Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:

P.A.T.R.I.O.T

کاربر سایت
Jul 22, 2012
380
نام
Taha
1.5محل شروع هر دو DLC اینجا گفته شده.
برای اطمینان بعد از نصب تو inventory قسمت کلید ها رو نگاه کن باید دو کلید Dragon Talon و Heavy Iron Key باشه.

این چند مدت داشتم تو خود بازی ولگردی میکردم و الان تازه رفتم واسه ی Dlc ها که دیدم دوتا کلیدی که گفتی رو ندارم ! :d
تو سالن اولیه داخل Dlc ها , همه ی در بزرگ ها بستن و نمیشه کاریشون کرد !!!

راهه حلی هست ؟ یا Dlc ها دوباره از اول بریزم ؟

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
این چند مدت داشتم تو خود بازی ولگردی میکردم و الان تازه رفتم واسه ی Dlc ها که دیدم دوتا کلیدی که گفتی رو ندارم ! :d
تو سالن اولیه داخل Dlc ها , همه ی در بزرگ ها بستن و نمیشه کاریشون کرد !!!

راهه حلی هست ؟ یا Dlc ها دوباره از اول بریزم ؟
.
دوست عزیز یکی از دوستان هم همین مشکل رو داشت....شما وارد بازی شدی ببین ورژن ات چنده؟؟ اگه 1.05 بود....به احتمال خیلی زیاد لایسنس های بازی رو به درستی جای خودش نریختی! (( مشکل باز نشدن در های ورودی تو dlc برای دوستان با ریختن صحیح فایل لایسنس حل شد))...
.
وقتی شما به درستی اپدیت کرده باشی و فایل های لایسنس رو ریخته باشی به محض اینکه بازی رو لود میکنی یک سری ایتم و 2 تا کلید به invertory اتون اضافه میشه.

M0hamm@d

کاربر سایت
Jun 25, 2014
67
دوستان این آیتم Estus Flask رو از کجا میشه پیدا کرد؟ حدود 10 ساعت بازی کردم ولی چیزی پیدا نکردم :d

Estus Flask Shard رو باید پیدا کنی بری پیش زنه تو ماجولا آپگریدش کنی تا تعدادش بره بالا..حتما پیدا کردی یادت رفته بری پیش زنه:d

dukenukem22

کاربر سایت
May 25, 2013
693
دوستان برای باس Fume Knight یکی از npc هایی که میتونی احضار کنی Carhillion هستش گویا. درسته؟ لوکیشن summon ش کجاست؟
من کنار بونفایر نزدیک باس؛ محل summon کردن یه npc دیگه رو میبینم، منتها مال Carhillion نیستش اونجا...

mmosmosi

کاربر سایت
Nov 29, 2012
233
دوستان برای باس Fume Knight یکی از npc هایی که میتونی احضار کنی Carhillion هستش گویا. درسته؟ لوکیشن summon ش کجاست؟
من کنار بونفایر نزدیک باس؛ محل summon کردن یه npc دیگه رو میبینم، منتها مال Carhillion نیستش اونجا...

برای این باس 2 تا فانتوم میشه احضار کرد و مکانشون همد یکی داخل اتاق بنفایر نزدیک مکان باس هست و اون یکی هم قبل از در ورودی اتاق باس هست

راستی اگه سر این باس فانتوم احضار کنی میزان دمیج وارد شده بهش رو زیر 50 درصد میشه و بهتره که تنهایی بری سراغش

P.A.T.R.I.O.T

کاربر سایت
Jul 22, 2012
380
نام
Taha
.
دوست عزیز یکی از دوستان هم همین مشکل رو داشت....شما وارد بازی شدی ببین ورژن ات چنده؟؟ اگه 1.05 بود....به احتمال خیلی زیاد لایسنس های بازی رو به درستی جای خودش نریختی! (( مشکل باز نشدن در های ورودی تو dlc برای دوستان با ریختن صحیح فایل لایسنس حل شد))...
.
وقتی شما به درستی اپدیت کرده باشی و فایل های لایسنس رو ریخته باشی به محض اینکه بازی رو لود میکنی یک سری ایتم و 2 تا کلید به invertory اتون اضافه میشه.

ممنون , درست شد !
همین اولم رفتم واسه ی Fume Knight ! :d باره هشتم زدمش ولی کلی اعصابمو خراب کرد !!! )x
لامصبا اصلا از نظر نفس و استقامت کم نمیارن ...
پشت سره هم ضربه , ضربه , ضربه !

ولی با Smelter Demon Blue مشکل داشتم ! کم کمش 15 بار منو کشت ...

راستی یکی از دوستان اسم Smelter Hammer رو آورد , فوق العادست ! چه دمیجی میزنه , ولی خیلی کنده . ( طبق عادت با عنصر dark قاطیش کردم :-b )

mmosmosi

کاربر سایت
Nov 29, 2012
233
سومین باس dlc رو هم کشتم(Smelter Demon آبی)

هر چی تنهایی رفتم سراغش منو کشت و اخر سر فاتوم احظار کردم و از دور با لایتینگ اسپیر کشتمش

-----------------

یه ایتم پیدا کردم جون میده برای کسایی که افلاینن و اصلا انلاین نمیشن

Hollow%20Skin.png

Hollow Skin

وقتی که این رو بپوشید اولا دیگه اصلا نفرین نمیشد چون مقاومتش 1000 هست
کارایی اصلیش اینه که وقتی پوشیده باشید در جلوی درهای مخفی که باید دکمه اکشن زده بشه تا باز بشن یه پیغام نوشته میشه و راحت میشه پیداشون کرد

تو حالت انلاین معمولا بازیکن ها جلوی این درها پیغام میزارن تا دیگران پیداش کنن و برای همین پیدا کردن این در ها برای افراد افلاین یکم سخت هست که با این راحت تر میشه

نحوه بدست اوردنش هم رو میتونید تو این ویدئو ببینید

https://www.youtube.com/watch?v=MNBw7t7jn9w

آخرین ویرایش:

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
دوستان من بازی رو تموم کردم، گفتم قبل از شروع دوباره برم سراغ DLCها ولی هر چی گشتم لینک درست درمون گیر نیاوردم واسه دانلودشون، میشه بیزحمت یه لینک مناسب معرفی کنید!؟

آخرین ویرایش:

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین

هر چی تنهایی رفتم سراغش منو کشت و اخر سر فاتوم احظار کردم و از دور با لایتینگ اسپیر کشتمش

-----------------

Hollow%20Skin.png

Hollow Skin

کارایی اصلیش اینه که وقتی پوشیده باشید در جلوی درهای مخفی که باید دکمه اکشن زده بشه تا باز بشن یه پیغام نوشته میشه و راحت میشه پیداشون کرد

تو حالت انلاین معمولا بازیکن ها جلوی این درها پیغام میزارن تا دیگران پیداش کنن و برای همین پیدا کردن این در ها برای افراد افلاین یکم سخت هست که با این راحت تر میشه

.
من خیلی از راه مخفی های بازی رو تا بحال پیدا کردم یه سری اش رو از روی کنجکاوی یه سری هم با جادوی guidance ولی این خیلی جای خاصی بود! ;)
.
خیلی ماسک بدرد بخوریه...البته دیگه دیر شده همه جاهایی که به شدت نفرین میشدی رو پاک سازی کردم....ولی برای دور های بعدی! بدرت میخوره ;;)

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,473
نام
مسلم

-----------------

Hollow%20Skin.png

Hollow Skin

همچین چیزی توی دارک سولز و مقابل Seth خیلی کاربرد داشت:-"

h0p3

کاربر سایت
Jan 14, 2012
147
غول اسبی رو بیخیال شدم :D رفتم اون مسیر skeleton lords بعدش یه جا دیگه و یه غول دیگه هم کشتم (همون که میخزه رو زمین و تف میکنه و اینا :D ). الان همین منطقه رو برم خوبه؟ یا اینکه زوده الان؟ لولم هم 80 هست :(

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
غول اسبی رو بیخیال شدم :D رفتم اون مسیر skeleton lords بعدش یه جا دیگه و یه غول دیگه هم کشتم (همون که میخزه رو زمین و تف میکنه و اینا :D ). الان همین منطقه رو برم خوبه؟ یا اینکه زوده الان؟ لولم هم 80 هست :(
اون کالسکه جهنمی (:d) که زدنش هیچ کاری نداره و یکی از باس فایتای آسون بازیه
شما اول باید اون دو جادوگرو بزنی که نتونن اسکلتارو دوباره زنده کنن بعدشم یه دستگیره هست که وقتی کشیدیش یه گیت آهنی جلوی راهشو میگیره و تصادف میکنه طفلکی :d
بعدش میتونی بزنیش، فقط باید جاخالی بدی از حملاتش، میتونی هر وقت بهش ضربه زدی ازش فاصله بگیری و بری یه گوشه خودتو بسازی :d
وقتی ازش فاصله میگیری شروع میکنه به شلیک دارک مجیکش که به راحتی میشه ازش جاخالی داد و تو اون موقعیت چون سر جاش ایستاده برو تا میخوره بزنش
به همین ترتیب کارش تموم میشه
تو فاز اول که کالسکه سواری میکنه و حال میکنه واسه خودش !!! باید تو اون جاخالی های دیوار قایم شی، ضرباتش نمیگیره بت اگه درست بایستی
==========================================
اون غولی هم که گفتی نفهمیدم چیه، حداقل بگو کدوم منطقه رفتی!؟

M0hamm@d

کاربر سایت
Jun 25, 2014
67

اگه اشتباه نکنم یه غولیه که شبیه کرمه...برو خداپشت وپناهت..درسته...لول رو بیخیال شو..از بازی لذت ببر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر