Multi Platform Dark Souls Remastered

A1qvBZYPc2L._AC_SX430_.jpg

Dark Souls Remastered

پلتفرم ها: PC - PS4 - XBOX One - Nintendo Switch

ناشر: Bandai Namco

سازنده: Studio Virtous

ژانر: اکشن-ماجراجویی-نقش آفرینی

تاریخ عرضه: تابستان 2018

Dark_Souls_Remastered_HDr.jpg

سازنده : From Software
QLOC Remaster version
ناشر : Namco Bandai Games
پلتفرم ها : PS4 . XBOX ONE . PC
تاریخ انتشار: 2018 MAY 25
4 خرداد 1397​

بخش گرافیک:​
  • بازی بر روی Xbox One X و PS4 Pro به صورت 4K ارتقا یافته (upscaled) و 60 فرم اجرا خواهد شد
  • بر روی کنسول های PS4 و Xbox One به صورت 1080 و 60 فرم اجرا خواهد شد
  • بر روی Switch در حالت داکت1080 و 30 فرم در حالت حمل 720 و 30 فرم
بخش مالتی پلیر :
  • حداکثر تعداد بازیکنان آنلاین از 4 تا 6 افزایش یافته است.
  • ایتم The Dried Finger مورد نیاز برای بازی با 6 بازیکن است.
  • ایتم The Dried Finger که در سرزمین Painted World آریامیس وجود داشت به فروشگاه Undead Burg منتقل شده است تا قبل از بازی در دسترس باشد در ضمن این ایتم با آیتم Twin Humanities در Painted World جایگزین شده است.
  • Password Matchmaking شبیه به Dark Souls 3 در بازی پیدا سازی شده است به این صورت که وقتی یک بازیکن در Password Matchmaking احضار می شود سطح بازیکن همگام سازی می شود یعنی دوستانتان با یکدیگر هم تراز خواهند شد
  • اکنون دوستانتان با یکدیگر خیلی راحت تر مچ میشوند. هنگامی که سطح و سلاح بازیکن بالاتر از بازیکن میزبان باشد، سطحش بر اساس آن تنظیم می شود.
  • ایتم های Healing در طول PvP به غیر از Estus Flasks در دسترس نخواهند بود، برای جلوگیری از جنگ های طولانی و پیچیده، تعداد Estus Flasks برای فانتوم ها به نصف کاهش می یابد در ضمن هنگامی که یک بازیکن یک فانتوم مهاجم را شکست می دهد، Estus Flasks بازسازی خواهد شد.
  • بازیکنان می توانند Matchmaking جهانی را روشن / خاموش کنند.
  • بازیکنان می توانند مانع از هماهنگ شدن فانتوم های سرخ از دیدن "علامت سفید" شوند.
  • بازیکنان دیگر نمیتوانند در هنگام نبرد با فانتوم های دشنن به طور متوالی فانتوم های متحد را احضار کنند
  • در بازی آنلاین، بازیکنان خارج از پارامترهای تعیین شده میزبان نمیتوانند با بقیه پلیر های مچ بشوند (بازیکنان هنوز هم می توانند از طریق Password Matching مطابقت داده شوند).
بخش Arena
  • مود 3 به 3 و 6 به 6 به قسمت deathmatch بازی اضافه شده
  • ارنا هم از قابلیت Password Matching استفاده خواهد کرد
  • -نقاط Respawn کاملا تصادفی خواهند بود
سایر موارد
  • بازیکنان می توانند به طور همزمان چند ایتم مصرف کردنی را انتخاب کنن در حالی که در بازی اصلی فقط یک عدد را می توانستیم انتخاب کنیم
  • تعداد زبان های بازی به تعداد موجود در Dark Souls 3 افزایش یافته است.
  • یک Bonfire کنار اهنگری Vamos اضافه شده است.
  • Covenant ها میتوانند در هر Bonfire تغییر پیدا کنند
  • قابلیت تغییر دکمه ها در تنظیمات بازی لحاض شده
  • آیتم ها به صورت اتوماتیک در هنگام برداشتن در اصلات خالی قرار نمیگیرند در واقع هنگامی که دکمه پد بالا یا پایین را نگه میداریم اولین ایتم در اصلات خالی قرار میگیرد
  • سرور های بازی از P2P به سرور اختصاصی تغییر یافته اند
اطلاعات از تاپیک KiLL3R/4/Ev3r عزیز کپی برداری شده است .​

TRAILER GAMEPLAY

نمرات ، نقد ، فروش
Dark Souls : 89 Metacritic
Dark Souls Remastered :
87 Metacritic

آمار فروش بازی در سال ۲۰۱۵
  • Dark Souls has sold 2,828,000 units worldwide

• Dark Souls: Prepare to Die Edition ("with Artorias of the Abyss") has sold 2,765,000 units worldwide

Last edited by a moderator:

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162
اگه parry کردن بلدی راحت میتونی ضرباتش رو برعلیه خودش استفاده کنی. اگه نه هم با Grass Crest Shield و Mask of the Child و Cloranthy Ring و Green Blossom استامینا ریکارویت رو زیاد کن و ضرباتش رو دفاع کن و هر وقت یه وقفه کوتاه بین ضرباتش دیدی با یه اسلحه ای که سرعت ضربه زدنش زیاد باشه یه ضربه بهش بزن. اینطوری کم کم میتونی جونش رو کم کنی.
آقا اصلا این grass great shield حتی +10 اش هم بدرد نمیخوره . بهترین سپر همون black iron great shield +10 هستش .

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,430
نام
مسلم
آقا parry کردن میدونم چیه اینکه شمشیر رو فرو میکنه تو شکم یارو و بعد درش میاره و یارو پرت میشه اونور چند بار توی بازی شده از پشت سر دشمنا انجام بدم ولی از روبرو بلد نیستم چجوری و با چه دکمه ای هستش . میشه بگی با کدوم دکمه باید اینکارو کرد ؟ درضمن با ایکس باکس ۳۶۰ بازی میکنم اگه شما با دکمه های ایکس باکس ۳۶۰ آشنایی نداری دکمه های ps3 رو بگو من خودم میدونم کدوم دکمه ها میشه .
متاسفانه من با کیبورد و ماوس روی پی سی بازی کردم و دکمه دقیقش رو نمیدونم ولی اگه متوجه شده باشی برای سپری که توی دست چپت میگیری همیشه دو تا انیمیشن وجود داره، یکی مال دفاع کردن هست و اون یکی هم بسته به سپری که استفاده میکنی فرق میکنه، Parry کردن هم اکثرا فقط جزو گزینه سپرهای سبک هست. تایمینگ دقیقش رو هم از اینجا میتونی ببینی:
و دیگه اینکه این باس انتهایی بازی هست، اگه کار دیگه ای هست که انجام ندادی یا سلاحی لباسی هست که نگرفتی یا منطقه ای بازی هست که هنوز نرفتی بهتره همین الان انجامش بدی. جادوهای داخل بازی، هیومنتی ها، کلاً هر چیزی که هست رو بخر که بعد که این باس رو بزنی بلافاصله بازی تموم میشه و توی دور بعدی دیگه از دستت میرن.
آقا اصلا این grass great shield حتی +10 اش هم بدرد نمیخوره . بهترین سپر همون black iron great shield +10 هستش .
خو منم نگفتم که برای دفاع کردن ازش استفاده کن، فقط گفتم که برای افزایش سرعت استامینا ریکاوری هستش، یعنی اصلاً نیاز نیست ازش استفاده کنی فقط باید Equip باشه و یه سپر دیگه رو دستت بگیر.

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162
متاسفانه من با کیبورد و ماوس روی پی سی بازی کردم و دکمه دقیقش رو نمیدونم ولی اگه متوجه شده باشی برای سپری که توی دست چپت میگیری همیشه دو تا انیمیشن وجود داره، یکی مال دفاع کردن هست و اون یکی هم بسته به سپری که استفاده میکنی فرق میکنه، Parry کردن هم اکثرا فقط جزو گزینه سپرهای سبک هست. تایمینگ دقیقش رو هم از اینجا میتونی ببینی:
و دیگه اینکه این باس انتهایی بازی هست، اگه کار دیگه ای هست که انجام ندادی یا سلاحی لباسی هست که نگرفتی یا منطقه ای بازی هست که هنوز نرفتی بهتره همین الان انجامش بدی. جادوهای داخل بازی، هیومنتی ها، کلاً هر چیزی که هست رو بخر که بعد که این باس رو بزنی بلافاصله بازی تموم میشه و توی دور بعدی دیگه از دستت میرن.

خو منم نگفتم که برای دفاع کردن ازش استفاده کن، فقط گفتم که برای افزایش سرعت استامینا ریکاوری هستش، یعنی اصلاً نیاز نیست ازش استفاده کنی فقط باید Equip باشه و یه سپر دیگه رو دستت بگیر.
ببخشید حالت new game + چه فرقی با new game معمولی داره ؟

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162
نمیدونم چرا هروقت آهنگ firelink shrine و آهنگ مبارزه با ornstein و smough و آهنگ مبارزه با quelaage رو میشنوم موهای تنم سیخ میشه . مخصوصاً آهنگ ornstein و smough که واقعا یه شاهکاره منو یاد فیلم قطار قطبی و ارباب حلقه ها و از این دست فیلم ها میندازه . ولی من نمیدونم اگه چیزی به اسم گروه کُر نبود میازاکی میخواست چه آهنگی واسه ی بازیش بذاره ؟ آخه اکثر آهنگای بازیش صدای گروه کُر هستش که چند تا مرد صدا کلفت همزمان دارن با هم هاااااا هااااااا هاااا میکنن .

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,430
نام
مسلم
ببخشید حالت new game + چه فرقی با new game معمولی داره ؟
از نظر داستانی فرقی نداره ولی آیتم ها، سلاح ها و لباس ها، جادو ها، لولت، روح هایی که جمع کردی، هیومنتی هایی که داری، بونفایر هایی که کیندل کردی، تعداد آپگریدهایی که روی استوس فلکس گزاشتی به نیوگیم پلاس منتقل میشن و از ابتدای بازی در دسترس هستن. ست لباس گوین رو هم میتونی از یکی فروشنده ها بخری. همینطور دشمن ها و باس ها قویتر میشن و دفاع و جونشون هم بیشتر میشه.

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162
آقا بالاخره تونستم gwyn رو هم بکشم . ولی توی new game + با اینکه لباس havel تنم هست و black iron greatshield +10 دارم و شمشیر qulaage رو تا آخر ارتقا دادم توی همون undead burg هم میتونی با ۳ تا ضربه بمیری و باید هرکدومو با quelaage دو بار بزنی تا بمیرن . کسی میدونی چیکار میشه کرد که بیشتر مقاوم شد تا مثل سابق بازی با havel set کسی نتونه بکشتت و همه رو بکشی ؟
راستی این آهنگ مبارزه با gwyn مثل این آهنگ آرامش بخشا بود که توی آسانسور ها پخش میکنن .
راستی این گوین اسمش منو یاد اسم بیسکوییت جُوین میندازه .

milad.sha

کاربر سایت
Nov 4, 2018
269
آقا بالاخره تونستم gwyn رو هم بکشم . ولی توی new game + با اینکه لباس havel تنم هست و black iron greatshield +10 دارم و شمشیر qulaage رو تا آخر ارتقا دادم توی همون undead burg هم میتونی با ۳ تا ضربه بمیری و باید هرکدومو با quelaage دو بار بزنی تا بمیرن . کسی میدونی چیکار میشه کرد که بیشتر مقاوم شد تا مثل سابق بازی با havel set کسی نتونه بکشتت و همه رو بکشی ؟
راستی این آهنگ مبارزه با gwyn مثل این آهنگ آرامش بخشا بود که توی آسانسور ها پخش میکنن .
راستی این گوین اسمش منو یاد اسم بیسکوییت جُوین میندازه .
لولت چند بود وقتی بازیو تموم کردی؟

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162
آقا سلام من dark souls prepare to die edition رو توی xbox 360 بازی میکنم و دنبال Artorias of the Abyss DLC) واسه ی XBOX360 میگردم ولی توی اینترنت لینک دانلود پیدا نکردم لطفا اگه کسی میتونه پیدا کنه لینکشو واسم بذاره . در ضمن من این بازی رو بصورت CD تهیه کردم و حالا CD رو توی ایکس باکس ۳۶۰ نصب کردم و دیگه نیازی به CD نیست . CD هم مال شرکت پرنیان هستش . سوالم اینه که اگه من DLC رو دانلود کنم ممکنه به ورژن بازی نخوره ؟ درضمن میشه یکی یه توضیح کلی در مورد این DLC بهم بده ؟ در مورد اینکه چطور واردش بشیم ؟ مثلا اگه DLC رو ریختیم باید توی یکی از مکان های بازی جای جدید رو پیدا کنیم یا اینکه توی همون منوی اول بازی گزینه ی DLC هستش ؟

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,430
نام
مسلم
آقا سلام من dark souls prepare to die edition رو توی xbox 360 بازی میکنم و دنبال Artorias of the Abyss DLC) واسه ی XBOX360 میگردم ولی توی اینترنت لینک دانلود پیدا نکردم لطفا اگه کسی میتونه پیدا کنه لینکشو واسم بذاره . در ضمن من این بازی رو بصورت CD تهیه کردم و حالا CD رو توی ایکس باکس ۳۶۰ نصب کردم و دیگه نیازی به CD نیست . CD هم مال شرکت پرنیان هستش . سوالم اینه که اگه من DLC رو دانلود کنم ممکنه به ورژن بازی نخوره ؟ درضمن میشه یکی یه توضیح کلی در مورد این DLC بهم بده ؟ در مورد اینکه چطور واردش بشیم ؟ مثلا اگه DLC رو ریختیم باید توی یکی از مکان های بازی جای جدید رو پیدا کنیم یا اینکه توی همون منوی اول بازی گزینه ی DLC هستش ؟
نسخه dark souls prepare to die edition شامل DLC هم هست. اول باید بری به Darkroot Basin و هایدرا رو بکشی. بعد پشت دریاچه یه کریستال گولم هست که اونو رو هم باید بکشی (مواظب باش غرق نشی). بعدش یه بار برمیگردی پیش بونفایر و استراحت میکنی (یا از بازی خارج میشی و دوباره وارد میشی) و بعد دوباره برمیگردی به جایی که هایدرا رو کشتی، یه NPC جدید اضافه شده به اسم Dusk of Oolacile، باهاش صحبت میکنی و وقتی دیالوگ هاش تموم شد باید بری به ابتدای Duke Archive و کریستال گولمی که عکسشو زیر گذاشتم رو بکشی.
sg_golembrokenpendant.jpg

یه آیتم بهت میده به اسم Broken Pendant. بعد دوباره برمیگردی پشت دریاچه همونجایی که کریستال گولم اولی رو کشتی، یه جسم سیاهرنگ هست. باهاش اینترکت میکنی و وارد دنیای DLC میشی.

sg_blackportal.jpg

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
162
آقا من توی این artorias موندم خیلی وحشیه با اینکه سلاحم هم great lord greatsword +4 که از روح گوین هم ساختمش و سپرم که black iron greatshield +10 هستش نمیدونم چجوری بکشمش . لطفا یکی راهشو بهم بگه .

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
آقا من توی این artorias موندم خیلی وحشیه با اینکه سلاحم هم great lord greatsword +4 که از روح گوین هم ساختمش و سپرم که black iron greatshield +10 هستش نمیدونم چجوری بکشمش . لطفا یکی راهشو بهم بگه .
با سپر باهاش نجنگ
سعی کن حرکاتشو جاخالی بدی

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,430
نام
مسلم
همون روشی که برای افزایش استامینا ریکاوری قبلاً بهت گفتم رو استفاده کن، دورش بچرخ و سپرت بالا باشه (البته اگه همیشه سپرت بالا باشه استامینات دیرتر پر میشه، پس بعد از هر ضربه سعی کن یکی دو ثانیه سپر رو بیاری پایین تا استامینات سریعتر پر بشه) و هر وقت فرصت بهت داد یه ضربه بهش بزن. وقتی هم که ازت فاصله گرفت و خواست بپره روی سرت بدو طرفش و قل بخور. دیگه چیز خاصی نداره. هر چی سبکتر هم باشی بهتره.

• Like
Reactions: digdig

digdig

کاربر سایت
Nov 23, 2018
139
از دوستان کسی میدونه چرا نمیشه در نسخه ps4 بازی ساین بقیه پلیر ها را دید؟ من همه موارد را رعایت کردم. ولی ساین که بقیه میگذارند برای سامن شدن را نمیتونم بببنم. چند جا خارجی سرچ کردم انگار حرف از NAT TYPE بود. از من شماره ۳ است.

Sent from my motorola one macro using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر