Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:
دوستان من دارم موده دارک سولز رو برا روم 2 میسازم فقط اگه لطف کنین نقشه این نسخه و نسخه قبلی رو بزارید و بگید که heide ها مطعلق به کدوم کشورن ممنون میشم.

یعنی این دوستان چیتر یه جوری اینجا پست میدن که بچه 1 ساله هم میفهمه چه جوری افتخار تموم کردن این بازیو داشتن :d
طرف مثلا" هنوز Ruin Sentinel رو نزده، بعد میگه من The Rotten رو زدم! منتها هنوز نمیدونم Ruin Sentinel کجاس!
خب عزیزان چیت در این بازی یعنی نابود کردن خود بازی. می ارزه یه روزه بازیو تباه کنین که فردا برین پزشو جلو دوستاتون بدین که خیلی شاخین؟ یه کم حوصله بذارین خب:d

یعنی این دوستان چیتر یه جوری اینجا پست میدن که بچه 1 ساله هم میفهمه چه جوری افتخار تموم کردن این بازیو داشتن :d
طرف مثلا" هنوز Ruin Sentinel رو نزده، بعد میگه من The Rotten رو زدم! منتها هنوز نمیدونم Ruin Sentinel کجاس!
خب عزیزان چیت در این بازی یعنی نابود کردن خود بازی. می ارزه یه روزه بازیو تباه کنین که فردا برین پزشو جلو دوستاتون بدین که خیلی شاخین؟ یه کم حوصله بذارین خب:d

چیت تو تو این بازی ینی ...

دستت درد نکنه
فقط میشه بیزحمت اطلاعات مربوط به این اپدیت رو هم بزاری؟

[h=3]Version 1.03 Notes[/h]Multiplayer

• Failing to create Multiplayer session no longer disables use of online items, such as White Soapstone.
  • Players now receive a small portion of Humanity after successfully assisting in a Multiplayer session instead of regaining full Humanity.
  • Starting boss fight with the Looking Glass Knight while summoning other players no longer cancels the summoning process.
  • Fixed an issue that prevented some bloodstains, illusions, and messages from being displayed.
  • Fixed an issue where “Unable to participate in Multiplayer Session” could constantly appear.
  • Fixed some instances where the portrait of the person you were summoning was different than the actual character.
  • You will no longer be able to take off Covenant rings while being summoned.
  • Fixed an issue that would cause some summoned players to fall through the ground at Earthen Peak.
Game Menu/Interface/Controls

• Optimized Start Menu and Bonfire Menu performance.
  • Trophy icon for “Holder of the Fort” has been fixed.
  • Controller now vibrates when blocking an attack
Other Fixes

• Bug involving Drangleic Castle door not opening has been fixed.
  • Fixed an issue that would cause Souls to be lost upon death with the Ring of Life Protection equipped.
  • Fixed an issue that caused some players to fall through elevators while using Binoculars and Magic simultaneously.
  • Fixed an issue causing some enemies being hit by arrows at long distances receive 0 damage.
  • Fixed an issue preventing the Brotherhood of Blood duels from starting properly.
  • Added a message for players that displays after entering the coffin in Things Betwixt
  • Fixed an issue where all of the items and objects in an area would reset (Without using a Bonfire Ascetic).
  • Fixed an issue that didn’t unlock some items from vendors on 2nd and beyond playthrough.
  • Fixed an issue causing the requirements for the Brotherhood of Blood Covenant be 50 too high.
  • Licia’s conditions for moving have been optimized.

[h=3]Calibration 1.04 Notes[/h][SUP]Credits[/SUP] [SUP]to[/SUP] [SUP]/u/DracoExpolire[/SUP] [SUP]for[/SUP] [SUP]translating[/SUP] [SUP]the[/SUP] [SUP]official[/SUP] [SUP]notes![/SUP]

• Throwing motion for Acid Urns changed to heavy throwing motion; effects of acid toned down.
  • Durability of Twin Blade category improved.
  • Moonlight Great Sword revised to be non-enchantable, attack speed reduced.
  • Gyrm Warrior’s Greathelm weight, poise and defense increased.
  • Ring of Thorns damage reduced.
  • Old Sun Ring damage reduced.
  • Soul Spear and Crystal Soul Spear revised to pierce and damage multiple enemies.
  • Soul Great Sword casting time revised.
  • Stamina reduction (on enemy) of Homing Soul Mass, Homing Crystal Soul Mass and Affinity reduced and bullet speed increased.
  • Soul Geyser damage reduced.
  • Healing spell casting speed adjusted to be slower.
  • Wrath of God damage effect period shortened.
  • Firestorm, Fire Tempest, Chaos Storm, Flame Swathe and Forbidden Sun damages reduced.
  • Firestorm, Fire Tempest and Chaos Storm duration time increased.
  • Defense of Lucatiel, Bellclaire, Benhart and Tark increased.
  • Health of exploding undead reduced.
  • Homing capability of spells casted by White Undead Sorcers and Amana Priestesses reduced.
  • Fire ball spitting frequency of Fire Lizards reduced.
  • Shockwave duration period caused by the attacks of Hammer Wielders (probably ones in Earthen Peak?) reduced.
  • Last Giant damage reduced.
  • Lost Sinner health and damage reduced.
  • Royal Rat Authority damage reduced.
  • Duke’s Dear Freja’s laser breath damage reduced.
  • NG+ Lost Sinner pyromancers health and damage reduced.
  • NG+ Flexile Sentry shadow assassins health and damage reduced.

بعد برای جادو وقتی توی بون فایر میخوای جادو رو انتخاب کنی اون پایین حداقل مقدار لول دانش(inf) و اعتقاد(faith) رو مینویسه
اگه قرمز بود یعنی الولت از حد اقل کمتر هست

49225526317176394553.jpg
میشه بگید دقیقا کجا مینویسه؟ من تا اینجای بازی اومدم ولی هنوز نمیتونم از جادو استفاده کنم!

میشه بگید دقیقا کجا مینویسه؟ من تا اینجای بازی اومدم ولی هنوز نمیتونم از جادو استفاده کنم!
میشه دقیقا بگید تا کجای باز اومدید .
برایه اینکه این تگ تو بازی براتو باز شه باید att رو بالا ببرید تا بتونید جادو هارو از تو بونفایر attument کنید .

- - -ویرایش - - -

این آپدیته که سیو بازیو نمیخونه کله سیوام پاک شد :(

برایه اینکه این تگ تو بازی براتو باز شه باید att رو بالا ببرید تا بتونید جادو هارو از تو بونفایر attument کنید .

- - -ویرایش - - -

چرا قبل اپدیت بک اپ نگرفتی؟
همیشه موقع اپدیت هر بازی اول یه بک اپ از سیو باید بگیری

چرا قبل اپدیت بک اپ نگرفتی؟
همیشه موقع اپدیت هر بازی اول یه بک اپ از سیو باید بگیری
این هم مثل بازی های دیگه، سیوتون پاک نشده بلکه محل سیوتون تغییر کرده. به پوشه پایین برید. 2 تا پوشه و یک فایل GraphicsConfig.xml هست. یکی از پوشه ها مربوط به سیو قبلی تون (RLD Crack) و یکی دیگه مربوط به سیو جدید (ALI213 Emu) هست.
\C:\Users\ParadisE\AppData\Roaming\DarkSoulsII
تنها راهی که سیوتون با آپدیت جدید قابل دسترسی باشه اینه که از فایل .exe ا(RLD) قدیمی استفاده کنید.
------------------------------------------------
ویرایش: مثل اینکه بازی تاپیک مشکلات هم داره. از این به بعد آپدیت ها رو اونجا قرار میدم.

الان دارم با اون باس عنکبوتی تو shaded woods میجنگم!
من یه خورده faith رو ارتقا دادم ولی att رو ارتقا ندادم!

کاربر Safety & Peace نمیای بازی رو شرحه شرحه کنیم؟:دی Opening مثلا...
بوگو آقا بوگو من همینجام:biggrin1:
خب Opening رو به نظر میاد تو میخوای به زن و بچه-ت نزدیک بشی ولی یه دفعه نفرین میگیرتت (گر دقت کنین، روی شونه چپ کاراکترتون یه چیز سیاه هست که همون Dark Sign هستش) و اون نشونه روی شونه-تون به وضوح میگه که داغون شدین. پس (این قسمت خیلی مهمه) میری پیش جهارمین Firekeeper که داره نخ ریسی میکنه و بهتون در مورد درانگلیک میگه و توضیح میده که خیلی آشناست نه؟ (Lordran)

نکته بعد اینه که ما از دریاچه میگذریم و یه نظر زیر دریاچه رو نشون میده که پر از اسکلت و جمجمه هست. یعنی اینا هیچکدوم به اون طرف دریاچه نرسیدن؟ (اینجا میفهمیم که ما Chosen Undead هستیم و بقیه همون اول نرسیده به درانگلیک له لورده شدن:biggrin1:)

پ.ن: هیچ وقت تا حالا به قیافه زاقارت کاراکترتون بعد از 60 بار مردن پیاپی دقت کردین و با اولین باری که میمیرین، مقایسه-ش کردین؟:biggrin1: محض اطلاع، به خوبی علائم Hollow شدن رو نشون دادن! کاراکترتون هر بار که میمیرین، بدتر و بدتر و پوسیده تر میشه و موهاش شروع میکنه به ریختن تا عملا وقتی بهش نگاه میکنین، سریع آدرس دستشویی رو میگیرین:biggrin1:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or