Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:

amirm5759

کاربر سایت
Sep 27, 2011
131
سلام
دوستان راهی هست که موقع مردن سولهای کمتری از دست بدم؟؟
خودتون برای اینکه موقع مردن حدالامکان سول کمتری از دست بدید چیکار میکردید؟؟یه راهی بهم بگید ممنون میشم
ممنون میشم کامل توضیح بدید بد جوری تازه کارم

SA+

کاربر سایت
Oct 1, 2013
130
سلام
دوستان راهی هست که موقع مردن سولهای کمتری از دست بدم؟؟
خودتون برای اینکه موقع مردن حدالامکان سول کمتری از دست بدید چیکار میکردید؟؟یه راهی بهم بگید ممنون میشم
ممنون میشم کامل توضیح بدید بد جوری تازه کارم

راهی نداره ...

ولی اگه بتونی برگردی به همون جایی که مردی، می تونی سول های از دست رفتت رو که روی زمین مثل یه ابر سبز افتاده، دوباره جذب کنی ... در واقع بعد از مردن سول هات از بین نمیرن .. مگر اینکه قبل از برداشتن سول هات از روی زمین دوباره بمیری

amirm5759

کاربر سایت
Sep 27, 2011
131
دوباره سلام ببخشید سوالام داره زیاد میشه پست های قدیمی هم نگاه میکنم ولی بعضی از سوالهارو هرچی میگردم تو پستهای قدیمی پیدانمیکنم واسه همین اینجا مطرح میکنم ببخشید اگه تکراریه
1.من الان برای اولین بار وارد ماژولا شدم بعد بونفایرشو روشن کردم با اون زنه هم حرف زدم ولی وقتی لول آپ رو میزنم گزینه CONFIRM اش غیر فعاله نمیدونم واسه چی اینطوره.باید سولهام به تعداد خاصی برسه تا بتونم لول آپ کنم؟
2.اولین جایی که بعد از ورود به ماژولا باید برم کجاست؟؟من یه بار رفتم تو FOREST FALLEN GIANT ولی ترسیدم اشتباه اومده باشم یا الان وقتش نباشه بیام اینجا برگشتم بیرون
3.با اون مرد افسرده صحبت کردم و منو برد تو BLUE COVENANT فرقه خوبیه؟توش بمونم؟
4.با این لول پایینم الان میتونم بازیرو شروع کنم و برم سراغ باسها؟؟
شرمنده طولانی شد

SA+

کاربر سایت
Oct 1, 2013
130
دوباره سلام ببخشید سوالام داره زیاد میشه پست های قدیمی هم نگاه میکنم ولی بعضی از سوالهارو هرچی میگردم تو پستهای قدیمی پیدانمیکنم واسه همین اینجا مطرح میکنم ببخشید اگه تکراریه
1.من الان برای اولین بار وارد ماژولا شدم بعد بونفایرشو روشن کردم با اون زنه هم حرف زدم ولی وقتی لول آپ رو میزنم گزینه CONFIRM اش غیر فعاله نمیدونم واسه چی اینطوره.باید سولهام به تعداد خاصی برسه تا بتونم لول آپ کنم؟
2.اولین جایی که بعد از ورود به ماژولا باید برم کجاست؟؟من یه بار رفتم تو FOREST FALLEN GIANT ولی ترسیدم اشتباه اومده باشم یا الان وقتش نباشه بیام اینجا برگشتم بیرون
شرمنده طولانی شد

1- بله ، دقیقا ... پایین لولت می نویسه چقدر لازم داری تا لول آپ کنی
2- همون Forest برای شروع مناسبه ... نگران مسیر اشتباه نباش .. مسیر اشتباه وجود نداره ، هرجا بری به یه هدفی میرسی...
3- اگه آنلاین بازی می کنی ، بودن تو این فرقه تاثیر داره وگرنه فایده ای نداره ... فعلا توش بمون تا یه فرقه جدیدی پیدا کنی
4- بله .. بستگی به مهارت و سبک بازیت داره ... با هر لول هر جایی خواستی می تونی بری ... ولی اگه دیدی دشمنا یه جا خیلی قوی هستن به معنیه اینه که باید لول آپ کنی و قویتر شی

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
شرمنده طولانی شد

کاش من جای تو بودم..تا چندماهی امکان سولز بازی کردن رو ندارم متاسفانه ..تا میتونی ازش لذت ببر :)

لول پائین یا بالا در زدن باس چندان تاثیری نداره چون بهرحال میمیری :d یه ذره زود تر یه ذره دیرترش مسئله س:d همین اول بازی چنتا توصیه کنم اول اینکه سبک مسافرت کن..گول خوفناک بودن شمشیر و زره اینارو نخور..من خودم لخت میرفتم وسط گود :d سبک که باشی دست و بالت بابت ابتکار عمل علی الخصوص "قلت خوردن" خیلی باز تره..سرعت عمل تو تصمیم گیری هات خیلی حیاتیه و با لباس و تجهیزات سبک و معقول برآورده میشه... دوم اینکه امیدتو از دست نده :d مهم ترینش همینه :d بعد اینکه هر سوراخی که پیدا کردی برو توش یه چرخی بزن :d واسه رسیدن به منطقه ای که اول بازی به اسم درانگلیک نشون داده میشه شما باید روح 4 تا باس اصلی رو تو آیتم هات داشته باشی... ازون کانونت هم بیا بیرون..بعضاً برای بعضی باس فایت ها قابلیت احضار یار کمکی رو غیر فعال میکنن..

خدا بهمرات :d

پ.ن : دوستانی که تو چندصفحه قبل با The Purser گوگول مامانی :d مشکل داشتن باید بهشون یادآور بشم که باس فایت بی نهایت آسونیه...تنها نکته ای که موقع مبارزه باید بهش توجه کنید اینه که از سمت راستش بصورت دایره وار (رو خوده باس Lock Target کنید) حرکت کنید و بعضاً جاخالی بدین..من چهاربار بازی رو پلات کردم همیشه اولین باسی که میرفتم سراغش همین بود.. ابهتش تو حلقم..وقتی شمشیرشو تا دسته فرو میکرد تو قفسه سینه م..:d .. خدایا...بازی عشقه:x

پ.ن : دوستان فایل x360ce که واسه دسته س رو اگه میشه واسم آپلود کنید..کاملش رو... گم کردمش :|

آخرین ویرایش:

amirm5759

کاربر سایت
Sep 27, 2011
131
سلام ممنون از پاسخ ها و راهنماییهای خوبتون
1.من الان همه جم لایف هام تموم شده جونم هم خیلی کمه چی کار کنم؟
2.چجوری وزنمو کم کنم جایی هستش که بشه آیتمهامو بفروشم؟
3. این لایف رینگ کارش دقیقا چیه؟چه جوری ازش استفاده کنم؟
4.تو forest fallen...یه جا هست از نردبون میریم بالا یه آدم درشت اندام با زره نشسته باهامونم کاری نداره باهاشم نمیشه حرف زد این کیه؟بزنمش یا نه؟
بازم بابت سوالات زیادم معذرت خواهی میکنم

SA+

کاربر سایت
Oct 1, 2013
130
سلام ممنون از پاسخ ها و راهنماییهای خوبتون
1.من الان همه جم لایف هام تموم شده جونم هم خیلی کمه چی کار کنم؟
2.چجوری وزنمو کم کنم جایی هستش که بشه آیتمهامو بفروشم؟
3. این لایف رینگ کارش دقیقا چیه؟چه جوری ازش استفاده کنم؟
4.تو forest fallen...یه جا هست از نردبون میریم بالا یه آدم درشت اندام با زره نشسته باهامونم کاری نداره باهاشم نمیشه حرف زد این کیه؟بزنمش یا نه؟
بازم بابت سوالات زیادم معذرت خواهی میکنم

1- اگه جونت نصف شده (یعنی زیاد مردی) باید human effigy استفاده کنی تا جونت دوباره نرمال بشه ... estus flask هم که داری ، ازش استفاده کن ... باید سعی کنی ضربات رو با سپر دفع کنی یا جا خالی بدی که زیاد damage نخوری و جونت کم نشه .. آیتم هایی که جونت رو برمی گردونن کم هستن

2- اگه زره ای رو که پوشیدی رو از تنت دربیاری وزنت کم میشه ... برداشتن آیتم ها تاثیری تو وزنت ندارن ... فقط Equip کردن اونا وزنت رو کم می کنن... وزنت رو سمت راست-پایین ، توی منویی که زره می پوشی و اینا ، نشون میده

3- حلقه ها رو سمت راست-بالای قسمتی که زره و اسلحه رو Equip می کنی ، باید Equip بشن.. life ring کمی به جونت اضافه می کنه

4- می تونی اونو بکشی و شمشیرش رو برداری ... کشتن یا نکشتنش تاثیری تو روند بازی نداره ... انتخاب با خودته

Qu1ckZ

کاربر سایت
Feb 13, 2012
217
نام
Arash
منم چند وفت پیش خریدم نسخه SotfS رو . لول 155 ـم . خیلی گیم جالبیه به شدت پیشنهاد میشه :D اگه خواستین steam ادد کنین .

amirm5759

کاربر سایت
Sep 27, 2011
131
سلام به همه
دوستان با عرض معذرت دوباره چندتا سوال دارم ممنون میشم جواب بدید
1.من last giant رو کشتم و یه کلید بهم داد این کلید منو میبره پیش pursure؟؟؟کلا این باس اصلی forest falen giant کجاست؟
2.من کلاسم نایت هست و از اول بازی تا حالا(که البته هنوزم درواقع اوایلشم:d)فقط str و vgr ام رو لول آپ کردم بهترین چیزهایی که باید لول آپ کنم چیه؟تمرکزمو رو لول آپ چه چیزهایی بزارم؟
3.من الان قویترین شمشیرم هونیه که اول بازی گرفتم ازشم راضیم تا الان باهاش همرو زدم همینو آپگرید کنم یا وایسم یه شمشیر قوی بگیرم اونو آپگرید کنم؟؟
4.من کلیک که میکنم برای ضربه زدن تو بازی نیم ثانیه بعد ضربه میزنه واسه شماهم اینطوره؟راهی نداره این تاخیرش کم شه؟
5.من با اینایی که سپردستشونه نیزه هم دارن مشکل دارم زدنشون برام سخته قلق خاصی دارن؟
شرمنده طولانی شد

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
سلام به همه
دوستان با عرض معذرت دوباره چندتا سوال دارم ممنون میشم جواب بدید
1.من last giant رو کشتم و یه کلید بهم داد این کلید منو میبره پیش pursure؟؟؟کلا این باس اصلی forest falen giant کجاست؟

>>سلام و خسته نباشید :d بعله این کلید دری که به سمت The Purser میره رو میگشایه ... البته لازم به ذکره که The Purser باس اصلی نیست :d چهار باس اصلی عبارتند از LOST Sinner / The Duke's Dear Fraja/The Rotten/Old Iron King

تواین پیج میتونی باسهای بازی رو ببینی :d http://darksouls2.wiki.fextralife.com/Bosses

2.من کلاسم نایت هست و از اول بازی تا حالا(که البته هنوزم درواقع اوایلشم:d)فقط str و vgr ام رو لول آپ کردم بهترین چیزهایی که باید لول آپ کنم چیه؟تمرکزمو رو لول آپ چه چیزهایی بزارم؟

اشتباه کردی :d تو بازی باید سول هات رو بین همه ی ویژگیهات خرج کنی.. هم باید روی خونت سرمایه گذاری کنی،هم روی استقامت،هم روی شدت ضربات هم روی جادو گری..علی الخصوص گزینه های Atn و spell‌رو اگه اشتباه نکنم :d رو آپدیت کن که بعضی باس فایت ها هستن در کسری از ثانیه با جادو از پا درمیان ولی به ظاهر خیلی وحشتناکن>:)خلاصه اینکه فقط یه ویژگیه خاص رو مد نظر قرار نده و همه رو باهم آپدیت کن..

3.من الان قویترین شمشیرم هونیه که اول بازی گرفتم ازشم راضیم تا الان باهاش همرو زدم همینو آپگرید کنم یا وایسم یه شمشیر قوی بگیرم اونو آپگرید کنم؟؟

همینو آپگرید کن خوبه ولی بهش دل نبند یه شمشیر دومی هم تو دسترس داشته باش که هم سبک باشه هم خوب Damage بده...تو همین Forest Of Fallen Giants یه بخشی هست که مارمولکه ازون آخر داره گوی آتشین پرتاب میکنه ،‌یه راهرویی هست که سمت چپش رو اگه بری یه صندوقچه هست توش یه شمشیر Fire Sword هست که علاوه بر ضربه ی معمولی یه ضربه ی آتشین هم به دشمن وارد میکنه.. من دوبار بازی رو بااین شمشیر رفتم.ازش راضی بودم :d پیداش کن و روش سرمایه گذاری کن که سربلندت میکنه :)

4.من کلیک که میکنم برای ضربه زدن تو بازی نیم ثانیه بعد ضربه میزنه واسه شماهم اینطوره؟راهی نداره این تاخیرش کم شه؟

اوایلش اینطوره چون شخصیتت ضعیفه یه مقدار که استقامتش بره بالا سریع ضربه رو میزنه..نیم ثانیه هم نیست..نصف نیم ثانیه..پیشنهاد میکنم بازی رو با گیم پد بازی کنی و قدرت واقعی رو احساس کنی :d

5.من با اینایی که سپردستشونه نیزه هم دارن مشکل دارم زدنشون برام سخته قلق خاصی دارن؟

روشون LOCK Target رو بزن و بدون دفاع برو جلوشون...وقتی ببینن سپر نداری نیزه رو میدن سمتت و تو سریع دفاع کن و اون معمولاً دوسه ضربه دیگه هم بهت وارد میکنه ولی تو دور بزنش برو از پشته سر شمشیرو تا دسته فرو کن تو نخاعش :d :|

شرمنده طولانی شد

آبی رنگ هارو بخون :d

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
دوستان یه نسخه ای از Dark Soul II قرار بود برای PC بهار بیاد که بقیه DLCها رو شامل میشد و از DX11 پشتیبانی میکرد و ... خبری ازش شد ؟

amirm5759

کاربر سایت
Sep 27, 2011
131
آبی رنگ هارو بخون :d
ممنون از پاسختون اتفاقا اون شمشیررو برداشتم ولی نمیدونم چرا وقتی انتخابش میکنم کنارش عکس یه ضربدر میاد و دمیجش هم خیلی کم میشه خیلی از صلاحام اینطوریه
اگه راه حلشو بگید ممنون میشم
اگه میشه نحوه lock target وpery کردن هم بگید
خیلی خیلی ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر