Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:
آقا اینا چی فکر کردن که سه تا باس رو تو نیم وجب جا گذاشتن ؟ :|
دوستان شمشیر رو چطور میشه آپگرید کرد؟

این باس رو بدون فانتوم کمکی کشتن خیلی سخته و اگه بخوای تنهایی بزنیشون باید با مجیک از راه دور بزنیشون

شمشیر رو یه اهنگر تو ماجولا هست که فقط اپگرید میکنه
یه اهنگر دیگه هم هست تو The Lost Bastille وقتی بهش (Dull Embe) رو بدی میتونی سلاح ها رو با المنت های مثل لایتینگ یا فایر و ... اپ کنی(امبر رو هم میتونی تو Iroon keep بدست بیاری)

- - -ویرایش - - -

آقایون کنترل بازی سخته...بخام مثل شماره 1 باشه چیکار کنم؟؟میخام با دسته بازی کنم...شوک راست رو میچرخونم برا دوربین مشت میزنه....فریم میده عین هلو...تازه نصب کردم...:d

منم اول بازی همین مشکل رو داشتم
این فایل رو دانلود کن و بعد این که از زیپ خارجش کردی تو پوشه Game بریز
راستی این فایله تنظیمات دستم رو بر اساس نسخه 1 بازی تنظیم کرده(تو 1 و 2 عملکرد دکمه های دایره و مثلث برعکسه)
اگه مشکلی داشتی کافیه برنامه رو اجرا کنی تا بتونی جای دکمه ها رو عوض کنی

لینک دانلود
http://uptobox.com/pvcaimzi3vpx

illusory%20ring1.png
illusory%20ring4.png

گرفتن اون دو تا انگشتر همچین هم زیاد سخت نیست، کافیه از هر سلاح چندتا داشته باشید و یه عالمه هم آیتم مربوط به جادو و Repair و Health داشته باشید. بعد با یه Soul Vessel لول هاتون رو ریست کنید، FTH رو بزارید مثلا روی 90، Endurance روی 65، VGR روی 65، ATN روی 32 و STR روی 30 و VIT هم روی 25. اگه تو چند دوری که بازی کردید خوب گشته باشید محیط رو باید حداقل یه 60-70 تا هم Great lighting Spear داشته باشید که کارتون رو راه می ندازه، یه انگشتر هم هست که وقتی HP کم بشه مقاومت فیزیکی رو بالا می بره، اونم بپوشید.

حالا میمونه Bossها، Pursurer، Skeleton Lords، Covetous Demon و Guardian Dragon و Old Iron King تنها باس هایی هستن که باید تنهایی بکشیدشون و واقعا کشتنشون همون بار اول کار راحتیه! بجز اینا تمام باس های اجباری بازی Summon Sign دارن، یه نفر رو ظاهر کنید، بزارید با باس درگیر بشه و شما از دور فقط بهش Lighning Spear بزنید و تمام.... نکته جالب اینه که 90 درصد باس های بازی نقطه ضعفشون Lightningــه پس دیگه از این بهتر نمیشه.

Hidden_Weapon.png

ولی اگه نمی خواید کلی وقت و تلاش برای گرفتن دو تا انگشتر بزارید و بازم دوست دارید سلاحتون نامرئی بشه، برید عضو Convenantــه Bell Keeper بشید، بعد برید توی Belfry Sol و 30 بار Mad Warrior یا Dark Spirit های اونجا رو بکشید تا به رنک دوم این کانوننت برسید(البته اینم خودش وقت گیره) و جادوی Hidden Weapon رو بدست بیارید، با این جادو خیلی راحت می تونید اسلحه دست چپ یا راستتون رو نامرئی کنید و لازم نیست دو تا Slot از انگشتراتون رو به اون دو تا انگشتر اختصاص بدید!

دوستان برای اینکه بتونم این شمشیر استفاده کنم باید کدوم آیتم رو ارتقا بدم؟ به نظر خیلی قدرتمندتر از bastard sword هست! یه علامت ضربدر هم کنارش هست.

دوستان برای اینکه بتونم این شمشیر استفاده کنم باید کدوم آیتم رو ارتقا بدم؟ به نظر خیلی قدرتمندتر از bastard sword هست! یه علامت ضربدر هم کنارش هست.

برای استفاده از این شمشیر باید strength 20 باشه تا بتونی استفاده کنی

من تا کنترل این بیاد دستم یه ده بیست باری باید بمیرم..اول اینکه تو نسخه ی یکش یه دگمه میزدیم گارد میگرفت..دوتا هم ضربه میزد..اینجا چهارتا واسه ضربه دگمه داره..این عکس زیر چی میگه؟؟چطوری بپرم؟
58jejgr8n6ydmf6k0c6n.jpg

من تا کنترل این بیاد دستم یه ده بیست باری باید بمیرم..اول اینکه تو نسخه ی یکش یه دگمه میزدیم گارد میگرفت..دوتا هم ضربه میزد..اینجا چهارتا واسه ضربه دگمه داره..این عکس زیر چی میگه؟؟چطوری بپرم؟

اول بدو بعد با کلید پرش بپر!
حالت پیش فرض اول Space و بعد هم F!!

مشکل اینجاست که من با دسته بازی میکنم.. و برنامه x360ce کلید F ش نمیدونم کجاست...هیشکی با دسته بازی نکرده یعنی؟؟گیج شدم تو تنظیماتش.

http://www.8pic.ir/images/0rzuxkyqjvxxpx8nzaxd.png

اون 4 تا حمله که میگی اینجوریه :

R1 حمله معمولی با دست راست .... R2 حمله قدرتی با دست راست .... L1 حمله معمولی با دست چپ.... L2 حمله قدرتی با دست چپ...
برای گارد گرفتن باید Shield پیدا کنی و تو دست چپ بزاری و L1 رو نگه داری ... اگه خواستی با شمشیر گارد بگیری دودستی شمشیرو بگیر و L1 رو نگه دار...
برای پرش هم موقع دویدن باید آنالوگ چپ رو فشار بدی....
تنظیمات من اینجوریه: ( البته من Lock on رو گذاشتم روی L2... شما خودت می تونی عوضش کنی )
http://www.8pic.ir/images/4pvfr6i3f0pu3aa8mxx6.jpg

آخرین ویرایش:
مشکل اینجاست که من با دسته بازی میکنم.. و برنامه x360ce کلید F ش نمیدونم کجاست...هیشکی با دسته بازی نکرده یعنی؟؟گیج شدم تو تنظیماتش.

http://www.8pic.ir/images/0rzuxkyqjvxxpx8nzaxd.png

دستت دسته مخصوص xbox هست؟
اگه نه یه عکس از دستت بزار تا واست تنظیمات رو بر اساس دستت تنظیم و اپلود کنم تا بتونی استفاده کنی

دستت دسته مخصوص xbox هست؟
اگه نه یه عکس از دستت بزار تا واست تنظیمات رو بر اساس دستت تنظیم و اپلود کنم تا بتونی استفاده کنی

مدل دستم Genericه...مخصوص Xboxنیست...با روشی که ایشون گفتن

اون 4 تا حمله که میگی اینجوریه :

R1 حمله معمولی با دست راست .... R2 حمله قدرتی با دست راست .... L1 حمله معمولی با دست چپ.... L2 حمله قدرتی با دست چپ...
برای گارد گرفتن باید Shield پیدا کنی و تو دست چپ بزاری و L1 رو نگه داری ... اگه خواستی با شمشیر گارد بگیری دودستی شمشیرو بگیر و L1 رو نگه دار...
برای پرش هم موقع دویدن باید آنالوگ چپ رو فشار بدی....
تنظیمات من اینجوریه: ( البته من Lock on رو گذاشتم روی L2... شما خودت می تونی عوضش کنی )
http://www.8pic.ir/images/4pvfr6i3f0pu3aa8mxx6.jpg

دقیق مثل ایشون کلیدارو گذاشتم..الان شوک سمت چپ رو میزنم میره تو منوی Gesture...!!تغییر هم میدم جاش رو با یکی دیگه اعمال نمیشه...!!دکمه ی پرش اومده کنار استارت یه کم سخته..

یکی بهم بگه این سپره بی صاحاب رو از کجا گیر بیارم؟؟

این سپره بی صاحاب

خیلی بی اعصابی :)).... هم میتونی بخری هم توی Forest of Fallen Giants ریخته رو زمین .... یه کم بازی کن همه چی پیدا می کنی ...

دلیله اینکه دگمه هات با من فرق داره اینه که دسته هامون متفاوته... یه کم تنظیم کنی OK میشه...

آقا اینا چی فکر کردن که سه تا باس رو تو نیم وجب جا گذاشتن ؟ :|
دوستان شمشیر رو چطور میشه آپگرید کرد؟
اینا که سادن من باره دوم کشتمشون
ببین تویه یکی از سلول ها یه سامون سای هست که میتونی یه جادوگر احظار کنی نفر اولو که کشتی برا دوتایه بعدی بپر پایین بعد دنبال خودت بکشونشون ولی سپر رو گارد داشته باش اونا که همینطوری دنبالت میان اونیکیه دیگه میاد بهش دمیج میده.

آقا دسته ی من درست شد خداروشکر.:d. فردا دیگه واقعا میرم سراغ بازی...الان برم درس بخونم فقط دوتا سوال برام پیش اومده

1) بهترین موهبت (gift) بنظرتون کدومه؟؟
2) این یارو تو آواتاره من چرا ما نشدیم؟؟هست تو بازی؟؟:>

اسم شخصیتتون رو چی میزارید؟؟ من نسخه ی 1 رو با اسم ROSTAM رفتم..:d.قصد دارم اینم با رستم برم تا آخر

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or