Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:
شاید بشه گفت یکی از آسون ترین هاست:d با یه نگاه میشه فهمید نقطه ضعفش جثه بزرگ و کند بودنش هست که از 40 ناحیه میشه بهش ضربه بزنی:d اما در رابطه با باس نامردتر:
توی DLC، بماند که اون Elana رو هی باید تکون بخوی تا ضربه هاش بهت نخوره اونم در حالیکه این باس مذکور عزیزی که ازش اسم بردی رو هم احضار میکنه:d
نمی دونم والله برا من که خیلی سخت بود!:d
تقریبا قبل این باس مبارزه ای با باسی نداشتم که اینقدر سخت و چالشی باشه خیلی از باس ها مثل demon of song و باس کشتی و باس قبل باسی که سرش تو دستش بود رو بار اول کشتم و ما بقی رو هم بار دوم سوم و یا فوقش چهارم! ولی سر این باس خیلی وقت صرف کردم!
این در حالیه که حرکاتش قابل پیش بینی بود ولی راه فرار از اونها مشکل بود! مثل وقتی سلاحش رو بالای سر می گرفت من می دونستم که وقتی نزدیک شد یا باید بغلتم یا اینکه فرار کنم ولی اگه غلت می زدم اکثر مواقع ضربش می خورد و اگه فرار می کردم از پشت سر چنان رو زمین پخشم می کرد که دیگه نای بلند شدن نداشتم!:d
البته کلاس من scorcere هست شاید با کلاس های دیگه ساده تر بشه از پسش بر اومدفک کنم با 40 تا great heavy soul arrow کشتمش!

خب بالاخره ما هم این شاهکار رو تموم کردیم :x
دیگه نیازی نیست که از خوبی های این بازی بگم چون همتون بهش واقفید ولی فقط این رو بگم که فی المجموع بازی اون سختی ای که در مورد این بازی زبانزد هست رو به اون صورت نداشت!
بازی رو تو 23 ساعت و لول 126 تموم کردم و در حالی که 32 تا HUMAN EFFIGY داشتم و تقریبا خیلی از آیتمها و معجون ها ( 80 درصد!) رو اصلا مورد استفاده قرار ندادم! تا آخر بازی STAFF ام همونی بود که اول بازی داشتم و زره هام رو هم تقریبا اوایل بازی به دست آورده بودم و البته در ادامه این ها رو قوی کردم! از سپر هم حتی یک بارم استفاده نکردم و استراتژیم در برابر ضربات غلت خوردن و جا خالی دادن بود!
البته می خوام باز هم در محیط های بازی بچرخم و درهای بسته و آیتم های کشف نشده رو پیدا کنم و چندتا باس اختیاری رو هم از بین ببرم فقط یه سوال داشتم اون لباس و زره ی اولین تریلر بازی رو دقیقا کدوم لوکیشنه؟! یکی میگفت تو DRAGON AERIE هست ولی من پیدا نکردم!
سوال دوم هم اینکه SOUL OF GIANT منطقه ی BLACK GULCH دقیقا کجاست؟! ( برا کشتن باس اختیاری پادشاه وندریک می خوامش!)
با تشکر

سلام ذوستان من هنوز گیر اپدیت هستم درست نشد امروز ذوباره نصب کردم . ستاپ نصب تموم میشه سوال میپرسه من n میزنم هیچی نمیشه اگر y بزنم درست میشه ؟ عکس میزارم کمک کنید . من الان 8 بار نصب کردم قبلا گفته بوذن n بزنین 7 بار هم n زدم نصب نشد.( هنوز n y نزدم شما بگید چکار کنم
16914461621445587722.png

دوستان تا حالا کسی این باس رو تو بازی دیده (Belfry Gargoyle) ؟ (کشتنش خیلی خیلی راحته)

browse.php
بله محافظان belfry luna رو میفرمایید؟ :d
--------------------------------------------------------------------------------------------
یک سوال از متخصصین داستانیه این بازی :d
دقت کردین bell keeper shield و bell keeper bow رو جز خوده محافظای زنگ، اون هیولا بزرگهای انتهای سینرز رایز، قبل از رسیدن به لاست سینر، دراپ میکنن؟؟؟
ربطشو کسی متوجه میشه؟ :d
------------------------------------------------------
و یکی هم اینکه وقتی برای اولین بار به بونفایر سینرز رایز میرین (قبل از رفتن یه بلفری لونا) به محض رسیدن به اونجا یکی از همین گورگویل ها بلند میشه و به سمت شما یه غرّش مهیب میکنه و باز میره ... :d
یه ربط بسیار بزرگی بین سینرز رایز و بلفری لونا و به طبع لاست سینر (که فکر کنم همون پرینسسی هست که بل کیپر ها ازش حرف میزنن) هست

دوستان تا حالا کسی این باس رو تو بازی دیده (Belfry Gargoyle) ؟ (کشتنش خیلی خیلی راحته)

browse.php

تو lost bostille (یعنی همون منطقه کنار lost bostille) کنار همون بونفایری که ۳ تا آرچر کنارش هستن (تا بلند میشی باید بکشیشون) یه چیز اینطوری از بالای سرم رد شد و یه صدایی هم داد و رفت اون دور دورا. نمیدونم خودشه یا نه :d

browse.php

من همین الان کشتمش :d
داشتم توی lost bosttile برا خودم می چرخیدم کنار اولین بنفایر بعد کشتن اون غول آهنی دراز 3 تایی یه پلکان هست که می ره پایین اونجا رو دیوار از لوک استون استفاده می کنیم و وارد منطقه ای مخفی می شیم که پر از دشمنهای کوتوله مانند هست بعد تو پشتبامش با این غول یا بهتر بگم غولها می جنگیم که خیلی هم آسونه بعدش کمی جلوتر می تونیم کلید bosttile رو هم پیدا کنیم!
یعنی من عاشق این بازی هستم انقدر راه ها م مکانهای مخفی داره که باید مدتها گشت تا پیداشون کرد!

تو lost bostille (یعنی همون منطقه کنار lost bostille) کنار همون بونفایری که ۳ تا آرچر کنارش هستن (تا بلند میشی باید بکشیشون) یه چیز اینطوری از بالای سرم رد شد و یه صدایی هم داد و رفت اون دور دورا. نمیدونم خودشه یا نه :d
نه اونجا نیست :دی آدرس دقیقش همینی هست که این دوستمون گفت :
من همین الان کشتمش :d
داشتم توی lost bosttile برا خودم می چرخیدم کنار اولین بنفایر بعد کشتن اون غول آهنی دراز 3 تایی یه پلکان هست که می ره پایین اونجا رو دیوار از لوک استون استفاده می کنیم و وارد منطقه ای مخفی می شیم که پر از دشمنهای کوتوله مانند هست بعد تو پشتبامش با این غول یا بهتر بگم غولها می جنگیم که خیلی هم آسونه بعدش کمی جلوتر می تونیم کلید bosttile رو هم پیدا کنیم!
یعنی من عاشق این بازی هستم انقدر راه ها م مکانهای مخفی داره که باید مدتها گشت تا پیداشون کرد!
بعد یه سوال دیگه، قبل از باس Lost Sinner دقیقا کنار همون جایی که میرسه بهش سمت و راست دو تا پله هست که میرسه به دو تا در که با bostille key باز میشه، باز کردن این درها بجز اون آیتمی که پشتشون بود دیگه چه فایده ای داره؟

دوستان راه مخفی سراغ ندارید؟ من تا قبل از نصب DLC میخوام تمام راه های مخفی رو کشف کنم :دی
بعد یه سوال دیگه، قبل از باس Lost Sinner دقیقا کنار همون جایی که میرسه بهش سمت و راست دو تا پله هست که میرسه به دو تا در که با bostille key باز میشه، باز کردن این درها بجز اون آیتمی که پشتشون بود دیگه چه فایده ای داره؟
خیلی زیاده ! فک کنم بیشترشون رو باید از طریق همون استفاده کردن لوک استون ها پیدا کنی ! همین الان هم تو iron keep بعد کشتن اولین باس اون منطقه بعدش که به بنفایر می رسید سمت راست که مسیر اصلی بازی هست رو ادامه بدید و انتهاش که رسیدید سمت چپ یه اتاق کوچیک هست که اونجا هم با استفاده از لوک استون یه منطقه ی مخفی باز می کنه که البته باس نداره ولی خب چند تا آیتم میشه پیدا کرد!
پیدا کردن مکانهای مخفی راحت به نظر می آد یعنی من الان وارد هر منطقه که میشم راحت پیدا می کنم!

سلام ذوستان من هنوز گیر اپدیت هستم درست نشد امروز ذوباره نصب کردم . ستاپ نصب تموم میشه سوال میپرسه من n میزنم هیچی نمیشه اگر y بزنم درست میشه ؟ عکس میزارم کمک کنید . من الان 8 بار نصب کردم قبلا گفته بوذن n بزنین 7 بار هم n زدم نصب نشد.( هنوز n y نزدم شما بگید چکار کنم
16914461621445587722.png

دوست عزیز اگه Y بزنید که فایل های قبلی که با اپدیت بازی جایگزین شدن رو برمی گردونه و اپدیت رو به پایان می رسونه (یعنی اینکه اپدیت رو متوقف میکنه) شما وقتی N می زنید اپدیت ادامه پیدا می کنه و در اخر هم می زنه press any key .... شما هر چقدر می تونید صبر کنید شاید کامل بشه

دوستان قضیه اون سه تا خوک تو ماجولا چیه؟ بکشمشون مشکلی نداره؟

من توی یه ویدئو دیده بودم اون 3 تا رو میتونی دنبال خودت بکشی به جایی که توش علف مخصوصی هست که خوک ها میخورن و بعد یه ایتم دراپ میشه
چون ایتمش مخصوص انلاین بود دیگه دنبال رو نگرفتم و الانم دقیق یادم نمیاد که باید کجا ببریشون ولی حدود 5 دقیقه راه هست

با اون گراز های بزگ Brightstone Cove Of Tseldora رو هم میشه همین کار رو کرد
واسه این رو یادمه باید اینا رو تا اتاق خروجی Doors Of Pharros که میرسه به Brightstone Cove Of Tseldora ببری

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or