Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:
سلام دوستان دیروز رفتم یه رم ۴ گرفتم الان ۶ گیگ رم دارم راحت هر دوتا dlc نصب کردم بعد ۲ ماه b-) ( قبلا با رم ۲ درست نصب نمیشد سیستم هنگ میکرد)
old iron king شروع کردم بازی خیلی سخت شده فعلا اولاش :d
راستی از بازی نصب شده با دو تا dlc یه فایل iso ساختم کا ازین بعد راحت باشم;) ( setup رو میخوام باک کنم)

عماد جان یه استراتژی خوب برا زدن این Fume Knight گوساله بده به ما بی زحمت :دی

کلاسم شوالیه هست

به نظرم برای این باس دیگه کلاس مهم نیست ... من خودم Mage بودم و له می شدم :)
ببین اصلا block کردن رو فراموش کن ... دو دستی یه شمشیر بلند رو بگیر دستت و هر وقت حرکتی انجام میده ازش دور شو ....وقتی شمشیر چپ رو Swing میکنه به طرفش Roll کن و فقط یک ضربه بزن و دوباره دور شو ( بزن و در رو )
وقتی هم که خودش رو Buff میکنه تا میتونی ازش فاصله بگیر و وقتی حرکت Stab رو انجام میده به طرفش Roll کن و ضربه بزن...
iframe تو این باس خیلی مهمه پس حتما سعی کن ADP رو تا 30 بالا ببری ... حتما هم سبک برو به مبارزه که fat-roll نداشته باشی...
چون زیاد میمیری ، از Ring of binding استفاده کن که Effigy هات حروم نشه ..Stamina Ring+1 و Third Dragon ring و Ring of Steel Protection+1 هم توصیه میشه :)
موفق باشی
49612836663616713374.jpg

اول برو توی کلبه پیره زن های اول بازی و لولت رو ریست کن و جوری بساز که هم خون ، استقامت و میزان دمیج فیزیکیت بالا باشه

بعد موقع مبارزه هم از انشتر Life ring +3 و انگشتر Third Dragon Ring استفاده کن
تو دو تا جای دیگه یکی رو انشگتر محاف جان بزار که هی مجبور نشی از هیومن افیجی استفاده کنی
اون یکی جا رو هم میتونی هر چی خواستی بزاری

بعد توی اسپل هات معجزه Denial رو بزار و وقتی وارد اتاق شدی ازش استفاده کن
با این معجزه وقتی که خونت به 0 میرسه نمیمیری و باید دوباره یه دمیج دیگه بخوری تا بمیری و باعث میشه که یه شانس دوباره داشته باشی و بتونی راحت تر حمله کنی(راستی وقتی خونت 0 میشه اگه حمله کنی میمیری و باید قبل حمله خونت رو زیاد کنی)

بعد بیخیال بلوک کردن با سپر بشو ولی سپر Blossom Kite Shield رو توی دست چپ داشته باش
برای سلاح هم من دندان اژدهای +5 + lighting یا شمشیر باس lost sinner +5 +lighting رو پیشنهاد میکنم
شمشیر رو دوستی بگیر و بعد این که وقتی که حمله کرد و از زیر حمله هاش قل خوردی یه ضربه سنگین بزن(برای من توی NG+3 این ضربه 1000 تا دمیج بهش میداد)

راستی برای این باس به هیج وجه فانتوم احضار نکن چون اولا میزان دویج وارد شد رو به زیر 50 درصد کاهش میده ،دوما فانتوم ها زیاد قوی نیستن و زود میمیرن

راه اول خیلی طول میکشه و زمان مبارزه زیاد میشه و درصد اشتباه رو بالا می بره .
در مورد راه دوم هم که آتش شمشیر این باس از نوع Dark Flame هست و مقاومت در برابر آتش تاثیر چندانی روش نداره .

بهترین راه اینه :
یه Moonlight great sword دست راست.
یه Gyrm's Shield دست چپ .
لباس به صورتی که Equip load زیر 50 درصد باشه.
انگشتر Stamina Recovery ضروریه.
توی فاز اول مبارزه شمشیر رو با دو دست میگیری فقط به سمت جلو Roll می کنی .
توی فاز دوم مبازه سپر رو هم به دست میگیری و بازم به سمت جلو Roll می کنی با این تفاوت که اون حرکتی که شمشیر رو می کنه توی زمین رو باید ازش فاصله بگیری و همچنین از سپر برای مواقعی که احساس می کنی جا خالی دادن سخته استفاده می کنی .

سلام منم به جمع dark souls بازان گرامی پیوستم و امروز بازی رو از مغازه گرفتم فقط اینکه ورژن بازی رو از کجا بفهمیم؟؟؟ در مورد کلاس ها و کلا چیز های مهم بازی یه توضیح بدید ممنون

سلام
من تازه بازی رو نصب کردم و یخورده برام عجیبه. سوالم اینه که توی بازی هیچ بخشی به نام ابجکت ها و ماموریت ها وجود داره یا نه؟ نمیدونم گفتم شاید مشکلی با کرک بازی وجود داشته باشه یا اینکه کلا سبک این بازی اینجوریه... ولی خب اولش فکر میکردم که مشابه فال اوت یا بوردرلند و کلا سبک ار پی جی باشه اما حالا نمی دونم . اون ویدیوی پست اول هم پاک شده بود. بازی هم واسه شروع یخورده سخته که ظاهرا کلا همینطوریه...

سلام
من تازه بازی رو نصب کردم و یخورده برام عجیبه. سوالم اینه که توی بازی هیچ بخشی به نام ابجکت ها و ماموریت ها وجود داره یا نه؟ نمیدونم گفتم شاید مشکلی با کرک بازی وجود داشته باشه یا اینکه کلا سبک این بازی اینجوریه... ولی خب اولش فکر میکردم که مشابه فال اوت یا بوردرلند و کلا سبک ار پی جی باشه اما حالا نمی دونم . اون ویدیوی پست اول هم پاک شده بود. بازی هم واسه شروع یخورده سخته که ظاهرا کلا همینطوریه...

به Dark Souls خوش اومدی..!!:bighug:

عماد جان یه استراتژی خوب برا زدن این Fume Knight گوساله بده به ما بی زحمت :دی

کلاسم شوالیه هست
.
دوستان عزیز به خوبی و کامل راهنمایی کردن.
برای زدن این باس استراتژی که به نظرم منطقی هست اینه که اولا کسی رو نیاری واسه کشتن باس چون دمیج هات نصف میشه! چه جادو چه شمشیر پس تک و تنها برو به میدون!
.
حتما یه لباس سبک و مقاوم تن ات باشه یا از انگشتر های third dragon - royal soldier استفاده کن که یه بالانسی توی equipment load ات داشته باشی که واسه غلط زدن زیاد سنگین نباشی! و اینکه حتما انگشتر simpletons ring دست ات باشه که خیلی کمک ات میکنه...
.
به نظرم بهترین شمشیر ات رو بردار و 2 دستی بهش ضربه بزن! کمی دقت کن 2-3 نوع بیشتر ضربه نداره وقتی حمله میکنه به اطراف غلت برن و وقتی ساکن شد هر بار دفت کن هر بارر1 ضربه بهش بزن و ازش دوور شو و هیچوقتطمع و عجله نکن که مرگ ات حتمیه!! اگر تونستی غلت بزن و اگر دیدی دیر شده با سپر دفاع اش کن!
.
اگر همین کارو چندین بار انجام بدی شمشیر اش رو آتشین میکنه که به نظرم بهترین روش استفاده از جادوئه! یه جادوی خیلی قوی روش استفاده کنی 300 تا 500 تا میتونی بهش دمیج بزنی حتی خیلی بیشتر... وقتی شمشیر اش اتیش میگیره یکی دوتا حرکت اضافه میشه به حرکاتش ...میتونی عمدا نزدیک اش بشی! به محض اینکه شمشیر اش اتشین شد فاصله بگیری و با جادو بزنی اش! وقتی هم که آتیش سمت ات پرتاب شد! با دقت میتونی از میونش رد بشی!
.
من با این روش فاز اول حمله فیزیکی فاز دوم جادو براحتی زدم اش دوست عزیز امیدورام کمک بنده و دوستان به درد ات بخوره شوالیه!

- - -ویرایش - - -

سلام
.
دقیقا همینطوره دوست عزیز هیچ نقشه! ای وجود نداره (( تو خود بازی وجود نداره! تو گوگل سرچ کن وجود داره! )) - هیچ کدوم از ماموریت هات معلوم نیست! و و و
شما فقط راه میوفتی تو بازی! به دیالوگ های npc ها گوش میدی....داستان رو هم از لابلای دیالوگ ها باید متوجه بشی....به در مه دار رسیدی! ینی درست داری میری! پشت بعضی از در ها خبراییئه!! (( مبارزه های نفس گیر! :d )) . هر وقت دیدی بازی خیلی سخت شده! ینی راه و اشتباه رفتی! (( ینی بی موقع رفتی)) ... شما تا میتونی در های مه دار رو رد کن - لول اپ کن... کمی دنیای بازی رو کشف کن....سوالی بود در خدمتیم!
.
بازی هایی مثل فال اوت - الدر اسکرول و و و بیشتر داستان محور و دیالوگ محور هستند! توی دارک سولز تمرکز روی در گیری و گیم پلی هست اش! شاید اول اش کمی عجیب! سخت! بیرحمانه به نظر برسه! ولی چند ساعت که تحمل اش کنی! تا ساعت ها ازش لذت میبری!
.
پس ادامه بده...!

- - -ویرایش - - -

آقایون من منتظرم DLC ها کامل بیان بعد یه دور دوباره بازی رو برم..!! نسخه ی کامل منتشر میشه دیگه؟؟هان؟؟:-/الکی منتظر نمونم
.
معمولا باید منتشر بشه!
.
ولی بعید هم نیست که منتشر نشه! سر ناشر جاهای خوب خوب گرمه!
.
همین الان dlc هارو شروع کن...!

خب پس تکلیفم مشخص شد... توی چندتا سایت گشتم... یه راهنمای گام به گام هم توی سایت ای جی ان دیدم ولی اون بیشتر منطقه محور بود... توی همون اولین نقشه بعد از طراحی کارکتر گفته بود برو و اون قول ها رو بکش... البته من فقط یکی دیدم اون یکی از پشت قافلگیرم کرد و با یه گاز تموم... اینجا بود که متوجه شدم اون مطلب زیاد بدردم نمیخوره.
حالا جایی رو سراغ دارین که اطلاعاتی درمورد ایتم های بازی بده... کلی چیز میز پیدا میشه توی بازی ولی اکثرا نمیدونم به چه دردی میخوره.

خب پس تکلیفم مشخص شد... توی چندتا سایت گشتم... یه راهنمای گام به گام هم توی سایت ای جی ان دیدم ولی اون بیشتر منطقه محور بود... توی همون اولین نقشه بعد از طراحی کارکتر گفته بود برو و اون قول ها رو بکش... البته من فقط یکی دیدم اون یکی از پشت قافلگیرم کرد و با یه گاز تموم... اینجا بود که متوجه شدم اون مطلب زیاد بدردم نمیخوره.
حالا جایی رو سراغ دارین که اطلاعاتی درمورد ایتم های بازی بده... کلی چیز میز پیدا میشه توی بازی ولی اکثرا نمیدونم به چه دردی میخوره.

سایت های دیگه رو ول کن...!! با راهنما میخای بری بهتره نری..l-)

اولین چیزی که تو دنیای بازی باید بدونی اینه که تنها رفیقت شمشیر و سپریه که تو دستاته..!! دومین نکته اینه که سبک سفر کن تواین مسیر..موقع مبارزه با باس ها لباس سبک=چابکی بیشتر=عکس العمل بهتر=برنده شدن..!! سومین نکته اینه که به هیچ وجه به فکر پاک کردن بازی نباش حتی اگر 1000بار سره یه منطقه مردی...چهارمین نکته اینه که نگران اون عدد پائین سمته راست که با کشتن دشمنا بهش اضافه میشه نباش..بااون میتونی لول آپ کنی و وسایل بخری ولی اگر از دستشون بدی و نتونی دوباره کسبشون کنی باید باهاشون خداحافظی کنی ؛ پس صبور بودن رو تو بازی چاشنی کارت کن..!!
سعی کن قلق باس ها و دشمنا بیاد دستت..چندین مدل دشمن هست که هرکدومشون الگوریتم حمله کردن مخصوص خودشون رو دارن..الگوی حملاتشون بیاد دستت کارت راحت تره..!! هرکلاسی که انتخاب میکنی باید بدونی که موقع Level Up کردن باید به تمام موارد شخصیتت توجه کنی نه اینکه Stamina رو ببری بالا و یا یکی دیگه رو و از بقیه غاقل بشی... حتما حتما روی جادوگری سرمایه گذاری کن..!!

محیط رو کامل بچرخ..باید بدونی که فلسفه ی بازی کشتن 4 تا باس اصلی و رسیدن به قلعه ای به نام Drangelic عه..!!

مهم ترین اصل Dark souls اینه که ازش لذت ببری..!! سوالی بود بیا همینجا بپرس دوستان با کمال میل راهنمائیت میکنن...موفق باشی.:)

آقا منم تازه دارک سولس باز شدم میشه یه توضیحی راجع به لول آپ و bone fire ها و کلاس ها بدید؟

شما بعد ازین که دشمنان رو میکشید از بدنشون یه چیز سفید که همون روحشون(Soul)هست به شما اضافه میشه..این اضافه شدن بصورت عدد در پائین سمت راست صفحه نشون داده میشه..شما باتوجه به مقدار این عدد میتونید Level Up کنید یا وسایل بخرید. برای لول آ‍پ کردن ابزار و وسایلتون تو بازی 3 تا NPC هست که میتونید برید پیششون..اولی تو همون منطقه ی ابتدائی بازی که اسمش Majula هست کنار آهنگریش نشسته و در آهنگری قفله...دوتای دیگه رو تو بازی پیدا میکنید..برای LEvel Up کردن شخصیتی که کنترلش رو برعهده دارید باید برید پیش اون زنی که تو Majula هست..!! فقط باایشون کارتون راه میوفته..
Bonfire ها محل های سیو شدن بازی هستن..اگر روشنشون کنید بازیتون سیو میشه ولی اگر گزینه ی Rest رو بزنید علاوه بر سیو شدن، تمام دشمنایی که تو مسیر کشتید دوباره زنده میشن(چون نفرین شدن و بهشون "Undead" گفته میشه..). از بونفایر ها میتونید برای انتقال سریع بین لوکیشن ها استفاده کنید..

کلاس های بازی بستگی به خودتون داره..هیچ چیزشون باهم فرق نداره. .. من خودم با کلاس Warrior کارم رو شروع کردم و درآخر بازی یک جادوگر درجه یک هم بودم..!! این برمیگرده به طرز صحیح لول آپ کردن کارکترتون..

یاعلی..!!:)

وووووووووف بلاخره تاج دومی رو هم گرفتم ...

شما رو نمیدونم اما من سر Fume Knight قشنگ دو روز مونده بودم

پس فردا آخرین دی ال سی میاد و میریم تو کار تاج Ivory King :d

امیدوارم بعد اونم این کابوس لعنتی ادامه پیدا کنه ، بدجوری معتاد میکنه :bighug:

سلام کسی لینک دانلود آخرین دی ال سی های بازی رو داره؟؟؟؟ فکر کنم آخریش crown of the old iron king باشه من الان خودم crown of the sunken king رو دارم دی ال سی بعدی رو اگه گیر اوردم چجوری باید نصب کنم؟؟؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or