباس havel چه چیزی رو باید ارتقا بدم ؟ strange رو باید ارتقا بدیم ؟ تا چه عددی باید ارتقا بدم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر