Multi Platform Dark Souls Remastered

A1qvBZYPc2L._AC_SX430_.jpg

Dark Souls Remastered

پلتفرم ها: PC - PS4 - XBOX One - Nintendo Switch

ناشر: Bandai Namco

سازنده: Studio Virtous

ژانر: اکشن-ماجراجویی-نقش آفرینی

تاریخ عرضه: تابستان 2018

Dark_Souls_Remastered_HDr.jpg

سازنده : From Software
QLOC Remaster version
ناشر : Namco Bandai Games
پلتفرم ها : PS4 . XBOX ONE . PC
تاریخ انتشار: 2018 MAY 25
4 خرداد 1397​

بخش گرافیک:​
  • بازی بر روی Xbox One X و PS4 Pro به صورت 4K ارتقا یافته (upscaled) و 60 فرم اجرا خواهد شد
  • بر روی کنسول های PS4 و Xbox One به صورت 1080 و 60 فرم اجرا خواهد شد
  • بر روی Switch در حالت داکت1080 و 30 فرم در حالت حمل 720 و 30 فرم
بخش مالتی پلیر :
  • حداکثر تعداد بازیکنان آنلاین از 4 تا 6 افزایش یافته است.
  • ایتم The Dried Finger مورد نیاز برای بازی با 6 بازیکن است.
  • ایتم The Dried Finger که در سرزمین Painted World آریامیس وجود داشت به فروشگاه Undead Burg منتقل شده است تا قبل از بازی در دسترس باشد در ضمن این ایتم با آیتم Twin Humanities در Painted World جایگزین شده است.
  • Password Matchmaking شبیه به Dark Souls 3 در بازی پیدا سازی شده است به این صورت که وقتی یک بازیکن در Password Matchmaking احضار می شود سطح بازیکن همگام سازی می شود یعنی دوستانتان با یکدیگر هم تراز خواهند شد
  • اکنون دوستانتان با یکدیگر خیلی راحت تر مچ میشوند. هنگامی که سطح و سلاح بازیکن بالاتر از بازیکن میزبان باشد، سطحش بر اساس آن تنظیم می شود.
  • ایتم های Healing در طول PvP به غیر از Estus Flasks در دسترس نخواهند بود، برای جلوگیری از جنگ های طولانی و پیچیده، تعداد Estus Flasks برای فانتوم ها به نصف کاهش می یابد در ضمن هنگامی که یک بازیکن یک فانتوم مهاجم را شکست می دهد، Estus Flasks بازسازی خواهد شد.
  • بازیکنان می توانند Matchmaking جهانی را روشن / خاموش کنند.
  • بازیکنان می توانند مانع از هماهنگ شدن فانتوم های سرخ از دیدن "علامت سفید" شوند.
  • بازیکنان دیگر نمیتوانند در هنگام نبرد با فانتوم های دشنن به طور متوالی فانتوم های متحد را احضار کنند
  • در بازی آنلاین، بازیکنان خارج از پارامترهای تعیین شده میزبان نمیتوانند با بقیه پلیر های مچ بشوند (بازیکنان هنوز هم می توانند از طریق Password Matching مطابقت داده شوند).
بخش Arena
  • مود 3 به 3 و 6 به 6 به قسمت deathmatch بازی اضافه شده
  • ارنا هم از قابلیت Password Matching استفاده خواهد کرد
  • -نقاط Respawn کاملا تصادفی خواهند بود
سایر موارد
  • بازیکنان می توانند به طور همزمان چند ایتم مصرف کردنی را انتخاب کنن در حالی که در بازی اصلی فقط یک عدد را می توانستیم انتخاب کنیم
  • تعداد زبان های بازی به تعداد موجود در Dark Souls 3 افزایش یافته است.
  • یک Bonfire کنار اهنگری Vamos اضافه شده است.
  • Covenant ها میتوانند در هر Bonfire تغییر پیدا کنند
  • قابلیت تغییر دکمه ها در تنظیمات بازی لحاض شده
  • آیتم ها به صورت اتوماتیک در هنگام برداشتن در اصلات خالی قرار نمیگیرند در واقع هنگامی که دکمه پد بالا یا پایین را نگه میداریم اولین ایتم در اصلات خالی قرار میگیرد
  • سرور های بازی از P2P به سرور اختصاصی تغییر یافته اند
اطلاعات از تاپیک KiLL3R/4/Ev3r عزیز کپی برداری شده است .​

TRAILER GAMEPLAY

نمرات ، نقد ، فروش
Dark Souls : 89 Metacritic
Dark Souls Remastered :
87 Metacritic

آمار فروش بازی در سال ۲۰۱۵
  • Dark Souls has sold 2,828,000 units worldwide

• Dark Souls: Prepare to Die Edition ("with Artorias of the Abyss") has sold 2,765,000 units worldwide

Last edited by a moderator:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,299
نام
مــاکــان
علاوه بر بخش PC اینجا هم میزارم شاید کسی علاقه داشته باشه:
الان داشتم تو یوتیوب میگشتم، اتفاقی با این بازی آشنا شدم، تو سبک سری Souls ولی خیلی خوش ساخت بنظر میرسه:
Sinner: Sacrifice for Redemption
احتمالا یکسری از بچه ها آشنائی دارن، اما من تا حالا اسمشم نشنیده بودم.

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
اين منطقه bllighttown چقدر تو مخ و رو اعصابه ! يعني با اختلاف تو مخ ترين منطقه سري سولز بورن همين قسمت بوده واسه من ! اينهمه دشمن سمي و رو اعصاب و بدقلق فقط اعصاب فولادين مي خواست تا ردش كني !!

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
اين منطقه bllighttown چقدر تو مخ و رو اعصابه ! يعني با اختلاف تو مخ ترين منطقه سري سولز بورن همين قسمت بوده واسه من ! اينهمه دشمن سمي و رو اعصاب و بدقلق فقط اعصاب فولادين مي خواست تا ردش كني !!
خیلی منطقه اعصاب خوردکنیه داچ بزنی زرتی می افتی پایین می میره هر دشمنی بهت ضربه بزنه پویزن میشی و یه سری دشمن اعصاب خورد کن داره که از خدا کیلومتر فاصله یه تیر بهت میزنه و فقط با همون یه تیر toxin میشی عجیب اعصاب خورد کنه تازه اینو اضافه کن تو نسخه اصلی این منطقه به طرز عجیبی افت فریم داشت که دیگه دیوانه کننده میشد
ولی با این وجود به نظر من tomb of giant اعصاب خورد کن ترین منطقه کل سریه یعنی تاریکی افتضاحش باعث میشد دو قدم جلوترت رو نبینی از اون طرف اسکلت سگی ها که احتمالا وحشی ترین دشمنای کل سرین تو تاریکی مطلق می ریختن سرت واقعا خیلی منطقه رو اعصابیه
کلا دارک سولز سلطان مناطق سخت سریه علاوه بر این دو تا منطقه sen,s fortress و نیولاندو هم کم سخت نیست ولی چیزی که همه اینا رو بیش از پیش سخت می کنه فاصله فوق العاده زیاد بین بانفایر هاست منطقه ای مثل نیو لاندو با اون روح های اعصاب خوردکنش اصلا بانفایر نداره یعنی شما از فایر لینک شراین تا باس فور کینگز (که کم هم سخت نیست ) باید بدون بانفایر بیای

آخرین ویرایش:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,973
نام
احمد
امروز بازی رو از یک نیو گیم تازه شروع کردم، واقعا لذت بخش ترین و اسطوره ترین و اتمسفر ترین و سخت ترین بازی میازاکی هست... نمیدونم قبلا چطوری تا NG+3 رفته بودم:D الان بازی خیلی سخت شده یا من دیگه پیر شدم؟:| راستی امیدوارم Demon's Souls رو سونی هم تو همین کیفیت باز سازی کنه، یعنی الان، بمیرم، تکه تکه بشم، نابود بشم، ماشین از روم رد بشه تو زندگی ام لذت کامل رو بردم چو تونسته ام کل سری بازی های میازاکی رو بازی کنم....الی Demon's Souls:(:(( Demon's Souls هم میزنه یک چیزی ما بین دارک سولز 1 و بلادبورن باشه :-(

• Like
Reactions: ps34

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
دوستان تو منطقه crystal cave همون پله هاي مخفي زير duckes archives يه باس كريستال هست دو سه بار رفتم بزنمش مردم ! الان يهو نوار سلامتيم نصفش قابل استفاده شده و روي قسمت ارم كانونت هام هم عكس يه اسكلت اومده ! قصه چيه ؟ چيكار كنم الان و اين كه اصلا اون باس جزو اصلي ها يا فرعي ها ؟ مرسي

HITMAN 2000

کاربر سایت
Mar 22, 2018
170
این ریمستر فقط به درد فریم ریت میخوره.

نصف سختی نسخه اول بخاطر همین افت فریم های بی معنی بود! From Software واقعا استودیوی آشغالی بود نسل قبل (از لحاظ فنی) اما الان به یه استودیوی بین المللی تبدیل شده.

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
دوستان تو منطقه crystal cave همون پله هاي مخفي زير duckes archives يه باس كريستال هست دو سه بار رفتم بزنمش مردم ! الان يهو نوار سلامتيم نصفش قابل استفاده شده و روي قسمت ارم كانونت هام هم عكس يه اسكلت اومده ! قصه چيه ؟ چيكار كنم الان و اين كه اصلا اون باس جزو اصلي ها يا فرعي ها ؟ مرسي
با اجازت سیت بی فلس شما رو نفرین کرده این باس کریستال هاش باعث نفرین میشن و دقیقا برعکس دارک سولز 2 و 3 که نفرین فقط باعث مرگ میشد اینجا اگه نفرین بشی خط سلامتیت به صورت دائمی نصف میشه :D
تنها دو راه برای شکستن نفرین داری
1-یه آیتم Purging Stone رو استفاده کنی
2- بری به منطقه نیو لاندو و Ingward برات نفرین رو بشکنه
من شخصا راه اول رو پیشنهاد می کنم چون با خط سلامتی کامل هم سخته تو نیولاندو بری

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
با اجازت سیت بی فلس شما رو نفرین کرده این باس کریستال هاش باعث نفرین میشن و دقیقا برعکس دارک سولز 2 و 3 که نفرین فقط باعث مرگ میشد اینجا اگه نفرین بشی خط سلامتیت به صورت دائمی نصف میشه :D
تنها دو راه برای شکستن نفرین داری
1-یه آیتم Purging Stone رو استفاده کنی
2- بری به منطقه نیو لاندو و Ingward برات نفرین رو بشکنه
من شخصا راه اول رو پیشنهاد می کنم چون با خط سلامتی کامل هم سخته تو نیولاندو بری
نيولاندو كجا هست اصلا؟ بعد اين ايتم رو از كجا پيدا كنم الان ؟ ضمنا اين باس حتما بايد كشته بشه يا باس فرعي ؟

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
نيولاندو كجا هست اصلا؟ بعد اين ايتم رو از كجا پيدا كنم الان ؟ ضمنا اين باس حتما بايد كشته بشه يا باس فرعي ؟
یکی از چهار باس اصلیه که حتما حتما باید زده بشه
می تونی اون آیتم مورد نظر رو از Oswald of Carim بگیری (همون یارویی که دقیقا بعد از زدن باس گارگوییل اونجا ظاهر میشه )
Female Undead Merchant هم این آیتم رو یه مقدار گرون تر می فروشه
نیولاندو هم منطقه ایه که شما از فایرلینگ شراین وقتی با آسانسور پایین برید بهش می رسید (از مناطق رو اعصاب و سخت و البته اجباری بازی هم هست)

• Like
Reactions: Kiami

HITMAN 2000

کاربر سایت
Mar 22, 2018
170
نمیدونم من پیر شدم حوصله دارک سولز ندارم یا چی:D ولی خب واقعاً از حوصله و توانم خارجه بار دیگه سراغ دارک سولز برم با اینحال هنوز هم بهترین بازیه عمر من دارک سولز هست. نسخه ریمستر بازی رو تا جاهایی رفتم و نتیجه ریمستر بنظرم کاملاً رضایت بخش خواهد بود. دارک سولز 1 اصلش به اینه که بتونید با 15 یا نهایت 20 فریم:D به پایان برسونیدش. وگرنه با 40 الی 60 فریم همه میتونن بازی کنن:)) به طور مثال عرض میکنم:

محاله دارک سولز اصلی رو بازی کرده باشید و عذاب افت فریم تو منطقه Blight Town رو فراموش کنید ولی خب این بازی از افت فریم اون منطقه خبری نیست. تو نسخه ریمستر همونطور که دوستان گفتن اصلاً چیزی از باگ و لگ ها و کرش ها فیکس نشده و صرفاً فریم افزایش پیدا کرده، یک لایه بافت طبیعی تر روی تکسچرها کشیده شده، نورپردازی بهتر شده و افکت هایی مثل آتیش و دیوار های مه آلود و نور آیتم هایی که دراپ میشن شبیه دارک سولز 3 شدن. والسلام!

پیشنهادم اینه که دوستان عزیزی که تابحال به دلیل افت فریم به سمت بازی نرفتن حالا که فرصتش فراهم شده یکبار برای همیشه بازی رو پلات کنن تا متوجه بشن دود از کجا بلند میشه:D

سیستم من یه مقدار با تنظیمات اضافی مثل Motion Blur و V sync غریبه س:D تو عکسای زیر بیشتر گزینه های گرافیکی غیرفعالن ولی بهرحال تفاوت کاملاً از ابتدای بازی احساس شد.
افتخوار میکنی این همه به خودت عذاب دادی با فریم داغون رفتی؟! :-j سازنده اگه سازنده باشه خود بازیشو سخت میسازه نه اینکه بخواد با افت فریم اینکارو کنه!!

ما که همون 6 سال پیش با dxfix شصت فریم گرفتیم از بازی و یه بیلاخ گنده هم به سازنده احمقش! اما چیزی تو خود بازی عوض نشد هنوزم خیلی سخت بود. اما این چیزا افتخوار نداره برادر من بیشتر باید حسرت بخوری. :))

• Like
Reactions: parvaz62aseman

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر