Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:

grobs

کاربر سایت
Mar 28, 2015
29
نام
mohamad
الان فک نکنم بتونی باهاش بجنگی، اگر بخوای بجنگی بدون شک می تونم بگم سخت باس کل بازی میشه برات، اصلا طوری که این میجنگه هیچکدوم از باس نمی جنگند خیلی خیلی سریع هست ....
بیارش گوشه مپ که بیشترین فاصله رو با زوبین ها داشته باشه، بعد که خواست شروع کنه به ضربه زدن خاجالی بده و بدو سمت یکی از زوبین ها (هر کدوم که به سمت باس بود) و سریع یه شلیک کن و از زوبین دور شو....
این زوبین ها همزمان چند تا تیر شلیک می کنند اگر بتونی خوب با باس میزونی کنی و تمام تیرهاش بهش میخوره تقریبا 90 تا 95% خون ــش رو می بره با یه شمشیر میمیره ....
یا میشه با سپر pery کردش اون موقعه شانس خورد تیر ها زیاده تره
من که new game plus به 20 ثانیه نکید با GRAT RESELATER SOULS هر بار 750 تا دمیج گرفتم
کلا سخترین باس بازی SPIDER هست به نظرم و SMELTER DEMON

RegisIII

کاربر سایت
Apr 3, 2012
4
درود
دوستان من از بازی این چیزا رو دارم:
[Dark Souls II [reloaded
update 1.02
update 1.04
update 1.05
دی ال سی جداگانه Crown of the Ivory King نسخه FTS
یکی از دوستان کامل راهنمایی کنه: آپدیت تا چه ورژنی اومده؟ تا اون جایی که خودم فهمیدم فکرکنم تا ورژن 1.15 اومده باشه. خودم چند ماه پیش یه سایتی پیداکردم که تا ورژن 1.10 رو به ترتیب گذاشته بود واسه دانلود. اشتباه کردم دانلود نکردم همشونو. الان هرچی می گردم اون سایتو پیدانمی کنم. البته آپدیت 1.10 رو تونستم پیداکنم.
اون دی ال سی (سوم) که جداکانه دارمش، هنگامی که نصبش می کنم آپدیت بازیو می کنه 1.06. می خواستم یکی لینک آپدیت ها رو جداگانه بده، جوری که بدون نیاز به نصب دی ال سی بازی آپدیت بشه.
یه چیز دیگه، تا اون جایی که فهمیدم فایل های اصلی DLCهای بازی چندتا فایل لایسنس هستن. می خواستم بدونم اگه بازی آپدیت باشه و اون فایل های لایسنس رو جداگانه (و به صورت دستی) کپی کنم، DLCهای بازی ریخته می شه؟اگه این طوره، یکی رخمت بکشه و فایل های DLCهای بازی (که چهارمیش هم اومده) رو که حجم کمی هم داره آپلودکنه و لینکش رو بزاره.
DLC چهارم که نامش Scholar of the First Sin هست، جداگانه واسه دانلود هست؟ (مانند DLC سوم)
ممنون

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
سلام
یکم دیر به تاپیک سر زدم :d .. حقیقتش من 2-3 بار خواستم بازی رو شروع کنم ولی خیلی سردرگم شدم . بار اول قبل majola حسابی راهمو گم کردم دفعه بعد هم
مرتکب گناه خیلی بزرگی شدم (trainer) که تا old forest (درسته؟) رسیدم .. اونجا هم 1-2 تا باس زدم ولی لذت بازی رفته بود و بیخیال شدم. حالا برای من که دفعه اولمه
میخوام شروع کنم یکم راهنمایی بکنین شاید بخاطر میازاکی رفتم ps4 خریدم :d
تو چند تا ویکی مختلف توضیح داستان بازی خیلی مفصل بود و اصلیترین دلیلم هم داستانش هست فقط اگر بدونم با چه استراتژی بازی کنم سختی قابل تحمل تر(!) میشه :d

Ebrahim-ZH

کاربر سایت
Sep 27, 2014
325
سلام
یکم دیر به تاپیک سر زدم :d .. حقیقتش من 2-3 بار خواستم بازی رو شروع کنم ولی خیلی سردرگم شدم . بار اول قبل majola حسابی راهمو گم کردم دفعه بعد هم
مرتکب گناه خیلی بزرگی شدم (trainer) که تا old forest (درسته؟) رسیدم .. اونجا هم 1-2 تا باس زدم ولی لذت بازی رفته بود و بیخیال شدم. حالا برای من که دفعه اولمه
میخوام شروع کنم یکم راهنمایی بکنین شاید بخاطر میازاکی رفتم ps4 خریدم :d
تو چند تا ویکی مختلف توضیح داستان بازی خیلی مفصل بود و اصلیترین دلیلم هم داستانش هست فقط اگر بدونم با چه استراتژی بازی کنم سختی قابل تحمل تر(!) میشه :d

سلام
کلا منم سبک RPG با ابن بازی شروع کردم و عاشقش شدم، 6-7 هم در مجموع رفتم.بازی حوصله بری اولش ، با حوصله و صبر به اون درجه میرسی که ادامه بازی لذت بخشه و قلق کار دستت میاد.
بدون ترینر و هیچ چیزی هم میشه راحت رفت فقط اون سبک شخصیتت در اول مهمه چون تازه کاری بهتر جنگجو یا شوالیه بیاری. تو روند بازی level up میزنی چیزیایی که لازمه تو سخت شدن بازی دووم بیاری کلا با زبون عادی باید جریان بازی داشته باشی :d
میتونی تو این تاپیک داستان سولز ها رو دریابی:d
http://forum.bazicenter.com/thread88580/

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
اقایون راهی هست که بشه نسخه codex بازی scholar of first sin رو به استیم شناسوند.اگه هست لطفا راهنمایی کنید

بله فقط کافیه که فایل های بازیو به این مسیر منتقل کنید:

C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Dark Souls II Scholar of the First Sin​

metal2006

کاربر سایت
Oct 8, 2009
319
نام
هادی
بله فقط کافیه که فایل های بازیو به این مسیر منتقل کنید:

C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Dark Souls II Scholar of the First Sin​

این کار رو انجام دادم ولی 700 مگ بیشتر نمیشناسه با توجه به اینکه کل حجم دانلودی 11 گیگ هست. اگه شما بازی رو دارید لطف می کنید از پوشه استیم این بازی یک عکس بزارید تا ببینم دقیقا فایلها باید در چه مسیری ریخته بشه

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
این کار رو انجام دادم ولی 700 مگ بیشتر نمیشناسه با توجه به اینکه کل حجم دانلودی 11 گیگ هست. اگه شما بازی رو دارید لطف می کنید از پوشه استیم این بازی یک عکس بزارید تا ببینم دقیقا فایلها باید در چه مسیری ریخته بشه

متاسفانه من الان بازیو نصب ندارم ولی یادمه اولش یک مقدار از فایل های بازی که دستکاری شدن رو آپدیت میکنه برای همین ممکنه یکم طول بکشه

اگه مشکل حل نشد تو این تاپیک همه واردن میتونید بپرسید شبکه ی رسمی Valve با نام Steam

SH!N!GAMi

کاربر سایت
Sep 25, 2011
267
نام
میلاد
این آیتم های soul بعد از کشتن باسها یا موجودات میده فقط برای پوله یا نه بعدا ممکنه با آیتمی ترکیب بشه یا جایی لازم باشه ؟

کلا از سول هم به عنوان پول و هم برای Lvlup میتونی استفاده کنی، اما ...

سولهایی که از باسها دراپ میشه رو فعلا نگه دار چون جلوتر میتونی با تحویل دادن این سولها، شمشیر و سپر و کمان و اینجور چیزا بگیری.

amirm5759

کاربر سایت
Sep 27, 2011
131
سلام به همه اساتید
دوستان من قبلا بازی dark souls II رو شروع کردم ولی همون اول بازی کلا گیج شدم و قید بازی رو زدم (دفعه اولمه ds بازی میکنم)
الان دوباره میخوام بازی رو شروع کنم اگه میشه راهنماییم کنید کلا چه جوری شروع کنم چه نژادی انتخاب کنم؟ چه گیفتی انتخاب کنم؟(الان نژاد knight و گیف life ring رو انتخاب کردم خوبه؟)کلا برای پیشرفت تو بازی چه کارایی باید بکنم؟
اگرم لینک آموزشی یا ویدیو آموزشی دارید (برای نوب های ds:()بزارید ممنون میشم
ممنون

amirm5759

کاربر سایت
Sep 27, 2011
131
سلام به همه اساتید
دوستان من قبلا بازی dark souls II رو شروع کردم ولی همون اول بازی کلا گیج شدم و قید بازی رو زدم (دفعه اولمه ds بازی میکنم)
الان دوباره میخوام بازی رو شروع کنم اگه میشه راهنماییم کنید کلا چه جوری شروع کنم چه نژادی انتخاب کنم؟ چه گیفتی انتخاب کنم؟(الان نژاد knight و گیف life ring رو انتخاب کردم خوبه؟)کلا برای پیشرفت تو بازی چه کارایی باید بکنم؟
ممنون
ممنون میشم یکی جواب منو بده

SA+

کاربر سایت
Oct 1, 2013
130
سلام به همه اساتید
ممنون

سلام...
تو این بازی هیچ "باید"ای وجود نداره که خودت رو محدود کنی به اینکه حتما فلان چیزو انتخاب کنی یا از فلان اسلحه استفاده کنی ...
باید همه چی رو تجربه کنی .... توضیحات آیتم ها رو بخون و از امتحان کردن نژادهای مختلف و ... نترس .
ویدیو های پایین می تونن برای شروع بهت کمک کنن.

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
سلام. متاسفانه این مشکل واسه منم پیش اومده بود. مجبور شدم بازیرو دوباره از استیم دانلود کنم.
اگه مشکلتون حل شده ID استیمتون رو بدین که آنلاین بزنیم بعدا :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر