Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:
یه چیزایی فهمیدم راجع به lost sinner که کرک و پرم ریخت!

دوستان هیچ دقت کردین که خانوم لاست سینر زیر نقابش ریش داره؟
و هیچ دقت کردین به اون حشره ای که که تو کات سین قبل از مبارزه با لاست سینر پخش میشه؟ :d

9jksurunia8lviok9cte.jpg

یه کم آشنا نیست براتون؟

the bed of chaos ! :d

این باس عنکبوتی رو کشتم رفتم جلوتر یه فیل رو کشتم یه خورده جلوتر یه کوتوله رو کشتم بعد رفتم سمت یه صندوق درش رو باز کردم منو خورد :|
بعد برگشتم میخواستم روح هامو بردارم اون فیله منو کشت :|
به شدت دیگه داره بازی مضخرف میشه! کسی یه ترینر برای زیاد کردن روح ها نداره؟ حداقل بتونم 30000 تا روحی که بعد از کشتن اون باس عنکبوتی داشتم رو برگردونم؟

دوستان میخوام Sunlight Spear رو بگیرم تنها راهی که میشه Heirs of the Sun رو به رنک 3 رسوند از طریق آنلاینه و آفلاین نمیشه؟

افلاین هم میشه
فقط باید 30 تا مدال اهدا کنی
برای مدال هم بهترهین مکان یافتنharvest valley هست و از دشمنای Mounted Overseer دراپ میشه
بهتره که قبل از کشتنشون از انگشتر Covetous Gold Serpent Ring و ایتم Rusted Coin استفاده کنی تا شانس دراپ کردنشون زیاد بشه(انشتر بسته به لولش که 3 تا هست شانس رو به 50% و 75% و 100% افزایش میده)(سکه هم 1% برای 300 ثانیه افزایش میده)

منبع:http://darksouls2.wiki.fextralife.com/Sunlight+Medal

این باس عنکبوتی رو کشتم رفتم جلوتر یه فیل رو کشتم یه خورده جلوتر یه کوتوله رو کشتم بعد رفتم سمت یه صندوق درش رو باز کردم منو خورد :|
بعد برگشتم میخواستم روح هامو بردارم اون فیله منو کشت :|
به شدت دیگه داره بازی مضخرف میشه! کسی یه ترینر برای زیاد کردن روح ها نداره؟ حداقل بتونم 30000 تا روحی که بعد از کشتن اون باس عنکبوتی داشتم رو برگردونم؟

بیخیالش شو چیزی نیست 30 هزار من امروز 1.5 میلیون روح رو از دست دادم.

درسته. من خودم اوایل بازی 14 هزارتا از دست دادم حالم گرفته شد ولی با این حال بازم ارزش نداره از ترینر استفاد کنیم.

اینم درسته
من سر iron keep بیشتر از 200-300 هزار تا از دست داده بودم
جوری بود که تا اخر های مپ میرفتم و وقتی که 30-40 هزار تا واسم جمع میشد میمردم و این بالای 10-15 دفعه اتفاق افتاد

این لول آپ هایی هست که تا اینجا انجام دادم :
1qs7aaxau9l9yun65rqe.jpg

اینم جادو هایی هست که دارم و هیچکدوم رو نمیتونم استفاده کنم، کسی میدونه مشکل از کجاست ؟
0uyyjv13k06xeex0qv3c.jpg

ببین الان لول Slot تو 0 هست
هر جادو بسته به لول قدرتش از 1 تا 4 تا slot برای استفاده نیاز داره
برای زیاد کردن slot هات باید VTN رو اپگرید کنی
هر 5 لول که VTN اپ بشه 1 Slot به دست میاری

این لول آپ هایی هست که تا اینجا انجام دادم :
1qs7aaxau9l9yun65rqe.jpg

اینم جادو هایی هست که دارم و هیچکدوم رو نمیتونم استفاده کنم، کسی میدونه مشکل از کجاست ؟
0uyyjv13k06xeex0qv3c.jpg

دوست گرامی با این cast speed ایکه من میبینم att شما باید پایین باشه...همچنین faith و int ات اتون....
چادوی اول سمت راست faith 25 و int 38 میخواد که شما نداری و باید faith و int ات رو بالا ببری...
جادوی دوم وسوم از سمت راست نیاز به pyromancy flame و یا dark pyromancy flame داره...یه چیزیئه شبیه دست اتشین!! توی قسمت شمشیر ات میره....باید اون رو تو قسمت اسلحه انتخاب اش کنی تا بتونی اون 2 جادو رو استفاده کنی...
جادوی چهارم از سمت راست هم نیاز به faith 20 داره و اینکه با یک chime تو دست اتون (( یا staff ایکه به جای chime هم بشه استفاده کرد- که اواخر بازی همچین چیزی بدست میارید)) میتونید این جادو رو اجرا کنید...
و دو جادوی اخری از سمت راست هم فکر میکنم یکی اشون int 10 و دیگری int 14 میخوان....به علاوه اینکه یک staff تو دست اتون باشه تا بتونید جادو رو اجرا کنید....
و اینکه تعداد اسلات های شما صفر هست اش!! هر جادو با توجه به قدرتی که داره از 1 تا 4 اسلات اشغال میکنه شما با افزایش att میتونی تعداد اسلات هات رو افزایش بدی...
با توجه به توضیحاتی که دادم ببینید اشکال کار از کجاست....رو هر جادویی هم که کلیک کنی اطلاعات اش رو بهت میده میزان int -faith اسلات - تعداد استفاده و و و و!

آقا این Soul باس هارو چطوری تو یه راه دیگه ای استفاده کنم؟؟تو نسخه ی یکش هم همین سوالو داشتم..اونجا زده بود مصرفش کن یه عالمه سول بگیر یا باهاش یه اسلحه قوی بساز..این اسلحه رو چطور بسازم؟؟

آقا این Soul باس هارو چطوری تو یه راه دیگه ای استفاده کنم؟؟تو نسخه ی یکش هم همین سوالو داشتم..اونجا زده بود مصرفش کن یه عالمه سول بگیر یا باهاش یه اسلحه قوی بساز..این اسلحه رو چطور بسازم؟؟

تو این نسخه این روح ها رو میتونی توسط 2 تا فروشنده با اسلحه،اسپل یا سپر معاوضه کنی
اولیش Straid of Olaphis هست که مکانش توی The Lost Bastille هست.توی ورودی زندان تبدیل به مجستمه شده که با استفاده از Fragrant Branch of Yore از حالت مجستمه در میاد(اگه باهاش 4 تا روح معاوضه کنی بعد باهاش صحبت کنی بهت ست ارمور مخصوصشو میده)

دومیش Weaponsmith Ornifex هست که توی Shaded Woods زندانی هست و کلید در زندان رو هم یکی از دشمنای همین جا که تبدیل به سنگ شده داره
بعد از ازاد کردن و صحبت باهاش میره به خونش در بنفایر Lower Brightstone Cove در Brightstone Cove Tseldora
بعد دفعه اولی که میخوای ازش خرید کنی چون نجاتش دادی روح ها رو رایگان با سلاح عوض میکنه ولی دفعه دوم باید پول بدی

منبع:
http://darksouls2.wiki.fextralife.com/Straid+of+Olaphis
http://darksouls2.wiki.fextralife.com/Weaponsmith+Ornifex

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or