Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:
دوستان من هیچی از بازی سر در نمیارم...
تا حالا سبک RPG بازی نکردم!یکی راهنمایی مینکنه؟

سبک rpg سبک نقش افرینیه یعنی تو بازی های rpg شما یه شخصیت رو به سلیقه خودت می سازی و وارد بازی می شی و داستان بازی بازی در مورد شخصیتی که می سازی است و اینکه می تونی داستان را با پایان های مختلف تموم کنی در ضمن ممکن است سبک های دیگه مانند action و adventure و .... در بازی حضور داشته باشند ولی باید خودت بازی کنی تا بفهمی این نوع سبک چگونه است اگه skyrim بازی کردی حتما با این سبک اشنا شدی اگه توضیحاتم ناقص بود ببخشید:d

آقایون یه نقد نمیخواید برای بازی بنویسید؟؟ آقای Safety&Peace عزیز دست به قلم شو حال کنیم..!!:>نا سلامتی تااین لحظه بهترین متای 2014واسه دارک سولز 2 عه ولی فقط یه نقد ازش تو سایت هست.

این یارو که تو no man's wrath بود و میشد بهش چیز میز فروخت: من دیدمش ولی باهاش حرف نزدم بعد چند وقت پیش رفتم ببینمش دیدم نیست.شنیدم میره تو harvest valley و doors of pharros ولی اون جا هم ندیدمش.این ناقلا کحاست؟:d
قبل عرضه بازی بخش مبارزه با looking glass knight رو دادن بیرون ولی تو اون اسمش mirror's knight بود و هم کسایی که قبل باس بود و هم کسی که looking glass knight با سپرشsummon میکرد اصلا اونی که تو گیمپلی بود نبود یعنی من اینا تاحالا تو بازی ندیدم اصلا...

تو doors of pharros کلی از این درها که با lockstone بازی میشن هست همشون رو که نمیتونم باز کنم کدوماشون خوبن؟

این در مخفی ها رو از کجا باید بفهمیم خیلی سخته من دوبار اونم چون میدونستم در مخفی تو منظقه هست تونستم بازیشون کنم وگرنه اصلا نمیشه پیداشون کرد.

ببخشید انقدر پرچونگی کردم:d

این یارو که تو no man's wrath بود و میشد بهش چیز میز فروخت: من دیدمش ولی باهاش حرف نزدم بعد چند وقت پیش رفتم ببینمش دیدم نیست.شنیدم میره تو harvest valley و doors of pharros ولی اون جا هم ندیدمش.این ناقلا کحاست؟:d
قبل عرضه بازی بخش مبارزه با looking glass knight رو دادن بیرون ولی تو اون اسمش mirror's knight بود و هم کسایی که قبل باس بود و هم کسی که looking glass knight با سپرشsummon میکرد اصلا اونی که تو گیمپلی بود نبود یعنی من اینا تاحالا تو بازی ندیدم اصلا...

تو doors of pharros کلی از این درها که با lockstone بازی میشن هست همشون رو که نمیتونم باز کنم کدوماشون خوبن؟

این در مخفی ها رو از کجا باید بفهمیم خیلی سخته من دوبار اونم چون میدونستم در مخفی تو منظقه هست تونستم بازیشون کنم وگرنه اصلا نمیشه پیداشون کرد.

اون یارو که شما میگی چرا از من چیزی نمیخرید؟؟یه جا نشسته بود چرت و پرت میگفت..چطوری بهش چیزی میز بفروشم؟؟

منم خیلی دنبال این یارو گشتم
بعد این که تو no mans warth میبینیش میره به harvest valley و تا زمانی که تو اینجا باهاش صحبت نکنی به doors of pharros نمیره
تو harvest valley بعد از بون فایر اولش اونجایی که توش مه سمی داره داره توش یه تونل داره و یکی از این دمنای بزرگ هم جلوش هست و تا زمانی که نزدیکش نشی کارت نداره
بکشش و برو تو تونل تا پیداش کنی

یه سری سوال دیگه
این سنگ ها که باهاش infuse میشه کرد کجا ها پیدا میشه؟من یکی دو تا دارم ولی به درد من نمی خورن .
تو shrine of amanda چه طوری این جادوگرا رو بزنم؟یهنی 4 تا شون جلوی اون مه هان من دو تای اول رو میزنم ولی دو تای بعدی فاصلشون زیاده و تو اب ها طول می کشه بهشون برسم...سپرم هم 70 درصد بلاکه که اونجا جواب نمیده...

اون پایین forrest که با iron key باز میشه هم اون مسخره های توش رو نمیتونم بزنم خیلی قوین.

یه سری سوال دیگه
این سنگ ها که باهاش infuse میشه کرد کجا ها پیدا میشه؟من یکی دو تا دارم ولی به درد من نمی خورن .
تو shrine of amanda چه طوری این جادوگرا رو بزنم؟یهنی 4 تا شون جلوی اون مه هان من دو تای اول رو میزنم ولی دو تای بعدی فاصلشون زیاده و تو اب ها طول می کشه بهشون برسم...سپرم هم 70 درصد بلاکه که اونجا جواب نمیده...

اون پایین forrest که با iron key باز میشه هم اون مسخره های توش رو نمیتونم بزنم خیلی قوین.

منم سر اینجا خیلی مردم و اخر سر دیگه زد به سرم
از نزدیک ترین بونفایر به اتاق باس تا خود اتاق رو یکسره دویدم و به هیچکدومشون نگاه هم نکردم :d

ولی اگه تیرکمون و تیر زیاد داری خیلی راحت میتونی از دور تک تک بکشیشون

دوستان Second Dragon Ring این رو چه جوری می شه گرفت از این یارو که نصفش عقربه نصفش ادمه ؟
من هواسم نبود دو تا اتکش دادم الان باهاش صحبت می کنم فقط میگه (....؟)

یک جا دیدم بکشیمش رینگ رو می ده :)) به نظر شما بکشیمش راه خوبیه ؟ بعداً دیگه با یارو کاری نداریم ؟

آخرین ویرایش:
دوستان Second Dragon Ring این رو چه جوری می شه گرفت از این یارو که نصفش عقربه نصفش ادمه ؟
من هواسم نبود دو تا اتکش دادم الان باهاش صحبت می کنم فقط میگه (....؟)

یک جا دیدم بکشیمش رینگ رو می ده :)) به نظر شما بکشیمش راه خوبیه ؟ بعداً دیگه با یارو کاری نداریم ؟

خیلی راحت میشه ازش گرفت
اول باید انگشتر Ring of Whispers رو از گربه تو ماجولا بخری و دستت کنی
با انگشتر میتونی باهاش صحبت کنی
بعد این که باس The Dukes Dear Freja (که استادش میشه) رو کشتی و باهاش حرف بزنی به عنوان تشکر بهت انگشتر رو میده

به همین راحتی:)

بازی بدون نقشه خیلی سخته!راهی نیس نقشه اضافه کرد؟:d

تواین بازی با 2روش باید جلو بری...یکی از دیالوگ های کم آدمای دوروبرت ..یکی هم آزمون و خطا...یه سمت کله رو بنداز برو اگه رسیدی به در قفل که باید مسیرت رو عوض کنی..اگه درست بری هم خودت میفهمی که داری درست میری.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or