Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:
اقایون تو حالت offline به رنک سوم کاواننت heirs of sun رسیدم :x و اون sunlight spear لعنتی رو گرفتم ....اون گنده بک بیریخت ا تو harvest valley هستن!! گاها sunlight medal دراپ میکنن!
توی حالت افلاین تو 4 تا کاوننت لول 3 شدم :d میشه اقا جان با تلاش میشه! :))

- - -ویرایش - - -

تریلر رو دیدم
سه تا دی ال سی
سه تا تاج
سه تا لوکیشن جدید ؟؟؟

کار خوبی کردی! ;;)
بله:d
بله :d
و بله :d
و شاید هم بیش تر!

اقایون تو حالت offline به رنک سوم کاواننت heirs of sun رسیدم :x و اون sunlight spear لعنتی رو گرفتم ....اون گنده بک بیریخت ا تو harvest valley هستن!! گاها sunlight medal دراپ میکنن!
توی حالت افلاین تو 4 تا کاوننت لول 3 شدم :d میشه اقا جان با تلاش میشه! :))

ماشاالله
تو ویکی زده باید 30 تا مدال اهدا کنی تا بشه
انگاری اگه سر باس فانتوم سامون کنی و تو یه زمان مشخصی در حالی که فانتوم زنده باشه باس رو هم شکست بدی مدال دراپ میشه

دوستان یک جایی رو معرفی کنید که بتونم human effigy فارم کنم بعد تقریباً جاش اولای بازی باشه

بعد این سامونها که سر باس می یاریم اگه تو درگیری تو باس بمیرند خودمون هم بمیریم می تونیم بازم اون سامون رو اورد ؟

دوستان یک جایی رو معرفی کنید که بتونم human effigy فارم کنم بعد تقریباً جاش اولای بازی باشه

بعد این سامونها که سر باس می یاریم اگه تو درگیری تو باس بمیرند خودمون هم بمیریم می تونیم بازم اون سامون رو اورد ؟
تویه forest of fallen giants اگه bonefire acsetic داشته باشی وقتی بسوزونیش تویه bonefire اولی تویه غار یه صندوق هست که توش 5 تا افیجی هست.

- - -ویرایش - - -

دوستان اگه من الان این +ng رو تموم کنم باز میتونم ++ng بزنم ؟

ماشاالله
تو ویکی زده باید 30 تا مدال اهدا کنی تا بشه
انگاری اگه سر باس فانتوم سامون کنی و تو یه زمان مشخصی در حالی که فانتوم زنده باشه باس رو هم شکست بدی مدال دراپ میشه

بعید میدونم!!! من تو NG + سامون کردم زیر 30 ثانیه حتی کمتر هم باس رو نفله کردم چیزی دراپ نشده!!
شما باید انگشتر covetous gold serpent ring +2 و دست ات کن...یه سکه هم استفاده کن!! چند ساعتی تو harvest valley بگرد بدست میاری رفیق....البته واسه 30 تا شدن کمی زمان میبره ها

- - -ویرایش - - -

تویه forest of fallen giants اگه bonefire acsetic داشته باشی وقتی بسوزونیش تویه bonefire اولی تویه غار یه صندوق هست که توش 5 تا افیجی هست.

- - -ویرایش - - -

دوستان اگه من الان این +ng رو تموم کنم باز میتونم ++ng بزنم ؟

شما میتونی با کاراکترت تا بینهایت ng ++++ بری خیالت راحت..

- - -ویرایش - - -

سگ ها ی the lost bostille خوب دراپ میکنن!! سامون بمیره باز هم هست خیالت راحت...

سیستم آب و هوای بازی بنظرم مسخره س!!! تو Forest Of Fallen Giante میری آسمون ابریه بعد که میای تو Majula هوا آفتابیه...:| چیز اولی که نظر آدمو جلب میکنه فاصله ی کوتاه بونفایرها نسبت به همدیگه س...سیستم تراول بین بونفایرها خیلی کارآمده...من فکر میکنم فرقی با نسخه ی یکش ازین نظر نداره..تو 1 بونفایر به ندرت سر راحت بود و توش استراحت میکردی خونت پر میشد..اینجا بونفایر ریخته سره راحت استراحت کنی خونت پر نمیشه....هردوتاش یکی ان...گرافیک بازی خیلی دلنشین تر شده..فریم دهیش به مراتب از نسخه ی یکش بهتره.. بعد از 3ساعت بازی به نتایج دست یافتم:d

سیستم آب و هوای بازی بنظرم مسخره س!!! تو Forest Of Fallen Giante میری آسمون ابریه بعد که میای تو Majula هوا آفتابیه...:| چیز اولی که نظر آدمو جلب میکنه فاصله ی کوتاه بونفایرها نسبت به همدیگه س...سیستم تراول بین بونفایرها خیلی کارآمده...من فکر میکنم فرقی با نسخه ی یکش ازین نظر نداره..تو 1 بونفایر به ندرت سر راحت بود و توش استراحت میکردی خونت پر میشد..اینجا بونفایر ریخته سره راحت استراحت کنی خونت پر نمیشه....هردوتاش یکی ان...گرافیک بازی خیلی دلنشین تر شده..فریم دهیش به مراتب از نسخه ی یکش بهتره.. بعد از 3ساعت بازی به نتایج دست یافتم:d
شما بری جلو تر برایه بونفایر له له میزنی مخصوصا تو آیرون کیپ که باید اجباری اون همه دشمنو بکشی که تازه برسی به smeleter daemon که بنظرم از همه باس هایه بازی سخت تره.

دوستان یک توضیح در رابطه با bonefire acsetic می دید چیه

اگه این ایتم رو بسوزونیم هرچی باس زدیم دوباره زنده می شه ؟ و NG+ می شن ؟

شما وقتی این ایتم رو تو بنفایری بسوزونی...دشمنها دوباره زنده میشن!! بعضی از ایتم های که روی اجساد هست برمیگرده ...اگر بنفایر نزدیک باسی باشه اون باس هم زنده میشه....فقط همون بنفایر و همون محوطه نه همه ی بنفایر ها...

- - -ویرایش - - -

دقیقا تپ و تپ بنفایر هست!! تازه یه سری باس هام که رو سبیل اشون بنفایر هست!!! البته نبودن بنفایر یه جورایی سختی بازی رو غیر منطقی میکرد تو بازی اول!! مخصوصا نبودن فست تراول تو نسخه اول (( بعد گرفتن "لرد واسل")) اضافه میشد...باعث میشد فقط زمان بازی!! بالا بره که کمی بی رحمانه به نظر میرسید!! بی رحمانه ولی به شدت old school و لذت بخش!!

new game + رو که بزنیم همه ی محیط ها همون new game + میشه یا یه درجه به همشون اضافه میشه؟( مثلا اگه تو یه بنفایر bonfire acsetic سوزوندیم بعد نیوگیم پلاس میشه نیوگیم پلاس 2؟

new game + رو که بزنیم همه ی محیط ها همون new game + میشه یا یه درجه به همشون اضافه میشه؟( مثلا اگه تو یه بنفایر bonfire acsetic سوزوندیم بعد نیوگیم پلاس میشه نیوگیم پلاس 2؟

نه تا جایی که یادمه! وقتی یه جایی bonfire acsetic میسوزونی یکی بهش اضافه میشه!! تو ng + بقیه جاها 2 ئه!! اون بنفایر 3

دوستان یک سوال من تا حالا از این ماجیک ها و از این جور حرف ها که از راه دور اتک می ده استفاده نکردم کنجکاو شد چه جوری کار می کنه الان من چه جوری باید اون ماجیک مورد نظر رو بیارم بالا که ازش استفاده کنم

دوستان یک سوال من تا حالا از این ماجیک ها و از این جور حرف ها که از راه دور اتک می ده استفاده نکردم کنجکاو شد چه جوری کار می کنه الان من چه جوری باید اون ماجیک مورد نظر رو بیارم بالا که ازش استفاده کنم

هرچی att شما بالا تر باشه...قدرت جادوی شما بیشتر! زمان استفاده از جادو کمتر! اسلاید های استفاده از جادو بیشتر! و تعداد دفعات از جادو بیشتر هست!
پس برای استفاده از جادو باید att و int و faith رو بالا ببرید و اینکه برای استفاده از جادو ها باید صفت های نامبرده تا حدی بالا باشند!

شما تو بنفایر میشینی...قسمتی وجود داره برای انتخاب و مدیریت جادو هاتون....هر جادو به میزان قدرت اش یک اسلاید تا 4 اسلاید اشغال میکنه....شما جادوی مورد نظر رو انتخاب میکنی و در اسلاید انتخاب شده قرار میدید....
برخی جادو ها با staff برخی با chime و برخی با دستکش pyromancy و برخی با طلسم اجرا میشند.....
مثلا شما از منوی انتخاب جادو - جادوی lightin spear رو انتخاب میکنی! اول باید ببینید که faith و int شما اندازه هست یا نه....اگه اندازه بود تو بازی اسلاید بالایی رو روی جادوی lighting spear قرار میدید....دست راست یا چپ! یک chime میگیرد و جادو رو اجرا میکنید...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or