Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:
من هر 3 تای اینا رو دارم ولی چون باید staff رو تو دست چپ بزارم زیاد ازش استفاده نمیکنم
به جاش من بیشتر این این جادی شمشیری خوشم میاد و استفاده میکنم

soul_greatsword.png

Soul Greatsword

الان سر lost siner زدمش نزدیک 1000 تا دمیج داد(البته inf من 60 هست که یکم زیادش کرده)

منم زیاد استفاده نکردم از اون 3 تا جادو ولی گفتم یه معرفی کنم!
منم ار soul greatsword استفاده میکردم تو مقطعی خوب جواب میده :x

این سامون ساین باس lost siner کجاست؟
الان که دو بار رفتم سراغش مردم(+ng)
اتک های خودش چیزی نداره و اون 2 تا کمکی قرمز ها که میان دیگه تایم اتک زدن بهش برام نمیمونه و هی میمیرم

اتک های خودش چیزی نداره و اون 2 تا کمکی قرمز ها که میان دیگه تایم اتک زدن بهش برام نمیمونه و هی میمیرم

از همون اسانسور که میای پایین نزدیک دیوار سامون ساین هست

اقا این N+ همه حال اش به اینه!! من رفتم بکشم ام بار دوم دیدم اون دوتا پ.. اومدن!! حرص ام گرفت ولی خعععععععلی حال میده سختی بیشتر!!
سامون ساین اش دقیقا همون جایی که با اسانسورئه!!! میری پایین همون جلو روته!! سمت راست دستگیره اسانسور!

دوستان بعد از کشتن Lost Sinner چکار باید انجام بدم؟ رسیدم به یه بونفایر وقتی رفتم جلوش اینتر زدم اومد تو ماجولا!
بعد قبل از این باس چند تا در بود که همه قفل بودن، این درها چطور باز میشن؟

دوستان بعد از کشتن Lost Sinner چکار باید انجام بدم؟ رسیدم به یه بونفایر وقتی رفتم جلوش اینتر زدم اومد تو ماجولا!
بعد قبل از این باس چند تا در بود که همه قفل بودن، این درها چطور باز میشن؟
ببین رفیق عزیز تو بازی 2 تا درب هست که با شرایط خاص باز میشه! یکی در shaded woods هست که شما باید 4 تا باس the rotten - old iron king - the lost sinner و جناب انکبوت دوک Freja وقتی این 4 تارو کشتی و بنفایر اشون رو روشن کردی....در shaded woods برات باز میشه (( همون دریکه قبل کشتن این 4 تا باس بری جلوش میزنه seek the soul ....))
یه درهای دیگه هم هست تو بازی که میری مینویسه توسط نشان پادشاه مهرو موم شده!! همچین مفهمومی برای باز شدن این در ها شما باید اول دریکه تو shaded woods هست رو باز کنی و جلوتر از undead crypt انگشتر پادشاه رو بدست بیاری تا در برات باز بشه.....

الان شما به نظرم باید بری سراغ 3 باس اصلیه دیگه...

ببین رفیق عزیز تو بازی 2 تا درب هست که با شرایط خاص باز میشه! یکی در shaded woods هست که شما باید 4 تا باس the rotten - old iron king - the lost sinner و جناب انکبوت دوک Freja وقتی این 4 تارو کشتی و بنفایر اشون رو روشن کردی....در shaded woods برات باز میشه (( همون دریکه قبل کشتن این 4 تا باس بری جلوش میزنه seek the soul ....))
یه درهای دیگه هم هست تو بازی که میری مینویسه توسط نشان پادشاه مهرو موم شده!! همچین مفهمومی برای باز شدن این در ها شما باید اول دریکه تو shaded woods هست رو باز کنی و جلوتر از undead crypt انگشتر پادشاه رو بدست بیاری تا در برات باز بشه.....
الان شما به نظرم باید بری سراغ 3 باس اصلیه دیگه...
الان هیچ راهی نیست! از کجا باید برم؟ تمام راه هایی که تا بحال تو بازی پیدا کردم رفتم بجز اون قسمتی که نزدیک last giant مارمولک ها هستند!
من " the lost sinner" کشتم ولی اون دوتای دیگه رو تا حالا ندیدم!
ویرایش! ببخشید old iron king هم تا حالا ندیدم!:d

الان هیچ راهی نیست! از کجا باید برم؟ تمام راه هایی که تا بحال تو بازی پیدا کردم رفتم بجز اون قسمتی که نزدیک last giant مارمولک ها هستند!
من "old iron king و the lost sinner" کشتم ولی اون دوتای دیگه رو تا حالا ندیدم!

برای رسیدن به the rotten میتونی از چاه بزرگ وسط ماجولا بری...
برای رسیدن به دوک هم باید بری bright stone cove tseldora قبل اش door of pharoos و قبل اش shaded woods تو shaded woods که میری یه مسیر مه دار وجود داره!! اون رو بری میرسی به یه مسیر جدید که انتهاش یه باس عقرب شکل هست! بعد اون میتونی بری door of pharos و راه و ادامه بدی تا برسی..
:d برای رسیدن به old iron king باید بری iron keep و قبل اش میتونی از earten peak یا belfry sol بری..برای اولی باید از harvest valley بری و قبل اش huntsmans copse وقبل اون از ماجولا بعد شکست دادن dragonrider

آخرین ویرایش:
برای رسیدن به the rotten میتونی از چاه بزرگ وسط ماجولا بری...
برای رسیدن به دوک هم باید بری bright stone cove tseldora قبل اش door of pharoos و قبل اش shaded woods تو shaded woods که میری یه مسیر مه دار وجود داره!! اون رو بری میرسی به یه مسیر جدید که انتهاش یه باس عقرب شکل هست! بعد اون میتونی بری door of pharos و راه و ادامه بدی تا برسی..
خوب این shaded woods کجاست ؟ :d
بعد دوستان estus flask رو چطوری میتونم ارتقا بدم؟

خوب این shaded woods کجاست ؟ :d
بعد دوستان estus flask رو چطوری میتونم ارتقا بدم؟

شما وقتی the lost sinner رو شکست میدی یه ایتمی بهت میده به اسم fragrant branch of yore با این ایتم میتونی اون خانومی که جلوی درب سنگ شده!! (( نمیدونم دیدی اش یا نه...راه اش از ماحولاست)) رو از سنگ شده گی در بیاری و به shaded woods برسی...
شما دوتا ایتم میگیری تو بازی به اسم های estus flask shard و sublime bone dust وقتی ایتم اول رو داشته باشی میری پیش همون خانمی که تو ماجولا اپگرید ات میکنه میگی estus فلاسکم رو اپگرید کن.... (( این کار تعداد فلاسک هات رو زیاد میکنه)) و ایتم دوم رو توی بنفایر ماجولا میسوزنی میشینی گزینه ی burn رو انتخاب میکنی و بعد ایتم دوم رو انتخاب میکنی (( این کار باعث غنی شدن فلاسک ات میشه))

دوستان من +7 ultra sword رو با سنگ raw اپديت كنم يا بزارمش براي سلاح هاي ديگه
من sinner , iron king كشتم الان برم به طرف باس عنكبوت يا rotten ،كدامش اسانتره؟

جلوتر هم سنگ raw بدست میاری هم میتونی بخری....اگه کارت ضروریه استفاده کن - البته شمشیرهای خیلی خوب هم پیدا میکنی...(( معمولا ادم استفاده نمیکنه تا اخر بازی هم همینجوری میمونه!!)) :d
به نظر من باس "عنکبوت" راهت تره باز بسته گی به نحوه ی بازی ات داره...

عنکبوت سخت تره
کل بندش به غیر از 2 تا سر هاش سنگی هست و دمیج نمیخوره تازه کلی عنکبوت کوچیک تر هم دور و برش میان
برو سراغ rotten

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or