Multi Platform Dark Souls Remastered

A1qvBZYPc2L._AC_SX430_.jpg

Dark Souls Remastered

پلتفرم ها: PC - PS4 - XBOX One - Nintendo Switch

ناشر: Bandai Namco

سازنده: Studio Virtous

ژانر: اکشن-ماجراجویی-نقش آفرینی

تاریخ عرضه: تابستان 2018

Dark_Souls_Remastered_HDr.jpg

سازنده : From Software
QLOC Remaster version
ناشر : Namco Bandai Games
پلتفرم ها : PS4 . XBOX ONE . PC
تاریخ انتشار: 2018 MAY 25
4 خرداد 1397​

بخش گرافیک:​
  • بازی بر روی Xbox One X و PS4 Pro به صورت 4K ارتقا یافته (upscaled) و 60 فرم اجرا خواهد شد
  • بر روی کنسول های PS4 و Xbox One به صورت 1080 و 60 فرم اجرا خواهد شد
  • بر روی Switch در حالت داکت1080 و 30 فرم در حالت حمل 720 و 30 فرم
بخش مالتی پلیر :
  • حداکثر تعداد بازیکنان آنلاین از 4 تا 6 افزایش یافته است.
  • ایتم The Dried Finger مورد نیاز برای بازی با 6 بازیکن است.
  • ایتم The Dried Finger که در سرزمین Painted World آریامیس وجود داشت به فروشگاه Undead Burg منتقل شده است تا قبل از بازی در دسترس باشد در ضمن این ایتم با آیتم Twin Humanities در Painted World جایگزین شده است.
  • Password Matchmaking شبیه به Dark Souls 3 در بازی پیدا سازی شده است به این صورت که وقتی یک بازیکن در Password Matchmaking احضار می شود سطح بازیکن همگام سازی می شود یعنی دوستانتان با یکدیگر هم تراز خواهند شد
  • اکنون دوستانتان با یکدیگر خیلی راحت تر مچ میشوند. هنگامی که سطح و سلاح بازیکن بالاتر از بازیکن میزبان باشد، سطحش بر اساس آن تنظیم می شود.
  • ایتم های Healing در طول PvP به غیر از Estus Flasks در دسترس نخواهند بود، برای جلوگیری از جنگ های طولانی و پیچیده، تعداد Estus Flasks برای فانتوم ها به نصف کاهش می یابد در ضمن هنگامی که یک بازیکن یک فانتوم مهاجم را شکست می دهد، Estus Flasks بازسازی خواهد شد.
  • بازیکنان می توانند Matchmaking جهانی را روشن / خاموش کنند.
  • بازیکنان می توانند مانع از هماهنگ شدن فانتوم های سرخ از دیدن "علامت سفید" شوند.
  • بازیکنان دیگر نمیتوانند در هنگام نبرد با فانتوم های دشنن به طور متوالی فانتوم های متحد را احضار کنند
  • در بازی آنلاین، بازیکنان خارج از پارامترهای تعیین شده میزبان نمیتوانند با بقیه پلیر های مچ بشوند (بازیکنان هنوز هم می توانند از طریق Password Matching مطابقت داده شوند).
بخش Arena
  • مود 3 به 3 و 6 به 6 به قسمت deathmatch بازی اضافه شده
  • ارنا هم از قابلیت Password Matching استفاده خواهد کرد
  • -نقاط Respawn کاملا تصادفی خواهند بود
سایر موارد
  • بازیکنان می توانند به طور همزمان چند ایتم مصرف کردنی را انتخاب کنن در حالی که در بازی اصلی فقط یک عدد را می توانستیم انتخاب کنیم
  • تعداد زبان های بازی به تعداد موجود در Dark Souls 3 افزایش یافته است.
  • یک Bonfire کنار اهنگری Vamos اضافه شده است.
  • Covenant ها میتوانند در هر Bonfire تغییر پیدا کنند
  • قابلیت تغییر دکمه ها در تنظیمات بازی لحاض شده
  • آیتم ها به صورت اتوماتیک در هنگام برداشتن در اصلات خالی قرار نمیگیرند در واقع هنگامی که دکمه پد بالا یا پایین را نگه میداریم اولین ایتم در اصلات خالی قرار میگیرد
  • سرور های بازی از P2P به سرور اختصاصی تغییر یافته اند
اطلاعات از تاپیک KiLL3R/4/Ev3r عزیز کپی برداری شده است .​

TRAILER GAMEPLAY

نمرات ، نقد ، فروش
Dark Souls : 89 Metacritic
Dark Souls Remastered :
87 Metacritic

آمار فروش بازی در سال ۲۰۱۵
  • Dark Souls has sold 2,828,000 units worldwide

• Dark Souls: Prepare to Die Edition ("with Artorias of the Abyss") has sold 2,765,000 units worldwide

Last edited by a moderator:

ashi73

کاربر سایت
Apr 13, 2009
301
نام
اشکان
داداش میشه بگی برای استفاده ی درست از ست لباس havel چه چیزی رو باید ارتقا بدم ؟ strange رو باید ارتقا بدیم ؟ تا چه عددی باید ارتقا بدم ؟

endurance!
شما وزن وسایلی که استفاده میکنی تا یه حد خاصی میتونه باشه...بیشتر که بشه(نسبت به مکسیمم وزنی که میتونی حمل کنی) سرعت کاراکترت میاد پایین...این ست havel جز سنگین ترین ارمور های بازی هست و برای همین وقتی میپوشیش وزنت نسبت به مکسیمم خیلی بالا میره و باعث میشه کاراکترت اون طوری کند بشه...باید enduranceت رو لول اپ کنی تا مکسیمم وزن قابل حملت بیشتر بشه!
strengthـت به اندازه کافی بالا هست(در حقیقت بیش از حد لازم، اصلا بالای 40 صرف نداره statی رو به اون شکل لول اپ کردن)

پ.ن: من درست یادم نیست...اصلا مگه ارمور پوشیدن به strength هم نیاز داشت؟ تا جایی که یادمه ارمور ها استت خاصی نیاز نداشتن و فقط وزن مطرح بود :D

آخرین ویرایش:

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162
endurance!
شما وزن وسایلی که استفاده میکنی تا یه حد خاصی میتونه باشه...بیشتر که بشه(نسبت به مکسیمم وزنی که میتونی حمل کنی) سرعت کاراکترت میاد پایین...این ست havel جز سنگین ترین ارمور های بازی هست و برای همین وقتی میپوشیش وزنت نسبت به مکسیمم خیلی بالا میره و باعث میشه کاراکترت اون طوری کند بشه...باید enduranceت رو لول اپ کنی تا مکسیمم وزن قابل حملت بیشتر بشه!
strengthـت به اندازه کافی بالا هست(در حقیقت بیش از حد لازم، اصلا بالای 40 صرف نداره statی رو به اون شکل لول اپ کردن)

پ.ن: من درست یادم نیست...اصلا مگه ارمور پوشیدن به strength هم نیاز داشت؟ تا جایی که یادمه ارمور ها استت خاصی نیاز نداشتن و فقط وزن مطرح بود :D
لعنتی فکر نکنم دیگه بتونم الان واسه ی آپگرید کردن باید ۲۴ هزار تا سولز داشته باشم و endurance ام هم ۱۲ تاست . ولی امروز دیدم که به طرز معجزه آسایی با havel داره عادی راه میره . راستی واسه ی four kings میشه از سپر هم استفاده کرد ؟ آخه توی یه راهنمایی گفته بود سپر استفاده نکنید واسه ی four kings . سپر من black iron greatshiel +7 هستش .

ashi73

کاربر سایت
Apr 13, 2009
301
نام
اشکان
لعنتی فکر نکنم دیگه بتونم الان واسه ی آپگرید کردن باید ۲۴ هزار تا سولز داشته باشم و endurance ام هم ۱۲ تاست . ولی امروز دیدم که به طرز معجزه آسایی با havel داره عادی راه میره . راستی واسه ی four kings میشه از سپر هم استفاده کرد ؟ آخه توی یه راهنمایی گفته بود سپر استفاده نکنید واسه ی four kings . سپر من black iron greatshiel +7 هستش .

واقعا جزئیات یادم نمونده که بخوام بهت بگم...فکر میکنم من توی new game با zweinhander دو دستی زدمش و توی new game+ هم با black knight halberd ...یادم نیست...سپر هم فکر کنم equip کرده بودم...همون که سرعت ریکاوری استامینا رو زیاد میکنه...ولی استفاده نمیکردم و شمشیر رو دو دستی گرفته بودم که بیشترین دمیج رو وارد کنه.(سپر فقط equip هم باشه اون تاثیرش رو روی سرعت ریکاوری استامینا میزاره اگر درست یادم مونده باشه.) این از این.

واسه لول اپ کردن هم اصلا سخت نیست...جا های زیادی هست برای فارم کردن soul...یکی از بهترین جا ها painted world of ariamis...یا همچین چیزایی بود...اسمش یادم نیست درست...ولی اون قسمت که کنار یه چاهی یه سری موجودات لزج هستن که نیزه سمتت پرت میکنن...یادمه اون تیکه میشد توی هر یکی دو دقیقه چندین هزار سول فارم کرد و با خیال راحت لول اپ کرد :D...

ویرایش:

پ.ن: استفاده از havel بدون داشتن endurance کافی اصلا توصیه نمیشه!!!

آخرین ویرایش:

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162
واقعا جزئیات یادم نمونده که بخوام بهت بگم...فکر میکنم من توی new game با zweinhander دو دستی زدمش و توی new game+ هم با black knight halberd ...یادم نیست...سپر هم فکر کنم equip کرده بودم...همون که سرعت ریکاوری استامینا رو زیاد میکنه...ولی استفاده نمیکردم و شمشیر رو دو دستی گرفته بودم که بیشترین دمیج رو وارد کنه.(سپر فقط equip هم باشه اون تاثیرش رو روی سرعت ریکاوری استامینا میزاره اگر درست یادم مونده باشه.) این از این.

واسه لول اپ کردن هم اصلا سخت نیست...جا های زیادی هست برای فارم کردن soul...یکی از بهترین جا ها painted world of ariamis...یا همچین چیزایی بود...اسمش یادم نیست درست...ولی اون قسمت که کنار یه چاهی یه سری موجودات لزج هستن که نیزه سمتت پرت میکنن...یادمه اون تیکه میشد توی هر یکی دو دقیقه چندین هزار سول فارم کرد و با خیال راحت لول اپ کرد :D...

ویرایش:

پ.ن: استفاده از havel بدون داشتن endurance کافی اصلا توصیه نمیشه!!!
داداش دمت گرم بالاخره تونستم تا نصف جونش رو از بین ببرم ولی حریف دو چیز نمیشم یکی اون جیغی که میکشن موجش قشنگ جونت رو به آخر میرسونه یکی اونیکه بغلت میکنه و فشارت میده .

abolfazl1411

کاربر سایت
Mar 18, 2020
4
یک حلقه بود با استفادش میشد وزن قابل حملت ببری بالا . به نظر من مهم ترین حلقه بازی هست چون باعث میشه کارکترت از کندی در بیاد . اگه نمیتونی فور کینگز بزنی برو مناطق دیگه بعد بیا یکشش تا یکم لول اپ کرده باشی

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162
یک حلقه بود با استفادش میشد وزن قابل حملت ببری بالا . به نظر من مهم ترین حلقه بازی هست چون باعث میشه کارکترت از کندی در بیاد . اگه نمیتونی فور کینگز بزنی برو مناطق دیگه بعد بیا یکشش تا یکم لول اپ کرده باشی
آقا من مشکلم تقریبا با four kings حل شد حتی به نفر آخرشون هم رسیدم ولی کشته شدم مشکل اینه که istus flask من ۱۰ تاست چجوری باید بکنمش ۱۵ یا ۲۰ تا ؟ فقط با استفاده از اینکار میتونم برنده بشم . شنیدم باید بونفایر رو kindle کنی . اول یه humanity استفاده میکنم بعد reserve hollowing رو میزنم و بعد دوباره یه humanity دیگه و بعدش kindle رو میزنم .و ازم یه سوالی میپرسه و من yes رو میزنم و کاراکتر چند ثانیه دستش رو میاره جلو و بعدش دوباره میشینه . آیا این یعنی حالا kindle شد ؟ اصلا kindle کردن ربطی به افزایش estus flask داره ؟ یکی بهم بگه چجوری estus flask رو افزایش بدم .
راستی داداش black knight halbred رو از کجا گیر اوردی ؟ من توی اینترنت خوندم که توی darkroot basin بعد از کشتن اون شوالیه بدست میاد ولی فقط از اون شوالیه blue titanite shard برام افتاد .

milad.sha

کاربر سایت
Nov 4, 2018
269
آقا من مشکلم تقریبا با four kings حل شد حتی به نفر آخرشون هم رسیدم ولی کشته شدم مشکل اینه که istus flask من ۱۰ تاست چجوری باید بکنمش ۱۵ یا ۲۰ تا ؟ فقط با استفاده از اینکار میتونم برنده بشم . شنیدم باید بونفایر رو kindle کنی . اول یه humanity استفاده میکنم بعد reserve hollowing رو میزنم و بعد دوباره یه humanity دیگه و بعدش kindle رو میزنم .و ازم یه سوالی میپرسه و من yes رو میزنم و کاراکتر چند ثانیه دستش رو میاره جلو و بعدش دوباره میشینه . آیا این یعنی حالا kindle شد ؟ اصلا kindle کردن ربطی به افزایش estus flask داره ؟ یکی بهم بگه چجوری estus flask رو افزایش بدم .
راستی داداش black knight halbred رو از کجا گیر اوردی ؟ من توی اینترنت خوندم که توی darkroot basin بعد از کشتن اون شوالیه بدست میاد ولی فقط از اون شوالیه blue titanite shard برام افتاد .
باید همین شوالیه ها بکشی ، تعدادشون هم زیاد نیست ، شانسی هست ممکنه بعد کشتنشون بده شایدم نده . من خودم تقریبا پنجاه درصد بازی رفتن بعد بدستش اوردم ، من اونجا که دوباره برمیگرده به اون منطقه شروع بازی که زتدان بود بدستش اوردم با کشتن شوالیه

milad.sha

کاربر سایت
Nov 4, 2018
269
من یادم نیست ایتدا باید چیزی بدست میوردی که بشه بیشتر کرد یا نه ، واسه بیشتر کردن باید حالت انسانی باشی بعد به ازای هر بار هیومنتی استفاده کردن و کیندل کردن پنج تا میره بالا یعنی اگه دوبار کیندل کنی از پنج میره پونزده ، واسه هر بونفایر هم جداگانه باید اینکار کرد

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162
من یادم نیست ایتدا باید چیزی بدست میوردی که بشه بیشتر کرد یا نه ، واسه بیشتر کردن باید حالت انسانی باشی بعد به ازای هر بار هیومنتی استفاده کردن و کیندل کردن پنج تا میره بالا یعنی اگه دوبار کیندل کنی از پنج میره پونزده ، واسه هر بونفایر هم جداگانه باید اینکار کرد
من اینکارو کردم ولی نشد فقط کاراکتر دستش رو اورد جلو و بعد از چندثانیه دوباره نشست روی زمین و دوباره همدن آش و همون کاسه . هیچ فرقی نکرد .

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162
آخ جون بالاخره تونستم four kings رو با fire keeper soul و تحویل دادنش به فایر کیپر فایرلینک شراین و افزایش استوس فلاسکم به ۲ و ارتقا توان افزایش جون از طریق استوس فلاسک شکست بدم و بهش غلبه کنم . حالا دیگه فقط seath مونده . یکی بگه چجوری seath رو بکشم .

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162
آقا دستتون درد نکنه نیازی به راهنمایی ندارم seath هم کشتم فقط حیف که نتونستم دمش رو قطع کنم و حالا دارم میرم توی قبرستون بغل firelink shrine و میرم به the catacombos .

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم
fv
برای کیندل کردن بیشتر از 10 تا، به باسی به اسم Pinwheel که طبقه آخر The Catacombs هست که اگه بکشیش یه آیتمی بهت میده که با اون تا 20 تا میتونی estus بسازی. black knight halbred هم یکی از همین شوالیه ها داخل The Catacombs دراپ میکنه، البته یه جای مخفی هست ولی احتمالاً سر و کارت بهش میخوره;)) اگه گیرت نیومد، غصه نخور توی منطقه آخر بازی از این شوالیه ها زیاد ریخته و ریپاون هم میشن. و دیگه اینکه DLC بازی رو رفتی؟ قبل از اینکه بازی رو تموم کنی، اول یه بار بو توی ویکی ای چیزی چک کن ببین چیزی جا نذاشتی چون بعد از باس آخر بلافاصله بازی تموم میشه و هر چیزی که توی دور اول بدست آورده باشی به غیر از یه سری کلید ها و آیتم ها به NG+ منتقل میشه. لباس های باس ها رو هم میتونی از فروشنده ای که زیر پل توی فایرلینک شراین نشسته بخری. با روحشون هم میتونی سلاح هاشون رو پیش آهنگر داخل anor londo بسازی.

• Like
Reactions: New Shredder

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162
fv

برای کیندل کردن بیشتر از 10 تا، به باسی به اسم Pinwheel که طبقه آخر The Catacombs هست که اگه بکشیش یه آیتمی بهت میده که با اون تا 20 تا میتونی estus بسازی. black knight halbred هم یکی از همین شوالیه ها داخل The Catacombs دراپ میکنه، البته یه جای مخفی هست ولی احتمالاً سر و کارت بهش میخوره;)) اگه گیرت نیومد، غصه نخور توی منطقه آخر بازی از این شوالیه ها زیاد ریخته و ریپاون هم میشن. و دیگه اینکه DLC بازی رو رفتی؟ قبل از اینکه بازی رو تموم کنی، اول یه بار بو توی ویکی ای چیزی چک کن ببین چیزی جا نذاشتی چون بعد از باس آخر بلافاصله بازی تموم میشه و هر چیزی که توی دور اول بدست آورده باشی به غیر از یه سری کلید ها و آیتم ها به NG+ منتقل میشه. لباس های باس ها رو هم میتونی از فروشنده ای که زیر پل توی فایرلینک شراین نشسته بخری. با روحشون هم میتونی سلاح هاشون رو پیش آهنگر داخل anor londo بسازی.
سلام . Pinwheel رو کشتم و آسون ترین باس بازی بود . یه شی قرمزی داد که شبیه رینگ بود همونیکه شما میگید واسه ی ارتقا estus flask خوبهفقط الان اسمش یادم نیست و برش داشتم ولی از شانس بدم هرچی گشتم توی inventory پیداش نکردم . نمیدونم حلقه بود ، آیتم بود ، سلاح بود ، چی بود ؟ میتونید توضیح بدید چجوری باید ازش واسه ی estus flask استفاده کنم ؟
این بازی رو من توی کمتر سایتی جز گیمفا دیدم که راهنماشو نوشته اونم فعلا بخش پانزدهمش هستش . ولی نمیدونم توی این همه سایت چرا یکیشون این کار هارو یاد نداده . توی راهنما بهت یاد میدن که کدوم منطقه بری و کدوم لباس رو بپوشی و از کجا برش داری . این درست . ولی مثلا بهت میگن برو روح quelaage رو بده به black smith توی anor londo تا واست سلاح quelaage furysword رو بده . ولی بهت نمیگن که دقیقا باید چیکار کنی . من خودم بار اول رفتم پیش black smith توی anor londo ولی هرچی گشتم گزینه ی ساخت سلاح quelaage رو پیدا نکردم بعدش با یه بدختی توی اینترنت یه ویدئو دیدم که تازه اونجا فهمیدم که اول باید یه سلاح خمیده شکلی پیدا کنم و تا +۱۰ ارتقاش بدم و تازه برم پیش اون آهنگره توی anor londo و بعد گزینه ی modify رو بزنم تا تازه واسم qulaage furysword رو بسازه . همه هم که زبانشون خوب نیست بتونن سرچ کنن و راهنما بخوان و همین باعث میشه کسی که داره بازی میکنه اصلا متوجه خیلی نکته ها نشه و بازی براش سخت بشه .

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم
کار خاصی لازم نیست بکنین، همونطوری مثل قبل برین کیندل کنین، فقط این بار به جای یه بار کیندل، تا سه بار میتونین کیندل کنین. فقط برای کیندل کردن باید Humanity مصرف کنین و بعد بععد کیندل کنین. دقیقاً یادم نیست ولی فکر نکنم که برای کیندل کردن نیازی به Reverse Hollowing باشه.
من از راهنماهای فارسی خبر ندارم ولی سایت ویکی انگلیسی بازی خیلی جامع است و توضیحات کامل در مورد همه آیتم ها و باس ها و سلاح ها و ... داده. حتی داستان فرعی شخصیت ها رو هم توضیح داده.
https://darksouls.wiki.fextralife.com/

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162
کار خاصی لازم نیست بکنین، همونطوری مثل قبل برین کیندل کنین، فقط این بار به جای یه بار کیندل، تا سه بار میتونین کیندل کنین. فقط برای کیندل کردن باید Humanity مصرف کنین و بعد بععد کیندل کنین. دقیقاً یادم نیست ولی فکر نکنم که برای کیندل کردن نیازی به Reverse Hollowing باشه.
من از راهنماهای فارسی خبر ندارم ولی سایت ویکی انگلیسی بازی خیلی جامع است و توضیحات کامل در مورد همه آیتم ها و باس ها و سلاح ها و ... داده. حتی داستان فرعی شخصیت ها رو هم توضیح داده.
https://darksouls.wiki.fextralife.com/
من توی کیندل کردم مشکل دارم . اول دو تا humanity استفاده میکنم بعدش اول reserve hollowing رو میزنم و تبدیل به انسان میشم و بعدش میزنم روی kindle و ازم یه سوالی میپرسه و من yes رو میزنم . بعدش کاراکتر دستشو میاره جلو و چند ثانیه نگهمیداره و هیچ اتفاقی نمیفته و حتی bonfire هم شعله ور نمیشه . توی اینترنت هم گشتم توی سایتای خارجی ولی نفهمیدم چرا هیچ بونفایری رو kindle نمیکنه حتی با وجود مصرف ۲ تا humanity .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر