Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:

M0hamm@d

کاربر سایت
Jun 25, 2014
67
این باس اسبی رو چطوری بزنم؟ :( موقعی که میاد میرم تو این دیوارا ولی بازم میخوره بهم ! :| :| بار 3-4 بود که رفتم تو دیوار تا اومد، ولی جونم کم شد و مردم :|

باس اجباری ای نیست..!!بعد از اتمام بازی دوباره بیا پیشش بزنش.!!نزدی هم به جایی برنمیخوره;)

best2best

کاربر سایت
Jul 25, 2013
101
نام
محسن

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
جالبه، موقعی که بازی رو شروع کردم همش اعصابم داغون بود و هر چند دقیقه یه بار میمردم
همینجا هم همش از بازی شاکی بودم و از بچه ها میخواستم راهنماییم کنن تا اینکه تو نت که یه چرخی زدم تنها راهنمایی برای پیشروی در بازی داشتن صبر و حوصله بود و بس :d
به اولین غول بازی که رسیدم (The Last Giant) غیر ممکن بود ردکردنش و انقدر سرش مردم تا یه دفعه با اعصاب اروم نشستم پاش و تونستم بعده بار 30م بزنمش
بازم بازی تا اونجا خیلی سخت بود چون لولم خیلی پایین بود و با سیستم بازی اشنایی نداشتم
الان لولم 149 شده و بعد از 90 ساعت گیم پلی بشدت از بازی لذت میبرم
هنوز تو دور اولم و این 90 ساعت به خاطره گشت و گذار به قصد لذت بردن و کشتن به قصد لول آپ شدن (و بعضی اوقاتم ول کردن بازی و رفتن به صرف ناهار یا شام یا خوابیدن:d) واسم افتاده
کلا الان جوریه که نمیخوام بازی تموم شه چون یجورایی حیفه
دوستان رو میبینم که از دست غول آخرایی مثله The Iron King یا امثالهم شاکین
تا اینجای کار که به Drangleic Castle رسیدمه خیلی خوب بود و باسای مختلفو تو دفعه اول یا بعد از 5-6 بار باخت به خاطر قلقگیری زدم زمین
جاییم غول آخری باقی نمیذارم بمونه :d باید همه جا رو اول کامل پاک سازی کنم تا خیالم راحت شه و دلمم خنک شه (:d) بعدش پیشروی کنم به سمت منطقه بعدی :d
Drangleic Castle خیلی محیط بدی داره و خیلی بازی تو این قسمت افت پیدا کرده، لذت قبل رو نداره اصن، حوصله رفتنشو هم ندارم و بذور اینجا رو میشه تحمل کرد
بعضی جاها بازی بشدت یادآور عناوین مختلفی مثله Resident Evil 4 میشه، مثلا منطقه Brightstone Cove Tseldora اولین بونفایرش که دشمنا و محیط این ناحیه عین رزیدنت اویل 4 بودنو فوقالعاده حس رزیدنتی داشت
یا بونفایر بعدیش که دشمنایی دقیقا مشابه نکرومورفای Dead Space داره و موقع جنگیدن باهاشون خودمو در جایگاه آیزاک دیدم
از طراحی بشدت هنری منطقه Harvest Valley خیلی خوشم اومد و همش موقع بازی کردن به محیط خیره میشدم
از جنبه هنری بازی فوق العاده عالیه و تقریبا همه صحنه ها جالب و چشم نوازن
=================================================================
دوستانی که مشکل زیادی تو مبارزات دارن سعی کنن یه مدت تو بازی دنبال روح جمع کردن و لول آپ شدن باشن
همینکه از لول 100 رد شدید کارتون خیلی راحت میشه، البته به شرط لول آپ صحیح نه هر جور عشقتون کشید لول آپ کنید
باید تو لول آپ کردن توازن رو رعایت کنید و هیچوقت یه قابلیتو تا خرخره بالا نبرید و بقیه رو بیخیال شید و گرنه ممکنه هیچوقت نتونید به آخر بازی برسید و مجبور شید از اول شروع کنید
همین الانش من برای غول آخرای هر منطقه از Bastard Sword+10 استفاده میکنم و غول آخرا خیلی ازش میترسن :d
کلا این Bastard Sword واسه کلاس شوالیه فوق العادس و همه جا کارامده و سلاح مورد علاقه منم هست :d

آخرین ویرایش:

M0hamm@d

کاربر سایت
Jun 25, 2014
67
جالبه، موقعی که بازی رو شروع کردم همش اعصابم داغون بود و هر چند دقیقه یه بار میمردم
همینجا هم همش از بازی شاکی بودم و از بچه ها میخواستم راهنماییم کنن تا اینکه تو نت که یه چرخی زدم تنها راهنمایی برای پیشروی در بازی داشتن صبر و حوصله بود و بس :d
به اولین غول بازی که رسیدم (The Last Giant) غیر ممکن بود ردکردنش و انقدر سرش مردم تا یه دفعه با اعصاب اروم نشستم پاش و تونستم بعده بار 30م بزنمش
بازم بازی تا اونجا خیلی سخت بود چون لولم خیلی پایین بود و با سیستم بازی اشنایی نداشتم
هنوز تو دور اولم و این 90 ساعت به خاطره گشت و گذار به قصد لذت بردن و کشتن به قصد لول آپ شدن (و بعضی اوقاتم ول کردن بازی و رفتن به صرف ناهار یا شام یا خوابیدن:d) واسم افتاده
تا اینجای کار که به Drangleic Castle رسیدمه خیلی خوب بود و باسای مختلفو تو دفعه اول یا بعد از 5-6 بار باخت به خاطر قلقگیری زدم زمین
جاییم غول آخری باقی نمیذارم بمونه :d باید همه جا رو اول کامل پاک سازی کنم تا خیالم راحت شه و دلمم خنک شه (:d) بعدش پیشروی کنم به سمت منطقه بعدی :d
Drangleic Castle خیلی محیط بدی داره و خیلی بازی تو این قسمت افت پیدا کرده، لذت قبل رو نداره اصن، حوصله رفتنشو هم ندارم و بذور اینجا رو میشه تحمل کرد
بعضی جاها بازی بشدت یادآور عناوین مختلفی مثله Resident Evil 4 میشه، مثلا منطقه Brightstone Cove Tseldora اولین بونفایرش که دشمنا و محیط این ناحیه عین رزیدنت اویل 4 بودنو فوقالعاده حس رزیدنتی داشت
یا بونفایر بعدیش که دشمنایی دقیقا مشابه نکرومورفای Dead Space داره و موقع جنگیدن باهاشون خودمو در جایگاه آیزاک دیدم
از طراحی بشدت هنری منطقه Harvest Valley خیلی خوشم اومد و همش موقع بازی کردن به محیط خیره میشدم
دوستانی که مشکل زیادی تو مبارزات دارن سعی کنن یه مدت تو بازی دنبال روح جمع کردن و لول آپ شدن باشن
همینکه از لول 100 رد شدید کارتون خیلی راحت میشه، البته به شرط لول آپ صحیح نه هر جور عشقتون کشید لول آپ کنید
باید تو لول آپ کردن توازن رو رعایت کنید و هیچوقت یه قابلیتو تا خرخره بالا نبرید و بقیه رو بیخیال شید و گرنه ممکنه هیچوقت نتونید به آخر بازی برسید و مجبور شید از اول شروع کنید
همین الانش من برای غول آخرای هر منطقه از Bastard Sword+10 استفاده میکنم و غول آخرا خیلی ازش میترسن :d
کلا این Bastard Sword واسه کلاس شوالیه فوق العادس و همه جا کارامده و سلاح مورد علاقه منم هست :d

Drangelic Castle مثل یه پنجره میمونه که به سمت رویاهایی که تو خواب میبینی باز میشه..!! بعد متوجه میشی چه مکانهای خوفناکی در پس این قلعه ی بی روح ساختن..!! به 25 درصد نهایی بازی خوش اومدی;)

mmosmosi

کاربر سایت
Nov 29, 2012
233
بالاخره به اولین باس DLC دوم رسیدم(Fume Knight)

لامصبی خیلی رو مخ هست و اعصاب خورد میکنه

منو یاد بار اولی که داشتم با Smelter Demon میجنگیدم میندازه

تا وقتی که شمشیرش اتش نگیره راحت میشه زدش ولی بعد این که اتش میگیره تو 10 20 ثانیه میمیرم

چنتا ویدوی یوتیوب رو هم دیدم انگاری دیگران خیلی ریلکس و راحت میزننش
البته ناگفته نماند که من دسته ی بازیم خراب شد و یکی تازه گرفتم و این یکی جای چیدمان دکمه هاش با قبلی فرق داره و واسه همین هنوز قلق دسته جدید دستم نیومده

-----------------
راستی یه سوال برام پیش اومده
الان سر این باس فانتوم احظار کردم ولی انگاری وقتی احظار میکنی میزان دمیج وارد شده رو نصف میکنه

قبلا سر باس های دیگه زیاد دقت نکرده بودم میخواستم بدونم این به خاطر اپدیت جدیده یا اینکه قبلا هم همین جوری بودش؟

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
بالاخره به اولین باس DLC دوم رسیدم(Fume Knight)

لامصبی خیلی رو مخ هست و اعصاب خورد میکنه

منو یاد بار اولی که داشتم با Smelter Demon میجنگیدم میندازه

تا وقتی که شمشیرش اتش نگیره راحت میشه زدش ولی بعد این که اتش میگیره تو 10 20 ثانیه میمیرم

چنتا ویدوی یوتیوب رو هم دیدم انگاری دیگران خیلی ریلکس و راحت میزننش
البته ناگفته نماند که من دسته ی بازیم خراب شد و یکی تازه گرفتم و این یکی جای چیدمان دکمه هاش با قبلی فرق داره و واسه همین هنوز قلق دسته جدید دستم نیومده

-----------------
راستی یه سوال برام پیش اومده
الان سر این باس فانتوم احظار کردم ولی انگاری وقتی احظار میکنی میزان دمیج وارد شده رو نصف میکنه

قبلا سر باس های دیگه زیاد دقت نکرده بودم میخواستم بدونم این به خاطر اپدیت جدیده یا اینکه قبلا هم همین جوری بودش؟
.
.
بعله همینطوره! دوست خوبمون تو پست های قبلی بهش اشاره کرده بودن وقتی کسی رو میاری دمیج جادو ات کم میشه و و و! البته برای من اینطور نبود! من با greate res.....souls زدم اش! با هر جادو 250 تا دمیج میخورد!
.
برای این باس اگه انگشتر simpleton ring رو داشته باشی کارت خیلی راحته ...میتونی براحتی ضربات اش رو جاخالی بدی!
.
دقبقا این باس توی ng++++ مقداری سخت میشه!

- - -ویرایش - - -

.
.
احساسات خیلی زیبایی بود دوست عزیز :x ....دقیقا یکی از بهترین بازیهاس توی طراحی و "محتوا" واقعا این روزا سخته این همه تنوع و یه مجموعه کامل رو توی یک بازی ببینی! که سری دارک سولز بیشتر اش رو داره!
.
دقیقا یــــــــــــــــــــــــــــــــــکی از مهمترین مواردی که دارک سولز به گیمر یاد میده! صبر و شکیبایی هست اش!! مطمعنا بار ها و بار ها تک تک امون سر یه اشتباه کوچیک!! یه عجله! مرگ های پی در پی داشتیم و و و
.
اگر بد اپگرید کنی میتونی با ایتم soul vassel لول هاتو جابجا کنی! غمی نیس!
.
برای mele بهتره تو سریهای بعدی حتما به فکر یه شمشیر!! کت و کلفت تر! و قوی تر باشی!
.
موفق باشی شوالیه! l-)

mmosmosi

کاربر سایت
Nov 29, 2012
233
.
.
بعله همینطوره! دوست خوبمون تو پست های قبلی بهش اشاره کرده بودن وقتی کسی رو میاری دمیج جادو ات کم میشه و و و! البته برای من اینطور نبود! من با greate res.....souls زدم اش! با هر جادو 250 تا دمیج میخورد!
.
برای این باس اگه انگشتر simpleton ring رو داشته باشی کارت خیلی راحته ...میتونی براحتی ضربات اش رو جاخالی بدی!
.
دقبقا این باس توی ng++++ مقداری سخت میشه!

من الان توی ng+++ هستم و بازم خیلی سخته
البته من هی دورش قل میخورم و وقتی که دیدم حمله نمیکنه یه اتک سنگین میزنم که 1000 تا دمیج بهش وارد میشه ولی بازم خیلی سخته

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
من الان توی ng+++ هستم و بازم خیلی سخته
البته من هی دورش قل میخورم و وقتی که دیدم حمله نمیکنه یه اتک سنگین میزنم که 1000 تا دمیج بهش وارد میشه ولی بازم خیلی سخته
.
.
اگر بتونی قبل اینکه شمشیر اش رو آتشین کنه با mele بزنی اش و بعد از آتشین شدن با جادو استراتژی خوبی هست! چون وقتی اتشین میشه خیلی خطرناک میشه بهتره از اش فاصله داشته باشی!.
.
کلا 3-4 نوع حرکت بیشتر نداره! یاد اشون بگیری و به موقع جاخالی بدی حله!

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
خوب کلک این sir allone هم کنده شد! (( البته زودتر از اینا باید کنده میشد ولی گرفتاری مگه میذاره! :d))
.
خیلی جالب بود محیط مبارزه اش حرف نداشت طراخی انعکاس اش...پنجره های زیبا! موسیقی عالی اش و خود باس که دیگه هیچ چی!! سبک مبارزه اش خیلی شبیه به انیمه های ژاپنی بود :)) ...با اون حرکت های خیلی سری و سراسری اش!
.
ست ارمور اش هم خیلی خوشم اومد مخصوصا از کلاه اش ! با اون پر دراز اش!! (( پر حالا هر چی! )) :d

mom

کاربر سایت
May 9, 2008
190
خطای نصب dlc

سلام
سلام
اقا من چندین بار dlc دوم را نصب کردم
فکر میکنم در حین نصب مشکل دارد
این عکس نصب اپدیت
82z8fx21636ibnoib7d5.jpg

بعد از اجرا کردن با خطای stopped working مواجه می شوم
لطفا راهنمائی کنید

از کرک codex استفاده میکنم

درایو c
6 گیگ فضای ازاد
درایو d
36 گیگ فضای ازاد . بازی روی درایو d نصب است

پیام بعد از اجرای بازی هم این هست
Problem signature:
Problem Event Name: BEX
Application Name: DarkSoulsII.exe
Application Version: 1.0.5.0
Application Timestamp: 53e04e3c
Fault Module Name: DarkSoulsII.exe
Fault Module Version: 1.0.5.0
Fault Module Timestamp: 53e04e3c
Exception Offset: 004ef8c8
Exception Code: c0000409
Exception Data: 00000000
OS Version: 6.1.7601.2.1.0.256.1
Locale ID: 1065
Additional Information 1: 603a
Additional Information 2: 603a8f55f8e57688f4e4242a15bcafe5
Additional Information 3: 7190
Additional Information 4: 719030e293aa996fac7ab4e15be1001c
Read our privacy statement online:
Windows 7 Privacy Statement - Microsoft Windows
If the online privacy statement is not available, please read our privacy statement offline:
C:\Windows\system32\en-US\erofflps.txt

آخرین ویرایش:

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
سلام
سلام
اقا من چندین بار dlc دوم را نصب کردم
فکر میکنم در حین نصب مشکل دارد
این عکس نصب اپدیت
82z8fx21636ibnoib7d5.jpg

بعد از اجرا کردن با خطای stopped working مواجه می شوم
لطفا راهنمائی کنید

از کرک codex استفاده میکنم

درایو c
6 گیگ فضای ازاد
درایو d
36 گیگ فضای ازاد . بازی روی درایو d نصب است

پیام بعد از اجرای بازی هم این هست
Problem signature:
Problem Event Name: BEX
Application Name: DarkSoulsII.exe
Application Version: 1.0.5.0
Application Timestamp: 53e04e3c
Fault Module Name: DarkSoulsII.exe
Fault Module Version: 1.0.5.0
Fault Module Timestamp: 53e04e3c
Exception Offset: 004ef8c8
Exception Code: c0000409
Exception Data: 00000000
OS Version: 6.1.7601.2.1.0.256.1
Locale ID: 1065
Additional Information 1: 603a
Additional Information 2: 603a8f55f8e57688f4e4242a15bcafe5
Additional Information 3: 7190
Additional Information 4: 719030e293aa996fac7ab4e15be1001c
Read our privacy statement online:
Windows 7 Privacy Statement - Microsoft Windows
If the online privacy statement is not available, please read our privacy statement offline:
C:\Windows\system32\en-US\erofflps.txt
.
رفیق نصب اپدیت پیچیدگی خواصی نداره... دقت کن دایرکتوری بازی یکی باشه....دایرکتوری درست به فرض D: program files/Dark Souls 2...هست اش...اگر D: program files/dark souls II باشه صحیح نیست!! دایرکتوری رو موقع اپدیت دستی درست کن...
.
داداش این همه نوشته ارو تو sp بذاری بهتره! یه صفحه ارو پر کرده ماشاالله! :d

آخرین ویرایش:

mom

کاربر سایت
May 9, 2008
190
.
رفیق نصب اپدیت پیچیدگی خواصی نداره... دقت کن دایرکتوری بازی یکی باشه....دایرکتوری درست به فرض D: program files/Dark Souls 2...هست اش...اگر D: program files/dark souls II باشه صحیح نیست!! دایرکتوری رو موقع اپدیت دستی درست کن...
.
داداش این همه نوشته ارو تو sp بذاری بهتره! یه صفحه ارو پر کرده ماشاالله! :d

مرسی داداش
شما اینو توی چند صفحه پیش هم گفته بودید
در حین نصب خود برنامه مسیر را مشخص می کنه که من دقیق جائی که بازی رو نصب کردم ادرس میدم.. اما در حین نصب طبق تصویر خطا میده
تصویر را که مشاهده کنی متوجه میشی
درسته پیچیدگی خاصی نداره واسه همین تعجب میکنم که چرا نصب نمیشه

FLAWL3SS

کاربر سایت
Mar 19, 2012
1,537
نام
علی
مرسی داداش
در حین نصب خود برنامه مسیر را مشخص می کنه که من دقیق جائی که بازی رو نصب کردم ادرس میدم.. اما در حین نصب طبق تصویر خطا میده

باید اول V1.04 رو نصب کنی بعد این ورژن.

emad-360

کاربر سایت
May 20, 2014
737
نام
عمادالدین
مرسی داداش
.
تا اونجایی که من میدونم فولدر بازی dark souls 2 هست! الان اگه شما به عکس ایکه گذاشتی دقت کنی بازی داره تو فولدر dark souls II اپدیت میشه! :d
البته دوست خوبمون هم اشاره کرد برای اپدیت 1.05 باید قبل اش اپدیت 1.04 نصب شده باشه......شما نمیتونی از 1.02 بیای رو 1.05

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر