Multi Platform Dark Souls Remastered

A1qvBZYPc2L._AC_SX430_.jpg

Dark Souls Remastered

پلتفرم ها: PC - PS4 - XBOX One - Nintendo Switch

ناشر: Bandai Namco

سازنده: Studio Virtous

ژانر: اکشن-ماجراجویی-نقش آفرینی

تاریخ عرضه: تابستان 2018

Dark_Souls_Remastered_HDr.jpg

سازنده : From Software
QLOC Remaster version
ناشر : Namco Bandai Games
پلتفرم ها : PS4 . XBOX ONE . PC
تاریخ انتشار: 2018 MAY 25
4 خرداد 1397​

بخش گرافیک:​
  • بازی بر روی Xbox One X و PS4 Pro به صورت 4K ارتقا یافته (upscaled) و 60 فرم اجرا خواهد شد
  • بر روی کنسول های PS4 و Xbox One به صورت 1080 و 60 فرم اجرا خواهد شد
  • بر روی Switch در حالت داکت1080 و 30 فرم در حالت حمل 720 و 30 فرم
بخش مالتی پلیر :
  • حداکثر تعداد بازیکنان آنلاین از 4 تا 6 افزایش یافته است.
  • ایتم The Dried Finger مورد نیاز برای بازی با 6 بازیکن است.
  • ایتم The Dried Finger که در سرزمین Painted World آریامیس وجود داشت به فروشگاه Undead Burg منتقل شده است تا قبل از بازی در دسترس باشد در ضمن این ایتم با آیتم Twin Humanities در Painted World جایگزین شده است.
  • Password Matchmaking شبیه به Dark Souls 3 در بازی پیدا سازی شده است به این صورت که وقتی یک بازیکن در Password Matchmaking احضار می شود سطح بازیکن همگام سازی می شود یعنی دوستانتان با یکدیگر هم تراز خواهند شد
  • اکنون دوستانتان با یکدیگر خیلی راحت تر مچ میشوند. هنگامی که سطح و سلاح بازیکن بالاتر از بازیکن میزبان باشد، سطحش بر اساس آن تنظیم می شود.
  • ایتم های Healing در طول PvP به غیر از Estus Flasks در دسترس نخواهند بود، برای جلوگیری از جنگ های طولانی و پیچیده، تعداد Estus Flasks برای فانتوم ها به نصف کاهش می یابد در ضمن هنگامی که یک بازیکن یک فانتوم مهاجم را شکست می دهد، Estus Flasks بازسازی خواهد شد.
  • بازیکنان می توانند Matchmaking جهانی را روشن / خاموش کنند.
  • بازیکنان می توانند مانع از هماهنگ شدن فانتوم های سرخ از دیدن "علامت سفید" شوند.
  • بازیکنان دیگر نمیتوانند در هنگام نبرد با فانتوم های دشنن به طور متوالی فانتوم های متحد را احضار کنند
  • در بازی آنلاین، بازیکنان خارج از پارامترهای تعیین شده میزبان نمیتوانند با بقیه پلیر های مچ بشوند (بازیکنان هنوز هم می توانند از طریق Password Matching مطابقت داده شوند).
بخش Arena
  • مود 3 به 3 و 6 به 6 به قسمت deathmatch بازی اضافه شده
  • ارنا هم از قابلیت Password Matching استفاده خواهد کرد
  • -نقاط Respawn کاملا تصادفی خواهند بود
سایر موارد
  • بازیکنان می توانند به طور همزمان چند ایتم مصرف کردنی را انتخاب کنن در حالی که در بازی اصلی فقط یک عدد را می توانستیم انتخاب کنیم
  • تعداد زبان های بازی به تعداد موجود در Dark Souls 3 افزایش یافته است.
  • یک Bonfire کنار اهنگری Vamos اضافه شده است.
  • Covenant ها میتوانند در هر Bonfire تغییر پیدا کنند
  • قابلیت تغییر دکمه ها در تنظیمات بازی لحاض شده
  • آیتم ها به صورت اتوماتیک در هنگام برداشتن در اصلات خالی قرار نمیگیرند در واقع هنگامی که دکمه پد بالا یا پایین را نگه میداریم اولین ایتم در اصلات خالی قرار میگیرد
  • سرور های بازی از P2P به سرور اختصاصی تغییر یافته اند
اطلاعات از تاپیک KiLL3R/4/Ev3r عزیز کپی برداری شده است .​

TRAILER GAMEPLAY

نمرات ، نقد ، فروش
Dark Souls : 89 Metacritic
Dark Souls Remastered :
87 Metacritic

آمار فروش بازی در سال ۲۰۱۵
  • Dark Souls has sold 2,828,000 units worldwide

• Dark Souls: Prepare to Die Edition ("with Artorias of the Abyss") has sold 2,765,000 units worldwide

Last edited by a moderator:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,412
نام
مسلم
یه شمشیر دارم انتخابش میکنم علامت ضربدر روش هست باهش به دشمنان ضربه میزنم هیچشون نمیشه باید چیکار کنم اون علامت ضرب برداشته بشه؟
سلاح هایی که علامت ضربدر دارن یعنی اینکه حداقل stats مورد نیاز برای استفاده ازشون رو نداری. نگاه کن ببین stats های سلاح چی هستن (Strength, Dexterity, intelligence, Faith) بعد همون ها رو باید توی لول آپ افزایش بدی.

• Like
Reactions: consl

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,134
نام
امیر
یه شمشیر دارم انتخابش میکنم علامت ضربدر روش هست باهش به دشمنان ضربه میزنم هیچشون نمیشه باید چیکار کنم اون علامت ضرب برداشته بشه؟
براي استفاده از هر سلاح به يه لول پايه از بعضي پارمتراي بازي نياز هست (strength, dexterity و...) اگه لولتون به اندازه كافي نباشه اون علامت ضربدر مياد و توان استفاده كارامد از سلاحو ندارين

• Like

ToTheMadness

کاربر سایت
Nov 11, 2018
119
هر کدوم از سلاح ها، پیش نیازی از int، fth، dex و str دارند. تا به این حد از پیش نیاز نرسیده باشی نمی تونی ازشون به درستی استفاده کنی چرا که اگه این پیش نیاز نبود از همون اول بازی یه سلاح op پیدا می کردی و همه دشمنا رو درب و داغون!
سبک بازی کردنت رو بیاب و همراهش سلاحی که مورد علاقته، و برای رسیدن به سطحش لول آپ کن.

• Like

milad.sha

کاربر سایت
Nov 4, 2018
269
سلام
الان اول بازی هستم اونجا که گلاغه میاد میبرم یک منطقه جدید.
چندتا سوال داشتم
توی دارک سولز 3 یک خط ابی وجود داشت واسه جادو و حرکت خاص توی این وجود نداره؟؟؟؟
بدن من الان حالت غیر انسانی داره ، هامنیوتی هم استفاده میکنم باز همینه.
کدوم خصوصیت ببرم بالا تا یکم کاراکترم سریعتر بشه ؟؟ الان من خیلی کند

ToTheMadness

کاربر سایت
Nov 11, 2018
119
سومی رو بازی نکردم ولی تو قبلیا برای محاسبه جادو به جای نوار، از تعداد استفاده میشه. مثلا می تونی ده تا جادوی آذرخش داشته باشی و این مقدار رو با موارد مختلف بالا ببری.
دقیقا یادم نیست ولی فک کنم باید تو Bonfire بسوزونیش تا شکل انسانیت برگرده.
بستگی داره منظورت از سرعت چی باشه. اگه می خوای بدویی، اسپیس رو نگه دار. اگه می خوای سریعتر جاخالی بدی، وزنتو کمتر کن. همینطور برای بالا بردن مقدار باری که می تونی حمل کنی، Endurance رو ارتقاء بده.

• Like
Reactions: milad.sha

ashi73

کاربر سایت
Apr 13, 2009
301
نام
اشکان
سلام
الان اول بازی هستم اونجا که گلاغه میاد میبرم یک منطقه جدید.
چندتا سوال داشتم

باید هیومنیتیت رو توی بون فایر یه کاری میکردی...فکر کنم اسم گزینش reverse hollowing بود...ولی خب حواست باشه اگر بمیری دوباره به حالت hollow برمیگردی...و اینکه حالت انسانی استفاده های خاصی داشت که اول بازی خیلی به کار نمیاد بنابرین هیومینیتی ها رو نگه دار فعلا به نظر من...
توی دارک سولز یک خط ابی یا "مانا" برای جادو وجود نداره و هر جادو تعداد استفاده مشخصی داره که میتونی زیادش کنی توی لول اپ...
برای سریع تر شدن توی لول اپ endurance رو بالا ببر و در عین حال وزن ایتم هایی که پوشیدی هم باید کم و سبک باشن...نسبت وزن ایتم های پوشیده شده به ... دقیقا یادم نیست چی ولی با توجه به enduranceت یک مقدار مکسیمم داشت...نسبت این دو تا از یه حدی که کمتر باشه خیلی کاراکترت سریع تر میشه.

اگر دیدی بازی سخت هست بیخیال نشو...یادت باشه با فکر بری جلو و به رفتار هر دشمنی دقت کن تا با الگو رفتاریش اشنا بشی....و در نهایت این میتونه کمکت کنه...ولی سعی کن تا حد ممکن خودت بازی رو بری جلو...اگر بتونی باهاش ارتباط برقرار کنی میشه یکی از بهترین تجربیات عمرت!

Dark Souls Wiki

• Like

milad.sha

کاربر سایت
Nov 4, 2018
269
باید هیومنیتیت رو توی بون فایر یه کاری میکردی...فکر کنم اسم گزینش reverse hollowing بود...ولی خب حواست باشه اگر بمیری دوباره به حالت hollow برمیگردی...و اینکه حالت انسانی استفاده های خاصی داشت که اول بازی خیلی به کار نمیاد بنابرین هیومینیتی ها رو نگه دار فعلا به نظر من...
توی دارک سولز یک خط ابی یا "مانا" برای جادو وجود نداره و هر جادو تعداد استفاده مشخصی داره که میتونی زیادش کنی توی لول اپ...
برای سریع تر شدن توی لول اپ endurance رو بالا ببر و در عین حال وزن ایتم هایی که پوشیدی هم باید کم و سبک باشن...نسبت وزن ایتم های پوشیده شده به ... دقیقا یادم نیست چی ولی با توجه به enduranceت یک مقدار مکسیمم داشت...نسبت این دو تا از یه حدی که کمتر باشه خیلی کاراکترت سریع تر میشه.

اگر دیدی بازی سخت هست بیخیال نشو...یادت باشه با فکر بری جلو و به رفتار هر دشمنی دقت کن تا با الگو رفتاریش اشنا بشی....و در نهایت این میتونه کمکت کنه...ولی سعی کن تا حد ممکن خودت بازی رو بری جلو...اگر بتونی باهاش ارتباط برقرار کنی میشه یکی از بهترین تجربیات عمرت!

Dark Souls Wiki
توی دارک سه جایی بود میزد وزن کاراکترم چقدره ولی اینجا پیدا نمیکنم ، من تازه بلادبورن تموم کردم واسه همین با کندی این بازی عادت نکردم ، میفهمیدم کند هست ولی نه به این حد

milad.sha

کاربر سایت
Nov 4, 2018
269
سلام
بدنم حالت انسانی کردم بعد یکی دو بار مردن باز حالت انسانی تموم شد ؟ چکار کنم حالت انسانی به این زودی تموم نشه
بعد من ده تا ایتم هیل داشتم شد پنج تا ، چرا کم شد ؟ چکار کنم بیشتر بتونم حمل کنم ؟؟

milad.sha

کاربر سایت
Nov 4, 2018
269
سلام

Dark Souls Wiki
سلام
میشه همه اطلاعات در مورد کیندل ، هیومنتی و تعداد ایتم های قابل حمل هیل واسم توضیح بدی

ToTheMadness

کاربر سایت
Nov 11, 2018
119
سلام
بدنم حالت انسانی کردم بعد یکی دو بار مردن باز حالت انسانی تموم شد ؟ چکار کنم حالت انسانی به این زودی تموم نشه
بعد من ده تا ایتم هیل داشتم شد پنج تا ، چرا کم شد ؟ چکار کنم بیشتر بتونم حمل کنم ؟؟
کلا بعد مردن تموم میشه. دقیقا یادم نیست که بعد هر بار مردن تموم میشه یا به مقدار هیومنیتی ای که داری ربط داره. خودت می تونی امتحانش کنی.
مقدار استوس فلسک ها توی هر بونفایر متفاوته. اگه بشینی سر بونفایر، یه گزینه میاد که می تونی باهاش مقدار استوس فلسک هایی که می تونی توی همون بونفایر با خودت حمل کنی رو بالا ببری.
البته فعلا زیاد روی هیومنیتی حالا لازم نیست زیاد مانور بدی.

• Like

ToTheMadness

کاربر سایت
Nov 11, 2018
119
سلام
اون کلیدی که اول بازی به عنوان گیفت میشه برداشت من امتخابش نکردم ، توی کدوم منطقه میتونم بدستش بیارم؟؟؟

Sold by Domhnall of Zena for 5,000 souls, once he relocates to Firelink Shrine
همیشه یه نگاهی به ویکی های بازی بنداز. سرچ کنی پیداشون میشه و سه تا هستن.

Masouddead1212

عضو جدید
Mar 2, 2020
2
سلام خدمت همه دوستان من بازیو تازه دیروز خریدم و رو ps4 هستش بازیو دانلود کردم و اجرا کردم اما هر کاری که میکنم log in نمیشه و همش failed میده چیکار کنم ایا سرور هاش down یا مشکل چیز دیگه اییه ؟

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
سلام خدمت همه دوستان من بازیو تازه دیروز خریدم و رو ps4 هستش بازیو دانلود کردم و اجرا کردم اما هر کاری که میکنم log in نمیشه و همش failed میده چیکار کنم ایا سرور هاش down یا مشکل چیز دیگه اییه ؟
متاسفانه سرور های بازی بدون نرم افزار ها و روش های رایج رفع فیلتر در دسترس نیست. همچنین تغییر DNS در این بازی و یا به طور کلی سری Dark souls جواب گو نیست. البته نمیدونم این قضیه درباره BloodBorne هم صدق میکنه یا نه.

Masouddead1212

عضو جدید
Mar 2, 2020
2
متاسفانه سرور های بازی بدون نرم افزار ها و روش های رایج رفع فیلتر در دسترس نیست. همچنین تغییر DNS در این بازی و یا به طور کلی سری Dark souls جواب گو نیست. البته نمیدونم این قضیه درباره BloodBorne هم صدق میکنه یا نه.
خوب الان پیشنهاد شما چیه برای ps4 چیکار کنم که بتونم متصل بشم برنامه ایی میشناسین ؟ یا جایی که برنامه داشته باشه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر