Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:
آقا دسته ی من درست شد خداروشکر.:d. فردا دیگه واقعا میرم سراغ بازی...الان برم درس بخونم فقط دوتا سوال برام پیش اومده

1) بهترین موهبت (gift) بنظرتون کدومه؟؟
2) این یارو تو آواتاره من چرا ما نشدیم؟؟هست تو بازی؟؟:>

اسم شخصیتتون رو چی میزارید؟؟ من نسخه ی 1 رو با اسم ROSTAM رفتم..:d.قصد دارم اینم با رستم برم تا آخر

من موقع شروع ring of life رو برداشتم

اسم ماله منم هم تو 1 و 2 Alucard بود

آقا دسته ی من درست شد خداروشکر.:d. فردا دیگه واقعا میرم سراغ بازی...الان برم درس بخونم فقط دوتا سوال برام پیش اومده

1) بهترین موهبت (gift) بنظرتون کدومه؟؟
2) این یارو تو آواتاره من چرا ما نشدیم؟؟هست تو بازی؟؟:>

اسم شخصیتتون رو چی میزارید؟؟ من نسخه ی 1 رو با اسم ROSTAM رفتم..:d.قصد دارم اینم با رستم برم تا آخر
اون یارو کاراکتره که ست faarm رو پوشیده .
2. به نظرم بهترین bonefire acsetic هست .

finally i got this berseker bi*t*ch

آقا این قضیه Invaderها توی حالت آفلاین چیه؟! 3،4 بار پیش اومده که یه دشمن با رنگ قرمز از راه رسیده و نوشته که Invader داره میاد یا یه همچین چیزی، در حالی که من آنلاین نیستم اصلاً! :دی
یه سوال اساسی هم داشتم. من کلاسم Warrior هست و تا الآن تقریباً کل Levelبندی رو بر اساس مبارزه از نزدیک و شمشیر و این جور چیزا بالا بردم. Level 80 هستم و توی بخش هایی که به درد جادو جمبل میخوره خیلی فقر دارم و تا حالا کاری براشون نکردم! :دی ارزش داره که از این به بعد روی اون بخش ها متمرکز بشم و Levelـشون رو بالا ببرم یا ولشون کنم و همون بخش های مخصوص سلاح های سرد رو بالاتر ببرم؟ تیرکمون و زوبین و اینا رو هم که کلهم یادم رفته ازشون استفاده کنم و الآن که داشتم اینا رو مینوشتم یادم اومد که سلاح از راه دور هم توی بازی داریم! :-"

آقا این قضیه Invaderها توی حالت آفلاین چیه؟! 3،4 بار پیش اومده که یه دشمن با رنگ قرمز از راه رسیده و نوشته که Invader داره میاد یا یه همچین چیزی، در حالی که من آنلاین نیستم اصلاً! :دی
یه سوال اساسی هم داشتم. من کلاسم Warrior هست و تا الآن تقریباً کل Levelبندی رو بر اساس مبارزه از نزدیک و شمشیر و این جور چیزا بالا بردم. Level 80 هستم و توی بخش هایی که به درد جادو جمبل میخوره خیلی فقر دارم و تا حالا کاری براشون نکردم! :دی ارزش داره که از این به بعد روی اون بخش ها متمرکز بشم و Levelـشون رو بالا ببرم یا ولشون کنم و همون بخش های مخصوص سلاح های سرد رو بالاتر ببرم؟ تیرکمون و زوبین و اینا رو هم که کلهم یادم رفته ازشون استفاده کنم و الآن که داشتم اینا رو مینوشتم یادم اومد که سلاح از راه دور هم توی بازی داریم! :-"

وقتی Human باشی،یه سری دشمن موسوم به INvader میاد..اگه بزنی میتونی بعدا موقع Boss Fightها احضارشون کنی بیان کمکت کنن.(طبق تجربه ی نسخه ی 1 ام...:d)...درمورد سوال دومت نظری ندارم..

در مورد سوال دومت یه آیتم هست به اسم soul vessel که خودم در طول بازی حدودا 6 یا 7 تا ازش گرفتم که میتونی باهاش لول هات رو ریست کنی (میری پیشه اون پیرزن های اول بازی) و هر جور که خواستی لول هات رو درست کنی و پیشنهاد اینکه حتما از یکی از جادو ها هم استفاده کن و لول آپ کنی int یا faith رو ارتقا بده بعدا به دردت میخوره.

دوستان چرا این سامون انقدر گیجه؟ اول اینکه کلا چند ثانیه دیر میاد بعد واسه من یه بار اومد یه ضربه خورد بعد افتاد پایین کلا غیب شد! بعد اصلا درست نمیجنگه!
برای کشتن این سه تا باس ره دیگه ای نیست؟
بعد یه سوال دیگه، من الان چند تا جادو دارم ولی نمیتونم استفاده کنم، دلیلش چیه؟ باید چیزی رو ارتقا بدم؟

اونا اسمشون Dark Spirit هست و به دنیای افراد دیگه حمله می کنن و توی حالت آفلاین هم وجود دارن. بنظرمن با لول 80 نه! بنظرمن شما یه دور بازی رو با کلاس Warrior تموم کنید تا همه چیز مبارزه Melee دستتون بیاد و بعد اگه خواستید New Game + برید با اون آیتم Soul Vessel لول هاتون رو ریست کنید و بزارید روی استات های جادوگری. اینطوری قشنگ دو نوع گیم پلی متنوع رو تجربه م یکنید و بازی براتون لذت بخش تر میشه.

وقتی Human باشی،یه سری دشمن موسوم به INvader میاد..اگه بزنی میتونی بعدا موقع Boss Fightها احضارشون کنی بیان کمکت کنن.(طبق تجربه ی نسخه ی 1 ام...:d)...درمورد سوال دومت نظری ندارم..

دیگه تو این نسخه اینجوری نیست و بعد از کشتن Invader ها هیچ کدومشون Summon Sign برای باس ها نمیزارن.

دوستان چرا این سامون انقدر گیجه؟ اول اینکه کلا چند ثانیه دیر میاد بعد واسه من یه بار اومد یه ضربه خورد بعد افتاد پایین کلا غیب شد! بعد اصلا درست نمیجنگه!
بعد یه سوال دیگه، من الان چند تا جادو دارم ولی نمیتونم استفاده کنم، دلیلش چیه؟ باید چیزی رو ارتقا بدم؟

اتفاقا اون بنظرمن یکی از قوی ترین یارهای کمکیه بازیه و اصلا نمی میره، شما اون اسکلت بالایی رو سرگرم کن تا ایشون با Miracle هاش دخلش رو بیاره.

--------------------

280px-Lucatiel_of_Mirrah_Render.png

راستی کسی به اون Dark Spiritــه اول Aldia's Keep توجه کرده بود؟ اسمش اینه: Aslatiel of Mirrah و میشه برادر او دختره Lucatiel که توی بازی چند بار می بینیمش، توی صحبت هاش کلی راجب برادرش صحبت می کرد، اینکه بهترین شمشیر زن سرزمین Mirrah بوده ولی یه روز مبتلا میشه به طلسم Undeadها و میره دنبال پیدا کردن درمانی برای Curse و دیگه ناپدید میشه.... جالب اینه که خواهرش تا دم Bonfireــه Aldia's Keep میاد ولی بعد از صحبت باهاش دیگه کلا از دنیای بازی محو میشه. اگه قبل اینکار سه بار توی یه باس فایت سامونش کرده باشید و هر سه بارش رو هم بعد کشتن باس زنده بمونه، توی آخرین صحبت بهتون ست آرمور و شمشیر و سپرش رو میده که بنظرمن آرمورش خیلی زیبا و با ارزشه، مخصوصا Helmـش.

عزیز اون پایین هم جا هست واسه جنگیدن
بهترین روش واسه این 3 تا باس اینه که وقتی وارد اتاق شدی همون جایی که هستی بمونی و اون باسی که نزدیکته رو اول بکشی و بعد بری سراغ 2 تای دیگه

بعد برای جادو وقتی توی بون فایر میخوای جادو رو انتخاب کنی اون پایین حداقل مقدار لول دانش(inf) و اعتقاد(faith) رو مینویسه
اگه قرمز بود یعنی الولت از حد اقل کمتر هست

49225526317176394553.jpg

اون سه تا باس رو بدون سامون کشتم :d حالا اگر میشه راهنمایی کنید باس بعدی که دستهاش بسته هست رو چطور بکشم؟ کشتن این باس راحته؟
بعد دوستان Old Knight Ultra Greatsword قدرت بیشتری داره یا این شمشیر (Greatsword) :
57mlv65w1b1l8fbqm49c.jpg

دوستان عزیز اگه پاییه باشید..من تو پست های بعدی جادو های بازی رو معرفی میکنم...و کاربرد هر کدوم رو میگم...چون حدس میزنم! برخی از دوستان تازه کار روش کار بعضی از جادو ها یا ایتم هارو به درستی نمیدونن!! مثلا جادوویی که خودتون رو به اتیش میکشه!! یا جادویی که شما رو به جعبه - کوزه و و و تبدیل میکنه :d من خودم هم تا اواسط بازی دور اول کاربرد بعضی از جادو هارو نمیدونستم....
برای مثال همین دوربینی که اول بازی میگیرید و تو شماره اول هم وجود داشت...فقط برای دیدن مناظر زیبا!! و دور دست نیست!! :d
شما وقتی با اون دوربین نگاه میکنید میتونید از مسافت دوور تری جادو پرتاب کنید!! به این شکل که یه بابایی دور دست ایستاده وشما نمیتونید "قفل" کنید روش!! از دوربین استفاده میکنید طرف رو وسط کادر قرار میدید و با یه جادوویی که برد زیادی داره به طرف اش شلیک میکنید!! (( اینقده حال میده))
ItemBinoculars.jpg

- - -ویرایش - - -

اون سه تا باس رو بدون سامون کشتم :d حالا اگر میشه راهنمایی کنید باس بعدی که دستهاش بسته هست رو چطور بکشم؟ کشتن این باس راحته؟
بعد دوستان Old Knight Ultra Greatsword قدرت بیشتری داره یا این شمشیر (Greatsword) :
57mlv65w1b1l8fbqm49c.jpg

احسنت کار بزرگ و خوبی کردی :D
باس بعدی که میگی گمونم lost sinner هست اش...این باس سامون داره...فقط محیط مبارزه کمی تاریکه ازش فاصله که میگیری از "قفل" کردن در میاد!! :d
براحتی با یکی دوبار تمرین میتونی بزنیش....ضربات اش اگه سپر خوبی داشته باشی دفاع میشه...فقط خط استامینات رو خالی میکنه....
من که خودم از این شمشیر استفاده نکردم!! زیادی بزرگه :d دوستانیکه اپگرید کردن بیان بگن؟؟ ولی o-k-u-g خوووب دمیج میده!

دوستان عزیز اگه پاییه باشید..من تو پست های بعدی جادو های بازی رو معرفی میکنم...و کاربرد هر کدوم رو میگم...چون حدس میزنم! برخی از دوستان تازه کار روش کار بعضی از جادو ها یا ایتم هارو به درستی نمیدونن!! مثلا جادوویی که خودتون رو به اتیش میکشه!! یا جادویی که شما رو به جعبه - کوزه و و و تبدیل میکنه :d من خودم هم تا اواسط بازی دور اول کاربرد بعضی از جادو هارو نمیدونستم....
برای مثال همین دوربینی که اول بازی میگیرید و تو شماره اول هم وجود داشت...فقط برای دیدن مناظر زیبا!! و دور دست نیست!! :d
شما وقتی با اون دوربین نگاه میکنید میتونید از مسافت دوور تری جادو پرتاب کنید!! به این شکل که یه بابایی دور دست ایستاده وشما نمیتونید "قفل" کنید روش!! از دوربین استفاده میکنید طرف رو وسط کادر قرار میدید و با یه جادوویی که برد زیادی داره به طرف اش شلیک میکنید!! (( اینقده حال میده))
ItemBinoculars.jpg
جادوها اوکی تره
یه لطفی بکن با پایرومنسی ها شروع کن، من تازه افتادم به دور آتیش بازی، اطلاعات به دردم میخوره :"> :d

آقا آدمم قشنگه؟؟:d(رستم دستان...واسه قبل از عمله...!! HUMANITYش رو از دست بده زامبی میشه.:d)
tdef77wivnskbu7npne1.jpg

یه سوال....چرا تو بونفایر نمیشه لول آپ کرد؟؟؟

آخرین ویرایش:
باس بعدی که میگی گمونم lost sinner هست اش...این باس سامون داره...فقط محیط مبارزه کمی تاریکه ازش فاصله که میگیری از "قفل" کردن در میاد!! [/QUOTE]

قبل از boss دو طرف در ورودی می تونید اون قیر ها رو روشن کنید، اینجوری اتاق boss کاملا روشن میشه.

- - -ویرایش - - -

57mlv65w1b1l8fbqm49c.jpg

برادر، به نظر من این swrod های خرکی رو بیخیال شو! من همون fire long sword رو که اول های بازی گرفتم کامل upgrade کردم و تا آخر بازی با همون رفتم. اون sword گنده ها خیلی کندن، stamina بالایی میخوان و سخته باهاشون بازی کردن.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or